Sayfa 103 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103
Toplam 2557 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,557 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 12. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Beþiktaþ

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Fena rezil ettiler bizi. Benim anlamadýðým bizim bunlarla ne iþimiz var al iþte adamlara o kadar iyilik yaptýnýz adamlar böyle lafý sokar iþte. Neyse neyse bizde böyle taraftar böyle yönetim olduðu sürece bu durumlara daha çok düþeriz.

Oðuzhan Ýnce - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Xavi Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Burak/Toraman pozisyonda bana göre penalti yok.
    - bjk'nin penaltisi dogru
    - bizim sayilmayan gol'de kararsizim.
    Farklýlýk fetiþisti misiniz ?
    Bu size bir elitizm kazandýrmaz aksine gülünç duruma düþersiniz.
    Hes Trabzonspor'a Kazým'a ve Trabzonspor'un ifade ettiði tüm deðerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbolda düsman ve dost degil sadece rakiplerimiz oldugunu kavradigimiz zaman 1 adim ileri gitmis olacagiz.
    Aynen katiliyorum.
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak/Toraman pozisyonuna penaltý yok
    bjknin penaltýsýna doðru
    bizim sayýlmayan golde de kararsýzým diyenlerin de býrakýn trabzonsporluluðu, futboldan anladýðý bile tartýþýlýr.

Hepsini geçtim bizim golde kararsýz kalýnacak ne var. Burak/toramaný da geçelim. Bjknin penaltýsýnda celustka çelme mi takmýþ?
    En ufak müdahalesi varsa taraftarlýðý býrakýrým!

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Dinamo kiev macinda rakibinin sirtinda yükselip golü atan egermen.

Bizim macta ise glo nun ona dokunup dokunmadigi bile belli olmayan pozisyonda ayagina basilmis gibi ucan yine egemen.

Bu pozisyonlar egemen in ne denli serefsiz,ahlaksiz bir oyuncu oldugunu ortaya koymustur.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bir de þu var; Carvalhal bizim maça defans aðýrlýklý 8 oyuncu ile çýkýnca birdenbire "büyük hoca" oluverdi. Bilen bilir, 94-95 sezonunda yine Avni Aker'de 2-0 kaybettiðimiz (2 golü de Sertan atmýþtý) bir baþka beþiktaþ maçýndan sonra Daum'un lakabý "dahi" oldu. Hiç unutmam o maçta topa sahip olma oraný %79'a %21'di. koca beþiktaþ takýmý 10 kiþiyi kalenin önüne koyup "Çanakkale Geçilmez" oynuyordu. Maçta iki net penaltýmýz verilmediði gibi, beþiktaþýn bir golü bariz ofsayttý. Aynýsýný bir anadolu takýmýnýn yerli hocasý yapýnca korkak, çaðdýþý, futbol katili oluyor, bu beyefendiler Avni Aker deplasmanýnda deli gibi kapanýp þanslarýnýn - ve tabi hakemlerin- de yardýmýyla kazanýnca baþýmýza allame-i cihan kesiliyor.

Ýstanbul Medyasý diye buna diyoruz iþte!
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir de þu var; Carvalhal bizim maça defans aðýrlýklý 8 oyuncu ile çýkýnca birdenbire "büyük hoca" oluverdi. Bilen bilir, 94-95 sezonunda yine Avni Aker'de 2-0 kaybettiðimiz (2 golü de Sertan atmýþtý) bir baþka beþiktaþ maçýndan sonra Daum'un lakabý "dahi" oldu. Hiç unutmam o maçta topa sahip olma oraný %79'a %21'di. koca beþiktaþ takýmý 10 kiþiyi kalenin önüne koyup "Çanakkale Geçilmez" oynuyordu. Maçta iki net penaltýmýz verilmediði gibi, beþiktaþýn bir golü bariz ofsayttý. Aynýsýný bir anadolu takýmýnýn yerli hocasý yapýnca korkak, çaðdýþý, futbol katili oluyor, bu beyefendiler Avni Aker deplasmanýnda deli gibi kapanýp þanslarýnýn - ve tabi hakemlerin- de yardýmýyla kazanýnca baþýmýza allame-i cihan kesiliyor.

Ýstanbul Medyasý diye buna diyoruz iþte!
    Aynen katiliyorum,bjk bizim macta hicbirsey oynamadi sadece iyi mücadele ettiler.

Bizde iyi mücadele ettik iyi oynamadik macin hakki beraberlikti.

Alanzinho o golü atsa mac bizimdi,futbol böyle ufak tefek ayrintilarda bitiyor bazen.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)