Sayfa 103 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103
Toplam 2557 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,557 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 12. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Beşiktaş

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Fena rezil ettiler bizi. Benim anlamadığım bizim bunlarla ne işimiz var al işte adamlara o kadar iyilik yaptınız adamlar böyle lafı sokar işte. Neyse neyse bizde böyle taraftar böyle yönetim olduğu sürece bu durumlara daha çok düşeriz.

Oğuzhan İnce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Xavi Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Burak/Toraman pozisyonda bana göre penalti yok.
    - bjk'nin penaltisi dogru
    - bizim sayilmayan gol'de kararsizim.
    Farklılık fetişisti misiniz ?
    Bu size bir elitizm kazandırmaz aksine gülünç duruma düşersiniz.
    Hes Trabzonspor'a Kazım'a ve Trabzonspor'un ifade ettiği tüm değerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolda düsman ve dost degil sadece rakiplerimiz oldugunu kavradigimiz zaman 1 adim ileri gitmis olacagiz.
    Aynen katiliyorum.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak/Toraman pozisyonuna penaltı yok
    bjknin penaltısına doğru
    bizim sayılmayan golde de kararsızım diyenlerin de bırakın trabzonsporluluğu, futboldan anladığı bile tartışılır.

Hepsini geçtim bizim golde kararsız kalınacak ne var. Burak/toramanı da geçelim. Bjknin penaltısında celustka çelme mi takmış?
    En ufak müdahalesi varsa taraftarlığı bırakırım!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dinamo kiev macinda rakibinin sirtinda yükselip golü atan egermen.

Bizim macta ise glo nun ona dokunup dokunmadigi bile belli olmayan pozisyonda ayagina basilmis gibi ucan yine egemen.

Bu pozisyonlar egemen in ne denli serefsiz,ahlaksiz bir oyuncu oldugunu ortaya koymustur.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    İstanbul

Bir de şu var; Carvalhal bizim maça defans ağırlıklı 8 oyuncu ile çıkınca birdenbire "büyük hoca" oluverdi. Bilen bilir, 94-95 sezonunda yine Avni Aker'de 2-0 kaybettiğimiz (2 golü de Sertan atmıştı) bir başka beşiktaş maçından sonra Daum'un lakabı "dahi" oldu. Hiç unutmam o maçta topa sahip olma oranı %79'a %21'di. koca beşiktaş takımı 10 kişiyi kalenin önüne koyup "Çanakkale Geçilmez" oynuyordu. Maçta iki net penaltımız verilmediği gibi, beşiktaşın bir golü bariz ofsayttı. Aynısını bir anadolu takımının yerli hocası yapınca korkak, çağdışı, futbol katili oluyor, bu beyefendiler Avni Aker deplasmanında deli gibi kapanıp şanslarının - ve tabi hakemlerin- de yardımıyla kazanınca başımıza allame-i cihan kesiliyor.

İstanbul Medyası diye buna diyoruz işte!
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de şu var; Carvalhal bizim maça defans ağırlıklı 8 oyuncu ile çıkınca birdenbire "büyük hoca" oluverdi. Bilen bilir, 94-95 sezonunda yine Avni Aker'de 2-0 kaybettiğimiz (2 golü de Sertan atmıştı) bir başka beşiktaş maçından sonra Daum'un lakabı "dahi" oldu. Hiç unutmam o maçta topa sahip olma oranı %79'a %21'di. koca beşiktaş takımı 10 kişiyi kalenin önüne koyup "Çanakkale Geçilmez" oynuyordu. Maçta iki net penaltımız verilmediği gibi, beşiktaşın bir golü bariz ofsayttı. Aynısını bir anadolu takımının yerli hocası yapınca korkak, çağdışı, futbol katili oluyor, bu beyefendiler Avni Aker deplasmanında deli gibi kapanıp şanslarının - ve tabi hakemlerin- de yardımıyla kazanınca başımıza allame-i cihan kesiliyor.

İstanbul Medyası diye buna diyoruz işte!
    Aynen katiliyorum,bjk bizim macta hicbirsey oynamadi sadece iyi mücadele ettiler.

Bizde iyi mücadele ettik iyi oynamadik macin hakki beraberlikti.

Alanzinho o golü atsa mac bizimdi,futbol böyle ufak tefek ayrintilarda bitiyor bazen.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)