Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takım'ın yeni Hocası kim olmalı?

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abdullah avcı yada tolunay kafkas

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

avci olur

ama ben özelikle giray bulak hikmet karaman yilmaz vural gibi tecrübeli ant. milli takim bünyesinde olmali

teknik direktör de bence ertugrul saglam olmali.. cünkü senol günes olmasini istemioyrum

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullah Avcı'nın başarılı olacağını sanmıyorum. Sıkıntısız takım yönetmeye benzemez bu iş ayrıca medyayı da unutmamak gerek..

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Mustafa Denizli
    ve ya Senol hoca Trabzonspor ile birlikte
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Görünen o ki abdullah avcı milli takımın başına geçecek. Ben abdullah avcı milli takımın başına gelirse ne kadar başarılı olacağını bilemiyorum ama hiddinkten daha başarılı olacağı kesin.

ibrhmygdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Abdullah Avcı doğru bi tercih olur ama işe Oğuz Çetin'i göndererek başlamak lazım

8. Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sistem istanbul takımlarının milli takımı zihniyetiyle devam ederse kim gelirse gelsin farketmez serdar azize alper potuk'a yani yetenekli gençlere milli takımda şans verecek hoca lazım
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Nereden
    Avrupa Diğer

Bence milli takima ertugrul saglam gelmeli zaten bursasporda pek iyi günler gecmiyo o yüzden ertugrul hoca da bu teklifi reddetmiceni düsünüyorum...

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ErtuGrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aykut olsun, hem feneri hem milli takimi çalıştırsın, bank asya'danda hoca seçebilmeye cesaretimiz olsun...

Dolayisiyla yillarca ihmal ettigimiz Bank Asya`dan futbolcu da kazandiririz Milli Takim`a.

Nereden
    Ankara

Millet GsFbjksporun içine sı..sın, sonra gel Şenol Hoca temizle.

Nereden
    İstanbul

Kim olmamalı sorusuna cevap vereyim ben Şenol GÜNEŞ, kanımca Türk Futbolunda var olan bu baronların Tff üzerindeki etkinliği devam ettiği müddet günlük sonuçları baz alarak birçok hoca daha gelir geçer. Ben Şenol GÜNEŞ'in bir kez daha bu düzenin kurbanı olmasını istemiyorum. Şenol GÜNEŞ'e ülke futbolu için biçtiğim rol bu düzenin değiştirilmesine ön ayak olabilmesi için Tff başkanlığıdır. Hegomonik yapıdan beslenen düzenin yerini futbolun içerisinden gelmiş kişilere terk etmeside çok uzun yıllar alacağından Şenol GÜNEŞ'in Trabzonsporda yoluna devam etmesi en akılcı tercih olarak görünüyor....

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benim favorim ertugrul saglam,daha önemli olan medyanin yeni hocanin yaninda olabilmesidir.

Ertugrul kabul etmezse abdullah avci olabilir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    İzmir

Tolunay, Avcı ve Sağlam vb.leri milli takım yönetecek bilgi ve kapasiteye sahip kişiler değil. Yine en uygun kişi şu an boşta olan Mustafa Denizli görünüyor. Keşke Trabzon orjinli bir kişi olsa ama maalesef öyle biri yetişmedi. Ne Ali Kemal, ne Hüsetin, ne de Hami...hiçbiri kendini yetiştiremedi.
    Bu belkide bir Allah vergisi...

16. Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullah Avcı milli takıma hiçbir şey kazandırmaz . Kişisel görüşüm bu yönde. Hoca kim olsun diye sorarsanız da cevap veremem işin en sıkıntılı yanı orası
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oguz cetin gitsin Hiddinki o bitirdi.Oguz cetin simdiye kadar ne yapti da Milli Takimda.
    Birde trabzonlu
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oguz cetin gitsin Hiddinki o bitirdi.Oguz cetin simdiye kadar ne yapti da Milli Takimda.
    Birde trabzonlu
    Oğuz Çetin'in neresi Trabzon'lu ya ? Her bizle ters giden adama Trabzon'lu sıfatı yapıştırmaktan vazgeçelim.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde trabzonlu
    Hah bi O.Ç. kalmıştı Trabzonlu olmayan o da oldu.. Ne bu arkadaş herkes Trabzonlu.. Yok ebesinin Ali Sami..

Nereden
    Almanya

Arastirin bakalim görürsünüz.Oguz Cetin Trabzonlu.Bunu bircok kisi söylemisti .Televizyondada görmüstüm.
    Konu FC-ST-PAULI-61 tarafından (15.11.2011 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Yahu sana verdiğim linki inceledin mi ? Bak bakalım 1 satır Trabzon lafı geçiyor mu ? Neye bu inadın güzel kardeşim ?
    BordoMavi.Net

Nereden
    Almanya

Ya Canberk sende Altan Tanrikulu gibi baslama vikipedia diyorsun.Ne demek inadin Adam TRABZONLU.
    Inanmiyorsan bir sekilde biri sorsun Oguz Cetine.Twitteri falan yokmu onun

Nereden
    Trabzon

Sana hak verdim mesajımı yazdıktan sonra google'a Oğuz Çetin yazdım bir satır Trabzon geçmiyor , Oğuz Çetin nereli yazdım yine bir satır bir kelam yok. En son Oğuz Çetin Trabzonlu yazdım google utanmasa hadi lan ordan atma üçkağıtçıı çekecekti bana .

Sen televizyondan duyduğun her şeye inanma
    Konu Canberk tarafından (15.11.2011 Saat 02:07 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yapmayın o.ç etin ..

Trabzonlu değil.Aynı cümlede dahi kullanmayın..

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Türk futbolunda vizyonu en geniş isim Ersun Yanal'dı. Fakat Ersun Yanal'ın TFF'deki görevinden kovulmasından dolayı gündeme gelmeyeceğini düşünüyorum. Kalanlardan en beğendiğim teknik direktör Tolunay Kafkas, en başarılısı Ertuğrul Sağlam, en istikrarlısı Abdullah Avcı.

Bu üç isimden birinin Milli Takımın başına geçeceğini düşünüyorum. Fakat önemli olan bunlardan birinin hoca olması değil, düzenin değişmesi. Amaç günü kurtarmak olmamalı.

Alman Milli Takımı örnek alınmalı. Günü kurtarmak yerine 4 yıl içinde şampiyonluğa oynayacak bir ekip kurulmalı, belli bir oyun sistemine sadık kalınıp iskelet bir kadro oluşturulmalı. Yetenekleri üst düzey olan değil, oyun sistemine uyan futbolcular izlenmeli, çağırılmalı. Ayrıca Türk futbolunun "genç" sorunu da Milli Takımla çözülebilir. Başka türlü çözüleceği yok çünkü.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)