Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilet Fiyatlari

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar bir konuya dikkat çekmek isteyecegim sezon basi 75 milyona kale arkasindan hayirlisiyla kombinemi aldim..Sezon basinda büyük bir is yaptigimi düsünerek sevindim hem trabzonsporuma biraz olsada faydam oldugu için ama trabzonspor kötüye gitmeye baslayinca bilet fiyatlarida 5 milyondan 2 milyona kadar düstü eee bu durumdada biz magdur olduk yönetim derbi maçlarinda bile fiyatlari 2 YTL yaparsa iice enayi oluyoruzzz. Edited by: muratdinc

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadasim ufak da olsa haksiz duruma düsmüssün ama giden para kulübe gitmistir. Protesto etmeye ne gerek var.

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

seneye ne yüzle kombine saticak yönetim merak ediyorum.muratdinç arkadasi protestosunda hakli buluyorum.2 milyona maç biletimi olur,hemde süperligde,hem de trabzonspor maçi.ben sakaryasporun maçlarina daha pahali gidiyorum.yönetim bu kafayla seneye kombine falan satamaz.bir klüp asla kombinesini alan taraftarini magdur etmemelidir,aksine onlara kombine alarak karli bir is yaptiklarini hissettirmelidir.fevkalade yanlis buluyorum bilet fiyatlarinin düsük olmasini.Trabzonspor saha sonuçlari ne olursa olsun bu kadar ucuz bir marka olmamali...

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat arkadasim kesinlikle haklisin sezon basinda ben de maratondan aldim kombineyi simdi ettigim zararla iki kombine daha alinir bu ne yaa cocuk oyuncagimi bu bilet fiyatlarinda oynamalardan gina geldi

sebatin bile maraton bileti 5ytl iken bizde maraton 4ytl klubun sanirim hiç paraya ihtiyaci yok kesinlikle düzeltilmeli bilet fityatlari

neyse ki aldigim kombine fb ve bjk maclarinda ise yarayacak

fbnin bi mactaki seyirci hasilati bizim 10 mactakine denk geliyo ondan sonra adamlarin paralari oluyo bizim olmuyo

Nereden
    Ankara

Sonuçta ortada magdur olmus insanlar varyaa ben zararimi derbi maçlardan kapatirdim diyordum ama bakiyorum yönetim o mçlarda bile bilet fiyatlarini üçüncü ligde oynan maçlarin seviyesinde tutuyor yaaa arsinsporun biletleri bile 3 YTL yaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Haklisin Murat o konuda. Kulüpte sistem yok maalesef. Yinede protesto bana çok itici geliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

2 milyona bilet sat sonra çik yildiz alacaz sampiyon olacaz de

hahahhaha.....

bu ne perhiz bu ne lahana tursusu be kardesim.

Nereden
    Ankara

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı
    Haklisin Murat o konuda. Kulüpte sistem yok maalesef. Yinede protesto bana çok itici geliyor.

o zamn protesto deilde sitem olsun ok mi

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biletlerin 2 ytl ye düstü diye kiziyonuz bu fiyata bile stadi dolduramiyoruz bence yönetim hakli!! takim ne zaman sampiyonluga oynar bilet fiyatlari otomatikmen yükselir..

ben bu maçi vip1 den izleyecem 50 ytl aradaki farka bakin ben maratondanda izlerdim fakat mümkün olan en pahali bileti almaya çalisiyorum hep ve ts clup ürünlerini kullaniyorum neredeyse evde ts cluptenfazlaesya var!bence tüm taraftarlar böyle olmali...

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı

biletlerin 2 ytl ye düstü diye kiziyonuz bu fiyata bile stadi dolduramiyoruz bence yönetim hakli!! takim ne zaman sampiyonluga oynar bilet fiyatlari otomatikmen yükselir..

ben bu maçi vip1 den izleyecem 50 ytl aradaki farka bakin ben maratondanda izlerdim fakat mümkün olan en pahali bileti almaya çalisiyorum hep ve ts clup ürünlerini kullaniyorum neredeyse evde ts cluptenfazlaesya var!bence tüm taraftarlar böyle olmali...

kusura bakma karde de herkesin vip1 de mac izleyecek imkani yok maalesef ayrica bence o kadar sey aliyorum diyosun ama kulubun tsclupda 180 milyar acigi olusmus demek fazla almamissin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

ayrica ben de destek vermek isterim ama takim da bana biraz mutluluk verecek ki anca

Nereden
    Trabzon

Alıntı ctmeoy Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı

kusura bakma karde de herkesin vip1 de mac izleyecek imkani yok maalesef ayrica bence o kadar sey aliyorum diyosun ama kulubun tsclupda 180 milyar acigi olusmus demek fazla almamissin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

ayrica ben de destek vermek isterim ama takim da bana biraz mutluluk verecek ki anca

yanlis anladin ben imkani olan alsin demek istedim tabiki..

valla 180 milyar açiga ben kapatamam[img]smileys/smiley36.gif[/img]

ben sirf trabzonspor aski için maça gidiyorum zaten futbolcular için degil!!

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

olur bole seyler git kulünbe parani versinler ozaman ,her kulüp bunu yapiyor,yapilacak bisey yok ,protestoyada gerek yok

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muratdinc dostum bir bakima haklisin. Ama bir de su açidan düsünelim. Sonuçta kombine bilet alarak bir beklentiyi satin almissin. Eger sampiyonluga oynayabilseydik belki de aksine 5 milyondan 8'e 10'a çikacakti

Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı
    Muratdinc dostum bir bakima haklisin. Ama bir de su açidan düsünelim. Sonuçta kombine bilet alarak bir beklentiyi satin almissin. Eger sampiyonluga oynayabilseydik belki de aksine 5 milyondan 8'e 10'a çikacakti

aynen katiliyorum[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaya birak be kardesim arkadaslarimiz dogru söylüyor. Adamlar bilinçli bir sekilde sahip çikmislar kulüplerine simdi ise bu yapilan nedir ki ?

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

söyli bakmakta fayda var, bu sene olaganüstü bir dönem yasandi..

anortosisle baslayan süreçte inanillaz olaylar üst üste geldi..bir ara ligin dibine dogru iniyorduk, kongre vs..

bu olaganüstü sartlarda yönetim böyle bir karar almis..arkadaslar magdur, dogru..normal sartlarda olsa her türlü tepki vermeleri de dogal ama dedigim gibi olaganüstü dönemlerde maalesef böyle seyler olabiliyor..

o yüzden fazla kizmamak lazim diye düsünüyorum..ama tabi parayi veren onlar kizma haklari var..

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı
    olur bole seyler git kulünbe parani versinler ozaman ,her kulüp bunu yapiyor,yapilacak bisey yok ,protestoyada gerek yok
    bu nasil bir yaklasim?biraz anlamaya çalis.bilet sirasinda herkes 2 milyona bilet alirken giseci 'bilet sana 10 milyon' dese ne hissedersin?Edited by: fincher_se7en

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sana hak veriyorum.kombine bilet alanlar(maraton ve kale arkalarindan)magdur edilmistir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencede MuratDinç kardesimiz haklidir.Trabzonspora bagis yap derseler belkide bu parayi gözünü kirpmadan verecek insan dolu ama adami enayi yerine koymak farkli bir durum.Seneye bu kardesim kombine alma zamani 2 kere düsünecektir.

Bilet fiyatlarini düsürmek karaborsacilarin isine yariyor.Özellikle derbi maçlarinda adamlar köse oluyor.Bu kabul edilemez bir durumdur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bilet fiyatlarina bak 2 ytl bide yeni stad istiyoruz fiyatlar bu kadar düsük olmasina ragmen stad dolmuyor sasilacak issss

Fiyatlarin bu kadar düsmesi gelecek sezonki kombinelerde büyük düsüse neden olabilir.Bilet fiyatlari basari veya basarisizliga göre artip azalmamali diye düsünüyorum.Ama bu kadar isin içinde bu çok küçük bir sorun olduguda cabasi...

keske trabzonda olsam da kombinemi alsam.

haline sükret sen genede.2 haftada bir maçini izliyon biz ayda yilda bir izliyoz anca.

oda her maça 50-60 milyon masraf yaparak....

sükretmek lazim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadasim ufak da olsa haksiz duruma düsmüssün ama giden para kulübe gitmistir. Protesto etmeye ne gerek var.

aradaki fark çok büyük olsa tamam ama zaten 75 ytl o kadar büyük bir para da değil hani...

Seneye tek bir stadda oynamayacagimizi bildiklerinden dalga geciyorlar taraftarla kendi kafalarinca. Bence gelecek sezon kombine falan satisa surulmez cunku hangi stadda kac mac yapacagiz belli degil. Birde yildiz almaya basladilar devre arasinda sevre sonunda da alacaklari boyle olursa zaten yuzleri olmaz satisa kombine surmeye

kutoz
    Ziyaretçi

Kar yapsaydin sevinir miydin?

Yani, Trabzonspor sampiyonlugu oynasaydi, kale arkalari 15 milyondan gitseydi de sende verdigin parayi 5 maçta kurtarsaydin, ondan sonraki maçlari bedavaya izlemis olsaydin sevinecek miydin?

Çift yönlü düsünmek gerek. Biletlerin bugün düsük fiyatli olmasi, tamamen takimin formsuz oldugu dönemde, tribüne seyirci çekme amaçlidir. Takim, sampiyonluga oynamis olsaydi emin ol bu fiyata çekirdek bile bulunmazdi tribünde.Edited by: kutoz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)