Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz Renklere Asigiz (Protesto)

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kusura bakmayin o zaman ben konuyu anlayamadim

konu sanirim su ruhsuz topculara karsi ne yapabiliriz bence bunlara verilecek en büyük ders adlari okunurken alkislamamak ve tribune cagirmamak. moralleri bozulursa bozulsun benimki kac aydir bozuk

tekrar özür dilerim sanirim yanlis anlsildim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

askimiz tabiki isim ve renklere futbolcu yönetici bunlar gelip geçici seyler

Kesinlikle taraftar maçin ilk 10 dakkasi futbolculara sirtini dönsün ,sonrada stadi teketsin.

Bu reziller belki bundan utanir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı morientes Nickli Üyeden Alıntı

Kesinlikle taraftar maçin ilk 10 dakkasi futbolculara sirtini dönsün ,sonrada stadi teketsin.

Bana en uygun protesto sekli bu...

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hakketten güzelmis bu protesto sekli.

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bu da güzel olur,90 dk sirtini dönmek de.ikisi de etkili olur bence.ama bunu yapabilmek için iyi organize olmak ve düzgün yapmak gerekir.stada gelen tüm taraftarlar ayni tepkiyi gösterebilmeli.bir bütünlük içinde olmali,bölük bölük ve münferit protestolar olmamali...

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Bana en uygun protesto sekli bu...

Stad full olup bu protestoyu yaparsak çok daha anlamli olur kanaatindeyim..

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kardesim mükemmel düsünmüssün.bunun için iyiorganize olunmali.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten güzel bir protesto sekli yanliz taraftar arasinda bile bu kadar gruplasma varken biraz zor gibi gözüküyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahadaki takimina arkasini dönmek bir taraftarin yapacagi en uygunsuz protestodur. Bu Türkiye'de pek bilinmese de yurt disinda çok baska manada yapilmaktadir.

Ikincisi, bunu Trabzonspor taraftari ilk defa yapmiyor. FB'den 5 yedigimiz sene, o maçin ardindan Trabzon'da bu protesto yüksek katilimli olarak yapilmisti.

Su takima destek olmamak, pismis asin basina gelmeyenlerin takimin basina geldigini görmemek ve takimin en ihtiyaci oldugu dönemde ona arkasini dönmek ne demek. Çok güzel aynen devam.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

ne olursa olsun takimimizi sonuna dek desteklemeliyiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Sahadaki takimina arkasini dönmek bir taraftarin yapacagi en uygunsuz protestodur. Bu Türkiye'de pek bilinmese de yurt disinda çok baska manada yapilmaktadir.

Ikincisi, bunu Trabzonspor taraftari ilk defa yapmiyor. FB'den 5 yedigimiz sene, o maçin ardindan Trabzon'da bu protesto yüksek katilimli olarak yapilmisti.

Su takima destek olmamak, pismis asin basina gelmeyenlerin takimin basina geldigini görmemek ve takimin en ihtiyaci oldugu dönemde ona arkasini dönmek ne demek. Çok güzel aynen devam.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bence de yanlis olur.. Ama tribünlerin belli bölümlerinde açilacak pankartlarla bu protesto isi daha ii olur..Hele stadi terk etmek hiç olmaz [img]smileys/smiley5.gif[/img]

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"RENKLERE ASIGIZ SIZLERE DEGIL." BU CÜMLEDE RENK KELIMESI TAMAMEN TUTMUS OLDUGUMUZ TAKIMA AITTIR. YANI SIZ OLSANIZDA OLMASANIZDA BIZ BU TAKIMI TUTMAYA DEVAM EDECEGIZ MANASINA GELIR NERESI SAÇMA BUNUN

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Su takima destek olmamak, pismis asin basina gelmeyenlerin takimin basina geldigini görmemek ve takimin en ihtiyaci oldugu dönemde ona arkasini dönmek ne demek.
    oynadiginiz futboldan memnun degiliz,izlenecek bir futbol oynamiyorsunuz demek.böyle en zarif protestolara bile karsi çikmak ne demek.sevdiginin hatasini göstermemek ve tepkisiz kalmak ona yapilacak büyük bir kötülüktür.Trabzonsporun mevcut futbolunu protesto etmemek oynanan futboldan ve gelinen noktadan memnun olmak anlamina gelir bence.sahaya sirtini dönmek de anlamli bir protesto,çünkü herkes biliyor ki bu takim çok daha iyi oynayabilir,bize çok daha iyisini yapabildiklerini gösterdiler.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence futbolcular trabzonspor ruhunu kaybetmis bu ruhu asilamak lazim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fincher_se7en Nickli Üyeden Alıntı

oynadiginiz futboldan memnun degiliz,izlenecek bir futbol oynamiyorsunuz demek.böyle en zarif protestolara bile karsi çikmak ne demek.sevdiginin hatasini göstermemek ve tepkisiz kalmak ona yapilacak büyük bir kötülüktür.Trabzonsporun mevcut futbolunu protesto etmemek oynanan futboldan ve gelinen noktadan memnun olmak anlamina gelir bence.sahaya sirtini dönmek de anlamli bir protesto,çünkü herkes biliyor ki bu takim çok daha iyi oynayabilir,bize çok daha iyisini yapabildiklerini gösterdiler.

Bak güzel kardeşim itirazım olan mevzu bu altını çizdiğim yer. Yani bu protesto zannettiğiniz gibi zarif bir protesto değildir.

kutoz
    Ziyaretçi

Protesto edelimde, neyi protesto ediyoruz anlayamadim. Sezon bitmis, biz protesto ediyoruz. Bu takimdaki bazi futbolcularin, sezon sonu ne olacagi bile belli degil. Yani yapilacak protestonun amacina hizmet etmeyecegini düsünüyorum. Fikir nefis bir fikir, keske bunu sezon basinda yapabilseydik. Sanirim, buna biraz geç kaldik.

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kara gün dostu olalim...

imza da belirtigim gibi....

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Bmn de logo degistirmek kimi ne kadar enterese eder bilmem ama ben epey bir zaman önce mealen söyle dedigimi hatirliyorum:

Dis güçlere karsi yek vücut protesto yürüyüsleri yaptigimiz gibi bir kez de kol kirilip yen disina çiksa fena mi olurdu? 'Trabzonsporluluk kimligine sahip çikma yürüyüsü' adi altinda yürüyüs yapilamaz miydi? Yapilamazdi sanirim ve halen de yapilamaz.. Toplum olarak önümüze bir hedef koyulup yürüyün ula denilmedikçe yürüyemeyiz biz.. demistim, yine de diyorum..

Buseneden geçti artik.. önümüzdeki sene bakariz deyip geçelim...

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu protesto $ekli sirf futbolculara olmasi yanli$, suclu yanliz onlar deyil ki,
    $enol Güne$in aciklamalarini hatirlayin, asil onun söylediklerini biraz irdelemek lazim, yani orada dönen ayak oyunlarini yönetimin aciklamasi lazim. Hani bir omo reklami varya, kirlenmek güzeldir, sonra temizlenmek $artiyla kirlenmek güzel olabilir hehalde, Trabzonsporda temizlenmemi$ bazi $eyler varmi$ki $enol Güne$ bunu hatirlatiyor, fakat sonunu getirmedi. Taraftar her platformda baski yaparak bu i$in üzerine gitmeli, hanki yönetici olursa olsun, eski veya yeni, ama mutlaka birileri konu$mali.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takimda ruh yoksa TARAFTARDA VAR... biz her zaman TRABZONSPORUMUZUN YANINDAYIZ... IYI GÜNDE KÖTÜ GÜNDE KULÜBE CAN VEREN RUH KATAN TARAFTARDIR!!!!!!!!!!!!

trabzonuuuuuuuuuuuuum sen çok yasaaaaaaaaaaa

canim feda olsun sanaaaaaaaaaaaaaa

hiçbir seyeeeeeeeeeeee

degisilmeeeeeeeeeeeeeeez

senin sevgin bu dünyadaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence; sözü geçen, ilk 10 dk sirt çevirip ardindan stadi terketme seklindeki bir protesto hos olmaz. bir anlamda pireye kizip yorgan yakmak gibi olur bu. Hem "biz Trabzonspor'a asigiz, Futbolculara degil"diyoruz hem deFutbolculara kizip takimimizi sahipsiz birakircasina bir tavir sergiliyoruz.[img]smileys/smiley5.gif[/img] Bu tavrimizla yine takimimiza zarar vermis oluyoruz

Eger futbolcularin ruhsuzluguna bu kadar kiziyorsak,isimleri anons edildiginde tepki vermeyerek,özellikle bazi futbolculara yapilan sevgi gösterilerine son vererek baslayabiliriz. 90 dk. boyunca tek bir futbolcunun adini anmadan sadece Trabzonsporumuza tezahürat yaparak.

avatar olayi güzel ben de degistirdim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

sunu hiç bir zaman unutmayalim.biz ve trabzonspor baki olan biziz. çünkü trabzonspor et bizler tirnaklariyiz.

aslolan trabzonspordur. bunun içindir ki

TRABZONSPOR BIR SEVDADIR BUNU YASAYAN BILIR

Nereden
    Belçika

hicbirzaman futbolcuyu takimdan buyuk gormemisimdir gormemde zaten...

geronimo_61
    Ziyaretçi

avatar olayini destekliyorum zaten bu futbolculara olan kizginligim nedeniyle de uzun bir süredir futbolcu avatari hiç kullanmiyorumm..

böyle güzel ve anlamli bir protesto için düsünen ve jkatilan arkadaslara tesekkür ederken mevzuya küçük de bir ekleme yapmak geregi duyuyorum

herkeste tek tip avatar tavsiye ediyorum tamda bu konuyla ilgili ve diyorum avatar ustalari haydi is basina bu olayi o kadar ii yansitacak ve direk mevzuya giris yapacak avatarlar istiyorum söz ilk kullanan ben olacagim

ben bir trabzonsporu sevmisim bir avatar mi degistirmeyecegim

mutlu günlerde bulusmak ve zaferler yasamak umuduyla

hadi bakalim herkes tek tip avatar kullanmaya baslasin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)