Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 194 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diyarbakirspor’un Karsilanmasi...

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hem ülkemizden bi karis toprak vermeyiz diyorsunuz, hem de diyarbakir in adi geçse "pkk disari" diyorsunuz.. bu da herhaldepkk'nin dogudakivarligini ve gücünü kabul etmek oluyor.. oyuna gelmek böyle bir sey herhalde..

ne çiçeklerle karsilama ne de protesto, konuyla ilgili anlamli bi pankart açilsin,enerjimizi de kendi takimimizi desteklemek içinharcayalim bence..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    Geçmiste birbirimizi çok kirdik yine aynisi olmasin.

Centilmenlik çagrisina katilmamak mümkün degil. Ama yukaridaki cümle biraz kafami karistirdi. Benim hatirladigim kadariyla geçmiste birbirimizi kirmadik. Onlar futolcularimizin ayaklarini kirmaya çalisti. Yanlisim varsa lütfen biri dogrusunu söylesin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı

"bir gün için bile olsa centilmen olalim" diyen arkadasim, trabzonspor taraftari bu ligin en centilmen taraftarlarindan biridir..ne maglubiyetler gördü, ne hezimetler yasadi ama rakiplerini alkislayarak göndermesini bildi..olay çikmadi degil ama çok agir tahrik unsurlari yadsinamaz...

trabzon taraftari diyarbakiri alkislayarak centilmen olmaz, kimseye de yaranmaz, kimse de kadir kiymetini bilmez...

o taraftarin belki de 5'in den birinin sehit yakini-tanidigi var..alkislayin demesi kolay..

ates düstügü yeri degil hepimizi yakmali...

kimse futbolcularin günahi ne demesin..burada futbolculari dövün öldürün demiyor kimse..sadece alkisa gerek yok deniyor..bazi realiteleri görmezden gelemezsiniz..sonuçta hainlerin çok kolay taban buldugu, destek gördügü yörenin takimi o..

ütopik bir sekilde takimi bundan soyutlayip salt "futbol takimi" gözüyle bakamazsiniz...

sonuç..ne alkis ne de taskinlik veya futbol disi tezahürat...

bu isin ortasi yok ....kimseye yaranmak için alkislayin demiyoruz..diyarbakirspor pkk'nin degil diyarbakir sehrinin takimi ve sonuçta bu da bir spor müsabakasi ..alkislamaktan kimseye birsey olmaz...eger ates meselesine gelecek olursan, dayimin oglu,kan kardesim bundan 3,5 -4 ay önce bingölde ayagindan vuruldu ve sakat kalma tehlikesi var...simdi kimse çikip ta burada siyaset yapmayin demesin sakin....

hep bu kafalar yüzünden bütün halklarla düsman oluyoruz...trabzonda yasayan arkadaslar ve oradakiler gibi düsünenler bazi seyleri kavrayamiyor...bir gürcistan maçinda sotaya bagirildi diye bizi gürcü ilan ettiler, toplumun her kesimi benzer seyleri yapabilir ama bunlar trabzonda olunca çok daha fazla göze batiyor, dikkatli olmaliyiz....simdi de bir futbol müsabakasinda 3-5 kisi kürtlere atip tutacak ve aradaki nefret tohumlarini büyütecek, helal olsun..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Geçmiste birbirimizi çok kirdik yine aynisi olmasin.

Centilmenlik çagrisina katilmamak mümkün degil. Ama yukaridaki cümle biraz kafami karistirdi. Benim hatirladigim kadariyla geçmiste birbirimizi kirmadik. Onlar futolcularimizin ayaklarini kirmaya çalisti. Yanlisim varsa lütfen biri dogrusunu söylesin.

Yok ben bizim forumdan bahsediyorum...(siyaset yüzünden)

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alkis çiçek bunlara hiç gerek yok.Biz sadece kendi takimimizi destekleyelim yenelim sunlari layik oldugu yere gönderelim.Birileri diyarbakirsporun süper ligde olmasini firsat bilerek oralardaki olaylari hep diyarbakirsporla gündeme tasimaya çalisip ülkemizi karaliyolar bilmem farkindamisiniz.

Bu yüzden onlari layik olduklari yere kümeye göndermek boynumuzun borcudur.

Bu ruhsuz futbolcularin son sansi budur.Ve bunu heba edecek kadar a...al olduklarinida sanmiyorum

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ya bizimtakimi kim çagirip alkisliyoki??Oldu olacak d.bakir bayraklariyla gidilsin maça dahada bi centilmenlik olur!!!Ne alkisi ya bizmi ordaki olaylari düzeltçez.D.bakirdaki karadenizlilerle burdaki maçin veya onlari alkislamanin ne alakasi var.Aksam maratonda o s....siz toroglu zibidisine aaaa Trabzonda bak diyari alkisladilarmi detirtceniz adama gevezelik yapmaya malzeme gerek!!!Çikilsin oyun oynansin biz kendi takimimizi çagirip protesto etmeden alkislayalim bu yeter!!!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cengiz kardesim ben de diyorum ki kürt veya baska birsey diye de atip tutmayalim..maçimizi izleyelim, futbolla ilgili tezahüratlari yapalim..

Bu maçta her türlü tezahürat olur (olmali demiyorum olur diyorum)bence.Siz Trabzondaki seyirciyi (bakin taraftar demiyorum) bu kadar bilinçli mi saniyorsunuz.Bu kadar fevri davranabilen insanlardan yok alkislayalim yok çiçek verelim.Bir de bu topiclere siyaset girmesin.Geçmiste birbirimizi çok kirdik yine aynisi olmasin.Aslinda en güzeli Diyarbakir takimini tribüne çagirip "Kahrolsun PKK" diye bagirtmak olacaktir.
    en güzelini siz söylediniz.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslinda en güzeli Diyarbakir takimini tribüne çagirip "Kahrolsun PKK" diye bagirtmak olacaktir.

Trabzonumuzda aslinda Diyarbakirspor'a bu kadar tepkinin gösterilmesinin nedeni 2 sene evvel sampiyonluga oynarken Trabzondaki maçta bize oynadiklari sert futbol,neticede en formda oldugu dönemde Fatih Tekke'nin sezonu kapatmasi ve tabiki sovmen kaleci Senol'un hal ve hareketleri idi...Bunlari Trabzonspor taraftari unutmadi bir sene sonra da olayli Diyarbakir-Trabzonspor maçi geldi.Günümüzde ise vatani için canini veren aziz sehitlerimizin son zamanlarda artan sehadetlerinden dolayi terör örgütü nezdindebu sehre karsi olusan bir antipati var.Aslinda hepimizde biliyoruzki bu sehrin üzerinde oyunlari oynayanlar hep dis mihraklar.AB'den bir ............ çikip, Ankara yerinedirek Diyarbakira gidiyorsa ve orada bize demokrasi adi altinda agzinda bir seyler geveliyorsa bu isin altinda baska isler var demektir.Hepimizde ne oldugunu biliyoruz.Kimse kimseyi kandirmasin.

Gerçek Diyarbakirlilar bu olan biteni tasvip etmiyorlar.Diyarbakiri anlatmaya çalismak bana düsmez ama ortada dönen bir oyun var.Bizde o oyuna gelmeyelim derim.Askerde en samimi arkadasim Diyarbakirliydi.Çokta saglam bir çocuktu.Kulaklari çinlasin.Keza hayatimizda tanidigimiz bir sürü Diyarbakirli insan var.Bu olanlari hiçbiri tasvip etmiyor.

Bu isi ayirt edebilirsek meselede kalmaz.Iste çözüm bence bu...Selçuk agbibinde dedigi gibi tribünlere çagirip kahrolsun terör örgütünün adinidedigimiz anda her kesime mesajimizi vermis oluruz.Çiçek böcek hikaye...Bunu yapmak içinde tribün liderleri ile görüsmek lazim yoksa bu konustuklarimiz havada asili kalir.Kisisel olarak düsüncem;Trabzonspor tribünleri bunu yapabilecegimizi de zannetmiyorum.Çünkü tribündeki insanlarin bazi noktalari ayirt etme ihtiyaci duyduklarini zannetmiyorum.

Diyarbakirspor=terör örgütü degildir!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

diyarbakirda TÜRKIYE CUMHURIYETININ bir sehridir......

onun için bir kaç kisini yaptigini herkese mal etmeyelimmmmmEdited by: blackseastorm

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alkisa kesinlikle karsiyim.

Daha yeni sokakti adam Trabzon'a demedigini birakmadi be.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

geçen yilki maçta diyarbakirlilar 'burasi diyarbakir trabzon degil' diye bagiriyorlardi..eger biraz mantikli düsünülürse diyarbakirin hiç bir iyi niyet göstergesini haketmedigini herkes anlayabilir.ama unutulmamalidirki herkezin gözü bu maçta olacaktir.trabzon halki ve taraftari yine bir sinavdan geçecektir.onun için bu maça bir bayrakla degil iki bayrakla gidilmelidir.diger bayrakta türk bayragi olmalidir.

[img]uploads/coach/2006-04-12_110340_kilit.JPG[/img]

Tartisilacak bi konu degil,DIK DURUSUMUZU bahsi geçen takim için asla bozmamaliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzona gelecek olan ne pkk ne de Diyarbakir sehri, gelen "Diyarbakirspor" ve ben bu takimi sevmiyorum.

Bu futbol takimini ve yöneticilerini sevmemem için bir sürü sebebim var, sadece yakin bir örnekden bahsedeyim, Maç Trabzonda, ve diyarbakirspor'un hiçbir iddasi yok. 90+2 oynaniyor ve Trabzonspor 2-0 galip bizim sahamizda korner bayraginin, buraya dikkat edin bizim yarisahamizdaki korner bayraginin dibinde bir pozisyon oluyor, Diyabakirsporlu futbolcular maç boyunca tekme tokat oynadiklari yetmezmis gibi havada uçarak insanlik suçu islercesine Fatih Tekke'ye çift daliyor.

Diyarbakirli oyunucu bunu niçin yapmisti ? maçin bitmesine 30 sn kala bir zamanda maçi kazanabileceklerini düsünerek mi ? yoksa mama aldiklari yere "o isi beceremedik bari bu isi becerelimde bizi bi sekilde görürler" düsüncesinin disa vurumumuydu ?

Bunun izahini yapabilecekler sulandirilmis beyinleriyle Diyarbakirspor takimini karsilamaya gidebilirler.

O günü ve ondan önceki hadiseleri unutamayan ben, sadece o günü hatirlariniza sunuyorum.

Buyrun ;

Fatih sezonu kapadi
    Trabzonspor'un en büyük silahi olan golcü oyuncunun dün çekilen MR'inda, sag diz iç yan baglarinda zedelenme, sag ayak bileginde zorlanma tespit edildi. Fatih Tekke'nin sakatligi teknik heyeti soke etti

Güçlükle getirildi
    Diyarbakirspor maçinda sakatlanan Trabzonspor kaptani Fatih'in dün yapilan kontrolleri sonunda sezonu kapattigi açiklandi. Kulüp Doktoru Mesut Çelebi nezaretinde MR çektiren Fatih'in sag ayak bileginde zorlanma, sag diz iç yan baglarinda da zedelenme tespit edildi. Kontrollere tesis görevlilerinin yardimiyla gelen Fatih'in agrilari nedeniyle geceyi uykusuz geçirdigi belirtildi.

Tepki gösterdi
    Sahalardan bir ay uzak kalacagi belirtilen Fatih Tekke'yi arkadaslari teselli etti. Golcü oyuncu, "Futbol hayatimda bu kadar tekme yedigim bir maç hatirlamiyorum. Tabii ki her futbolcu sahada mücadele edecek ve kazanmaya çalisacak. Ama bu mücadeleyi, böylesine bir boyuta tasimanin bir anlami olmasa gerek. 20 yil sonra Trabzonspor sampiyonluga bu kadar yaklasmisken, takimdan ayri kalacak olmam beni kahrediyor" dedi.

Sahin ates püskürdü
    TRABZONSPOR Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin de, "Diyarbakirsporlu futbolculardan bir sey istiyorum. Ellerini vicdanlarina koysunlar ve bu tabloyu nasil ve neden olusturduklarini düsünsünler. En önemli oyuncumuzu kaybettik" diye konustu. Teknik Direktör Ziya Dogan da Fatih'in eksikligini son üç haftada ve kupa finalinde hissedeceklerini belirtti, "Ancak tüm zorluklara ragmen hedefimizden sasmayacagiz" ifadesini kullandi.

'Bizi engelleyemezler'
    Diyarbakirspor'un sampiyonluk mücadelesi yapar gibi oynadigina dikkat çeken Atay Aktug, "Sertlikler yaptilar, oyuncularimizi sakatladilar. Ancak her ne olursa olsun biz emin adimlarla yolumuza devam ediyoruz" diye konustu. Aktug, "Bizim hakkimizda ne kadar saibe çikarirlarsa çikarsinlar, karsi takimlar ne kadar sevinirse sevinsin Trabzonspor'u ulasmak istedigi hedeflerini engelleyemeyecekler" ifadelerini de kullandi.

'Iste size fotograf'

Yilmaz tas atti
    BORDO - Mavili kulübün Genel Sekreteri Yusuf Ziya Yilmaz, Diyarbakirspor'un anlamsiz bir sekilde sahada her türlü sertlige basvurdugunu ileri sürdü. Yilmaz, "Tesvik primi arayanlara Avni Aker Stadi'nin içinde fotografi sunulmustur. Bu kadar sertlik, bu kadar çirkinligin altinda baska ne aranabilir ki" ifadelerini kullandi.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben yokum bu alkis isinde..kimi alkisladigimizin farkindamisiniz? analarin yureklerini yakanlari ben alkislamam[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

YA EN AZINDA "PKK disari " gibi bize yakismayacak tezahüratlarda bulunmayalim....

bize yakismaz....

diyar kümeye gitsin bunu çok isterim ama "PKK= DIYARBAKIR bu anlayisa karsiyim...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cehennemin dibine kadar yollari var.Elimde olsa o sehri haritadan silerim.3 5 kisinin yaptigini bütün sehre malediyorum ben.Kangren vücudu sarmadan geregini yapmak lazim.Bu ise oi sehrin adinin geçtigi hersey için dahildir.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ALLAH'im insallah duserler..super ligi bi daha ruyalarinda bile görmesinler..

amin!!!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

diyarbakiri alkislamaya kesinlikle karsiyim iki tarafli bakacak olursak hem siyasi hem de sportif yönden bizimle tamamen zit olan bir kulübü alkislamanin mantigi ne trabzonluluga sigar ne de centilmenlige iki sene önce d.bakir maçini hatirlayin fenerin yalakalari kirmadik ayak birakmadilar geçen sene trabzonsporuma daha ikinci dakikada ayakkabilarini attilar tribünlerden ne mantikla alkislayacaksiniz bunlari bunlarin sporla alakalari yok tamamen siyasi olarak birinci ligde tutunan bir kulüp birinci lige çikisi bile tamamen saibeli olan bir kulübü nasil destekleyebilirsiniz sasirmayin...diyarbakir kümeye

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

maça herkes Türk Bayragiylagelsin en güzel cevap bu olur sahada oynayan bizim aslanlara (son zamanlarda kedi gibi gözüküyorlar) birakalim gerisini sunu da bilin diyarbakirda terör olaylarini yapan 3-5 çapulcu degil sehrin hemen hemen hepsidir.

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

usaklar siz ne diyorsunuz ya iyimisniz ne alkislamasi ne çiçegi ben arkadasim kizkardesini d.bakirli biriyle evlendirdigi için bütün baglarimi koparmisim yüzüne bile bakmiyorum siz alkislayalim diyorsunuz. en güzel sözü ofli haca söylemis zaten faslasina gerek yok GÖMUN GITSUN..!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

genç arkadaslarinkardesligi bir yana koyup, tüm diyarbakir'i lülliyen pkk ile özdeslestiren yorumlarini bir noktaya kadar anlamak mümkün;

lakin, "agabey" düzeyindeki katilimci arkadaslarin da kimi genç kardeslerim gibi " asalim, unutmayalim, onlar söyle yapmisti bize, misilleme yapalim" mealindeki söylemleri beni düs kirikligina ugratti.

kardeslerim;

ben, amerika ve israil odakli kirli bir oyunun, masalasmis kürtler vasitasiyla ülkemizi bölmek istediklerini söylüyorum. diyarbakir sunu yapmis bunu yapmis diyerek aklimizi karistirip asil büyük oyunu iskalamayalim

biz bu ülkenin futbol baskentiyiz, ama ayni zamanda da bu ülkenin çimentosuyuz. mustafa kemal kurtulus savasinin verirkenen yakin çevresinde hep biz vardirk, unutmayalim.

küçük hesaplarla bogulmaya hakkimiz yok.

biz "büyük"üz..gerçekten ve kelimenin tam anlamiyla "büyük"

benim ricam, bu büyüklügün geregini yapmamiz. çiçek atalim dediysem, ille de çiçeklere bogmamiz gerekmez, birkaç taraftarimiz havalimaninda diyarbakir kafilesini çiçekle karsilayabilir, tribünde de pkk li tezahüretlar yapilmaz, maç sonunda da, skor ne olursa olsun, alkislarla ugurlarsak, Türkiye'ye bütük bir ders vermis oluruz.

ve bu tablo en çok kimi üzer biliyor musunuz?

emperyalistleri ve emperyal usagi kürt liderlerini..süphesi olan?

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı
    maça herkes Türk Bayragiylagelsin en güzel cevap bu olur sahada oynayan bizim aslanlara (son zamanlarda kedi gibi gözüküyorlar) birakalim gerisini sunu da bilin diyarbakirda terör olaylarini yapan 3-5 çapulcu degil sehrin hemen hemen hepsidir.

Bence harika bir fikir cok anlamli bir mesaj olur diyarbakirda ve daglarda maci seyreden diyarbakirsporlulara.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)