Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen!

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

29. Hafta Puan Durumu GENEL IÇ SAHA DIS SAHA

S O G B M A Y Av P
    1 Fenerbahçe 29 22 5 2 75 24 51 71
    2 Galatasaray 29 22 5 2 69 27 42 71
    3 Besiktas A.S. 29 13 8 8 46 33 13 47
    4 Gençlerbirligi 29 13 8 8 41 29 12 47
    5 Kayserispor 29 13 6 10 46 34 12 45
    6 Trabzonspor 29 12 7 10 37 36 1 43
    7 Konyaspor 29 11 9 9 37 35 2 42
    8 Kayseri Erciyesspor 29 8 13 8 31 38 -7 37
    9 Vestel Manisaspor 29 10 6 13 44 47 -3 36
    10 Sivasspor 29 8 12 9 27 34 -7 36
    11 Çaykur Rizespor 29 8 11 10 26 31 -5 35
    12 Ankaragücü 29 8 9 12 36 41 -5 33
    13 Ankaraspor 29 7 11 11 38 42 -4 32
    14 Gaziantepspor 29 7 9 13 27 46 -19 30
    15 Denizlispor 29 7 8 14 33 43 -10 29
    16 Diyarbakirspor 29 7 5 17 29 61 -32 26
    17 Samsunspor 29 5 9 15 38 57 -19 24
    18 Malatyaspor 29 5 9 15 26 48 -22 24

Süper Lig 30. Hafta Maçlari

15.04.2006
    16:00 Denizlispor - Samsunspor
    16:00 Malatyaspor - Kayserispor
    18:30 Trabzonspor - Diyarbakirspor
    21:00 V. Manisaspor - Fenerbahçe
    16.04.2006
    14:30 Sivasspor - Ankaraspor
    14:30 K. Erciyesspor - Gençlerbirligi
    14:30 Ankaragücü - Konyaspor
    16:00 Gaziantepspor - Besiktas
    19:00 Galatasaray - Ç. Rizespor

kayserispor son 5 haftada sadece iki gol atabildi.onlarda gözle görülebilir bir düsüs var ve bu hafta malatya ile deplasmanda oynayacaklar malatya(denizli-samsun,trabzon-diyarbakir) bu hafta müthis bir sansi tepmek istemeyeceklerdir,bu son sanslari yani anlayacaginiz geçen hafta besiktasi elinden kaçiran malatya bu maçi banko alir.

gençlerbirligi k.erciyesle oynayacak ve erciyesi aynan bize yaptigi gibi gençlerlede kayserispor için mücadele edicek ki erciyes futbol olarak benim son haftalarda en begendigim takimlardan bir tanesi.gençleri gözünüzde abartmayin arkadaslar biz denizli maçinda oynadigimiz oyunun yarisini gençlere karsi oynasaydik birakin onu buldugumuz 4-5 net gol pozisyonunu atsaydik maç bizimdi! maç kayseridede oynanacak yani bence gençler erciyeste takilir!!

besiktas anteple oynayacak ve antepin diyarbakir ile arsainda 4,samsun ve malatya ile 6 puan var denizli ile 1 puan var ve bu hafta denizli -samsun maçi var.malatya yenerse aralarinda 3 puan kaliyor yani anlayacaginiz antepin birakin 1 puani 3 puana ihtiyaci var ve maç antepte.antep aslinda iyi oyunculardan kurulu bir takim ve baslarinda samet aybaba var ve besiktasida yenecek güçteler!!

bu hafta en önemli sanslarimizdan biri kayseri hariç uzun süredir ilk defa kayseri hariç tüm rakiplerimizden önce oynayacagiz.ikincisi tüm rakiplerimiz deplasmanda biz kendi sahamizda oynayacagiz.üçüncüsü daha besiktas ile maçimiz var!

bir baska inandigim seyde bu yil t.kupasini fenerin alma ihtimalinin %90 oldugudur.eger böyle olursa otomatikmen lig 4. sü de uefaya gidicek böylelikle bizim uefada ki sansimiz daha da artmis olucaktir.

bizim önce diyarbakiri yenmemiz lazim sonra ligde rahatlamis rizeyi ile oynayacagiz.

öncelikle diyarbakir var ve bu maçta benim gördügüm en büyük dez avantajimiz taraftarimiz,bunu avantajli duruma getirmek bizim elimizde onun için tüm trabzonspor taraftarlarina sesleniyorum:

eger sinirlerinize hakim olamayacaksaniz maça gitmeyin(sinirlenmekte hakli olabilirsiniz ki haklisinizda o ayri) elinizde olmadan atkima zarar veriyorsunuz.benim en büyük korkum erciyes maçi sonrasindan gelen konya maçinda olanlar ve bu yüzden konyaya yenilmemiz.bunlarin olmamasi için diyorum ki:

lütfen ama lütfen!! sinirlenecekseniz futbolcuyu yuhalayacaksaniz moral bozacaksaniz maça gitmeyin,nasilsa tv den veriyor orada izleyin bagirin çagirin önemli degil!!

not:adminlerden bir ricam:bu to.....in diyarbakir maçina kadar burada genelde kalmasidir ve tüm taraftarlarimizi bu yönde motive etmeleridir ben bu yaziyi umursamayacaklarini bildigim halde tüm yerel gazetelere tertipli bir biçimde göndercem.ama tabiki kara siz adminlerin.

simdiden tesekkür ederim saygilarimla,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu zihniyetle bu ruhsuzlukla uefa zor dostum.tepki olsa da olmasa da.aslinda uefa da umrumda degil.trabzonspor formasini hak etmeyenler o formayi kirletip trilyonlari götürenler elbette tepkiyle karsilasacak.lütfen diye sesleneceksen futbolculara ve hoca'ya seslen.&nbsp ;

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sonuna kadar destekliyorum arkadasim. Uefa kupasi umrumda degil aslinda. Bildigim tek sey sonuna kadar ne olursa olsun Trabzonsporuma destek olacagimdir...

UEFA kupasina katilip katilmamanin hiçbir önemi yok benim için... Hiç olamasa da bana sampiyonluk umudunu her daim yasatan, mensubu olmakla her daim övündügüm Trabzon sehrinin ve onun degerlerinin adina her zaman sahip çikacagim TAKIMIMA...

Nereden
    Trabzon

Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı
    bu zihniyetle bu ruhsuzlukla uefa zor dostum.tepki olsa da olmasa da.aslinda uefa da umrumda degil.trabzonspor formasini hak etmeyenler o formayi kirletip trilyonlari götürenler elbette tepkiyle karsilasacak.lütfen diye sesleneceksen futbolculara ve hoca'ya seslen.&nbsp ; ; ;

futbolcular ilk suçlu onlardir zaten ve onlar için açilan bir çok to.....var onlara seslenilen bir çok yerler var oralara gerekli yazilari yaziyoruz zaten.onun disinda yukarida verdigim istatistiklere bakicak olursak her ne kadar önümüze sunulan sansi futbolcularimiz geri çevirsede halen sanki biri bizi uefaya sokacakmis gibi üst seviyelerde avantajlarimiz var. futbolcular tabiki destegi haketmiyor fakat sezon sonuna kadar onlarla ligi bitircez futbolcular gelip geçici yani gerçek olantrabzonspordur onun için lütfen destek verelim!!Edited by: firari

Nereden
    Trabzon

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

Sonuna kadar destekliyorum arkadasim. Uefa kupasi umrumda degil aslinda. Bildigim tek sey sonuna kadar ne olursa olsun Trabzonsporuma destek olacagimdir...

... Hiç olamasa da bana sampiyonluk umudunu her daim yasatan, mensubu olmakla her daim övündügüm Trabzon sehrinin ve onun degerlerinin adina her zaman sahip çikacagim TAKIMIMA...

'UEFA kupasina katilip katilmamanin hiçbir önemi yok benim için'bu cümle disinda demek istedigim de bu![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkandayiz dostum hep destek tam destek

Nereden
    Trabzon

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı
    arkandayiz dostum hep destek tam destek

sizin gibi taraftarlara ihtiyaci var bu takimin[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

saolasin kardesim olene kadar trabzon icin variz

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ne firsatlar var ama biz hepsini elimizin tersiyle iteriz,3 defa yagimiza gelen avantaji kacirdik ben acikcasi umutlu degilim ve macida seyretmeyecem ,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çikmadik candan umut kesilmez.FOREVER TRABZONSPOR

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

INANIN KI TRABZONSPORDA RUH GÖRSEM TAMAM DERIM TAKIM OYNUYOR AMA OLMUYOR TAKIMDA RUH YOK YAAA ARKADASLAR

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

aslinda burada söylenenlerin hepsini bir haklilik payi var, futbolcular ruhsuz ise bizde mi olalim onlarin sayesinde Trabzonsporumuzun eriyisini seyredelim hayir, onlar için degil Trabzonspor için orada olalim bagirirken onlar için degil Trabzonspor için bagiralim, olaya bu boyutu ile bakarsak herkes yani Trabzon ve Trabzonspor için iyi olur, Trabzonsporum için hep destek tam destek

Nereden
    Trabzon

Alıntı erdinç67 Nickli Üyeden Alıntı
    aslinda burada söylenenlerin hepsini bir haklilik payi var, futbolcular ruhsuz ise bizde mi olalim onlarin sayesinde Trabzonsporumuzun eriyisini seyredelim hayir, onlar için degil Trabzonspor için orada olalim bagirirken onlar için degil Trabzonspor için bagiralim, olaya bu boyutu ile bakarsak herkes yani Trabzon ve Trabzonspor için iyi olur, Trabzonsporum için hep destek tam destek

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

çok haklisin soner kardes sagol bu yazi için

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][QUOTE=firari]

Alıntı erdinç67 Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] Edited by: of_divranli

Nereden
    Trabzon

önemli olan sizin gibi mantikli futbol bilgisi taraftarlarimizin olmasidir beni en çok mutlu eden de budur bunun için hepinize tesekkür ederim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3. ile aramizda 4 puan fark var ancak o 4 puan fark bana su anda 14 puan farkmis gibi geliyor biliyor musunuz?

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizler (Taraftarlar)yasadigimizi ve Trabzonspor icin (futbolcular icin degil) sonuna kadar arkasinda oldugumuzuFutbolculara göstermemiz lazim.

Bana göre sadece Trabzonspor (Külübümüz)icin bagirip sarki söylememiz lazim, Futbolculara cekin bir yay....

Ne Fatih Tekke, ne Szymek, ne Yattara nede Gökdeniz Karadeniz

Biz sadece bordo mavi renklere asigiz

Nereden
    Trabzon

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

3. ile aramizda 4 puan fark var ancak o 4 puan fark bana su anda 14 puan farkmis gibi geliyor biliyor musunuz?

aynen fakat üsttede yazdigim gibi düsünürsek ancak isin içinden çikabiliriz yoksa kahrolur dururuz!

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne olursa olsun hep destek tam destek besiktas taraftarinin fotbolcular yaptigini biz yapmayalim çünkü büyük bir kulübüz [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alıntı saaalih Nickli Üyeden Alıntı
    ne olursa olsun hep destek tam destek besiktas taraftarinin fotbolcular yaptigini biz yapmayalim çünkü büyük bir kulübüz [img]smileys/smiley32.gif[/img]

+1967 çünkü biz büyük bir kulübüz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yapmiyalim dedigimizi tayfuna yaptik.ona yapan zihniyet bu hafta digerlerine de yapar merak etmeyin

bence genç takima firsat versinler bu hafta

bakalim sonuç ne olacak

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biz trabzonlu trabzonsporlular olarak takima sürekli destek olduk oluyoruz ve olmaya da devam edecegiz

her zaman dedigim gibi tribunlerde iyi bir organizasyon calismasi yapilmali bu sekilde devam ederse dün tayfuna yapilanlar yarin ufukhana yapilir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne olursa olsun d.bakir gibi bir takim alkislanmali bile!..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)