Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen!

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sen Sampiyon Olmasanda Kupalari Almasanda canim feda olsun sana

Seninle Aglariz Seninle Güleriz

Söyle Senden Baska kimim Var benim.

Biz büyük taraftariz herseye ragmen bu takimi ölene kadar destekleyecegiz.Istanbul takimlarinin taraftarlarindan farkimizi gösterelelim.

Uefa yada intertoto ya katilmak için degil.bu takimin taraftari oldugumuz için desteklemeliyiz.

Tek farkli düsündügüm konu eger bu takimin uefa sansi olmasa destek vermeyecekmiydik FIRARI...Her seye ragmen su asamadan sonra gençlere sans verilmeli diye düsünüyorum.Iste o zaman bu taraftar Takima sonuna kadar destek verir.Uefaya gidip gitmemenin hiçbir önemi kalmadi benim için.BU takimdaki gençler su as futbolculardan daha kötü futbol oynamaz diye düsünüyorum.

Ama sahaya bu asamadan sonra kim çikarsa çiksin gerçek taraftar takima bu zamanda lazim....

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu taaraftaraa sampiyonluk yakisirr
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Edited by: Badaloglu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Meslegimiz, kabiliyetimiz, isimiz ne olursa olsun öncelikle Trabzonspor Taraftariyiz.

Futbolcularimiz isini iyi yapmiyor olabilir. Teknik kadro, yönetim isini iyi yapmiyor olabilir. Ama tüm bunlar taraftarin isini iyi yapmasi önünde engel degildir.

Bizler objektif gözlemleri elbette yapabiliriz; ama is, tutkunu oldugumuz takima destek vermeye geldiginde akan sular durmalidir.

Bu konuda bu forumda yazi yazan ve takim ve teknik kadro hakkinda olumsuz elestirilerde bulunan pekçok arkadasimiz Ankara'ya, Izmir'e giderek takimlarina destek vermisler ve "TAKIMIMIZ YOKSA DA BiZ BURADAYIZ" demislerdir. Bu vesileyle onlara da bin tesekkür.

Evet biz buradayiz!

Not: Lütfen su fb'nin; hep destek, tam destek sloganini artik kullanmayalim arkadaslar.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Katilmiyorum...Bence Diyarbakir maçinda 90 dakka85-0 yensek bile her golde) Tepki gösterilmelidir....

kutoz
    Ziyaretçi

UEFA kupasina katilmayi, hedef koymak, açikcasi benim Trabzonspor taraftari olarak birtürlü sindiremedigim bir olaydir. Ve bu hedefi önümüze sürdükleri için Trabzonspor pesinden dekosmadik. Biz bu takimi, her haliyle sevdigimiz için onu destekledik. Ligin zirvesindeyken de sevdik, ortalarda oldugunda da. Çünkü bizler Trabzonspor'luyuz.

Ne kadar formsuz olursa olsun, bu takimin adidir Trabzonspor. Sirf bu yüzden destegi hak ediyor.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence haklisiniz ama sonuç olarak taraftar hiç bir zaman destekten kaçmadi.futboilcular hak etmek için çabalasin taraftar gerekli destegi verir.benim ümitlerim kirildi.her ne kadar bizi ümit yasatsa da bende kalmadi[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

Sonuna kadar destekliyorum arkadasim. Uefa kupasi umrumda degil aslinda. Bildigim tek sey sonuna kadar ne olursa olsun Trabzonsporuma destek olacagimdir...

UEFA kupasina katilip katilmamanin hiçbir önemi yok benim için... Hiç olamasa da bana sampiyonluk umudunu her daim yasatan, mensubu olmakla her daim övündügüm Trabzon sehrinin ve onun degerlerinin adina her zaman sahip çikacagim TAKIMIMA...

helal olsun kardes. iste budur [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı
    yapmiyalim dedigimizi tayfuna yaptik.ona yapan zihniyet bu hafta digerlerine de yapar merak etmeyin

ya sizde artik abartmayin. Tayfun hepimizi deli ediyor. tepkisizmi kalsaydik. hüseyinde deli ediyor. son haftalarda firsatini bulayim stadta gösteririm tepkimi. Bu kötü bir zihniyet degildir. Oynamayi bilmiyorsan oynamayacaksin kardesim.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahaya çikan oyuncularin yetersizlikleri oraya para verip güzel bir gösteri izlemeye gelen herkesin hakki. Ama bu tepki terbiye sinirlari içinde kalirsa bir anlam tasir kanaatindeyim. Bunun yaninda takimin kötü gününde de yaninda olmak daha büyük erdemdir. Gerçek Trabzonspor'lu takimini destekler

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uefaya gitmek hiçde zor degil sadece 4 puan var arada ve bjk ile maçimiz var son 5 maçta 10 puan çikartalim uefaya gideriz.

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Meslegimiz, kabiliyetimiz, isimiz ne olursa olsun öncelikle Trabzonspor Taraftariyiz.

Futbolcularimiz isini iyi yapmiyor olabilir. Teknik kadro, yönetim isini iyi yapmiyor olabilir. Ama tüm bunlar taraftarin isini iyi yapmasi önünde engel degildir.

Bizler objektif gözlemleri elbette yapabiliriz; ama is, tutkunu oldugumuz takima destek vermeye geldiginde akan sular durmalidir.

Bu konuda bu forumda yazi yazan ve takim ve teknik kadro hakkinda olumsuz elestirilerde bulunan pekçok arkadasimiz Ankara'ya, Izmir'e giderek takimlarina destek vermisler ve "TAKIMIMIZ YOKSA DA BiZ BURADAYIZ" demislerdir. Bu vesileyle onlara da bin tesekkür.

Evet biz buradayiz!

Not: Lütfen su fb'nin; hep destek, tam destek sloganini artik kullanmayalim arkadaslar.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hersey daha iyi bir Trabzonspor için.Ne gerekiyorsa yapalim.Olumsuz tepkileri tesislerde gösterelimmaçlarda degil.

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yerel gazetelerden önce kulübe fax çekmek lazim bakin böyle olursa durum degisiyor diye. emin ol kardesim senin bu puan hesaplamalarina ayirdigin vakit kadar futbolcular maça kafasini yorsa simdi liderdik. onlar sene sonu zam istemeyi bilirler iyilestirme isterler, bizde takimimiza nasil faydamiz dokunur telesi içinde yasar dururuz bu söylediklerimefutbolcumuz hasan hariçtir. herkes burda kovun su kazmayi gitsin diyor o hasandaki ruhun %10 u digerlerinde olsaydi keske. bence hasan kalmali en azindan bisey yapamasada ben kendisiyle gurur duyuyorum. Ben takimimin her zaman arkasindayim beni formanin içi degil renkleri ilgilendiriyor. Içi zaten bos kulübte binbir tiriviri dönüyor yönetim dedik yeni vizyon dedik bi yöneticinin dedigini öbürü baska söylüyor herkes dünyadan bi haber her ne kadar demokrasiye aykiri olsada ben tribündede, kulübtede teknik adamliktada tek adamdan yanayim. selam ve dua ile.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratdinc Nickli Üyeden Alıntı
    INANIN KI TRABZONSPORDA RUH GÖRSEM TAMAM DERIM TAKIM OYNUYOR AMA OLMUYOR TAKIMDA RUH YOK YAAA ARKADASLAR
    O zaman ruh çagiralim bizde.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Evet biz buradayiz!

Su gitsin bu gitsin demek yerine takima destek verelim biz her daim bu takimin arkasindayiz.hatalari söyleriz elestiririz amaaa gerçekten biz buradayizzz[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takimda ruh yoksa TARAFTARDA VAR... biz her zaman TRABZONSPORUMUZUN YANINDAYIZ... IYI GÜNDE KÖTÜ GÜNDE KULÜBE CAN VEREN RUH KATAN TARAFTARDIR!!!!!!!!!!!!

trabzonuuuuuuuuuuuuum sen çok yasaaaaaaaaaaa

canim feda olsun sanaaaaaaaaaaaaaa

hiçbir seyeeeeeeeeeeee

degisilmeeeeeeeeeeeeeeez

senin sevgin bu dünyadaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ruhu cumartesi aksami sahaya öyle bir yansitmaliyiz ki hepsi anlasin TRABZONSPOR luluk neymis diye.. Tabi taraftarimiz maça gelirse[img]smileys/smiley5.gif[/img]

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

elifcim emin ol ki gelir...biz onlari birakamayiz trabzonspor olmadan asla...

arkadaslar biz renklere asigiz futbolcuya degil............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı
    Bu ruhu cumartesi aksami sahaya öyle bir yansitmaliyiz ki hepsi anlasin TRABZONSPOR luluk neymis diye.. Tabi taraftarimiz maça gelirse[img]smileys/smiley5.gif[/img]

biz tüm türkiyeye sunu göstermeliyiz...TRABZONSPORUMUZUN YANINDAYIZ!!!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erman Toroglu'nu da terbiye sinirlari içerisinde protesto etmeliyiz

kaanarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

nee büyük klüpmüyüz ask olsun sana renkdas büyük klüpler istanbulda olur biz devasa bi kulübüz uzaydan bile görülebilen tek takimiz....

....ve MEVLA trabzonsporu yaratti................

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

En Azindan Sampiyonluga Oynayipda Küme Düsmeme Mücadelesi Yapmiyoruz (AnkaraSpor)

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı
    Erman Toroglu'nu da terbiye sinirlari içerisinde protesto etmeliyiz

+1967

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı

biz tüm türkiyeye sunu göstermeliyiz...TRABZONSPORUMUZUN YANINDAYIZ!!!

UEFA SORUN DEGIL TAKIM RUHU ILE OYNAYALIM YETER,BIZ HER ZAMAN TRABZONSPORUMUZLAYIZ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)