Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tekke-Karadeniz-Avrupa

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi Bu Inisli Cikisli Bir Dönem Degilki. Bi Futbolcu Her Hafta Inisli Cikisli mi Oynar.. Bunlar Hocayi Istemedikleri Icin Oynamiyorlar. Fatih Denizli Macinda Döktürdü.. Ondna 1 Önceki 1 Sonraki Macsa Iptal Tik Yok.. Fatih bence denizli macinda oynayabileceginide gösterdi.. bu takimda 1-2 kisi ruhsuzsa onlari yollarsin.. ama takim ruhsuzlasmissa tüm takimi degil onlari ruhsuzlastiran hocayi yollarsin.. benim düsüncem bu

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatayi senol günesi getirirken yaptik.Neyse bu hata düzelebilirdi ama Göndermek bu hatadan daha büyük bi hata oldu.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kaçinci Fatih'le iliskili topic.Napiyorsunuz anlamadim.Heralde herkez Fatih'le beraber yatip kalkiyor.Ondan duymadigimiz bir çok sözü buradan sizlerin agzindan duyuyorum.

Ve cevabende imza diyiyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı
    Son iki yildir elinden sampiyonlugun zorla alindigi TRABZONSPOR um bunlar olmasaydida sampiyon olsaydi bunda TEKKE nin payi ne olurdu?

Sen Sampiyonlugun Elimizden Alindigi Dönemki Tekke Ile Suanki Tekkeyi Birmi Tutuyorsun.. Lütfen Tekke Konusunda Biraz Öz Elestiri Yap..

Kim hakkinda ne tür elestiri yapacagima sen karar veremezsin arkadasim. Yorumunu yap yeter. Birak, millet kendi elestirisini yapar.

Bu takimda sadece problem TEKKE de degil .. Takim komple berbat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben burada bunlari yazarken geçmisi degil bugünü konusuyorum istanbul medyasi beni baglamaz trabzon medyasi ile isim olmaz.geçmis yillarda fatihin yaptiklari elbetteki unutulamaz fakat su anda takimda bozulan moralleri yerine getirecek altüst olan herseyi yerine koyacak iki üç kisiden biri fatih tekke.

eskiden hami vardi.ünal vardi.takima agabeylik yapan hep birileri vardi.takimda yolunda gitmeyen seyleri hocaya birakmadan çözen sesini sonuna kadar yükseltip takimi için çalisanlar vardi.

belkide son 4 haftada kaybettiklerimiz bize5/10 yila mal olacak bunun için söylüyorum bunlari gitmek isteyenin yeri yok demeye çalisiyorum ama cavaplarda gelen defol laflarina katilmiyorum.

o hala bizim tekkemiz sultan tekkemiz.takimda beklentimiz oldugu 3/5 isimden biri.

belliki hocamiz hala trabzonsporluluk nedir ? bunu kavrayamamis iste bu ruhu ortaya koyacak olandi fatih tekke.

ama hiç de bekledigimiz gibi olmadi.ve takimimiz ne yazikki son virajlari hiç de rahat dönemedi.

Nereden
    İstanbul

Son 2 sezondur sampiyonlugu az farkla kaçirdigimiz dönemden sonra düstügümüz bu durum içler acisi.Trabzonspor gerçekten bir imparatorluk.Yani cumhuriyetlerden daha büyük.Disardan yikamazsan ancak içerden yikabilirsin.Insallah imparatorluklarin hazin sonuna ugramayiz.Fatih tekke bile agir elestrilere maruz kaliyorsa durumumuz gerçekten baya vahim.

Nereden
    İstanbul

Fatih Tekkeye taraftar küserse o zaman o takimi tanimaz bile.Takim zarar görmesin diye kendini gökdenizin önüne siper etti.Resmen ona avukatlik hatta fedailik yapti.Ne için;trabzonspor zarar görmesin diye.

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son iki yildir elinden sampiyonlugun zorla alindigi TRABZONSPOR um bunlar olmasaydida sampiyon olsaydi bunda TEKKE nin payi ne olurdu?

Sen Sampiyonlugun Elimizden Alindigi Dönemki Tekke Ile Suanki Tekkeyi Birmi Tutuyorsun.. Lütfen Tekke Konusunda Biraz Öz Elestiri Yap..

Kim hakkinda ne tür elestiri yapacagima sen karar veremezsin arkadasim. Yorumunu yap yeter. Birak, millet kendi elestirisini yapar.

31 golü atan fatih tekkeydi.. sampiyonlukta payi ne olurdu derkende olasi bir sampiyonlukta fatihin önemini vurgulamak istemistin..

31 golü atarken fatihi kisisel tek kisi olarak degerlendirme yapiyoruzda elestiri yaparken neden degerlendirme takima maal ediliyor.. bu takimin kaptani fatihse olumlu yada olumsuz bireysel olarak elestirilebilir demektir. takim tabiki berbat ama takimda fatih ve gökdeniz disinda avrupaya sene sonunda gidiyorum diye beyannatlar veren baska isim yok...

ayrimcilik yapmaya gerek yok.. fatih kralimiz sultanimiz ama her konuda savunulmasinida anlayabilmis degilim.

Saygilar.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya kim beyanat veriyo,nerde veriyo,sezon sonu gidiyorum ne haliniz varsa görün mü diyo???

ayrica 3-4 isim disinda zaten kim avrupa'ya gidecem dese millet bi tarafiyla güler,bilmem ne basin da ona göre haber yapiyo..siz yemeye devam edin..Edited by: oflee61

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allah sonumuzu hayir etsin [img]smileys/smiley18.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

hala söylüyorum arada küsmek falan yok zaten bizim trabzonsporluluguma küsmek yakismaz bu sadece his içten gelenlerin disa vurumu yada söyle diyim takimda bu konumda tekke degilde baskasi olsaydi belkide bunlari söylemezdik.

bunlari söylüyorum çünkü fatihe çoook saygim var ve çok deger veriyorum ama onunda düsünmesi gerekenler yokmu dostlar ?

yani yaptiklari bir yana bizim için su an yaptiklari degil YAPACAKLARI önemli.

Kaptanla ilgili en az 10 baslik vardir herhalde [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

31 golü atan fatih tekkeydi.. sampiyonlukta payi ne olurdu derkende olasi bir sampiyonlukta fatihin önemini vurgulamak istemistin..

31 golü atarken fatihi kisisel tek kisi olarak degerlendirme yapiyoruzda elestiri yaparken neden degerlendirme takima maal ediliyor.. bu takimin kaptani fatihse olumlu yada olumsuz bireysel olarak elestirilebilir demektir. takim tabiki berbat ama takimda fatih ve gökdeniz disinda avrupaya sene sonunda gidiyorum diye beyannatlar veren baska isim yok...

ayrimcilik yapmaya gerek yok.. fatih kralimiz sultanimiz ama her konuda savunulmasinida anlayabilmis degilim.

Saygilar.

Kim söyledi o golleri tek basina attigini.. FATIH 31 golü atarken muhtesem bir orta sahamiz vardi..Ne diyoduk YATTARA-SYZMEK-GÖKDENIZ-FATIH ..A.S dimi ..ama simdi nerde bunlar ..Yattara uçmus , Gökdeniz malum, Syzmek sakatlandiktan sonra riske atmiyo daha kendini(sam.ligini düsünüyo) ve FATIH ..herkesin yüklendigi FATIH.. o da napsin. Bunlarla bu kadar olur iste.. Tek forvetle oynamanin bedelini ödüyoruz.. Herkesin 2-3 tane forveti yedek beklerken biz tek forvetle oynayacaz ..

SaygilarEdited by: tselif

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oflee61 dogru söylüyor, basin pisirip saf taraftarlarimizin önüne atiyor en degerli oyuncularimizi...
    Biz d bagir çagir heriflerin üzerine gidiyoruz...
    afferim...
    Bravo...

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar araniza ilk kez katiliyorum ve bu benim ilk yorumumdur.ya futbolculardaki zihniyet degisecek gerçek profosyonek olacaklar veya satacaksin prfosyonel bi kadro olusturacaksin bunuda yapmak bence disiplinli bir hocanin varligindan geçer.mevcut hocaya bu yönde sonuna kadar destek çikilmalidir.tekkeye gelince sadece sunu yapsin aldigi parayi düsünsün ve sadece karsiligini versin fazla bisi istemiyoruz.bu kafaylada avrupada top oynamasi çok zor aç kalir oralarda.sonrada onu tekrar alacak enayi bi trabzonsporu zor bulur. sevgiler saygilar.bu arada selçuk abi seni seviyorum...

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yerine daha iyisini alabilecek bir yönetim olduktan sonra gidecegim diyen futbolcuyu satarsin olur biter.Yeterki yönetim isini yapsin.öyle bir takim kursunki yönetim giden gittigine pisman olsun.zorla güzellik olmuyor.istemeyeni satmak lazim

Ama fatih sadece soruya cevap verdi illa gidecegim diye bisey söylemedi.Basinin abartmalari bizi burada kendi degerlerimize düsman yapiyor gibi geliyor bana.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı kolombo Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar araniza ilk kez katiliyorum ve bu benim ilk yorumumdur.ya futbolculardaki zihniyet degisecek gerçek profosyonek olacaklar veya satacaksin prfosyonel bi kadro olusturacaksin bunuda yapmak bence disiplinli bir hocanin varligindan geçer.mevcut hocaya bu yönde sonuna kadar destek çikilmalidir.tekkeye gelince sadece sunu yapsin aldigi parayi düsünsün ve sadece karsiligini versin fazla bisi istemiyoruz.bu kafaylada avrupada top oynamasi çok zor aç kalir oralarda.sonrada onu tekrar alacak enayi bi trabzonsporu zor bulur. sevgiler saygilar.bu arada selçuk abi seni seviyorum...

Ahmetcim aramiza hosgeldin.kolombo yani Ahmet eski tribüncülerdendir.Çilginlarin müdavimlerindendi 80'li yillarda.Çok da iyi bir Trabzonsporludur.Tekrar hosgeldin dostum...

Nereden
    Trabzon

ya kardesim dogru diyosunda fatih in ayagiyla dili ayni seyi demiyor.dili gidecem demiyo ama futbolu beni gönderin benim burda daha isim yok diyor.sadece fatih degil tabi onun gibi bi kaç futboolcu daha var..

Nereden
    Trabzon

selçuk beni onurlandirdin.tasakkür ederim ayrica trabzondan ankaraya sevgiler saygilar..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

bugünkü yazisinda ergun ata (fanatik) bizim burada yazdiklarimizla paralel bir yazi yazmis bakalim ona ne kadar tepki vereceksiniz.

Futbolcuya dayali sistem sürüyor
    Yönetim ve teknik kadro düzeyinde hatalar böyle. Ama Trabzonspor?da çok ciddi ve belki de asil sorun gözden kaçiyor. Bu takim zaman zaman yildizlariyla kötü oyununa karsin kazaniyor. Bazen de yildizlarinin cani kazanmak istemiyor! Aglara gitmekte olan topa dokunup, uygun durumdaki arkadasina vermek yerine kendi kullanip gol attiginda alkislanan oyuncu, atamadiginda bu durumun bedelinin ne oldugu gerçegiyle yüz yüze kalinca saçini basini yoluyor, yolduruyor. Bu sezonun en kötü performansina karsin israrla forma giydirilen oyuncular, yenilgilerde basrolü oynuyor. Haftada bir antrenmanla direk oynayan futbolculara yaptirim uygulanamiyor. En kritik anlarda Avrupa kozu, üstelik kulübün çikarlari gözetildigi iddiasiyla kullaniliyor. El altindan medyaya ilginç fakslar gönderiliyor. Ama haftada bir antrenmanla, 90 dakikalik maçin büyük bölümünü saklanarak geçirmekle hangi Avrupa kulübünde forma giyilecegi sorusu sorulmuyor. ?Gidecegim? diyerek farkli kulüplerin kapilarini asindiranlarin, Trbzonspor ile kapisini asindirdiklari kulüplerin ücret politikalarini görüp, buradaki garanti ücretin yarisini bile maç basilarla birlikte alamayacagini anlayinca 180 derecelik dönüsle birden renk asigi oluveriyor. Trabzonspor?da futbolcuya daha dogrusu ?yildiza ya da baska deyimle eskilere? dayali düzen devam ediyor. Bir yönetim, bir teknik direktör gitti, 9 futbolcu gönderildi, malum yildizlar eskiler duruyor. Ne mi oluyor? Yeni teknik direktör, yeni yönetim, 8 yeni futbolcu ve degismeyen yildiz ve eskilerle Trabzonspor yine sefilleri oynuyor (fanatik-ergun ata)

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ergün Ata'ya bir soru sormak lazim.. isler iyi giderken neden böyle bir yazi yazmadi.. Atay Aktug-Ziya Dogan-Senol Günesdöneminde de ayni yildizciklar vardi.. hal ve hareketleri de ayniydi... o zamanlar forumda Ergün Ata yazilari referans gösterilip sen Ergün Ata'dan daha mi iyi bileceksin demeye getirirdi insanlar.. küçük maçlarin büyük yildizlari artik küçük maçlari da çevirememeye baslayinca göze çarptilar tabi...

Hayir Ergün Ata'nin bu yazisini kaale almiyorum kendi adima.. kötü günde ortaya çikmasin kardesim

Ama hersey iyi olacak ins. seneye...

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tekke ve Karadeniz seneye de Trabzon`da kalacak gibi. Fatih`in en iyi doneminde piyasasi Wigan duzeyindeydi. Gokdeniz`in ise esamesi okunmuyor.

Simdi bircogumuz Tekke`siz, Karadenizsiz; dolayisiyla dafutbolcuya dayali olmayan bir duzen hayali kuruyor ama bu o kadar da kolay degil.Niye mi? Ciddi Avrupa liglerindeki takimlar kariyeri dususe gecmis oyunculara pek itibar etmez. Dahasi bu kardeslerimizin Avrupa`ya gitme yonunde en ufak cabalari yok. En azindan sahadaki performanslari oyle soyluyor. Bu oyuncular taraftar tepkisinden Istanbul`a da gidemez. Yonetim de ayni gerekcelerle satamaz. Kucuk takimlar o kadar para veremez. . Geriye Kore, Japonya ve Cin kaliyor. Oraya da bizimkiler gitmez.

Cozun bakalim bu acmazi. Tekke ve Karadeniz seneye nerede oynayacak?Edited by: The Londoner

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

büyük ihtimalle bizde oynayacaklar çünkü fatihe kimse bizim istedigimiz parayi bu sene vermez.gökdenizin zaten adi bile geçmiyor.Sistemi futbolculara uydurmaktan vazgeçmeliyiz buda ayri konu

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her futbolcunun baska bir ülkede oynama istegi vardir. Bunun ne oynadigi takima olan sevgisiyle, o takimin küçüklügüyle ya da gidecegi takimin büyüklügüyle alakasi var. Insan yeni seyler kesfetmek ister. Maradona sonsuz saygi gördügü ülkesinden ayrilip Napoli'ye gelmesini baska hangi mantik açiklar? Gitti diye kimin saygisini yitirdi?
    Biz bu adami çok da sevmiyoruz; baksaniza 31 degil de 14 gol atti diye ne laubali olusu kaldi, ne oyunculugu.. Madem bu kadar eminiz gidince bir halt beceremeyeceginden, madem o kadarcik bile güvenimiz yok Fatih'e, madem Avrupa'da bocalayacak sebebi nedir o zaman bu sinkaflarin? Yerinin doldurulamayacak olmasi mi acaba? Neden therseferinde Ogün,Abdullah örnegi veriliyor?
    Emre geseye 5 kurus kazandirmadan gitti; Fatih bizde halen ama küfredilen Fatih; alkis alan Emre.. Diger tarafta gese averajla 2. biz 6.'yiz. Demek ki rastlanti diye birsey yokmus. Sampiyonlugu önce taraftarin haketmesi lazim..
    Edited by: Cenkhan

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bana kalirsa fatihin bu sene trabzondaki son sezonu olmalidir. çünkü o oynadiginda ister istemez 10 kisi oynuyoruz ya formsuz oluyo 1 maç oynuyo 3 maç geziniyo gelen toplarida artistik hareketlerle harciyo yada fomunun zirvesine yakin oynayip orta sahadan top almaya çalisigindan orta sahada kayboluyo

kisaca bize kaybolmayan forvet lazim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)