Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz Karadeniz'den Açýklamalar

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Standart Gökdeniz Karadeniz'den Açýklamalar

Gökdeniz Trabzonspor'u anlattý

Gökdeniz Karadeniz Trabzonsporlu olmayý anlattý

Rusya'da Rubin Kazan takýmýnda top koþturan milli oyuncu Gökdeniz Karadeniz Rus basýnýna Trabzonspor'u anlattý. Gökdeniz, "Bordo-mavili kulüpte oynuyorsanýz o zaman formanýn hakkýný vermelisiniz, baþka izahý olamaz." diye konuþtu.

Gökdeniz Karadeniz eski takýmý Trabzonspor ile ilgili verdiði röportajda hocasý Þenol Güneþ'i, bordo-mavili taraftarlarý ve takým yapýsý hakkýnda düþüncelerini aktardý. Karadeniz ekibinin sadece bir kulüp olmadýðýný ifade eden yýldýz oyuncu, oyuncularýyla, taraftarlarý, yönetimiyle ve teknik heyetiyle tam bir aile olduðunu vurguladý. Eski hocasý hakkýnda bilgi veren Karadeniz, "Þenol hoca, sizi kendinize inanmanýzý saðlar. Örneðin baþka kulüplerden gönderilen oyuncular Þenol hocanýn takýmýnda yeniden yýldýzlaþýr. Ayný þekilde gidenlerde eski performansýna kavuþmayabilir." þeklinde konuþtu.
    "BÝZE HER YER Trabzon"
    Karadeniz temsilcisine çok sayýda insanlarýn gönül verdiðini belirten milli oyuncu,"Trabzon'un tamamý takýmýný destekler, tam bir aile gibidirler. Bordo-mavili formayý giyiyorsanýz hakkýný vermek zorundasýnýz, baþka izahý olamaz, zaten anlatamazsýnýzda." diye konuþtu. Taraftarlarýn takýmýna olan iliþkilerine deðinen yýldýz oyuncu 'Bize her yer Trabzon' sloganýný hatýrlattý.
    Trabzonspor'dan 2008 yýlýnda Tataristan'ýn Rubin Kazan takýmýna transfer olan Gökdeniz Karadeniz baþarýyla Türkiye'yi temsil etmeye devam ediyor.

HABER61
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kimseye yakýþmadý 61 ona yakýþtýðý kadar ... Keþke dönse devre arasý . . .

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Türkiye'ye dönersem sadece Istanbul'a gelirim diyen Gökdeniz'mi ??

Bizdeki zamaninda severdim iyiydi ama geri gelmesini istemem.
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    36

tataristan??
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türkiye'ye dönersem sadece Istanbul'a gelirim diyen Gökdeniz'mi ??

Bizdeki zamaninda severdim iyiydi ama geri gelmesini istemem.
    Ne zaman demiþ bunu, ligtv.com.tr'ye gir kendisiyle alakalý video var onu izle Trabzonspor'a geri dönmek istiyorum demiþti aylar önce.

Nerden çýkarýyosunuz bunlarý anlamýyorum.

EMiRHAN61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimseye yakýþmadý 61 ona yakýþtýðý kadar ... Keþke dönse devre arasý . . .
    devre arasý dönmesi olasý bi avrupada tur ihtimalimiz için çok iyi olur

Alýntý cagdasdeniz4242 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tataristan??
    kazan tataristan bölgesi takýmýdýr. müslüman bölgedir.
    Bizi yakan ataþ "közden ötesi"

aaahmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

hani fenere imza atan futbolcu deðilmiydi kendisi.

Mustafa Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gökdeniz: Dönersem eðer...
    21 Eylül 2011 / 18:45

Gökdeniz Karadeniz açýklama yaptý.

Rusya Premier Lig'de Rubin Kazan formasýyla attýðý ve attýrdýðý gollerle takýmý sýrtlayan oyuncularýn baþýnda yer alan Türk oyuncu Gökdeniz Karadeniz, Rusya basýnýna kariyeri ve Guud Hiddink hakkýnda açýklamalarda bulundu.

Tecrübeli oyuncu kariyeri hakkýnda Türkiye'ye geri dönme adýna açýk kapý býrakýrken; ''Rubin Kazan yeni baþkanýmýz Dmitri Samarenkin ile bir deðiþime hazýrlanýyor. Bazý oyuncular takýmdan ayrýlmak zorunda kalabilir. Ben Türkiye'den ve bazý ülkelerden sürekli transfer teklifleri alýyorum. Eðer Türkiye'ye dönecek olursam ilk tercihim Ýstanbul'da oynamak olur. Bu kararýn asýl nedeni de ailemdir. Kendim kadar eþimi, çocuklarýmý, anne ve babamý da düþünmek zorundayým'' ifadelerinde kullandý.

Gökdeniz, Rubin Kazan taraftarlarýnýn ''Cesur yürek'' ve ''Gerçek bir savaþçý'' yakýþtýrmalarýna karþýlýk, ''Rubin Kazan'da 4. yýlýmý geçiriyorum. Takým ve antrenörümle birlikte iyi bir uyum saðladým. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalýþýyorum. Onlara çok teþekkür ediyorum'' dedi.

Guud Hiddink'in Rusya'da Aznhi'ye geri dönebileceði iddialarý hakkýnda ise þu ifadeleri kullandý: ''Türkiye'de bazý spekülasyonlarýn olduðu doðru. Ben Hiddink'le ayný ortamda çalýþma þansý bulamadýðýmdan ruh hali hakkýnda bilgi sahibi deðilim. Sonuçta Hiddink, Rusya'yý seven biri. Neden olmasýn ki? Belli olmaz.

Gökdeniz Karadeniz bu sezon Rubin Kazan formasýyla ligde 18 karþýlaþmaya çýkarken, rakip filelere de 4 gol býraktý.

haber61

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

gökdenizi tartýþýrsýnýz tabikide..sonuçta para kazandýrýp giitti adam ... bu kulupte þenol hoca bile tartýþýlýyorsa gökdenizin suyunu çýkarýrýz sýka sýka..

gökdeniz benim gözümde efsanedir..

çocugum olursa da adýný koyacaðým nasipse..

L.Burrows - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ne topçuydu be. 4-1 lik yunanistan maçýnda orda attýðý 4. gol öncesi spiker gol olmadan önce dikkat etmeliyiz türk maradona gelior demiþti Türkiye kupasý finalinde gençlerbirliðine ceza sahasý dýþýndan attýðý gol dinamo kieve ukraynada düþmesine raðmen attýðý gol hala çýkmaz aklýmdan. Keþke gelse yaþýda geçmiþ deðil henüz.

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Malum olay yaþanmasaydý büyük bir efsane olabilecekti. Þimdi hiç bir þey ifade etmiyor. Gene de yolu açýk olsun, Trabzonspor'a da mümkünse dönmesin.
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

GULER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Muthis bir futbolcu gercekten. Barcelonayi Camp Nou'da deviren adam Bu adami (ayni sekilde gecmiste F.Tekke icin de gecerli) milli takima cagirmayan kansizlara yaziklar olsun!!

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Bazi Arkadaslar Gökdeniz Fenere Imza atmak istiyordu diyor.Buna inanmak istemiyorum.
    Hami de Gs ye gitmek istiyordu kendisi söylemisti Ligtv de.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bi adrianýn uzaktan çektiði þutlara bakýyorum bir de Gökdenizi düþünüyorum... Neyse tamam karþýlaþtýrmayalým. Adrian Günah keçimiz

Asi Çaykaralý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

61 Gökdeniz sana çok yakýþýyor özellikle TRABZONSPORumuzda
    Trabzonsporlu Olmak Ayrýcalýktýr

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Nereden
    Ankara

Gökdeniz dönmüþ de beyzadeler beðenmez olmuþ...He beklersiniz maç maç Adrian pas atabilsin, Pawel þut çekebilsin, Volkan çalým atýp orta yapabilsin diye...

Hazar_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Adýný görünce tiksiniyorum.

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Koray Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne zaman demiþ bunu, ligtv.com.tr'ye gir kendisiyle alakalý video var onu izle Trabzonspor'a geri dönmek istiyorum demiþti aylar önce.

Nerden çýkarýyosunuz bunlarý anlamýyorum.

Alýntý Mustafa Calik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökdeniz: Dönersem eðer...
    21 Eylül 2011 / 18:45

Gökdeniz Karadeniz açýklama yaptý.

Rusya Premier Lig'de Rubin Kazan formasýyla attýðý ve attýrdýðý gollerle takýmý sýrtlayan oyuncularýn baþýnda yer alan Türk oyuncu Gökdeniz Karadeniz, Rusya basýnýna kariyeri ve Guud Hiddink hakkýnda açýklamalarda bulundu.

Tecrübeli oyuncu kariyeri hakkýnda Türkiye'ye geri dönme adýna açýk kapý býrakýrken; ''Rubin Kazan yeni baþkanýmýz Dmitri Samarenkin ile bir deðiþime hazýrlanýyor. Bazý oyuncular takýmdan ayrýlmak zorunda kalabilir. Ben Türkiye'den ve bazý ülkelerden sürekli transfer teklifleri alýyorum. Eðer Türkiye'ye dönecek olursam ilk tercihim Ýstanbul'da oynamak olur. Bu kararýn asýl nedeni de ailemdir. Kendim kadar eþimi, çocuklarýmý, anne ve babamý da düþünmek zorundayým'' ifadelerinde kullandý.

Gökdeniz, Rubin Kazan taraftarlarýnýn ''Cesur yürek'' ve ''Gerçek bir savaþçý'' yakýþtýrmalarýna karþýlýk, ''Rubin Kazan'da 4. yýlýmý geçiriyorum. Takým ve antrenörümle birlikte iyi bir uyum saðladým. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalýþýyorum. Onlara çok teþekkür ediyorum'' dedi.

Guud Hiddink'in Rusya'da Aznhi'ye geri dönebileceði iddialarý hakkýnda ise þu ifadeleri kullandý: ''Türkiye'de bazý spekülasyonlarýn olduðu doðru. Ben Hiddink'le ayný ortamda çalýþma þansý bulamadýðýmdan ruh hali hakkýnda bilgi sahibi deðilim. Sonuçta Hiddink, Rusya'yý seven biri. Neden olmasýn ki? Belli olmaz.

Gökdeniz Karadeniz bu sezon Rubin Kazan formasýyla ligde 18 karþýlaþmaya çýkarken, rakip filelere de 4 gol býraktý.

haber61
    Özür dileyecekmisin ??
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Selim Turan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bazi Arkadaslar Gökdeniz Fenere Imza atmak istiyordu diyor.Buna inanmak istemiyorum.
    Hami de Gs ye gitmek istiyordu kendisi söylemisti Ligtv de.
    Ýstiyordu deðil atmýþtý. Sonra geçerli olmamýþtý. Taraftarýn tepkisi bizim yöneticilerin araya girmesi gibi etkenler neticesinde...

Hatta 3 Temmuz Þike Operasyonlarýn da ortaya çýkmýþtý ki Aziz Yýldýrým, Gökdeniz ve Fatih Tekke'yi Pekerlere kurþunlatmýþ Fenere imza atýlmasý için. Gökdeniz'de imzayý atmýþlar. Malum belgede hem Aziz Yýldýrým hem Olgun Peker hemde Gökdeniz'in imzasý vardý.
    Konu Selim Turan tarafýndan (01.11.2011 Saat 15:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Bekir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Özür dileyecekmisin ??
    O haber bana çok tuhaf geldi,hiç inandýrýcý deðil.

Aylar önce bir yayýnda dinlemiþtim kendisini,spiker tarafýndan Trabzonspor'a dönmekle ilgili bir þey sorulunca neredeyse gözleri yaþardý.

Benim dinlediðimde Trabzonsor'a dönmek en büyük isteðim tarzýnda konuþuyordu,ben okuduðuma inanmaktansa duyduðuma inanýyorum,Gökdeniz dönmek istiyor.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Özür dileyecekmisin ??
    Hayýr.

Benim gibi video göstereceksin sonra özür dileyeceðim.

"En Büyük Hayalim Trabzon'a dönmek..."

Rusya'nýn Rubin Kazan takýmýnda forma giyen Gökdeniz Karadeniz, Lig TV'ye özel açýklamalarda bulundu. Yýldýz futbolcu en büyük hayalinin bir gün yeniden Trabzonspor formasý giymek olduðunu söyledi.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&r=1&hid=93387

Tarih: 03.06.2011

Madem öyle þimdi de ben özür bekliyorum hem þahsým için hemede Gökdeniz için
    Konu Koray tarafýndan (01.11.2011 Saat 15:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bir szymek bir gökdeniz. asla yeri dolmayacak gönlümde yerleri. inþallah tekrar giyer bordo-mavi 61 numarasýný tekrar. tüm günahlarýyla yanlýþlarýyla kabulümdür
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

rusaydan ayrýlmaya karar verdi galiba. ts-gs macýnda gs lehine iddia oynacak adama yol kapalý bende
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Nereden
    Ankara

Alýntý Erdal DÝLEK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    rusaydan ayrýlmaya karar verdi galiba. ts-gs macýnda gs lehine iddia oynacak adama yol kapalý bende
    Nedense o maçta gol attý Gökdeniz...

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

attý mý tam hatýrlamýyorum ama doðrudur çünkü fatih buna engel olmuþtu. . . farkýndaysan oynadý demedim
    Alýntý Turgay Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nedense o maçta gol attý Gökdeniz...
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)