Sayfa 11 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1480 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor

Semih AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İntikam Alınmalı kayseriden gecen sene nasıl oynadılar herkes biliyor !
    ŞAMPİYON TRABZON

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yedeklerde hiç yokgtan bir genç oyuncu bekleyecektir diye düşünüyorum
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar lütfen geçen sene kayseri nasıl oynadı, nasıl mücadele etti gibi yorumlar yapmayalım. yatacak mıydı yani, elinden gelen oyunu oynayacak tabi ki kaldı ki o maçta umutun boş kaleye gol kaçırdığını çok iyi hatırlıyorum. kayseri her sene içerde iyi maçlar çıkarır, fener,gs,bjk canını yakar, zaman zaman da deplasmanda iyi oynar. geçen sene iç saha maçında feneri yendiler, deplasmandaki maçta da kiralık v.babacanın hediyesiyle fenere yenildiler. olayı yok bize iyi oynadılara falan getirmek bize yakışmıyor. biz isteriz ki rakibimiz bize her zman elinden gelenin en iyisini oynasın, rakiplerimize de böyle oynasın. kayseri bu tür ekiplerden biridir. bir sivas değildir! geçen seneden tepki gösterebileceğimiz tkaımların başında eskişehir, sivas gelir. bu nedenle kayseriye puan kaybettik diye haksızlık yapmak bize yakışmaz. biz Trabzonsporuz, rakibimiz en iyi futbolu bize oynasın isteriz, hakem en adil maçını biizm maçta yönetsin isteriz. hakemler konusu çok daha üzerinde durmamız gereken kritik bir konudur.

tkaımıza gelince volkanın bütün maçlarda ilk 18e alınmaması gerekir. hikayeden topçu. benim ideal 11im;

tolga
    celutska giray yumlu ferhat
    zokora colman
    halil adrian henrique
    burak
    Konu yaranozlu tarafından (05.11.2011 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: netbookda yazmak zor oluyor
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

yarın çok rahat kazanırız,sıkıntı yok,sıkıntı bayram nedeniyle stadın dolmayacak olmasıdır.
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lütfen geçen sene kayseri nasıl oynadı, nasıl mücadele etti gibi yorumlar yapmayalım. yatacak mıydı yani, elinden gelen oyunu oynayacak tabi ki kaldı ki o maçta umutun boş kaleye gol kaçırdığını çok iyi hatırlıyorum. kayseri her sene içerde iyi maçlar çıkarır, fener,gs,bjk canını yakar, zaman zaman da deplasmanda iyi oynar. geçen sene iç saha maçında feneri yendiler, deplasmandaki maçta da kiralık v.babacanın hediyesiyle fenere yenildiler. olayı yok bize iyi oynadılara falan getirmek bize yakışmıyor. biz isteriz ki rakibimiz bize her zman elinden gelenin en iyisini oynasın, rakiplerimize de böyle oynasın. kayseri bu tür ekiplerden biridir. bir sivas değildir! geçen seneden tepki gösterebileceğimiz tkaımların başında eskişehir, sivas gelir. bu nedenle kayseriye puan kaybettik diye haksızlık yapmak bize yakışmaz. biz Trabzonsporuz, rakibimiz en iyi futbolu bize oynasın isteriz, hakem en adil maçını biizm maçta yönetsin isteriz. hakemler konusu çok daha üzerinde durmamız gereken kritik bir konudur.

tkaımıza gelince volkanın bütün maçlarda ilk 18e alınmaması gerekir. hikayeden topçu. benim ideal 11im;

tolga
    zokora colman
    halil adrian henrique
    burak
    İşte Yorum budur.Tebrik ederim.Ben ne olursa olsun Şotayı çok seviyorum..
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Aleyna Yemenici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayseri acayip hırslı takım

Oynamıyor oynamıyor Trabzonspora gelince Kaplan kesiliyorlar .

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tolga
    zokora colman
    halil adrian henrique
    burak
    Bize karsi aslan kesildikten sonra gelen gidene kaybettiler. Beter olsunlar. Intikam alinmali. Ayni satilmissehirden aldigimiz gibi.
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maçla alakalı değil. Takımımız için yapılan genel değerlendirmelerde takımın üç günde bir maç yaptığı, haliyle de yoğun maç trafiği içerisinde çok yorulduğu ve sahada fiziki olarak kötü durumunun bundan kaynaklandığını öne sürenler var.

Ben de soruyorum bu futbolcuların işi nedir? Adı üstünde bunlar futbolcu. Yani işleri futbol oynamak. Bundan başka ağır iş mi yapıyorlar da 3-4 günde bir maç yapınca yorgun düşüyorlar. Üstelik sene başından beri aynı haldeler. Bana göre bu oyuncular hiç çalışmıyorlar maçlara düzgün hazırlanmıyorlar ve çok tembeller bunun başka izahı olamaz. Ya da lig öncesi hazırlık çalışmaları yetersiz kalmış, bana göre bunun ihtimali çok az. Ama bir gerçek var ki oyuncularımız güçsüzlükten kaleye şut bile çekemiyorlar doğru düzgün.

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Değişik bir kadro ile çıkarız bence. Hoca dinlendirmesi lazım artık bazı isimleri.
    7 tertemiz şampiyonluk

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetimden ses seda çıkmıyor hala...

.....
    Ziyaretçi

-------------Onur--------------
    -------------------------------
    -Celustka-Giray-Mustafa-Ferhat-
    -------------------------------
    Volkan-Aykut-Zokora-Adrian-Halil
    --------------------------------
    -------------Burak-------------

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazılan kadrolara baktığımızda genelde 3 yabancı oluyor ilk 11'de. Bu da yönetimin başarısızlığını gösteriyor.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

......................tolga
    celu.........giray..........glow......cech
    .....................zokora
    volkan.......colman........adrian...halil
    ....................burak
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılan kadrolara baktığımızda genelde 3 yabancı oluyor ilk 11'de. Bu da yönetimin başarısızlığını gösteriyor.
    6 yabancıyla bir kadro da kurabilirim. Lig maçı olduğu için ve oyuncularımız yorgun olduğu için böyle bir kadro yaptım mesela ben.

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Artık orta sahayı, kimle oynarsak oynayalım...

Serkan-Zokora-Colman

veya

Aykut-Zokora-Colman

diye kurmalıyız...Böyle olunca takım çok az pozisyon veriyor...Pozisyon zaten buluruz...Birini atsak yeter...

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 yabancıyla bir kadro da kurabilirim. Lig maçı olduğu için ve oyuncularımız yorgun olduğu için böyle bir kadro yaptım mesela ben.
    Şu durumda Pawel-Piotr(Sakatlıktan yeni çıktı ama oynadığı bölgede cok fazla oyuncu var) - Alanzinho - Sapara yedek oyuncu konumundalar.
    Yedek kulubesi için bu sayı çok fazla. Yabancı alıp yedekte bekleyeceğine Eren gibi futbolcular şans bulsun. Takımda 7-8 yabancı olsun, hiç biri de tartışılmasın.

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı diegoo_lopez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ......................tolga
    celu.........giray..........glow......cech
    .....................zokora
    volkan.......colman........adrian...halil
    ....................burak
    Ideal kadronun bu olmasi gerek ozellikle defans hatti bozulmamali
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

lazoli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tolga
    zokora colman
    halil adrian henrique
    burak

Volkan konusunda söylediklerin külliyen yanlış. Ayrıca Kayseri geçen sene bizle oynamadan 2 hafta önce Fb ile de yaptı 2 pas yaptıklarını hatırlamıyorum.Bizden sonra yaptıkları maçlarda aldıkları sonuçlarda ilahi adalet değilse güçlerinin kalmadığındandır,çünkü tüm güçlerini bize karşı ortaya koydular

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın saati şahane

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı sametaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçla alakalı değil. Takımımız için yapılan genel değerlendirmelerde takımın üç günde bir maç yaptığı, haliyle de yoğun maç trafiği içerisinde çok yorulduğu ve sahada fiziki olarak kötü durumunun bundan kaynaklandığını öne sürenler var.

Ben de soruyorum bu futbolcuların işi nedir? Adı üstünde bunlar futbolcu. Yani işleri futbol oynamak. Bundan başka ağır iş mi yapıyorlar da 3-4 günde bir maç yapınca yorgun düşüyorlar. Üstelik sene başından beri aynı haldeler. Bana göre bu oyuncular hiç çalışmıyorlar maçlara düzgün hazırlanmıyorlar ve çok tembeller bunun başka izahı olamaz. Ya da lig öncesi hazırlık çalışmaları yetersiz kalmış, bana göre bunun ihtimali çok az. Ama bir gerçek var ki oyuncularımız güçsüzlükten kaleye şut bile çekemiyorlar doğru düzgün.
    dediğin doğru..futbolcuların işi bu .. avrupada da bi dunya maç yapan takım var senede 50-60 maç hatta.

ama manu gibi takım welbeck vb genc oyuncalrı oyntabılıyo..

ama bizde bu olay yok..neden yok çünkü lig ve kulupler buna hazır değil daha..

o yüzden mental olarak bakın fizik olarak demiyorum mental olarak hazır olmak için topcuların 2-3 sene bu olaya alışmaları lazım.

bn bu tempod devam edersek yonetım kulubeye yanı şenol hocaya destek olursa en geç 3 sene içinde büyük takımlar gibi mental ve fiziksel olrak maç seçeğimizi düşünmüyorum ama biraz sabır

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu durumda Pawel-Piotr(Sakatlıktan yeni çıktı ama oynadığı bölgede cok fazla oyuncu var) - Alanzinho - Sapara yedek oyuncu konumundalar.
    Yedek kulubesi için bu sayı çok fazla. Yabancı alıp yedekte bekleyeceğine Eren gibi futbolcular şans bulsun. Takımda 7-8 yabancı olsun, hiç biri de tartışılmasın.
    Eren'in ya da genç oyuncularımızın oynamasını bende istiyorum. Keşke Şenol Hoca bu konuda birşeyler yapsa...

nemo_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı ThePatriot61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize karsi aslan kesildikten sonra gelen gidene kaybettiler. Beter olsunlar. Intikam alinmali. Ayni satilmissehirden aldigimiz gibi.
    bende şimdi buna baktım.. bizim maçtan sonra 6 maç üst üste kaybetmişler sonra Gs ile berabere kalarak puan almışlar..
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok zor bir maç olucak inşallah kazanırız

BEYTEKİN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın

BMN kayseri maçında nerde olacak... bende maça gideceğim..

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu maca hizli ve baskili baslamaliyiz. Hatta mac boyunca Kayserispor'a top bile yaptirmamaliyiz diye düsünüyorum.

Sakin, disiplinli ve sabirli ama 90 dakika pres yapan bir takim görmek istiyorum ki, buda bize galibiyeti getirir zaten.

Benim bu mac icin ideal on birim söyle...

-------------------------Tolga-------------------------

Celustka--------Giray-------------Glo--------------Cech

-------------Aykut--------------------Colman-----------

Burak--------------------Adrian------------------Volkan

--------------------------Halil--------------------------

Yedekler:

Onur, Mustafa, Ferhat, Zoko, Eren, Alan, Serkan

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.
    Konu Ilelioglu tarafından (05.11.2011 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)