Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 156 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?da Gruplasma!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

binlerce hatta milyonlarca taraftar içinde daha ne eksantrik düsünceli insanlar vardir, o yüzden dikkate almayin..

elimize 10 yilda bir zar zor bir iki yildiz geçiyor, yok birinin kasinin üstünde göz var, yok birinin sivilcesi var ugrasip durur ve harcarsak bu yillari mumla arariz..

kendilerini taniyanlara sorsak 100 tane kusuru çikacak olan adamlar kalkmis dört dörtlük degil on onluk adamlar ariyorlar..hayret birsey..

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Mehmet kardesimizin yazdigi konunun özeti, kimsenin kimseyi düsüncelerinden dolayi elestiremeyecegidir. Fatih'i futboldan taniyoruz ve ancak oynadigi futbol ile elestirebiliriz. Fatih'in sivil hayatta ne yaptigi degil, yesil sahada ne yaptigi bizi ilgilendirmeli yönündedir. Ve hak veriyorumda kendisine. Surada bir kac kisi cikmis bir insani düsüncelerinden dolayi elestirmeye kalkiyor, hem de acimasizca elestiriyor. Fatih hic birimizin ailesinden degil ve ona karisamayiz. Fatih, bizim gönül verdigimiz Trabzonspor kulübünde top oynuyor ve görevini de iyi yapiyor. Onu ancak oynadigi oyun ile elestirebiliriz, ama elestirileri ezikler degil, biz Trabzonspor taraftarlari yapmaliyiz, adil sekilde yapmaliyiz, yikici degil yapici yapmaliyiz. Fatih meselesi artik kapansin lütfen..

Dursun Ali Bahçekapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buradan yönetime cagrida bulunuyorum bumepaf'in Trabzonsporlulugu arastirilsin yazilarinin tamamini Yönetimin tekrar okumasini istiyorum Tüm msjlarinda yönetimi kadroyu futbolculari teknik direktörü elestiriyor.Elestirmek elbette suç degil ama bunu yaparken ahlak sinirlarini gereginden fazla zorluyor.Kendisini birkaç kez ihtar edip uyarmama ragmen hareketlerinden bir degisiklik olmamistir.Hep Trabzonsporluyum diyerek olayi geçistirmistir.

Yönetimin geregini yapacagini saniyorum.Tesekkürler

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı
    sevgili Külünkoglu "hep serbest kürsüye yazmayin" diyor... haklilik paylari elbette ki var... o ayri bir tartisma konusu ama yukardaki türden yazilari görünce benim buraya yazasim gelmiyor..

Iste bu noktada itirazim var Mehmet, Birincisi ben "Hep serbest kürsüye yazmayin" demedim. Ordaki mesaj danisma bölümünde de belirttigim gibi açik ve net.Bütün bir yilda gözledigim hadiseye bir tepki,bazen farkinda olmadan istemeyerek ölçüyü kaçiririz ya (bu benim içinde geçerli) kendimize gelelim burda bulunus gayemizin Trabzonspor oldugunu unutmayalim manasinda yazilan bir mesajdi. Bazi arkadaslar yanlis anladi canlari sagolsun. Çogunluga ve özel mesajla bana ulasan arkadaslarima tesekkür ediyorum.

Gelelim 2. ve daha önemli sikka "yukardaki türden yazilari görünce benim buraya yazasim gelmiyor"cümlesi son derece yanlis bir cümle...

Bir an için herkesin senin gibi düsündügünü düsünelim. Birakalim Trabzonsporla alakali düsünceleri öyle mi ? hadi biraktin kime birakiyorsun ? Mehmet bunlar kanser düsünceler ve bizim agzimiza hiç yakismiyor.Burasi bizim, burasinin adina ne derseniz deyin, forum, sanal ortam,ortamimiz,bulusma yerimiz,evimiz, kalemiz... burayi da kimselere hele hele Trabzonsporlularin kabul edemeyecegi düsüncelere birakmayiz. çünkü burasi bizim! yerimiz.

öncelikle ben yanlis anlamisim yazdiklarinizi ve kastetmediginiz bir seyi sizin agzinizdan yazmisim, bunun için özür dilerim...

bunun yaninda "yazasim gelmiyor" derken içimdeki heyecan ya da sevkin ister istemez törpü yedigini anlatmak istedim... ama elbette ki birakmak, yazmamak olmaz... bu törpülenmede belki takimin kötü bir sezon geçirmesi de etkili olmustur, bunu da bilemiyorum... ama böyle "kel alaka" yazilar oldu mu, insanin cani sikiliyor...

belki BMN'ye üye olali çok bir zaman olmadi ama ben burasi hakkindadiger arkadaslarima bahsederken gurur duyuyorum... çünkü gerçekten de bir kalite sözkonusu... yeri geldiginde "çevreci" yeri geldiginde "vatansever" yeri geldiginde "devrimci" olan renkdaslarim var diyorum... orada yalniz futbol degil hayat konusuluyor diyorum... haaa, ben diger takimlari tutan arkadaslarima karsi övünmek için mi buradayim?, elbette degil... ama buraya ait olmakla gurur duydugum da bir gerçek... beni üzen de bu oluyor zaten... yani buranin belirli bir çizgisi var ve herkes buraya bisiler yazarken önce bunu düsünsün... ama sizin de dediginiz gibi; yazmayi birakmak, pes etmek olmaz... benimkisi bir serzenisti, zaten yazmadan duramam ben de...

neyse konu çok dagilmadan keseyim... sevgilerimle...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yonetimde takimdaki grulasmalardan haberi var ve benim kanima ore yonetim bu gruplasmayi halletmek icin takimdan bikac kisiyi sirf bu olaydan dolayi gonderecektir gruplasma her zaman oldu trabzonda ve olmaya devam edecek sadece az yada cok gruplasma var deyebilecez biz

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke hakkinda bilmeden yorumlar yapmayin.Önce bir ögrenin lütfen ya.Nerden çikmis ki gerçekten??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)