Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?da Gruplasma!

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı
    bu baslik bence saçma
    yattara ilk yari oyunda olsa da son 10 dk daki oyunu sergilesek en az 3 gol bulurduk..
    bsaslik zararli ve kapatilmali bence
    maglubiyetlerin sebebi Halilhodziç den baskasi degildi...

sadece hoca suçlu DEGILDIR.

Alıntı morientes Nickli Üyeden Alıntı
    Takimda bir grup var.. kazma gurubu,1- hüseyin,2- tayfun,3- erdinç,4-lee,5-hasan,6-adini bile söyleyemedigim sol kanat,7- kaleci.... bu kadar büyük bir kazma gurubuyla sen kaçan..

evet [img]smileys/smiley32.gif[/img]. bu grup bizi mahvetti. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

böyle bir konu 1,5 yil önce açilmisti ve büyük kavgalara sebep olmustu ) siz siz olun besmele çekmeden Tekke yi agziniza almayin sagdan soldan gelen saldirilarla neye ugradiginizi sasirirsiniz.Gökdeniz in zaten dokunulmazligi var , Hüseyin de bizim evladimiz simdi ona sahip çikmamakta olmaz.

Evet gruplasma çalismalari var en azindan simdilik tek kisi çalisiyor bunun içinFatih Akyel Stepanov uda yanina alarak TRABZONSPOR lu nasil oynamali dersi vererek bu gruplasmaya öncülük yapmaya çalisiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Gruplasma falan yok da Trabzonlu oyuncularin hissedilir agirligi var. Mesela Hüseyin'in mevcut form durumuyla takimdan kesilememesinin baska izahi olamaz. Bu takimda Szymek, Yattara gibi adamlar "formsuz" diye yedek kalirken bazilarinin 90 dk boyunca tek bir olumlu hareket yapmamasina ragmen "formda" olarak nitelendirilmesinin baska izahi olamaz.

Daha önce de yazmistim. TS'da 2 temel sorun var ve yönetimin önünde dag gibi duruyor. Birincisi yukarida bahsettigim olayi da içeren genel kasdro sorunu. Yani TS'un kadrosunun iyilesitirlmesi geregi. Digeri de tabi ki teknik direktör problemi. Bunlarin sadece birini çözmek TS'u basariya götüremez, ikisini birlikte çözmek sart.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

maçlari dikkatlice izleyin grubu göreceksiniz hüseyin kesinlikle yattara ya pas atmiyor bu iki kere iki nin dört ettigi gibi dikkatli izlerseniz anlarsiniz her topu aldiginda yattara bosken onu görmüyor bile fatihi ariyor sözüm ona asist yapicak kaç kez yaptin ki hüseyin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı canim TS Nickli Üyeden Alıntı
    Evet bilmiyorum, artik baslik ne anlama geliyor, ama bügün Yattara'ya pas verilmedigini gördüm, bunu son haftalardan beri, takip eden maçlari 90 dakika seyreden görmüstür. Dogru dürüst Pas verilmiyor. Djokaj bile Yattara'dan daha cok topla buluyor. Bence de var bir seyler.

Iste uyumayan bir baska taraftar. Merak ediyorum; Vahid Halilhodziç futbolculara Yattara'ya pas atmama talimati mi verdi. Kaç maçtir benim de dikkatimi çekiyor. Yattara sag tarafta bombos top beklerken inadina defansin en kalabalik oldugu göbege sisirme toplar gönderiliyor. Gruplasma var mi, yok mu? Ispattan mahrum iddia iftira hükmünde oldugu için elimde bir delil olmadan bir sey diyemem ama sahada görülenlerte ne ad verilmeli onun takdirini de taraftarimizin sagduyusuna(!) birakiyorum.

Naim
    Ziyaretçi

Bireysel takintilari birakalim lütfen
    sonuçlar sadece nedenleri analiz ettigimiz ve önlem alip engelledigimiz sürece isimize yarar
    Geçen senelerde ki gibi top oynayan bir fatihe Gelen topu kesip oyuna sokabilen bir hüseyine kimse laf demezdi
    ama iyiyken Yüceltilmeyi beklerken Kötüyken elestrilmeyi hazmedeceksin
    Gruplasma Meselesine gelince bunun en kolay anlama yolu son iki haftadir fatih Yattara ve simekin durumu
    daha öncede yazdim dikkat çekmedi
    Simekin çizgideki topuna dokunup adina gol yazdiran fatih tenezzül edip adama bir sarilma ihtiyaci duymadi ama Denizli maçindan sonra Hüseyin ve Trabzon menseli arkadaslarla sarilmalari görülmeye degerdi
    mesele neden bu böyle oluyor
    veya digeri neden böyle olmuyorda
    gerisi bos oluyor biraz

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı
    maçlari dikkatlice izleyin grubu göreceksiniz hüseyin kesinlikle yattara ya pas atmiyor bu iki kere iki nin dört ettigi gibi dikkatli izlerseniz anlarsiniz her topu aldiginda yattara bosken onu görmüyor bile fatihi ariyor sözüm ona asist yapicak kaç kez yaptin ki hüseyin
    iyi de hüseyin kimseye pas atmiyor/atamiyor ki. râkip(serdarbali'yi de anmis olalim)hariç.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı cakirahmed Nickli Üyeden Alıntı

Karadenizden Günebakis diye bir gazete müsveddesi var Trabzon'da. Asil grup orda; Trabzonspor'u parçalamak için ellerinden geleni yapiyolar. Hüseyin'den para alip haber yapiyor adamlar. Siz duydunuzmu arkadaslar bizim zidane Hüseyin'i Ingiltere'den izliyorlarmis. Bu gazete haber yapmis. Niye? Aslinda Hüseyin çok iyi topçu! Bütün suç Hoca'nin imaji veriyor.Futbolcularin hiç suçu yok gibisinden. Yönetim bu yerel basina çeki düzen vermezse vay haline! Yakindir yönetimin kuyusunu da kazmaya baslarlar.

Sevgili dost yazilabilecek her seyi yazmis, hatta daha da fazlasini. Diger mahalli gazetelerin hakkini yemeyelim bu arada. Gazete demeye bin sahit ister. Büyük boy tuvalet kâgidi diyecegim ama yine de o niyetle kullanmayin. Malum mürekkepli kâgit sihhi açidan zararli olabilir. Hüseyin'den para aldiklarina dair bir sey bilmiyorum. Daha önce de belirttigim gibi ortada delil olmadan bu tip iddialari ortaya atip kimseyi zanla mahkûm etme taraftari degilim. Bu arada sadece gazeteler mi? Ya mahalli televizyonlara ne demeli? Spor muhabiri bozuntulari ve anli sanli spor adamlarimiz, eski futbolcular, eski yöneticiler, mahallitakimlarda uluslararasi kariyer yapmis spor otoriteleri. Hepsi bu pisligin sinekleri. Kemerlati 66 Numara, Maçka'daki alabalik tesisleri, McDonalds, Trabzonspor'lu Futbolcular Dernegi... Iste mikrop yuvalari. Yönetimim mahalli basin üzerinde bir yaptirimi yok. Yapilmasi gerekn takimi en az iki yil Istanbul'a tasimak. Bu arada artik Trabzonspor'a sigmayan Zidane... gibi futbolculari da pantolonlarinin arkasinda bir tekme iziyle ve kendileri de pantolonun içinde olarak bu takimdan göndermek sart.

Muhabbetle...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne olursa olsun bu kadro böye rezil durumlara düsmemeliydi..biz disaridan gözlemlerle yok futbolcu diyoruz yok oynamadi diyoruz yok hoca falan diyoruz...

yönetim eger yönetimse bunun sebebini arastirir bulur ve geregini yapar..hocaysa hoca futbolcuysa futbolcu..kim olursa olsun..bu yüzden yöneticiler, bu yüzden ordalar..yönetmek, idare etmek budur...

yoksa yarin isimler degisir ama sonuçlar degismez..ve yönetim de geldigi gibi gider..

yönetim!..basarisizligin sebebini bul ve çöz...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gruplasma trabzonda varmi tartismasiz ve kesinlikle var
    simdi arkadaslar diyecekki daha oncede hami ve unalin zamaninda da vardi evet o donemdede vardi ama bu donem onlardan cok daha kotu bi gruplasma var
    fatih bgokdeniz huseyin kurmuslar grubu istediklerini yaptiriyolar devre arasinda kimin gidecegine karar veriyolar
    yok yok temizlik sart temizlik yapacak yonetimde sart insallah bunlar temizligi yaparlar

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yalan da degil yani olabilir diye de süpheleniyom elimde olmasa da.ama bence de var.fatih maç esnasin da bi hata yaptigin da kimsebise diyemiyo niye bana atmadinv.s.yattara yaptigi zaman o hatayi fatih yada hüseyinçekinmeden bagiriyo

Nereden
    İstanbul

arkadaslar artik TRABZONSPORUMUZ da bir seylerin degismesi gerekiyor artik bazi futbolculara taviz verilmemeli bu takimdan ayrilmak gitmek isteyen varsa getirsin kulübün istedigi parayi nereye gidecekse gitsin ARTIK YETER REZIL ETTILER BIZI

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Konya Maçindan beri söylüyorum ama olmuyor
    Takimini Rehabilite edilmesi lazim çok çok acele
    Lütfen Avrupa ya gitmek isteyenlere Tesekkür edilip gönderilsin
    Sikeden Ceza alan Gökdenizin kluble ilisigi kesilip yurtdisina gönderilsin
    Hüseyine de Tesekkür edilip önü açilsin
    Erdinç Djokay Halilhodziç e de klub bulunsun
    Ve allah askina bizi Kanser etmekden Vazgeçilsin
    Geliyorsa Lucescu Gelmiyorsa da Giray bulak gibi bir Trabzonluyl Çok uzun süreli bir anlasma büyük yetkiler Verilsin
    Senol Hoca Futbol A.S nin basina geçip gördügü pislikleri Açiklasin yeter artik
    20 yil daha Sampiyon olmak için beklerim
    ama 2 maç daha böyle karaktersiz bir kadro sahada görmek istemiyorum

Güzel yazmisin kardesim.

cakirahmed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

sevgili arkadaslar ben üniversite ögrencisiyim. okul zaten kötü gidiyor, parasizlik baska bir dert, ben cebimdeki son parayla maç seyretmeye gidiyorum kahveye etraf fenerli galatasarayli ve bilumum .bne dolu kahrolmamak içten degil konustuklarini duyunca çekip vurasim geliyor hepsini ama ben her sartta kazanan bi trabzonsporda istemiyorum bazi takimlar gibi istegim sadece mücadele eden bi takim, ezilmeyen bi takim, isinin hakkini veren bi takim bu takim bunu yaparsa bizi yenecek olan takimi zaten tebrik etmesini de bilirim ama bu oyunu kabul edemiyorum etmek istemiyorum ben(ve biliyorumki sizler) trabzonsporun resmi sitesinde ki trabzonspor reklam filmini seyrederken agliyorum bunu hiç mi seyretmemis bu adamlar takimdaki her oyuncunun bu filmden bise anlamasini da beklemiyorum ama anlamasi gerekenler anlasa zaten bizi kimse tutamaz ne ligde ne avrupada herkesi sagduyulu olmaya davet ediyorum baskada bir diyecegim yok herkese saygi ve sevgilerimi sunuyorum

o kadar sikintimin içerisinde bana hayati zehir eden futbolcularada çok tesekkür ediyorum

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    Gruplari kafa kafaya tokusturalim bence......

BOMBASIN ABI[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gruplari takimdan atalim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

bencede var o kutuplasma gokdeniz fatih mesela acikca ortada

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

mactaki arkadaslar yattaranin devre arasinda isinirken ve daha sonra da klubeden isinmak icin saha kenarina gelirken aldigi tezahurati bilirler.ve yattara bir arkadasin dedigi gibi oyuna girdikten 13 dakika sonra topla bulustu.bence yattara KISKANILIYOR!!!!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yattarayi kiskanan varsa onun gibi olmayi denesin

Nereden
    Avrupa Diğer

ya yapmayin gözünüzü seviyim yattara ya her maç tezarat byapiliyom bende maçtaydin ve yattara oyuna girince onu çok dikkatli izledim o girdi baki mercimek girdi direk ona gitti ve resmen adami tutarak oynadi önünede diger adam geldi kimse yattaraya pas atamadi zaten bu sirada onlarin 1 adam eksik oynamasindan faydalanip pozisyonlar bulmaya basladikk

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

ben geçen haftalardada böle bir konu açtim ama arkadaslar sagolsun burnumdan getirdiler

daha hala neyi savunuyosunuzki

bunlarin hepsi milyarlik .......

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocayi istemeyenler grubu : fatih , gökdeniz, symek,yattara, hüseyin , erdinc

hocanin cocuklari : ferhat,djokaj,tayfun,hasan,jefferson

arada kalanlar : stephanov,fatih akyel,ufukhan,ömer,ali,tolga

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı

hocayi istemeyenler grubu : fatih , gökdeniz, symek,yattara, hüseyin , erdinc

hocanin cocuklari : ferhat,djokaj,tayfun,hasan,jefferson

arada kalanlar : stephanov,fatih akyel,ufukhan,ömer,ali,tolga

+ perisanlar grubu = taraftar

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede gruplasma var takimdan 3 kisinin hesabi garanti bankasinda 4 kisinin akbank 5 kisinin yapi kredide buna karsilik digerleri banker kastelli yanlisi.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)