Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hadi BMN Maç Anlatalim:)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

..........................
    Konu antagonist tarafından (22.03.2007 Saat 02:11 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu arada sayin seyirciler daum kendini yere atiyor sanirim tribünlerden tas atildigini söylemeye çalisiyor ama fenerin klasik çirkefligi bu bakiniz hakem yemedi kirmizi karti çikariyor daguma

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ve bir FeBe klasigi daha. Futbolcular hakemi protesto ediyor ve soyunma odasina gidiyorlar. Bakalim bundan sonra neler olacak sayin seyirciler.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fb de dallamanin1i tribünlerle ... yaristiriyor.aha o da ne..

kafaya bi pet sise indi..dallama yerlerde..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Nobre yerde dansöz gibi kivraniyor.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ridvan:'Bu arada kaçinci dk. diye spikere soruyor[img]smileys/smiley36.gif[/img]'

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

hakem çikan olaylar nedeniyle soyunma odasina gidiyor...

nobreye tribünlerin büyük tepkisi var. jandarma seyirciyi zor tutuyor sayin seyirciler. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

böyle olaylari hiç görmek istemiyoruz stadlarda...güvenlik önlemleri aliniyor...

nobre ayaga kalkti derken kafasina inen bi cisimle tekrar yerde [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ortam yavas yavas sakinlesmeye basladi. hakemler birazdan tekrar sahaya çikacak ... Edited by: Fanatik Ozi

sahaya inen bir abimiz nobreyi tuttu ceza sahasi hafif çaprazdan nobreye tekmeyi koydugu gibi aglara yapistirdi. nobre gol oldu. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet sayin seyirciler trabzonspor d.bakir maçindayiz... daha ilk dakikalar ancak d.bakirin yogun baskisi var... ve olamaz!... dakika 12. ve d.bakir öne geçiyor!.. tribunlerden isliklar yükseliyor... futbolcular ve hoca protesto ediliyor derken o da ne!!!!!.. evet sayin seyirciler sahaya 5-6 taraftar iniyor ve hepsinde trabzonspor formasi var... o kadar seri bir sekilde ve beklenmedik bir sekilde iniyorlarki hiç bir güvenlik gücü olaya müdahale edemeden sahaya giriyor trabzonspor taraftarlari.. ama o da ne!.. evet sahadaki bazi trabzonsporlu futbolculari disari atiyor taraftarlar ve "biz oynayacagiz" diyorlar ... olamaz olamaz olamaz!...

maç sonucu--- trabzonspor-5 d.bakir-1 )))))))))))))))))

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor-Gençlerbirligi karsilasmasindayiz..Süper bir maç oluyor.Tempo yüksek ve ilginç beklenmedik bir olay G.birligi önde,Tribünlerde Yattara Yattara sesleri HOCA VAHID HALILODZIÇ SAGIR olmus

Yattara son 5 dakikada girdi 1 gol 2 asist yapti ve TRABZONSPOR 3-1 yendi,VAHID HALILODZIÇ ISE TAKIMDAN KOVULDU(Yattara'yi oynatmadigi için)

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

suyu çikmis [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Alıntı Samsa Nickli Üyeden Alıntı
    sahaya inen bir abimiz nobreyi tuttu ceza sahasi hafif çaprazdan nobreye tekmeyi koydugu gibi aglara yapistirdi. nobre gol oldu. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]nobre müthis yuvarlandi. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı divranli Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Samsa Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley36.gif[/img]nobre müthis yuvarlandi. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

güzelmiş ... abimizin adı nedir

yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yattara yatara yattara yattara yattara yattara yatara yattara yattra yattara yattara yattara yattaraaaaaaaaaaaaaa ve gooool

tayogli
    Ziyaretçi

evet

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı fincher_se7en Nickli Üyeden Alıntı
    suyu çikmis [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Harbiden.Baslik 'Herkes bir maç anlatsin' diye degistirilsin...

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bunu daha önce "günün eglencesi" basligina da eklemistim... buraya da uygun sanirim... [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı

bir aksam Güney Afrika'da ev arkadasimla oturuyoruz evde... (kendisi de ofludur bu arada)... bizim sürekli aramizda ilginç diyaloglarimiz olur, azicik ben de O da rahatsizizdir... neyse bir an da konu nasil geldi oraya hatirlamiyorum ama az sonra asagida okuyacaginiz seyler aklimiza geldi... sonra bu arkadasim oturmus bunlari bir güzel eksisözlüge yazmis... ben hala okudukça acayip keyif aliyorum, buyrun siz de okuyun...

ercantanerincamidenamazsunmasi:

1.)daha once iftara dogru programini sunan ercan taner in (bkz: ercan taner'in iftara dogru programini sunmasi) cok begeni almasini ve hali hazirdaki sevenlerini goz onune alan (bkz: ercan taner e hasta olma sebepleri) mesaj tv nin ercan taner i transfer etmesi sonucu ortaya cikacak olan durum. (bkz: sirin babanin cumaya gitmesi)

* istanbul sultanahmet camiinden hepinize iyi aksamlar sevgili seyirciler
    muthis namaz oncesi beraberiz. imam ve muezzin yatsi namazi icin son hazirliklarini tamamliyorlar. cemaat yerini almis durumda. caminin ici tiklim tiklim. muminler buyuk ilgi gosteriyorlar namaza. arka tarafta bayan muminleri goruyorum. kendilerine ayrilan bolumde namaza katilacaklar. iste namaz oncesinde cektigimiz sadirvan goruntuleri ile sizleri basbasa birakiyoruz.

- evet sevgili seyirciler yanimizda sultanahmet caminin emektarlarindan haci ismail var. son hazirliklari yapiyor sadirvanda. gordugunuz gibi tum muminler icin ayri ayri havlu ve terlik dizilmis durumda. simdi biz tuvalet gorevlisi haci osman'a dogru ilerliyoruz. evet kac sene oldu?
    - 25. seneyi tamamliyorum
    - evet sultanahmet'te ne kadar simdi tuvalet ucreti?
    - 250 bin lira. o da masraflari karsilamasi icin yoksa bedava yapacagiz ama masrafimiz oluyor elbet.
    - evet soz tekrar sende ercan

tesekkurler murat bu arada az once elime namaza katilan mumin sayisi ulasti. buna gore ayakta 7200 oturan 7200 olmak uzere toplam 7200 mumin bu gece burada yatsi namazini eda edecek.

2.)dilerseniz buraya nasil geldik hemen hatirlayalim. once ilk turda sabah namazini kildilar. 2 rekat sunnet ve 2 rekat farz olmak uzere toplam 4 rekat namaz kildilar. namaz kolay ancak sartlar zordu. sabahin korunde yataklarindan guc bela kalkan muminler o tatli uykunun esaretinden kurtularak lavabolara hucum ettiler ve 10 dakikalik bir abdest calismasinin ardindan namaza durdular. burada herkesin korktugu nokta muminlerin rehavete kapilmasiydi. sabahin o erken saatinde kalkmanin ne kadar zor oldugu bilindigi icin muminlerin uykuya yenik dusmesinde korkuluyordu ancak beklenen olmadi.

ardindan gun icerisinde uzun bir ara vardi. bu hazirlik devresini iyi geciren muminler bu defa da ogle namazini eda ettiler. 4 rekat sunnet 4 rekat farz ve 2 rekat da son sunnet olmak uzere toplam 10 rekat namaz kilan muminler adeta formunun zirvesindeydi.

hemen 2 saat sonrasinda ise ciddi bir rakip ikindi namazi vardi. ikindi namazi surprizlere acik bir namaz. gun icerisinde kendisini gunluk hayat telasina ve kosturmacasina kaptiran muminlerin unutabilecegi bir namaz ancak o namaz da vaktinde, 4 rekat sunnet ve 4 rekat farz olmaz uzere 8 rekat halinde eda edildi.

4. turdaki rakip aksam namaziydi. kis saati nedeniyle tam trafik saatine denk gelen namazin muminleri cok zorlamasi bekleniyordu. oyle de oldu zira isinden cikip evine dogru yol almakta olan bir cok mumin az kalsin namazi kilamiyordu. bu turda cemaate yetisemeyen muminler daginik bir goruntu cizdiler. kollektif namaz anlayisindan bir hayli uzaktilar. kimi mumin namazi evinde eda ederken kimisi tek basina camiye yetisti. hatta bazi muminlerin arabalarini saga cekip otoyol kenarinda namaz kildiklari gorundu. ancak bu turda 3 rekat farz ve 2 rekat sunnet olmak uzere toplam 5 rekat namaz kilan muminler final heyecanini yasama sansina kavustular.

3.)ve iste artik rakip yatsi namazi. cok zorlu bir rakip. dile kolay tam 13 rekat. 4 rekat ilk sunnet, 4 rekat farz, 2 rekat son sunnet ve 3 rekat da vitr namazi olmak uzere muminleri zorlu bir 90 dakika beklemekte. muezzin son hazirliklarini tamamliyor. imamla goz goze geldi isaretini aldi ve minareye dogru yurumeye basliyor. az sonra birlikteyiz.

- islamin ve muminin dostu pakbank sunar -

artik muminler yarini aldi. once ezan:

(bkz: allahu ekber) (bkz: allahu ekber)
    (bkz: allahu ekber) (bkz: allahu ekber)
    (bkz: eshedu enla ilahe illallah)
    .......

ve ezan sona erdi. tum muminler ezan uzerine bir fatiha okuyup dua ediyorlar. bu arada namazi izlemeye diyanet isleri eski baskani mehmet nuri yilmaz da geldi ve protokoldeki yerini aliyor. cok sayida yabanci din mensubu papaz, kesis, haham ve mecusi de bu namazi izlemek uzere bugun sultanahmet'te. papa ikinci john paul bir bildiri yayinlayarak saglik nedenlerinden oturu namaza katilamayacagini belirtti ve ozur diledi. fener patrigi bartholomeos'un ise sunnete yetisemeyecegi ancak farz baslamadan protokoldeki yerini alacagini bilgisini iletiyor bana arkadaslarim.

mactan once sultanahmet ve cevresinde istenmeyen olaylar da yasandi. bir grup ateistin slogan atmasi uzerine bir anda ortam gerildi ancak iman kuvvetlerinin araya girmesiyle olay buyumeden yatistirildi.

- yanimda spor yazari sayin omer urundul var evet sayin urundul neler soyleyeceksiniz namaz icin?
    - simdi tabi namaz cok zorlu bir namaz. bir kere muminlerin zihnen bu maca hazir olmalari gerekiyor. eger namaz esnasinda uykuyu, evini, sicak yatagini ve karisini dusunen mumin olursa bu namaz olmaz ben soyleyeyim. kollektif uyum cok onemli. saflarin siki tutulmasi sart.
    - gercekten de araya giriyorum sayin urundul ancak belirttiginiz gibi namazin en buyuk kozlarindan birisi saflar ve saflarin gercekten siki tutulmasi gerek
    - tabi burada adam adama degil de alan savunmasi yapmak gerek. bloklar arasi bosluk olursa olmaz, disarida mumin kalir o nedenle mumkun oldugunca kolektif anlayis diyorum ben.
    - sayin urundul imam icin ne soyleyeceksiniz?
    - valla inaniyorum ki muminleri bu namaza iyi hazirlamis ancak bugun burada namazi agirdan almak gerekiyor zira cemaate baktigimiz zaman yas ortalamasinin bir hayli yuksek oldugunu goruyoruz. imam bizim jet husrev. eger namazi hizli kildirmaya kalkarsa cemaatin buyuk bir bolumu yetisemez ve 13 rekati cikaramaz bence.
    - peki imamin sizce daha genc cemaate sans vermesi gerekmiyor mu? yani dikkat ettiyseniz on saflarda hep yasli cemaat var
    - simdi imam haci husrev. bildigimiz bir isim. genclerle namaz kilmayi daha cok seven bir isim. bence burada is biraz da genc muminlere dusuyor zira kendilerini gostermeleri gerek. saflar aslanin agzinda. hassas cemaat yapisi olusturmak gerek. cemaat zenginligi bu noktada onemli. genc cemaatin namaz oncesinde capraz kosularla on saflara ilerlemesi ve yer kapmasi lazim. gunumuz cemaat anlayisi bunu gerektiriyor artik. hep soyluyorum kolektif anlayis diye. dinimizde bile yeri var ercan, cemaatle kilinan namaz tek basina kilinan namazdan 27 kat daha sevaptir diye.
    - sayin urundul yorumlariniz icin cok tesekkur ediyoruz yonetmen arkadasim beni uyariyor namaz baslamak uzere diye ve sozu studyoya, sansal buyuka'ya birakmak istiyorum hemen. evet sevgili seyirciler mikrofonlarimiz... mikrofonlarimiz nerde? aman allahim olucak sey diil az once burda olan mikrofonlarimiz yok.
    - sakin ol ercan burda mikrofonlar, ustune oturmussun
    - evet mikrofonlarimiz burda ve ben sozu sansal buyuka'ya birakiyorum

4.)- evet sevgili seyirciler muthis namazin baslamasin artik cok az bir sure kaldi. hepimiz nefesimizi tuttuk namazi bekliyoruz. hic bir yere ayrilmayin namazin ardindan namazi degerlendirmek icin burada olacagiz. simdi sozu tekrar ercan'a birakiyorum ben.

- evet sevgili seyirciler, artik tum hazirliklar tamamlandi. ezan okundu, muminler ilk 4 rekatlik sunneti kildilar. sultanahmet'te muthis bir atmosfer. muezzin ayaga kalkti. muezzin mahfiline dogru ilerliyor simdi. muezzine yer actilar orda. imamla gozgoze geldi ve evet kamet basladi. muezzin kamet getiriyor. bir anda karisti ortalik herkes ayaklandi. duzenin bozulmamasi icin ugrasiyor din gorevlileri. bu arada sultanahmet'te muezzin sov var sevgili seyirciler. mukemmel bir ses, mukemmel bir kamet. bir iki muminin bayildigi goruyorum bu arada. heyecandan aska geldiler sanirim. saglik gorevlileri cemaatin arasinda hemen o bayilan kisileri cikartiyor ve kamet sona erdi. gozler imamda. namaz her an baslayabilir. bakiyorum imaaaaaaaamm hayir tekrar dondu arkasina. diyanet gorevlisi ile gozgoze geldiler. eveeeeeeeet. 1 numarali anonsu isaret ediyor. sultanahmet camii onumuzdeki hafta kapanabilir.

cami hoparloru - lutfen dikkat, sevgili muminler, lutfen saflarimizi sik tutalim. saflar duzelene kadar namaz baslamayacaktir. sevgili muminler, lutfen saflarimizi sik tutalim. kapi girislerinde namaza durmayalim. merdiven bosluklarinda namaza durmayalim aksi takdirde namaz baslamayacak.

- evet su an hala anonslar yapiliyor, diyanet isleri baskanliginin bu konuda kesin talimatlari var sevgili seyirciler. kapi girisleri ve merdiven bosluklari kapanmadan, saflar duzeltilmeden namaza durulmayacak deniyor. su an hala anons yapilmakta bu arada ben sayin urundul'e donmek istiyorum. zemin hakkindaki gorusleriniz nedir sayin urundul?

- valla zemin harika, tertemiz, kaliteli halifleks dosenmis. tabi burda imamligin sadece namaz kildirmak olmadigini da goruyoruz, imam haci husrev camiye cok iyi bakmis.
    - hatirlarsiniz kendisi sultanahmet'te ilk goreve geldiginde kendi ekibi ile calisacagini belirtmis ve cami vakfindan buyuk tepki almisti ancak bugun kendisinin ne kadar hakli oldugunu goruyoruz
    - evet yani namaz icin namazin disindaki farzlar vardir. bunlardan birisi de necasetten taharettir. necasetin kelime koku necis yani pisliktir. namaz kilinan yerde pislik olmamasi gerekir ki namaz namaz olsun.
    - verdiginiz bilgiler icin cok sagolun sayin urundul bu arada duzen saglandi. imam mihraba (bkz: mihrap) dogru ilerliyor. her an tekbir getirebilir artiiiiik hayir... hayir sevgili seyirciler muezzine sesleniyor ve evet. ihtiyati tekbir karari geldi. tekbir gecikecek zira on safta yer tutmus olan haci mehmet efendi'nin coraplarini isaret ediyor. inanilmaz derecede kirli oldugunu ve koktugunu belirtti. muezzine yedek corap getirmesi soyledi. namaz durdu. namaz bir turlu baslamadi sevgili seyirciler. sayin urundul?
    - evet ercan bence dogru karar verdi zira biz demin caminin temizliginden ve necasetten taharetten bahsettik ancak necasetten taharetin icinde ust bas da var yani elbise de temiz olmali, vucut temiz olmali. yani kolektif bir temizlik soz konusu.

5.)- coraplar degisti ve artik imam mihrapta yerini almis durumda. camide cit yok. muthis bir heyecan veeeee tekbir alindi
    (bkz: allahu ekber)
    tekbir alindi namaz basladi sayin seyirciler. imam once icinden subhanekeyi okuyor. uzun surdu sanki. subhaneke okumak icin uzun bir sure gecti adeta, artik fatihaya girmesi lazim.
    - bence imam akilli okuyor su anda, namazin basinda da belirttigim gibi hizli giderse cemaat bu tempoyu kaldiramaz.
    elhamdü lillahi rabb-il alemin
    - ve girdi, fatihaya girdi, namaz buyuk bir husu icerisinde devam ediyor. sayin urundul bu arada size donmek istiyorum sizce zammi sure olarak ne secmeli imam? namazdan evvel yasin suresini sececegi yonunde dedikodular vardi imamin
    - yani inanin, imamin namaza yasinle baslamasi buyuk hata olur bence. yasin bu aksamin suresi olmamali. dedigim gibi cemaatin yas ortalamasi yuksek ve yasin gibi bir sureyi hele hele ilk rekatta bu cemaat kaldiramaz.
    innatayna kelkevser
    - bu arada kevser suresini secti. gercekten surpriz bir sure. kimse beklemiyordu. cemaatte bir kipirdanma oldu hatta
    - kevser acele bir secim oldu bence kevseri son rekatta devreye sokacakti
    - ve iste ilk ruku
    - ilk ruku geldi, harika bir goruntu. tum muminler icinden tekrarliyor
    subhane rabbiye?l-azîm
    subhane rabbiye?l-azîm
    subhane rabbiye?l-azîm
    sultanahmet'te herkes rukuda
    (bkz: semiallahulimenhamideh)
    tekrar dogruldular ve herkes icinden ekledi
    (bkz: rabbena lekel hamd)
    ve iste secdeye kapaniyor cemaat
    allahim herkes secdede, sultanahmet'te muthis bir gece
    subhane rabbiye'l ala
    subhane rabbiye'l ala
    subhane rabbiye'l ala
    tekrar dogruldular
    ve tekrar secdede herkes
    inanilmaz hareketler
    subhane rabbiye'l ala
    subhane rabbiye'l ala
    subhane rabbiye'l ala
    ve cemaat 2. rekat icin ayakta
    - evet sayin urundul ilk rekat icin degerlendirmelerinizi alabilir miyiz?
    - valla namaz gec basladi ancak guzel gidiyor. ilk rekatta goze batan bir yanlis olmadi. arka saflarda bir iki muminin saf bozdugunu ve gozleri ile kameralari izledigini gorduk ancak bu tur seyler her namazda olur. ilk rekat icin sadece imamin zammi sure icin kevseri secmesini yadirgadim.
    - ilerleyen rekatlarda cemaat yorulursa okuyacak daha kisa bir sure biliyor mudur sizce sayin urundul?
    - simdi imam haci husrev hafiz ayni zamanda dolayisiyla eminim vardir. ama onemli olan kolektif bilinc yani sureleri, ayetleri kesmeden okumak.
    .............................
    .............................

6.)artik son rekattayiz sevgili seyirciler, muminler tahiyyatta ettehiyyatuyu okuyorlar. ardindan allahumme salli ve allahumme barik dualarini okuyup rabbena ile namazi bitirecekler. bu son oturus uzun surdu biraz. gozler imamda. cemaatte kipirdanmalar mevcut. namaz her an sona erebilir. imam yutkundu once saga selam verecek ve verdi
    (bkz: esselamu aleykum verahmetullah)
    verdi artik zafer bizim sayilir
    - olucak sey diiil olucak sey diil imam tekrar secdeye gitti
    - ben boyle namaz gormedim ercan
    - imam secdeye gitti sehiv secdesini isaret etti bu arada yardimci imam inanilir gibi degil sehiv secdesi yapiliyor su anda. muminler cok gergin. on saflar dusmek uzere.
    ...........................
    - bitirmesi lazim ama artik
    - ve bitirdi, imam once saga sonra sola selam verdi ve namazi bitirdi. muminler arasinda inanilmaz bir sevinc var. muezzinin bulbul sesi yankilaniyor bu arada
    allahumme ente's-selamu ve min-ke's-selam tebârekte yâ ze'l celali ve'l-ikram
    - evet sevgili seyirciler namaz sona erdi. bugunu kazanan taraf biz olduk. yarin yine zorlu bir mucadele var. yarin gunlerden cuma ve suleymaniye camiinden naklen yayin ile cuma namazini sunacagiz. namazin ardindan hic bir yere ayrilmiyorsunuz zira onemli bir cenaze namazi var. sultanahmet camii vakfi mutevelli heyetinden haci abdurrahman efendinin cenazesi ogle namazini muteakip topraga verilecek. o zamana dek hepinize hayirli geceler.

iste böyle bir sey çikti o aksam bizim muhabbetten...

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efsane bir başlık
    Konu Ogün' tarafından (31.08.2013 Saat 02:03 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığın asıl amacının dışına çıkılmış...

Herkes kendi senaryosunu yazmış.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Trabzon

O zaman biri maçı başlatsın. Ben yazacağımı biliyorum

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kukesi maçıyla adını tarihinde ilk kez UEFA Avrupa Ligi gruplarına yazdıran Trabzonspor, yarın oynayacağı Akhisar maçı için hazırlıklarını tamamladı.

Ve yarın oldu. Bordo mavili oyuncular maç öncesi ısınma hareketleri yapıyor, batuhan çok neşeli gözüküyor, ilk kez TS forması giyecek olan bosingwa ya, ''bosi nbr la'' diyen batuhan şuanda bosingwa dan sert bir bakış aldı, olay yerinden uzaklaştı.

maça konuk ekip TS başlayacak. herşey tamam, hakem saatini kontrol ediyor ve maç başlıyor.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Evet maç başlıyor.. Malouda döndü geriye Zokora.. Zokora uzun oynadı Henrique'ye doğru.. Henrique her zamanki gibi alamıyor topu kontrol edemiyor.. Bu arada Henrique bileğini tutuyor ve maçın ilk saniyelerinde beni değiştirin işareti yapıyor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)