Sayfa 134 Toplam 134 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 84 124 132 133 134
Toplam 3342 adet sonuctan sayfa basi 3,326 ile 3,342 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi 4.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 C.Moskova

yalniz adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

beşiktaş maçının anlatımındaki basitlik neydi allah aşkına...bizim maçlar yine iyiymiş...
    paraya karşı yetenek ve emeğin savaşı...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantık sınırlarını zorlayan eleştiriler var yine. Beğenmeyen çeksin gitsin arkadaş zorla mı izlettiriyorlar size şu takımı. Yıllar sonra kimse senin nasıl top oynadığına ya da rakibi ezdiğine falan bakmayacak. Tıpkı 96 da olduğu gibi. Ya da Avrupa kupalarında kuralar çekilirken kimse nasıl top oynadığına bakmayacak. Bundan yıllar sonra alınan puanların sadece değeri olacak. Ne olur biraz da o açıdan bakabilsek.

Tamam ben de hiç beğenmiyorum takımın futbolunu. İki pas yapamaz durumdayız. Ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Kadro kalitesi ve uyumsuzluk,üzerine hiç alışık olunmayan maç trafiği, üzerine sakat futbolcuların oluşu...vs Bunların çok büyük etkileri var. Ben inanıyorum ki devre arasından sonra bu maç trafiği durulduğunda ve takım az da olsa birbirine alıştığında,bir iki kaliteli transferle göze hoş gelen etkili bir futbol ortaya koyabiliriz.

Az sabır yahu az sabır!
    benden bir ok bu yoruma

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En kötü defans Moskova'da dedik ama adamlara iki macta bir Gol atamadik ........
    En kötü forvet bizdede ondan
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

mourner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yozgat

maçtan sonra hayal kırıklığına uğradığım için foruma girmedim.dün beşiktaş maçını izleyince üzüntüm,öfkem iyice arttı..şimdi ise hiçbir yorumu okumadan yazıyorum.
    takıma değil öfkem,taraftara..20000 kişi doldurunca birşey olmuyor..sadece kulübe para kazandırıyor ve kendi nefsinizi okşuyorsunuz.ama takım için çok anlamlı değil 20.000 sessiz tiyatro seyircisi.100.000 seyirci olsa ne yazar çıt çıkmadıktan sonra..ancak eleştirmeyi bilir,ne de olsa trabzonda herkes futboldan anlıyormuş,herkes teknik direktörmüş.medya yıllardır trabzon halkını böyle pohpohluyor ama trabzondaki taraftarlar ancak homurdanmayı bilir.eleştirmeye gelince sadri şener den masörüne kadar eleştirir..mangalda kül bırakmaz..ama sadri başkanın dediği gibi halk şampiyonlar liginin ne olduğunu bilmiyor.türkiyede şike liginde alıştık,tamam bağırmayın,oturun sessiz seyredin,yıllardır böyle zaten,ama şampiyonlar ligi arkadaşım,tarihinde ilk kez,kulüpler bazında dünyanın en büyük organizasyonu.
    serkana homurdanmayı biliyorsun ama o en azından elinden geleni yapıyor,sen ne yapıyorsun?12. adam olabiliyor musun?
    hakemi etki altına almayı bilmiyorsunuz,rakibi baskı altına almayı bilmiyorsunuz,oyuncuları ateşlemeyi bilmiyorsunuz.3 istanbul kulübüyle birçok açıdan denk olmamamıza rağmen,birçok dezavantajımız olmasına rağmen herzaman kafa tutan bu takımın taraftarı da ne yazıkki 3 istanbul takımı taraftarı kadar bilmiyor takımını desteklemeyi..bursa taraftarı kadar bilmiyor,eskişehir taraftarı kadar bilmiyor..HİÇ KİMSE ELEŞTİRMESİN TAKIMI,SADRİ BAŞKANI,ŞENOL HOCAYI..BU TAKIM BU TARAFTARA ÇOK.

G.YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şurada sayfalar dolusu yapılan eleştiri ve mennuniyetsizliğin en büyük sebebi...star denilen istanbul güdümlü kanalın, istanbul takımları sempatizmanı spikerlerinin mide bulandıran maç anlatımlarıdır...

ertem şener-ilker yasin-cem yılmaz...al birini vur ötekine...

maçlarımız sırasında takındıkları sözde objektif sunumun tek açıklaması...içlerinde kusmak için kıvrandıkları Trabzonspor düşmanlığıdır...

maç devam ediyor, izliyorum...spikerin ağzından dökülen her kelime...kurduğu her cümlenin arkasında, izleyicinin bilinc altına vermeye çalıştığı mesaj..."aslında Trabzonspor burada oynamayı hak etmiyor...Trabzonspor, FB ye yapılan haksızlık yüzünden, bedavadan bu maçları oynuyor...FB olsaydı böyle olmazdı" ...

şu maç anlatımının 10/1 istanbul takımları için sergilense, yayın sırasında o spikere mikrofon bıraktırırlar...

biz kendi kendimize laf sokacağız diye yarışalım duralım burada...

Benimde herşeyden çok rahatsız olduğum konu bu işte aynen katılıyorum sana renkdaş bizim bu olaylara tepki koymamız lazım..
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul yalakası spiker öyle bir anlattı ki sanırsın ofsayta düşenden puan siliyorlar..

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karabük spor maçı neydi öyle ileri atılan her top ofsayttı.

Bu konuda bir sıkıntı olduğu , çalışma yaplmadığı ortada.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

ozgurkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımda ortasaha maçta çok kötüydü ayakta top tutamadılar. İleri oynamak yerine sağa sola geriye pas yapıp hep Burağa topu şişirdiler ve bunun sonunda 8-10 defa ofsayta düştüler. Sanki Takımda sadece Burak varmış gibi top oynuyorlar. Planlar hep Burağın üzerine kurulmuş Allah göstermesin ama bir sakatlık durumunda çok kötü şeyler olur...
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRANZONSPOR...

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ortasahada kaptırılan insanı çileden çıkartan toplar
    kendi evinde arka arkaya defalarca ofsayta takılmalar
    yine kendi evinde oyuna şekil verememe hükmedememe
    berbat bir taraftar...

Maç akşamında Tolga haricinde herşey kötüydü.
    Kimse yorgunluk falan da demesin dün bizim gibi zırt pırt maç yapan bjk yi de gördük.
    Defansları daha iyi takıma karşı kaç pozisyona girdiler.

Sonuçta kötü bir takımız takım olamadık ayrıca kadro kalitesi de lig standartından yüksekken tepedeki
    takımların bayağı altında.

Bunun sorumlusu hem yönetim hem de satılmış tff dir.
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Nereden
    Trabzon

Lille maçında duyamadığım ŞL müziğini duyduğum anı asla unutamam. Anlatılması tarifsiz bir duyguydu benim için.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı AKSOY_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortasahada kaptırılan insanı çileden çıkartan toplar
    kendi evinde arka arkaya defalarca ofsayta takılmalar
    yine kendi evinde oyuna şekil verememe hükmedememe
    berbat bir taraftar...

Maç akşamında Tolga haricinde herşey kötüydü.
    Kimse yorgunluk falan da demesin dün bizim gibi zırt pırt maç yapan bjk yi de gördük.
    Defansları daha iyi takıma karşı kaç pozisyona girdiler.

Sonuçta kötü bir takımız takım olamadık ayrıca kadro kalitesi de lig standartından yüksekken tepedeki
    takımların bayağı altında.

Bunun sorumlusu hem yönetim hem de satılmış tff dir.
    Buna benzer bircok mesaj, görülmeyen seyleri bir anlatalim,

Bizim gibi zirt pirt mac yapan 8ts demissiniz --> Onlar gecen sezon ki kadrolarindan kimi kaybettiler? ...Onlarin üstüne kac kisi daha aldilar?
    Biz kac kisi kaybettik? Her 3 günde mac yapan bir kadroyla bu uyumu nasil yakalayacagiz? Düsündünüz mü...

Tolga haric demissiniz...son 2 ayda, Love-Doumbia ikilisinin en az pozisyon yakaladigi mac bizim mac iken nasil oluyorda sadece Tolga´nin ismini zikrediyorsunuz?

Aslinda sucun kimde oldugunu biliyorsunuz ama bu takimdan hala mucizeler bekliyorsunuz, bu isin en ilginc kismi zaten...
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

avni akerde oynayacagimiz maclardan en fazla beraberlik alacagimzi hep söylemistim.
    tek umudum lille deplasmanindan 3 puan almak
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biraz kulaklarınızın pası silinsin...maçtan önce çektiğim şampiyonlar ligi müziği videosu
    http://www.facebook.com/video/video....50383633108607
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah be Alanzinho.O pası vereceksin arkadaş!...

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Kadir Has Üniversitesi

Nereden
    Karaman

CSKA Moskova maçında çıkan MAÇ DERGİSİ (Diğer Avrupa Kupaları maçlarıda) arıyorum Yardımcı olabilecek var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)