Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Komitesi'nde Kimler Olmalı?

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Transfer Komitesi'nde Kimler Olmalı?

Geçen yilki transfer rezaletinin nelere mal oldugunu hepimiz üzülerek yasadik.Takima 2-3 tane kaliteli transfer zamaninda yapilabilseydi.simdi açik ara liderdik diye düsünüyorum.O yüzden böyle bi topic açmayi uygun gördüm.Sizce bu takima transferi kimler yapmali.geçen yilki komediyi yasamak istemeyenler yorumlarinizi bekliyorum

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aslinda cevap vermek çok zor, eski futbolcular olsun diyecegim ama Lemiyide gördük geçen sene velhasil isin ehli insanlar olmasi sart, ha bunlar kimlerdir dersen inan hiç bilmiyorum umarim bu yilki transfer komitesi akli basinda bu isten anlayan en iyisini bulan insanlardan olusur

Nereden
    Bursa

Evet gerçekten çok zor.Benim amacim isim almaktan daha çok bu konuda yapilan yanlislar hakkinda fikirler alip bu konuyu gündemde tutarak önümüzdeki sezonda hatalarimizi en aza indirmek.

Saygi ve sevgiyle

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

valla ne desem ki.yani konu çok güzel.iyi yere parmak basmissin.

eski futbolcular deseknlari bir ara denedik.pek verim alamadik.leminin yaptigi islerdende belli oldu.yani bu isi takima gönül bagi olan yada olanlarin yapmasi gerek.para için yapilirsa bu is ...is olmaz.

belli basli bir isim veremeyecegim.ama halil aganin yönetime bildirdigi isimler.halil aga ve bir yöneticiyle tekrar izlenip transfer teklifi yapilabilir.yönetimden bu isi yapabilecek insanlar varmi derseniz.valla hasim sayitoglu derim.verdigi demeçler kadar kararli bir transfer politikasi uygularsa basarili olur diyorum."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel bir konu...

ve karari vermek zor...

bir kaç kisi degil bir kisi söyleyeyim.. özkan sümer olsun.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Omer Sari mutlaka olsun komitede. Adama kaldigi yerden devam etme firsati verilsin.

Saka bir yana, yoneticiler transfer yapmasin yeter. Bir transfer butcesi belirlenip hocaya bildirilmelidir. Takimin hocasi bu komitenin baskanligini yapmali, yanina ise futbola, ozellikle uluslararasi futbola vakif, dil bilen adamlardan bir ekip vermek gerekir. Komitede futbol hukukunu bilen bir avukatin bulunmasi zaruridur. Bunun disinda, transfer komitesi tabi ki basina buyruk hareket etmemelidir. Onlari da denetleyecek bir mekanizma olusturulmasi sarttir. Ozellikle, menejerler ve menejerlerle iliskiler konusunda cok dikkatli olunmalidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence BMNye versinler bu isi[img]smileys/smiley36.gif[/img]tam bize göre walla,parayi bile kendimiz toplar,gider aliriz yildizlari,sampiyonluk kesin walla[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bence ibrahim haciosmaoglu(yabanci dil seviyesi nedir bilmiyorum ama)tuttugunu koparan ve ikna edici ozelligi oldugu icin..

Bence,

Ts_Fan(recep) ve Kuzey_Lee(fatih) üyelerimiz bu si görür...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ChivasRegal Nickli Üyeden Alıntı

Bence,

Ts_Fan(recep) ve Kuzey_Lee(fatih) üyelerimiz bu si görür...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Iyi fikir valla ne diyelim

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vallah bana göre Szymek ve Stepanov'u alan Adam yapsin transferi bu sene, bu Futbolcular iyi cikti demek ki bunlari alan anliyor Futboldan...

kutoz
    Ziyaretçi

BMN.denbir taraftar kesinlikle olmali, bizleri temsilen. Kolay mi, yaklasik 400 sayfayi bulan transfer topicine sahibiz.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bencede bizim foruma ara sira bakan ve önerilerimizi takip eden biri olsun komitede. Ne de olsa bu takimin sahibi yönetim degil biziz

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yattara1967 Nickli Üyeden Alıntı

bence BMNye versinler bu isi[img]smileys/smiley36.gif[/img]tam bize göre walla,parayi bile kendimiz toplar,gider aliriz yildizlari,sampiyonluk kesin walla[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bence ibrahim haciosmaoglu(yabanci dil seviyesi nedir bilmiyorum ama)tuttugunu koparan ve ikna edici ozelligi oldugu icin..

kesinlikle bmn burda konusup taretisip en iyisini aliriz.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Valla arkadaslar transfer komitesinde kimler olmasin diye sorsaniz bir çok isim bulunabilirdi.

Benim teklifim ise sudur:

CM oynayan BMN üyeleri CM de begendikleri isimleri söylesin. O isimler arasindan seçim yapalim. Kesinlikle eminimki transfer komitesinin izleyerek aldigi adamlardan daha iyi çikacaktir CM de begendiklerimiz

Nereden
    Bursa

Simdi ben diyorumki bize takim içi dengeleri bozamayiz hikayeleri anlatacak bir olmasinda kim olursa olsun biz eger seneye sampiyon olacaksak bi seneligine bozulsun bu dengeler.sampiyonlar ligine kalinca düzeltiriz o bozulan dengeleri.bide konuyla ilgili degil ama,Su resmi maskot için karadenizin hirçinligini öne sürerek 3 -5 m lik bi dalga olsun demistim.biri tusunami misali bi resim koymus tek sey eksik gün batiminda olusan o BORDOMAVI renk tonunu yakalaya bilirse iste o zaman maskot isi tamamdir diyorum.bu konuda elestirilerinizide bekliyorum

Nereden
    Bursa

Transfer transfer diye duruyoruz ama o transferi yapcak adamlarin beceriksizligi 22 yilimiza mal oldu bunu hiç düsünmüyoruz.ve bu konunun bu kadar ilgisiz kalmasida açikça beni sasirtti.öncelikle isim vermekten daha çok transferi yapacak kisilerin islerinin önemini anlayabilmesi için bu konuyu irdelememiz lazim diye düsünerek bu sayfayi açmistim umarim bu konuda birseyler yazarda dikkat çekeriz bu konuya[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence ÖZKAN SÜMER olsun getirdigi adamlarin kalitesi ortada yattara aurelio hatta begenmedigimiz dhane bile iyi sayilir

Nereden
    Bursa

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı
    bence ÖZKAN SÜMER olsun getirdigi adamlarin kalitesi ortada yattara aurelio hatta begenmedigimiz dhane bile iyi sayilir
    neden olmasinki en azinda brezilyaya gidip eli bos dönmez bi tane bulur bulusturur getirir

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bence özkan sümer in ts baskaniyken görevde olan transfer komitesi olsun. o zaman bayagi iyi yabancilar buldular.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

transfer komitesi diye bisey yok..sadece ibrahim haciosmanoglu var..her seyi o yapiyor

Nereden
    Bursa

Bana sorarsaniz artik öle isi bilmeyen diil tek sözüyle yildiz futbolcu getirebilecek bir menajer bu isi yapmali tabi parayi sorun etmiycez artik sampiyon olmak istiyosak artik zamaninda ve kaliteli futbolcu almaliyiz

Nereden
    Bursa

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    transfer komitesi diye bisey yok..sadece ibrahim haciosmanoglu var..her seyi o yapiyor
    bizde diyoruzki artik isi bilen is bitirici birileri yapsin bu isi de yine saç bas yolmayalim diyoruz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

tek kisinin düsüncelerine öre yapilacak transfer ileride sorun çikarmaz mi?bence çikarir..bekliycez görecez

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Danisarak,görüserek belli verilerin gözönünde tutularak yapilan transfer tek kisinin sorumlulugunda yapilirsa,her kafadan bir sesin çiktigi (M.Akbasoglu,M.Bozoglu,Ö.Sari,Ö.Bülbüloglu...) transferlerden daha iyi olacagi kanaatindeyim.Umarim böyle olacaktir.

Nereden
    Bursa

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Danisarak,görüserek belli verilerin gözönünde tutularak yapilan transfer tek kisinin sorumlulugunda yapilirsa,her kafadan bir sesin çiktigi (M.Akbasoglu,M.Bozoglu,Ö.Sari,Ö.Bülbüloglu...) transferlerden daha iyi olacagi kanaatindeyim.Umarim böyle olacaktir.
    gerçekten haklisiniz..

umarim geçen yil yapilan hatalar tekrarlanmaz.bencede tek kisinin sorumlulugunda ama teknikdirektör bilgisi dahilinde bi transfer politikasi uygulanmali

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)