Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Komitesi'nde Kimler Olmalı?

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bir TransferFilmidir.Made in Trabzon

TRABZON EKMEGI

Yönetmen: Atay AKTUG.

Mayis-Haziran-Temmuz 2005

Müzik:Anonim(Orhan Baba Bilumum Arabesk, Bol Acili, Oryantal Bol Kivirtmali, Sazli sözlü TÜRKÜLÜ)

CASTOyuncular)

Reis= Atay AKTUG= (Aile Babasi, Dert Babasi )

Feylozof Firinci =Senol GÜNES=(Ne kada un o kada Ekmek diyemeyen firinci Ustasi,Ekmegin Sevgi hamuruyla lezzetlendigini düsünür ve söyler, birde nerde o eski tas firini ekmekleri deyip gezer)

Don Kisot =Murat Bozoglu=(Esasoglan)

Sancho= Ahmet Bulut=(Melek Yüzlü seytan, Komisyoncu) (Menajer Gökdeniz Karadeniz, Okan BURUK, emre Belözglu, Okan Burukla ortak oldugu söylenir.)

Yel degirmeni =Ömer SARI=(Kötü adam, Oyun bozan, Erol TAS halefi)

YGDF(Yüzer Gezer Deniz Feneri) Lemi=Lemi Çelik=(Firinci Çiragi)(Samandra Üstünde Gaz lambasi)(Yanar döner, karanliga göz kirpar)

Zahireci Mithat =Mithat Halis= (Mali götüren)(Zahireci Un, Kepek, bilumum ögütülmüs Tahil ürünlerini satan adam olur.) (Menajer Rune Lange, Simek,Komaz JUN)

Akbasoglu Metin =Metin Akbasoglu(Reisin Baba dostu Kader ve Keder arkadasi)

Bülbüloglu Önder= Önder Bülbüloglu =Akbasoglunun Arkadasi

Senaryo:

Trabzon ekmegi yapmak üzere kurulan baba firinini Avrupayada sokmak isteyen Reis Don kisotu SanchoesligindeRezilyaya Çavdar(bugdaygiller familyasindan bir tahil bitkisi.Soguga en dayanikli tahil olan çavdar yüksek yerleri, kumlu ve gevsek topraklari sever.) almaya gönderir.(Müzikamba)

Don Kisot Sanchonun pesine kilavuzu karga olan misali takilir ama bir türlü istenilen çavdari bulamaz yada bulsada alamaz.Çünkü Sancho arada voleyi vurmak istemektedir.(Müzik:Hekimoglu)

Bu durumdan killananYel degirmenidurumdan vazife çikarir veBen çavdardan anlarim deyip oda atlar Rezilyaya gider.(Müzik: Baba filminin Müzigi)

Reis olup bitenden haberdar olmak için firinci çiragi YGDF lemi yi Rezilyaya Yol göstermeye gönderir.Deniz kiyisa biraktirir.(Müzik: Küçük asker)

Don kIsot Yel degirmenini görünce Mizragini çeker ve Ona saldirir. bunun için Rezilyada tarlada hasat edilmeden jefferson Çavdarlarini alir.boy boy fotograf çektirir.jefferson çavdari isçileri Sirketlerini basarlar yada böyle bir haber asparagaslanir.Isi yine aceleye getirilip eller kepek unuda alinir.(Müzik:Halimeyi samanlikta Bastilar)

Ama artik Yel degirmeni ordadir ve onlara Rezilyayi dar eder.Bu durumda is YGDF lemiye düser.Oda Hemen Reise Öter.(Müzik:Pempe Panter)

Durumdan haberdar olan Reis Avrupaya çavdar ekmegi satmak yerine Francala satalim der ve Akbasoglu Metininde yardimiyla Zahireci Mithattan Beyaz avrupa unu ister.Zahireci Mithat eski attigi kaziklarinda keyfiyle Çek Unu Komaz Jun u5 kati pahaliya Trabzon Ekmegi firinina satar.(Müzk:Kiz hepsi seninmi Tarkan)

Bu arada Türkiye Firincilar birligi tarafindanBas usta seçilen ama sonra çesitli ayak oyunlariyla vehas hemserisi Firincilar birligi Baskani tarafindan satilmak surtiyle Basustaligi elinden alinan Feylesof Firinci Basustaliginin derdindedir.Ahlanir vahlanir.Haksizliga ugradigindan bahseder.(Müzikostum Dostum Dostum)

Ona göre herundan ekmek olur yeterki içine sevgi mayasi konsun.Bu nedenle alinan tahil ve un için kendini germez.unun kalitesine bakmaz.(Müzik Paranin ne önemi var Mühim olan insanlik)

Is ilk maçlara gelir.Reziyadan alinan Jefferson tahili yas çikar kurutulmasi gerekir. Eller kepek unu bayatlamis ve degil 2. sinif 5. sinif bile degildir.Avrupa unu Komaz ise ekmege konamayacak kadar acimtiraktir.(Müzik:Karadir Su bahtim Kara)

Feylesof firinci bu unlardan yaptigi ekmege sevgi katsada is olmaz URum ekmegine geçilir.(Müzik: ellere cicom cicom ellere vay)

Sonra satislar düser ve Tükkan Iflas etme nokatasina gelir.Feylesof firinci isi birakir.(Müzik:Revolver, Ahmet Kaya)

Reis beni Rezilyada Rezil ettin deyip Don kIsotu azarlar.Buna Kizan Don Kisot Çeker gider.(Müzik: Batsin Bu dünya)

2 ay sonra Don Kisot Basina Öter beni Konusturmasinalar der.Kimsede ona konussan ne yazar diyemez.(Müzik Çifte telli)

Reis Firini Gözyaslari içinde devreder.(Müzik Kendim ettim Kendim Buldum)

Firin Trabzon ekmegine dönsede o eski lezzeti veremesede Trabzon ekmegi sevenler ekmek almaga devam ederler. (Müzik:BeraberYürüdük biz Bu yollarda)

The End.

Edited by: smertkan

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı smertkan Nickli Üyeden Alıntı

Bir TransferFilmidir.Made in Trabzon

TRABZON EKMEGI

Yönetmen: Atay AKTUG.

Mayis-Haziran-Temmuz 2005

Müzik:Anonim(Orhan Baba Bilumum Arabesk, Bol Acili, Oryantal Bol Kivirtmali, Sazli sözlü TÜRKÜLÜ)

CASTOyuncular)

Reis= Atay AKTUG= (Aile Babasi, Dert Babasi )

Feylozof Firinci =Senol GÜNES=(Ne kada un o kada Ekmek diyemeyen firinci Ustasi,Ekmegin Sevgi hamuruyla lezzetlendigini düsünür ve söyler, birde nerde o eski tas firini ekmekleri deyip gezer)

Don Kisot =Murat Bozoglu=(Esasoglan)

Sancho= Ahmet Bulut=(Melek Yüzlü seytan, Komisyoncu) (Menajer Gökdeniz Karadeniz, Okan BURUK, emre Belözglu, Okan Burukla ortak oldugu söylenir.)

Yel degirmeni =Ömer SARI=(Kötü adam, Oyun bozan, Erol TAS halefi)

YGDF(Yüzer Gezer Deniz Feneri) Lemi=Lemi Çelik=(Firinci Çiragi)(Samandra Üstünde Gaz lambasi)(Yanar döner, karanliga göz kirpar)

Zahireci Mithat =Mithat Halis= (Mali götüren)(Zahireci Un, Kepek, bilumum ögütülmüs Tahil ürünlerini satan adam olur.) (Menajer Rune Lange, Simek,Komaz JUN)

Akbasoglu Metin =Metin Akbasoglu(Reisin Baba dostu Kader ve Keder arkadasi)

Bülbüloglu Önder= Önder Bülbüloglu =Akbasoglunun Arkadasi

Senaryo:

Trabzon ekmegi yapmak üzere kurulan baba firinini Avrupayada sokmak isteyen Reis Don kisotu SanchoesligindeRezilyaya Çavdar(bugdaygiller familyasindan bir tahil bitkisi.Soguga en dayanikli tahil olan çavdar yüksek yerleri, kumlu ve gevsek topraklari sever.) almaya gönderir.(Müzikamba)

Don Kisot Sanchonun pesine kilavuzu karga olan misali takilir ama bir türlü istenilen çavdari bulamaz yada bulsada alamaz.Çünkü Sancho arada voleyi vurmak istemektedir.(Müzik:Hekimoglu)

Bu durumdan killananYel degirmenidurumdan vazife çikarir veBen çavdardan anlarim deyip oda atlar Rezilyaya gider.(Müzik: Baba filminin Müzigi)

Reis olup bitenden haberdar olmak için firinci çiragi YGDF lemi yi Rezilyaya Yol göstermeye gönderir.Deniz kiyisa biraktirir.(Müzik: Küçük asker)

Don kIsot Yel degirmenini görünce Mizragini çeker ve Ona saldirir. bunun için Rezilyada tarlada hasat edilmeden jefferson Çavdarlarini alir.boy boy fotograf çektirir.jefferson çavdari isçileri Sirketlerini basarlar yada böyle bir haber asparagaslanir.Isi yine aceleye getirilip eller kepek unuda alinir.(Müzik:Halimeyi samanlikta Bastilar)

Ama artik Yel degirmeni ordadir ve onlara Rezilyayi dar eder.Bu durumda is YGDF lemiye düser.Oda Hemen Reise Öter.(Müzik:Pempe Panter)

Durumdan haberdar olan Reis Avrupaya çavdar ekmegi satmak yerine Francala satalim der ve Akbasoglu Metininde yardimiyla Zahireci Mithattan Beyaz avrupa unu ister.Zahireci Mithat eski attigi kaziklarinda keyfiyle Çek Unu Komaz Jun u5 kati pahaliya Trabzon Ekmegi firinina satar.(Müzk:Kiz hepsi seninmi Tarkan)

Bu arada Türkiye Firincilar birligi tarafindanBas usta seçilen ama sonra çesitli ayak oyunlariyla vehas hemserisi Firincilar birligi Baskani tarafindan satilmak surtiyle Basustaligi elinden alinan Feylesof Firinci Basustaliginin derdindedir.Ahlanir vahlanir.Haksizliga ugradigindan bahseder.(Müzikostum Dostum Dostum)

Ona göre herundan ekmek olur yeterki içine sevgi mayasi konsun.Bu nedenle alinan tahil ve un için kendini germez.unun kalitesine bakmaz.(Müzik Paranin ne önemi var Mühim olan insanlik)

Is ilk maçlara gelir.Reziyadan alinan Jefferson tahili yas çikar kurutulmasi gerekir. Eller kepek unu bayatlamis ve degil 2. sinif 5. sinif bile degildir.Avrupa unu Komaz ise ekmege konamayacak kadar acimtiraktir.(Müzik:Karadir Su bahtim Kara)

Feylesof firinci bu unlardan yaptigi ekmege sevgi katsada is olmaz URum ekmegine geçilir.(Müzik: ellere cicom cicom ellere vay)

Sonra satislar düser ve Tükkan Iflas etme nokatasina gelir.Feylesof firinci isi birakir.(Müzik:Revolver, Ahmet Kaya)

Reis beni Rezilyada Rezil ettin deyip Don kIsotu azarlar.Buna Kizan Don Kisot Çeker gider.(Müzik: Batsin Bu dünya)

2 ay sonra Don Kisot Basina Öter beni Konusturmasinalar der.Kimsede ona konussan ne yazar diyemez.(Müzik Çifte telli)

Reis Firini Gözyaslari içinde devreder.(Müzik Kendim ettim Kendim Buldum)

Firin Trabzon ekmegine dönsede o eski lezzeti veremesede Trabzon ekmegi sevenler ekmek almaga devam ederler. (Müzik:BeraberYürüdük biz Bu yollarda)

The End.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Usaklar bu konuyu açmamdaki en büyük nedeni sag olsun çok güzel açiklamis...

Umarim bidaha böyle senaryolar üretecek bir transfer yapilmaz.

Bu yüzden bu konuya egilelim diyorum

SAYGILAR

Aynen katiliyorum bu konu çok ciddi bir yara biizim için malum m takimi görüyorsunuz arkadaslar yabancilari çikarti küme düserler bu kadar önemli yabancilar...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

trabzonspora gönül vermiş eski futbolcularımız,teknik adamlarımız olmalı..Bunun yanında taraftarında görüşleri ve tespitleri yoklanmalı ve bulunan oyuncular izlenmeli bence..Menejerlerle falan bu işin olacağını sanmıyorum ben zira derdi sadece para kazanmak olan bu çeşit kişilerin bize zarardan başka birşey getireceğini zannetmiyorum...Gerçekten kulube sevdalı insanlar olmalı
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Özkan sümer kesin olmalı da diğerleri şenol güneş olabilir hami mandıralı vs.eski futbolcularımızdan da olabilir.
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    İstanbul

haşim sayitoğlu ve zeyyat kafkas olmasında kimler olursa olsun

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öncelikle transfer komitesi değil futbolcu izleme ve transfer birimi kurulmalı.bu birimin içinde eski futbolcu, hocalar ve mesleği menejerlik olan profesyoneller çalışmalı.bu birim yıl içinde Türkiye ve dünyada futbolcu izleyecek. sürekli yönetim ve teknik ekip ile koordineli şekilde ihtiyaç duyulan mevkilere futbolcu bakılacak. elinde daima futbolcu portföyü bulunacak ve bu sürekli güncellenecek. bu birimin avrupa ve brezilyada, bağlantıları gerekirse irtibat büroları bulunacak.

bu birim öncelikle, Kanca'nın transfer mevsiminde yaptığı işi yapacak. bu iş öyle son dakikalara kalmayacak...bu sistem daha da geliştirilmeli..
    Konu ozcan_asanoglu tarafından (04.09.2006 Saat 09:48 ) değiştirilmiştir.
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vay be başlığı açan arkadaş atay aktuğ yönetiminin yanlışları üzerine açmış bu topiği ama konu o kadar güncel ki hiç bir sapma yok.aradan ne kadar zaman geçerse geçsin hep güncel kalacak gibi ama eğer kulüp profesyonelleşirse ve gerçekten sağlam bir transfer komitesi,scout sistemi kurulursa işte o zaman bu topiğe gerek kalmaz.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bende bu başlığı ne zamandır arıyordum meğer buraya taşınmış haklısın atay yönetimi için açtığım başlık yeni yönetim içinde aynı soru işaretlerini içeriyor.Bakalım o profesyonelleşme ne zaman gerçekleşirde bizim bu başlığada gerek kalmaz.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

bence kesinlikle başında özkan sümer olmalı. en ii destekciside tolunay olurdu o bu işlerden cok ii anlıyo ama o da genç millilerin hocası.
    alt yapı ve transferden sorumlu yönetici yapsınlar özkan sümeri tamamdır.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

ihsanbayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallah bana göre Szymek ve Stepanov'u alan Adam yapsin transferi bu sene, bu Futbolcular iyi cikti demek ki bunlari alan anliyor Futboldan...
    szymeki ziya dogan istemisdi ,stepanovu halilhodzic aldirtti
    ihsanbayran

arkadaşlar bence de bu işten en iyi özkan sümer anlar. adama 10 milyon euro ver 3 tane kral gibi takım kursun zamanında getirdiği ama elmizde tutamadığımız brezilyalılar malum ayrıca yattara sommers vb...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

özkan sümer olmalı..!

son kararıda ziya vermeli...gurur kibir olmadan...

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Araya menajer koymamak lazım diyecem bu işin tefecileri onlar bir delik bulur girerler. Ama kesinlikle bir yönetici olmamalı. Türkiye'de bizim için futbolcu tarayan onlarca bilgili insan var. Tabii ki onlar olmalı.

Nereden
    Hakkari

Asılnda Özkan Sümer olmalı ama bu takıma başkanlık yapmış biri için olumlu bir görev Mİ? Bu takım için en iyi oyuncu seçebilecek kişidir...

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya doğan ın en büyük özelliği kendi beğenip izlemeden futbolcu almamasıdır.Sadece ziya doğan trnsferde tek yetkili olmalıdır.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Trabzonporun değerini bilenler.

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Komitenin basinda Hocamiz olmali.Netice de takimi maca her yonuyle hazirlayan ve sahaya suren o, kaldiki basari ve basarisizlikte biz de muhatabimizi biliriz.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence özkan sümer bu işi çok iyi yapar....

cicero9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile

Arkadaşlar,
    Transferleri kimin yapması gerektiğini, kişilerin ayrı ayrı iyi, kötü özelliklerini ön plana çıkararak 1 ay daha tartışabiliriz. Belki daha verimli olacak birkaç isim öne alabailiriz ama kalıcı bir çözüme hiçbir zaman yaklaşamayız.

Bence bu konuda yapılması gereken ilk iş bağımsız bir transfer denetleme komitesi kurmak olmalıdır. Bir bakıma devletteki hukuk mekanizması gibi.
    Şunu farkediyosunuzdur, bir hata oldu mu kimse hatayı üzerine almak istemez. Hemen bir örnek vereyim:
    Bu sezon Fatih'i sattık, çok yüksek miktarda para girişi sağladık. Peki bu para girişini kimlere aktardık? Kimin tasarrufuyla aktardık. Ortada Lazaroni gibi müthiş bir maddi kayıp oluştu. Peki benim Fatih'imi niye sattın? Kulübün maddi anlamda sıkıntı çeken kaynaklarını harekete geçirebilmek için. Geçkin Lazaroni'yi zengin etmek için değil herhalde!

O zaman birileri bu konuda sorumluluğu alıp, delikanlı gibi giyotinin altına başını koyacak ya da sorumlu heyet(benim farazi ele aldığım) bu kişileri tespit edip kulüp yönetimine gerektiğinde etkileyecek.

Futbolu totaliter bir cumhuriyet yerine daha demokratik bir yapıyla yönetsek eminim her şey daha düzenli ve daha verimli olacaktır
    "dere coştu bir kere"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Güzel..!
    Yada mali genel kurulları daha anlamlı-etkili hale getirmeli..!

Alıntı cicero9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Transferleri kimin yapması gerektiğini, kişilerin ayrı ayrı iyi, kötü özelliklerini ön plana çıkararak 1 ay daha tartışabiliriz. Belki daha verimli olacak birkaç isim öne alabailiriz ama kalıcı bir çözüme hiçbir zaman yaklaşamayız.

Bence bu konuda yapılması gereken ilk iş bağımsız bir transfer denetleme komitesi kurmak olmalıdır. Bir bakıma devletteki hukuk mekanizması gibi.
    Şunu farkediyosunuzdur, bir hata oldu mu kimse hatayı üzerine almak istemez. Hemen bir örnek vereyim:
    Bu sezon Fatih'i sattık, çok yüksek miktarda para girişi sağladık. Peki bu para girişini kimlere aktardık? Kimin tasarrufuyla aktardık. Ortada Lazaroni gibi müthiş bir maddi kayıp oluştu. Peki benim Fatih'imi niye sattın? Kulübün maddi anlamda sıkıntı çeken kaynaklarını harekete geçirebilmek için. Geçkin Lazaroni'yi zengin etmek için değil herhalde!

O zaman birileri bu konuda sorumluluğu alıp, delikanlı gibi giyotinin altına başını koyacak ya da sorumlu heyet(benim farazi ele aldığım) bu kişileri tespit edip kulüp yönetimine gerektiğinde etkileyecek.

Futbolu totaliter bir cumhuriyet yerine daha demokratik bir yapıyla yönetsek eminim her şey daha düzenli ve daha verimli olacaktır

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen yıllarda ki Transfer rezletini gördükten sonra şimdi PARAya kıyabilen bir komitenin gelmesini diliyorum
    ÖZKAN SÜMER in transferde başarılı olduğunu düşünüyorum ama o da olsa paraya kıyabilmeli

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Transferi kim yapmali??
    Ne eski Futbolcu , ne Vefakar, ne bedava calisan bir eleman.........
    Normal sartlarda bu isi bir Profesyonele vermek gerekir...
    Sadece Futbolcunun Top sektirmesinden degil, o isin tüm picliklerini bilen bir Futbolcu menejerine vermeli....Bu isi tam sekilde bilen o kisidir...
    Futbolcuya ve Hocaya nasil yilda bir Milyon Dolar veriyorsan , o isi yapabilecek bir kisiyede o parayi verip görevlendireceksin....

Düsünün, yillarin Hakimi veya Savcisi olaylarin belirli yollarini biliyor ve onu Avukat olarak kullaniyorsunuz ...Sizce o daha saglikli degilmidir???

Cok iyi menejerler kendi Futbolcularini nasil iyi pazarlayabiliyorsa , masanin diger tarafinda oturunca , karsi tarafin stratejisinide bilir....
    Yani piyasayi tam sekidle bilir..........

Simdi gelelim olayin diger boyutuna....
    Menejerlik sistemi Türkiyede olurmu??
    Bence hayir, cünkü Baskanlar olsun Yönetim kurulu üyeleri olsun, kendilerini ön planda tutmayi severler...Kimseye (elin ogluna) bu görevi layik görmezler..

"Eski köye yeni adetmi getirceksin"
    misali......

Bu arada , olayin Kulüp acisindan pozitif yönünüde düsünmek gerekir..
    Yabanci Futbolcu icin belki gecerli olmaz, ama Türk Futbolcusu transferinde cok duygusal ve hatir gönül meselesi ile olaya girip o kisiyi can damarindan yakalama olayini sadece Türk yöneticileri yapiyor....

Futbolcunun alacagi Parayi da zaman zaman hibe ettirme gibi degisik yollara basvuranda bizim yöneticiler (Türkiyedeki Yöneticiler)...
    Yani bunu, profesyonel , maasli bir menejer yapmaz veya yapamaz...

Bu is herhalde gelecek 20-30 yil daha böyle devam eder....
    Böyle devam ettikcede, yine yabanci Futbolcu konusunda kaziklar yenilir.
    Hukuk bosluguna kimse dikkat etmez ve GS li Ribery gibi olaylar olur vs....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Tunga
    Muhalif
    The Londoner
    champions
    pelikan
    stichus
    ts_fan (teknik direktör transferi)
    Konu saglam tarafından (28.10.2006 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ooo Serkan Gece gece görev çıkartmışsın başımıza
    Pelikan ve stichus elle tutulup gözle görülmezler yahu onları çıkaralım listeden onlar şehir efsanesi
    Ayrıca biz kalan arkadaşlar yol yordam bilmeyiz şimdi.. İngiltere'yi Abdullah abi halleder de Brezilya pazarında mesela Kanca'sız ne yaparız
    Ekip başı olarak Kanca'yı da alalım bence.. işe yaramazsa halay başı yaparız Rio karnavalında çığır açarız hem
    Recep Luce'yi bağlamıştı zaten orada sorun yok.. Abdullah Abi'nin tek kişilik bir listesi var 'Zurawski'
    Champions'u Hollanda'ya yollarız Alex'i alır defansa PSV'den..
    Tunga işin diyalektiğini yazar verir elimize ona göre hareket ederiz
    Benim görevimde komite tarafından alınacak oyunculara muhalefet şerhi koymak olur herhalde
    Yine de iş yaparız bea.. hayır seni de kullanabilirdik aslında da ünlü Afgan futbolcu tanımıyom ben
    #7 King of Kings

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)