Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 260 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ogün-Abdullah ve M. Ali Yilmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

bu üçlüden siralama yapacak olursak ogün,apo ve m.a.y olarak yapabiliriz.apo birazda esinin kurbani olmustur.kadin trabzonda gezerken bile ben febeliyim diyordu.bence ogün trabzona degil trabzon ogüne yanlis yapmistir.efsane baskani hiç yazmiyorum bile Edited by: lazanist

gecenlerde bi tv de seyrettim spor programiydi ve konuk abdullahdi kendisine trabzondan neden ayrildiniz sorusuna aynen su cevabi verdi bizin fenere satildigimizdan haberimiz bile yoktu bize sonradan soylediler dedi yani anliycaginiz trabzonsporu yeyip bitiren m.a.y satmisdir kim bilir o paradan cebine ne kadar para girmisdir.Abdullah ve ogunu suclamak bence yanlisdir ama yaptiklari aciklamalara ne derseniz deyin ess....lik etmisler [img]smileys/smiley7.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Apo degilmiydi zamaninda ben zaten kramponlarimi saraçoglunda unutmustum diye ropertaj veren, ogün degilmiydi futbolu biraktikdan sonra kendini febe fan club açip kendini trabzonlu degil fb li Ogün olarak hatirlatmak isteyen[img]smileys/smiley7.gif[/img]

denizci61
    Ziyaretçi

Kimin nasil adam, nasil futbolcuoldugunu herkesten çok bu taraftar bilir...

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

may varya her pislik onun basindan çikti emin olun....

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakin Ogün ve Abdullahin fenere satildiklarindan bile haberleri yokmus.

Bazi arkadsalrda her ne olursa olsun gittikten sonra yaptiklari açiklamalar yüzünden gicigim onlara diyorlar hala. Ki o açiklmalari nerden duyduk ve ögrendik düsüngn biraz. Çok degerli-dürüst-ilkeli-sorumlu yayincilik medyamizdan degil mi? Bir çok seyine inanmadigimiz bu medyanin neden bu haberlerine inaniyoruz anlamiyorum dogrusu. Tabi bu medyanin gücünün bir isareti ayrica. Böyle bir yalan bombardimanin eninde sonunda etkili olcagi gün gibi açik.

Olayin baska bir yönüde bu adamalr artik o camianin içine itilmisler bir sekilde ve hayatlarina devam etmek zorundalar. Elbette onlara sirin görünmek için bazi açiklamalar yapmalari gerkliydi ve fener güdümlü degerli medyamiz da bire bin katarak bu haberleri verince böyle bir durum ortaya çikti.

Benim Ogün ve Abdullaha kizginligimin sebebi o zamanlarda bu gerçekleri açiklamamalaridir. Belki M. Ali Yilmaz dan çekindikleri ve öyle ögütlendikleri için bunu yapmis olabilirler ama hem kendilerini hem Trabzonsporu yaktilar. Taraftar bunlari bilseydi M. Ali Yilmazin kulübü kendine 26 milyon dolar borçlandirarak , neredeyse Trabzonsoporu yok etme asamasina kadar getirmesine izin vermezdi.

hami gibi futbolcu bir daha birak trabzon a turkiye ye gelmez ve

trabzon icin verdikleri tartisilamaz hami bir ekol efsane dir oylede kalacak

hami futbolu biraktigindan beri 30 metre den kac tane gol izledik koca ligde 5 gol izlemedik hami oldugunda sanki penalti verilmis gibi seviniyorduk

HAMI BIR EFSANEDIR O KADAR

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o bir numaraydi onun gibi futbocu yoktur

GELDIMI...........

GELMEZ DE............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ikisi de Trabzonspor umuza ihanet etmistir.Bu taraftar onlari hiç ama hiç affetmeyecek

evt ikiside ihanet etti abdullah hele

ogunu severimde apo ya uyuz olurum satti bizi SATILIK

Nereden
    İstanbul

Biraz sag duyu lütfen, bizim haberimiz yoktu diyorlar siz hala adamlara bizi sattilar diyorsunuz. Evet satilmislar ama M. Ali Yilmaz tarafindan satildilar. Bu transferdeki en büyük kabahat M. Ali Yilmaza aittir. Esas bizi satan adam odur. Uyanin artik

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen uyan sen..Abdullah'in son sezonki hareketlerini hatirla,tavrini hatirla..Gittigi zaman siritan halini hatirla..Kuduruyodu gitmek için,kimse kimseyi kandirmasin..Ogün'le ilgili konusmuyorum..

Nereden
    İstanbul

Nasil siritmis söyler misin? [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Normal bir gülüsü senin kizgin ve küskün beynin farkli algilamis olmasin?

Benim hatirladigim Trabzondaki maçlarda taraftarin o kadar küfürüne karsi kafalarini kaldirip herhangibir tepki göstermeyisleridir.

Benim hatirladigim fenerbahçe korner kazandiginda tribünlerden yagan maddeler yüzünden fenerli futbolcunun korneri kullanmayi birakisi ve hakeme yagan maddleri gösterisi ve tribünleri tahrik edisi; buna karsilik Ogünün ve Abdullahin o bölgeye uzak olmlarina ragmen sirf Trabzon ceza alamsin ve olay yatissin diye korneri kullanisidir.

Deme ki neymis, bakan göze göre olay farkli algilaniyormus. Insaf edin Allah askina, size gösterilene degil ardindakine bakin.

Nereden
    İstanbul

Çok Sayin M. Ali Yilmaz bu aralar yine açiklamalar yapmis, Ogün-Abdullah'i ben verdim diyor(bazi arkadasalr hala onlari suçlasada), Fatih'te gitmeli diyor. Allahim bu adama kim gidip soruyor ya, Trabzonspor hakkinda konusma yetkisini nerden buluyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bugünkü baskanimiz o olsa Fatih'i fenere çoktan vermisti ve sirf parasi-havasi var diye de; bir çok Trabzonsporlu M. Ali Yilmaz'i degilFatih'i suçlayacakti(daha önce Ogün-Abdullah'i suçladigi gibi).

Ogün ve Abdullah'a haksizlik yapiliyor hala ama onalrinda kabahati büyük zamaninda çikip söylemediler Fenere biz gitmedik satildik diye. Gittikten sonra yaptiklarini yadirgamiyorum-yadirgayamiyorum, hayatlarini devam ettirmek zorundaydilar, profesyonel futbolcuydular, gittikleri yere kendilerini kabul ettrimeliydiler, yapabilecekleri baska bir seyde yoktu.

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bende söyle birsey biliyorum Agdullah gitmisti,bizim yönetim degisti böle yine söylentiler çikti o zaman yöneticinin teki Apdullah için hala TS den alacagi var ama hiçbir beyaninda bundan bahsetmemistir çok degerli bir kisilik demisti,

Bencede satildilar ama gider,kende hiç memnun degillermis gibi bi halleri yoktu gayet sevindirik oldullar.

Neyse saglik olsun.sene 2006 konusmak için çok geç

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tslidrist Nickli Üyeden Alıntı

Benim hatirladigim Trabzondaki maçlarda taraftarin o kadar küfürüne karsi kafalarini kaldirip herhangibir tepki göstermeyisleridir.

Benim hatirladigim fenerbahçe korner kazandiginda tribünlerden yagan maddeler yüzünden fenerli futbolcunun korneri kullanmayi birakisi ve hakeme yagan maddleri gösterisi ve tribünleri tahrik edisi; buna karsilik Ogünün ve Abdullahin o bölgeye uzak olmlarina ragmen sirf Trabzon ceza alamsin ve olay yatissin diye korneri kullanisidir.

Deme ki neymis, bakan göze göre olay farkli algilaniyormus. Insaf edin Allah askina, size gösterilene degil ardindakine bakin.

Bende 2 ayri gazete küpürü durur hala..Birisinde Abdullah efendi ''Türkiye'nin en büyügü Trabzonspor,baska takimda oynamam'' diyor..Ikincisinde ise ''Ben küçükken de FB'liydim,zor da olsa amacima ulastim'' diyor..Benim Ogün'e sözüm yok ama Abdullah savunuldu mu kuduruyorum..Gitmeden önce oynadigi son sezondaki Abdullah'i izleyin anlarsiniz ne kadar içten oynadigini Trabzonspor'da..

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Tslidrist Nickli Üyeden Alıntı

Bende 2 ayri gazete küpürü durur hala..Birisinde Abdullah efendi ''Türkiye'nin en büyügü Trabzonspor,baska takimda oynamam'' diyor..Ikincisinde ise ''Ben küçükken de FB'liydim,zor da olsa amacima ulastim'' diyor..Benim Ogün'e sözüm yok ama Abdullah savunuldu mu kuduruyorum..Gitmeden önce oynadigi son sezondaki Abdullah'i izleyin anlarsiniz ne kadar içten oynadigini Trabzonspor'da..
    Ben de kilim abdullah'a .Hele o esi ...Televole gibi birseyde seyretmistim ,kadinin telefonu bile fener marsiyla caliyordu kocasi bizde oynarken.

Nereden
    İstanbul

Abdullah Trabzonspora gelemden önce Besiktasliydi, bu önemli ayrintiyi atliyorsunuz. Adam Besiktasli olmasina ragmen neden Fenerbahçeliyim demesinin sebebi çok açik iste; gittigi yerde tutunabilme çabasi bu.

Abdullah'in Ogün'den daha fazla Trabzonsporluydu. Ogün Trabzonlu oldugu için; kendimizden olana kiyamadigimizdan Abdullah'a daha çok yükleniyorsunuz. Oysa Abdullah Istanbulda dogup-büyüdü Trabzon gibi bir sehre gelip yillarca orada yasadi ve Trabzonspora çok hizmetleri oldu. Daha önceki yillarda çok uçuk paralar verilemesine ragmen Trabzondan ayrilmadi. Gönderildikleri yil aldiklari para daha önce teklif edilenlerden çok daha azdi. Adamlari sattilar iste, onalr ne yapacaklardi bu durumda, kulübün kapisinda oturma eylemi yapip biz gitmeyiz mi diyeceklerdi.

96 senesinde Fenere attigi golden sonraki sevincini gözünüzün önüne getirin Allah askina ve bir daha düsünün.[img]smileys/smiley11.gif[/img]Edited by: Tslidrist

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

walla ikiside yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkürü hakediyo ayrica sonucta abdullah istanbul cocuguydu benim sözüm ogüne fenerden ayrildi sitesinde hala fenerbahceli oldugunu bas bas bagriyo elin trabzonlusu böle yapiyosa apo ne yapsin

ayrica ahmet agaoglu bi aciklamasinda abdullahin trabzonsporda alacagi oldugunu ve bunu hiç gündeme bile getirmedigini söylüyo bu adama ne sövmeye nede kötülemeye hakkimiz yok

ayrica arkadasin dedigi gibi 96 da fenere attigi golden sonraki sevinc

herseyi özetliyo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bdullah kulup için elinden geleni yapti ve hizmet ettigi donemde hiç bikusuru olmadi asilbolucu olan ogundur trabzonlu oldugu halde internet sitesinde fenerbahceli ogun olarak kendinden soz etmistir

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunu başka bir forum sitesinden aldım.kaynak bilmiyorum çünkü orada da belirtilmemiş... sanırım bir çok sorunun cevabı var

-alıntı..

Başarısı ve istikrarıyla uzun yıllar adını Türk futbolunun zirvesinde tutmayı başaran Abdullah Ercan, 22 yıllık futbol yaşantısına jübile yapmadan veda etme kararı aldığını açıkladı. Emektar futbolcu, bundan böyle futbola teknik adam olarak hizmet etme kararı aldığını açıklayarak teklif beklediğini söyledi. Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'da forma giyen Abdullah Ercan, bundan sonraki futbol yaşantısında "Trabzonsporlu Abdullah" olarak anılmak istediğini belirterek, "Jübile yapmak istemiyorum. Şayet jübile yapmak isteseydim Trabzonspor'la Fenerbahçe'nin oynamasını ve Trabzonspor formasını giymeyi isterdim. Aslında iki yıl daha oynamak istiyordum ancak dizimdeki rahatsızlıktan dolayı keyif alamaz oldum. Futbolda çok güzel günler geçirdiğim gibi çok büyük acılar da yaşadım. En büyük ve unutamayacağım acı Dünya Kupası'na götürülüp de forma giyemeyen tek futbolcu olmam. Bir dakika dahi oynamamak çok acıydı. Diğer çektiğim büyük acı Fenerbahçe'de haksız bir şekilde kadro dışı bırakılmamdı" dedi.

Dört büyükler içinde bir tek Beşiktaş forması giyemediğini belirten Abdullah Ercan, "İlginç olan, benim çocukluğum İnönü Stadı'nda geçti. Ben iyi bir Beşiktaşlıydım. Beşiktaş'ın maçlarına girmek için geceleri stat etrafında kalırdık. Beşiktaşlı olmamın nedeni çocukluğum Taksim'de geçti ve stat evimizden iki adımlık yerdi. Kapalı tribünde amigo Mostra Kemal vardı. O'nun grubuna takılırdık. O bana bir forma alıp beni Beşiktaşlı yapmıştı. İşin ilginç yanı Beşiktaşlıyım ama büyük kulüplerden sadece Beşiktaş'ın formasını giyemedim" diye konuştu....

-alıntı bitti-

fetvaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abı ogun e dıcek bısııı yok cunku adam dayak yedıı halde gıtmeı o kadarda ıstemıodu herkes dayanamaz ole bıseye ama abdullah gıtmek ıcın herseı yaptı sorada acıkta kalınca basına acıklama yapıo ben ts lı abdullah olarak bılınmek ıstıorm dıe bunlar bos laflar sımdı gıtsınde o cok sewdıı(!) fenerbahcesının unutulmaz futbolcusu olsn ayrıca mehmt alı yılmaz gıbı adamıda allah bıze bıdaa nasıp etmez ınsalllaaaaaaaaaaaaah....
    HEP DESTEK TAM DESTEK

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tek kusurları vardı oda fb ye imza atarken hem gülmeleri hemde herikisininde biz doğuştan fb liydik demeleri
    hadi apo neyse o istanbullu ama ogün ün yaptığına ne demeli
    ikisinede teşekkür etmeli yaptığı hizmetlerden dolayı gelmiş geçmiştir
    profesyonel olmak gerek
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)