Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 260 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ogün-Abdullah ve M. Ali Yilmaz

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu takima Trabzon disindan gelmis geçmis en büyük lider Ünal dir.Siyasetini sahada degil disarida yapmistir.Sahada liderligini ortaya koymus Takimi orkestra sefi gibi yönetmistir.Ünala laf eden arkadasim Lütfen bu takima hizmet eden kisileri karalamayi birak.hangi siyasi düsüncesi olursa olsun Bu takima yarar saglayan fayda saglayan herkese sonsuz tesekkür...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu konuda bilende yorum yapmis bilmeyende yorum yapmis herkes biseler soluyo emegi gecen herkese saygimiz sonsuz bu ogun içinde apo içinde gecerli adamlar 10 yil boyunca mucadele etiler saygi duyaruim neymiz onlar jublle yapmamis onlarla dalga gecer gibi mesajlar yazilmis sen once kendi futbolcuna jubile yaptin mi onabak

hami,ünal,orhan bunlar sadece 3 u sen once bunlara jubile yapda sonra o adamlar için jübile yapamadilar de

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı
    bu konuda bilende yorum yapmis bilmeyende yorum yapmis herkes biseler soluyo emegi gecen herkese saygimiz sonsuz bu ogun içinde apo içinde gecerli adamlar 10 yil boyunca mucadele etiler saygi duyaruim neymiz onlar jublle yapmamis onlarla dalga gecer gibi mesajlar yazilmis sen once kendi futbolcuna jubile yaptin mi onabak

hami,ünal,orhan bunlar sadece 3 u sen once bunlara jubile yapda sonra o adamlar için jübile yapamadilar de
    haklisin wallahi kardesimmm

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öncelikle Trabzonspor'a hizmet eden herkese t.......kür etmemiz gerekir kim olursa olsun tabiki hizmetlerinin karsiligini mutlaka almislardir maddi ve kariyer olarak onlari isim olarak biyere getiren Trabzonspor'dur!Ancak birkaç madde siralamadan geçemeyecegim;

1-Ogün dövüldü falan diyosunuz Rüstü fenerbahçe taraftari tarafindan dövülmedi mi?Galatasaraya'a gidip ben dogustan gs liyim mi dedi?

2-Tolunay karakterli diyosunuz?Tolunay degilmiydi Gs ye transfer olmadan gs li futbolcularin imaji gibi kafasini kazitip bizde antrenmana çikan?

3-Abdullah a hiç bisey demeye gerek yok bizzat kendisi bizdeykende sölüyordu Fenerliyim die karisi boynunda fb kolyesi tasiyodu o zaman spor magazinde her hafta fenerliyim fenerlyim die havliyodular!!!

4-Ünal'i severdim ve hep sevmisimdir gerek durusu gerek liderligiyle bir samimiyeti vardi ancak geçmisi bilenler bilir en önemli maç öncesi ünal hep sakat olurdu!!!

5-Hami yi övenler hami nin kraldan fazla kralci bir sahsiyet oldunu biliyormusunuz?Toplar bana gelsin ben vurim gol atim felsefesi sahibi soyunma odasinda hiçbir t.direktörü takmayan taktik tabelasina bakmayan..Ve ilerde rakip 18 disinda eline beline koyup bekleyen adam degil miydi?skor taraftari degil spor taraftari olalim!!!

6-Son söz M.Ali Yilmaz denen mafya babasina Trabzonspor hiçkimsenin degildir olamaz!Ben Ts yi kendime bile almaya kiyamam..Benim bile olamaz kendimden kiskanirim..Biraz ts yi sevseydi böle düsünürdü ancak o hep kendi cebini ve hiyerarsik düzenini düsündü Ts sayesinde milletvekili+bakan oldu türkiye ye adini duyurdu...Kara paralarini akladi pakladi servetine servet katti ve kulübümüzü milyon dolarlik ateslerin içine atarak gitti..Utanmadi yine bizi zor durumda birakmak için temlik koydurdu!Ben o sirada kulüpte çalisiyodum stajyer olarak Kulümüze haciz geldi!Koskoca Trabzonsporumuza haciz(!) Ve Özkan sümer kulübü korumak için kulübün araçlarini arka yoldan kaçirmisti haciz edilmesin diye..

Bunlari unutmayin M.Ali Yilmaz-Hikmet Onur-Muhittin Öztürk gibi fenerbahçe ajanlarini içimize almayalim..Ve bunlarin gazetelerdeki kalemsörü Cengiz Tokgözü...Saygilar..GERÇEK TRABZONSPORLU!!!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özkan Sümer'i savunma bana yaa,artistlik yaparsan hiçbirseyin olmadan ''TRABZONSPOR kimsenin cebine sigmaz'' diye haciz de gelir,hersey de gelir..MAY belki hatalidir o konuda ama yasananlarda aslan payi özkan HOCA'nindir.

topçularla ilgili dediklerinde hakli olabilirsin..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bu üç insana söylenecek bir sey yokkk artik kilitlenebilir bu konu

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ogün ve ailesi eskiden bizim kaldigmiz mahalede kalirlardi ve babasi sag ikene (Allah nur icinde yattirsin) her zaman derdi ben sag oldugum sürec benim oglumbordo mavi formasindan baskasini giynemez diye .
    Rahmetli oldukdan sonra aradan bir yil gecmedi anli sanli formamizi cikartip cingene rengini giydi .

buradada bir tartismadan duramadiniz haa[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı

6-Son söz M.Ali Yilmaz denen mafya babasina Trabzonspor hiçkimsenin degildir olamaz!Ben Ts yi kendime bile almaya kiyamam..Benim bile olamaz kendimden kiskanirim..Biraz ts yi sevseydi böle düsünürdü ancak o hep kendi cebini ve hiyerarsik düzenini düsündü Ts sayesinde milletvekili+bakan oldu türkiye ye adini duyurdu...Kara paralarini akladi pakladi servetine servet katti ve kulübümüzü milyon dolarlik ateslerin içine atarak gitti..Utanmadi yine bizi zor durumda birakmak için temlik koydurdu!Ben o sirada kulüpte çalisiyodum stajyer olarak Kulümüze haciz geldi!

M. Ali Yilmaz haciz ve seçimden önce TGRT spor programindaAli Sen ve bir çokkonu hakkinda atip tutuyordu.Ali Sen baglandi söylediklerinin arkasinda durup cevap verince M. Ali Yilmaz öyle bir kivirdi ki en sevmedigimin insanlar listesinde2.likten AliSen i devirerek 1.lige yükseldi.Haciz getirmeolayi beni hiç sasirtmadi tamona göre bir davranisti.Benim degilsen kimsenin olamazsin mantigi.

Ogün'ün gitmesinde ailevi nedenlerinde oldugunu duydum.Dogrulugundan emin olmadigim için ne oldugunu yazmiyorum.

Profesyonellikte para neredeseyse sende ordasin.Eyvaallah.Eger böyledüsünüyorsan gittigin takimda ve geldigin takimdaki açiklamalarinina dikkat edeceksin.Çünküher an her takima gidebilirsin. Bu 2 kisinin gittiklerinde yaptiklari açiklamalarla(bana göre)Trabzonsporda yasadiklarini tümünü ret edip Korkunç olarak göstermislerdir.Trabzonsporumu sileni ben hiç taniman...

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı

Bu arada Abdullah'in oglu BJK'li oldugunu söledi LIG TV'de..Baban hangi takimli die sorunca Abdullah oglunun agzini kapatti.BJK'li olmasin bi de bu [img]smileys/smiley2.gif[/img]..Yanardöner...

[img]smileys/smiley36.gif[/img]aynen.... her sekle girdi zaten [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı Zuma_Yattara Nickli Üyeden Alıntı
    Ünal babaya laf yok bence büyük terbiyesizlik

evet. Ünal'a laf yok. ünal baba adamdi. Ne topçuluguna ne kisilgine kimsenin laf etmeye hakki yok. [img]smileys/smiley18.gif[/img]

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Ünal nerden karisti bu konuya [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ünal'la da az ugrasmadi bu taraftar ya neyse. Ünali ben de severim ve gelecekte Trabzon için en faydali hoca olacagina inaniyorum.

Ogün ve Abdullah konusuna dönersek Abdullah BJK'lioldugunu ve küçükken BJK'yi tuttugunu her zaman açik yüreklilikle söylemistir. Ama Trabzonu sevmese o kadar yil en iyi zamanlarinda Trabzonda kalmazdi. Ayrica gidecegi takim da fener olmazdi. Artik hangi sartlarda Fenere gitiyse bilemiyecegim daha dogrusu zorla fenere gönderildigini düsünmekteyim. Mecburen gittigi yerde tutunabilmak içinde o camiaya yaranacak seyler söylemsei gerekliydi Bunu Trabzonu asagilamadan yaptiysa bence sorun yoktur. Birde yaptiklari açiklamalarin ne kadarini sayin degerli ve dürüst medyamiz dogru sekilde yazdi. Her çikan habere inanmamiz gerektgini artik bilmelisniz.

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ogunu severim ama apo yu sevmem may ise o bir ara fenerliyim cart curt olayindan sonra anu da sevmemeye basladim ama UNALA LAF YOK ONUN NE KISILIGI NEDE FUTBOLCULUGU TARTISILIR</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Nereden
    İstanbul

ünal benim gözümde hem futboluyla hem de kisiligiyle dört dörtlük adamdir

ama diger sahislar ogün apo may hepsi TRABZONUMUZU degismediler mi isatanbula ama düstükleri durumlar ortada

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonsporu satan eninde sonunda rezil hüsva olmaya mahkumdur!!!

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

üçünüde sevmem m.ali[img]smileys/smiley7.gif[/img]abdullah[img]smileys/smiley7.gif[/img]ogün[img]smileys/smiley7.gif[/img]

alayina isyan inadina trabzon

Nereden
    Samsun

5-Hami yi övenler hami nin kraldan fazla kralci bir sahsiyet oldunu biliyormusunuz?Toplar bana gelsin ben vurim gol atim felsefesi sahibi soyunma odasinda hiçbir t.direktörü takmayan taktik tabelasina bakmayan..Ve ilerde rakip 18 disinda eline beline koyup bekleyen adam degil miydi?skor taraftari degil spor taraftari olalim!!!

dostum her dedigine ok ama tartisilmamasi gereken tek kisi hami mandiralidir demissinki ;"hami nin kraldan fazla kralci bir sahsiyet oldunu biliyormusunuz?Toplar bana gelsin ben vurim gol atim felsefesi sahibi " yani hami bencil demek istedin heerr golcü bencildir onun disinda rahtmetli allah nur icinde yatirsin trabzonsporlu yazar orhan kaynarin sotayla bi roportaji vardi bilmem hatirlayanlar warmi sota diyoki 25 gol attim bunun en az 10 tanesini hami atabilecekken bana verdi diye bencil adam bunu yapmaz

bide haminin oynadigi sezonlara bakin en fazla asist yapanlardan biriydi hamii

gs metin oktaya nasil sahip cikiyosa bizde hamiye cikmaliyiz hami bizim kralimiz onu elestirmek tamamen yanliss

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

5-Hami yi övenler hami nin kraldan fazla kralci bir sahsiyet oldunu
    biliyormusunuz?Toplar bana gelsin ben vurim gol atim felsefesi sahibi
    soyunma odasinda hiçbir t.direktörü takmayan taktik tabelasina
    bakmayan..Ve ilerde rakip 18 disinda eline beline koyup bekleyen adam
    degil miydi?skor taraftari degil spor taraftari olalim!!!

dostum her dedigine ok ama
    tartisilmamasi gereken tek kisi hami
    mandiralidir demissinki ;"hami nin kraldan fazla kralci bir
    sahsiyet oldunu biliyormusunuz?Toplar bana gelsin ben vurim gol atim
    felsefesi sahibi " yani hami bencil demek
    istedin heerr golcü bencildir onun
    disinda rahtmetli allah nur icinde yatirsin
    trabzonsporlu yazar orhan kaynarin sotayla bi
    roportaji vardi bilmem hatirlayanlar warmi sota
    diyoki 25 gol attim bunun en az 10 tanesini
    hami atabilecekken bana verdi diye
    bencil adam bunu yapmaz

bide haminin oynadigi sezonlara bakin
    en fazla asist yapanlardan biriydi hamii

gs metin oktaya nasil sahip cikiyosa
    bizde hamiye cikmaliyiz hami bizim
    kralimiz onu elestirmek tamamen yanliss

Hamiye hakettigi degeri vermedigimizi düsünürken birde böyle yazilarla karsilasiyorum [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Hami iyi futbolcuydu ama verebileceginin hepsini veremedi Trabzona. Kendini gelistirmek adina fazla bisey yapmadi. Kendisinin adinin karistirildigi kavaglardan(örnek: Hami-Ünal, Hami-Sota) sirilmasini beceremedi.

Ve bence en büyük yanlisi M. Ali Yilmaz'a kanip Schalkedne Trabzona dönmesiydi, orda kalip basarili olmak için diretmeliydi.

Yinede iyi niyletliydi, Trabzonspora verdigi hizmetler için helal olsun

denizci61
    Ziyaretçi

Bir Hami Mandirali daha 20 sene içinde gelirmi? ben pek emin degilim. bende zamaninda sahadaki bazi tavirlarina kiziyordum ama büyük oyuncuydu.Son olarak "Bombaci HAMI Mandirali" ünvanini alayimiz bir araya toplansak silemeyiz...

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabikide gelmez.ayrica sanki simdi farkli gökdeniz ve fatihin kaç tane serbest atis golü var da bütün serbest vuruslari onlar kullaniyo

Nereden
    Samsun

gökdenizin fatin yeri ayri tabiki ama hiç biri bi hamiye olman sevgimiz kadr olamaz cünkü hiç biri haminin yaptiklarinin yarisini yapamadii bunu söylimmm

10-Bombaci HAMI

hami öyle bi misyon üstlenmistiki zamaninda trabzon deyince akla direk hami geliyodu bilmeyen yoktuu ts =hamii

Nereden
    İstanbul

Trabzon tarftarina Hami kadar saç bas yolduran basak bir futbolcuda olmadigini hatirlatirim.

Baslikta yazilan konudan uzaklasmayalim ayiraca

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Tslidrist Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon tarftarina Hami kadar saç bas yolduran basak bir futbolcuda olmadigini hatirlatirim.

forvet kardesim saç bas yoldurcak tabiii çok emegi geçti çokk haksizlik yapmayalimm

Nereden
    Samsun

Alıntı Tslidrist Nickli Üyeden Alıntı

hami sana sac bas yolduruyosa mehmet yilmazda sen kellini kesiyosundur [img]smileys/smiley36.gif[/img]

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı KUYMAK Nickli Üyeden Alıntı
    Apo ...Apo.. Apoo satmistir para ugruna Trabzonspor u.

abdullah takimdan ayrildiginda kulübün ona yüklü bir miktar borcu vardi,dönemin yöneticileri de bu olayi dogruladilar.Bu borç kapatilmadi ve abdullah da bu konuyu hiç gündeme getirmedi

adi geçen isimlerin hepsinin TRABZONSPOR a iyi kötü emegi geçmistir,yollar ayrilmistir.Arkalarindan güzel seyler konusmuyorsak bile en azindan kötü de konusmayalim.Edited by: eys_61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)