Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serdar Taþçý'nýn Açýklamalarý ve Fatih Terimin Bize çektirdikleri

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Standart Serdar Taþçý'nýn Açýklamalarý ve Fatih Terimin Bize çektirdikleri

Almanya Birinci Futbol Ligi takýmlarýndan (Bundesliga) VfB Stuttgart'ta oynayan Türk kökenli Alman milli oyuncu Serdar Taþçý, 7 Ekim'de Türkiye ile Almanya milli takýmlarý arasýnda oynanacak 2012 Avrupa Futbol Þampiyonasý Grup Eleme maçýnda, gönlünün Almanya'dan yana olduðunu söyledi.
    Taþçý, profesyonel anlamda düþünüldüðünde Alman Milli Takýmýnda oynadýðý için Almanya'yý desteklemesinin doðal karþýlanmasý gerektiðini ifade ederek, "Hangi ülkenin milli takýmýnda oynuyorsam o ülkenin kazanmasýný isterim. Maçýn 1-1 beraber kalacaðýný tahmin ediyorum" dedi.
    Alman milli takýmýnda aday kadroda yer alamadýðýný da hatýrlatan Taþçý, "Hocanýn kararýna saygý duymak gerekir. Bu sezon çok iyi maçlar sergilediðime inanýyorum. 4 hafta sonra tekrar milli maç var. Eðer çok iyi çalýþýp, galibiyetler çýkarýrsam Alman Milli Takýmýnda yer alacaðýmý ümit ediyorum" dedi.
    Türkiye'nin cuma günü oynanacak maçtan sonra ikinci olmasýný beklediðini ifade eden Taþçý, Türk Milli Takýmýnda þu an Türk kökenli oyunculardan Tunay Torun, Gökhan Töre ve Mehmet Ekici gibi baþarýlý oyuncularýn oynayacaðýný ve Türk Milli Takýmýnýn son zamanlarda baþarýlý bir performans sergilediðini söyledi.
    Türk Milli Takýmýnýn son yýllarda özellikle Türk kökenli oyunculara þans verdiðini hatýrlatan Taþçý, "Bizim zamanýmýzda Türk Milli Takýmý bu kadar çaba harcasaydý Mesut ve ben Türkiye için oynardýk. Türk Milli Takýmýnýn Almanya'dan Türk kökenli oyuncularý transfer etmesini son derece olumlu buluyorum" þeklinde konuþtu.
    Taþçý, Stuttgart kulübü ile olan sözleþmesinin 2014 yýlýna kadar devam ettiðini ve teknik direktör Bruno Labbadia ile teknik direktör yardýmcýsý Erdinç Sözer'den çok memnun olduðuna iþaret ederek, "Stuttgart büyük bir takým. Bundesliga'da 11. sýralardan Labbadia ve Sözer hocanýn sayesinde 7. sýraya yükseldik" dedi.
    Taþçý, çocukluðundan beri Barcelona takýmýna hayran olduðunu ve daha büyük kulüplerden teklif gelmesi durumunda her oyuncu gibi kendisinin de bu gelen tekliflere sýcak bakacaðýný söyledi.
    Mesut Özil'in zaman zaman Türk seyirciler tarafýndan ýslýklandýðýný ve bundan dolayý büyük üzüntü duyduðunu belirten Taþçý, "Türk seyirciler, her ne kadar Mesut'u ýslýklasalar da ondan gurur duyduklarýný düþünüyorum. Profesyonellikte duygusal düþünmemek gerekir" dedi.

bugünün haber ve ilgili link

þimdi altý çizili kýsýmý dikkatle incelediðimiz zaman serdar ýn ve mesut un fatih terim döneminde elden kaçýrýldýðýný fark ediyoruz ve fatih denen hayýrsýzýn ülkemize nelere mal olduðunu ayrýca kiþisel ego tatmini uðruna hangi kalitede oyuncularý kaptýrdýðýmýzý görüyoruz
    þenol hocanýn %100 verim aldýðý yýldýray'ý futbola küstüren adamda fatih hoca deðil mi?
    zaten dünde yine bir gurbetçi vatandaþ konuþtu,açýklamasý ayný þöyle:milli takým içinde gurbetçi futbolculara ayrýmcýlýk yapýlýyormuþ...

egona tüküreyim...

fatih terim ve oðuz çetin zihniyeti bu ülkenin yakasýný býrakmadýðý müddetçe bu ülkenin milli takýmýndan hayýr gelmez.þerefli grup ikincilikleri,yabancý hocalara harcanan milyon dolarlar ama kadroyu kuran hocaya kadro yapma fýrsatý vermeyen karanlýk zihniyet.
    verdiðim vergilerden 1 kuruþ boðazýnýza gittiyse helal etmiyorum.

birde böyle öfkemi kusayým dedim
    þenol hoca büyük adamsýn bu arada
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Mesuta laf atanlara Serdarin dedigi durumu anlata anlata bir hal oldum. Yirtiniyorum resmen. Türk futbolunun gelecegini ve Türk futbolcusunu resmen öldürüyorlar. Bu isin son bulmasi icin bu hafta Almanyaliyim arkadas!
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Ankara

Emre, Kazým, Sabri ve Gökhan Zan gibi süper yeteneklerimiz varken, ne yapalým biz bu oyuncularý, Serdar ve Mesut futbolcu mu be Fatih Terim yüzüne tükürülecek bir adamsýn benim için her zaman...

Nereden
    Ýngiltere

Adamsin Serdar! Gercek bir profesyonel.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Serdar'a Almanya Milli Takým yetkilileri tarafýndan haksýzlýk yapýldýðýný düþünüyorum. Bence kendisi banko oynayabilecek seviyede.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)