Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 215 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaptanimizin bir derdi mi var ?

Bende fatih tkkenin sorunu olduguna inanmiyorum ayricada onurkaradnzi kardesimize kaltiliyorum...

Fatih Sultan tekke artik bir idol, Ve herzman heryerdede Kraldir..[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

fatih yattara için yaptigi açiklamada ''yattara çok sempatik ve iyi bir oyuncu..bazen pas vermesi gereken yerlerde çalim yapabiliyor.bu da gol pozisyonlarimizi etkiliyor..biraz daha bu konulara dikkat etse kendisi için de takim için de daha yararli olacak..onu çok seviyoruz'' dedi..simdi sen bu açiklamanin içinden tutup da bir cümlesini çikartirsan ben sende art niyet ararim..

fatih'in hiçbir derdi yok..ya senin?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı
    Bende yakinda kaptanimiz neden hapsurdu veya Niye gözünün üstünde kasi var diye bi baslik açicam bu ne yaa!!!
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı
    Görüyorumki konuyu açan yeni bir arkadasimiz konu açma hakkinada yeni ulasmis o hevesle açilmis ama yanlis bir to.....: Konuya gelen tüm mesajlar aksi yöde oldugundan oda anlamistir hatasini,Fatihse çok yetenekli ve çok iyi bir trabzonsporlu bundan heralde kimsenin süphesi yoktur ,onun psikolojik durumunda olupta form düsmemesi yasamamak insan üstülülük olurdu.Oysa herseye ragmen gollerinede asistlerinede devam ediyor. Iyiki varsin KAPTAN....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

birakta konunun gereksiz olup olmadigina adminler karar versin

premier ligde fatihin gollerini siralamasi müthis olur...bu sansi ona vermeliyiz.avrupaya gitmek kafasinda..hayranlikla izledigimiz yabanci ligdeki topçular fatihten çok üst düzeyde degil.çikip avrupada isim yapma vakti geldide geçiyor bile..yolu simdiden açik olsun...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konu gereksiz bi konu degil.Samsun maçinda bende ayni seyi sezdim.Fatihin gerçekten bi derdi var.Fatih o maçta gol atinca hiç bir tepki vermedi.Bu konuda krali karalamak gibi bi niyette yok.Sadece kralin kafasinda neler var onu tartisalim.Oda çok yiprandi çünkü.Eger gitmek istiyorsa kaliteli bi takima gitsin tabiki.Bence oi trabzonspora verebileceginden fazlasini verdi.Sonuçta gidecegi yerde bizim avrupadaki takimimiz olacaktir.Ayni sekilde yine onun gollerine sevinecegiz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

aklima arsenal taraftari geliyor..henry'nin gol attiktan sonra sevinmeyen tavrini tartisiyorlar aralarinda.sonra henry'nin arsenal'den man.u'ya gidecegini düsünüp sinirleniyorlar...ardindan kan ter içinde kabustan uyaniyorum..

bunu sadece biz yapariz heralde

kutoz
    Ziyaretçi

Günesi seviyorsun, günes çiktiginda gölgeye kaçiyorsun fficeffice" />[/I]
    Rüzgari seviyorsun, rüzgar çiktiginda pencereni kapatiyorsun [/I]
    Yagmuru seviyorsun, yagmur yagdiginda semsiyeni açiyorsun. [/I]
    Korkarim ki sevdicegim, beni de seviyorsun?[/I]

Fatih olayimiz da bu siir gibi. Seviyoruz ama öldürüyoruz yavas yavas? Keske sevmeseydik?

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

adam lige sakat girdi.bazi olaylardan arabasi kursunlandi.yine sakatliklar.valla ben olsam üzülürüm.bunlar basli basina bir dert zaten.

gitmek istiyorsa eger tabiki gidebilir.onun basarisi bizim için bir onurdur.biz Fatih i çok sevdik ve her zaman sevecegiz.

tsasik

adam lige sakat girdi.bazi olaylardan arabasi kursunlandi.yine sakatliklar.valla ben olsam üzülürüm.bunlar basli basina bir dert zaten.

gitmek istiyorsa eger tabiki gidebilir.onun basarisi bizim için bir onurdur.biz Fatih i çok sevdik ve her zaman sevecegiz.

Haklisin fatih tekke bizim onurumuz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ne mutlu tukum,trabzonsluyum ve trabzonsporluyum diyene

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TrabZonSpor_.61 Nickli Üyeden Alıntı

tsasik

Haklisin fatih tekke bizim onurumuz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ne mutlu tukum,trabzonsluyum ve trabzonsporluyum diyene

dogru söze ne denirki...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

serdarahmett
    Ziyaretçi

FATIH 2 SENE ÖNCE YENI SÖZLESMEYE IMZA ATARKEN AVRUPADAN TEKLIF GELDIGINDE BIRAKACAKSINIZ DIYE TEKLIF ALDI...ONA VERILEN BU SÖZÜN TUTULMASI LAZIM..AVRUPAYA GIDIP OYNAMA VAKTI GELMISTIR.. JÜBILESINI DE TS DE YAPAR MÜTHIS OLUR VALLA....

zky_ts biz de yalan yok[img]smileys/smiley4.gif[/img]

biz siradan olamayiz cunku biz trabzon luyuz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tabiki yalanolamaz...dedigin gibi Trabzonluyuz ve Trabzonsporluyuz...sonuna kadar...[img]smileys/smiley2.gif[/img]Herzaman kaptanin destekçisiyiz.

tabi herzaman fatih tekkenin arkasindayiz biz ona atilan laf bize atilmistir

ÖLÜMÜNE SEVDIK TRABZONSPORU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O yürüdügü bu zorlu yolda asla yalniz kalmayacak...

Bizler hep onun yaninda olacagiz

BÜYÜKSÜN TRABZON'MEdited by: tselif

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatihin Derdi Yok Diyen Arkadaslara Sasiyorum.. Adam Avrupaya Gidicem die Elinden Geleni Yapmaya Basladi Bazi Arkadaslar Güzel Güzel Düsler Kurmaya Baslamis. Fatih Italya Ligini Asla Kaldiramaz.. Ingiltereye Göre ise Agir Kalir.. Belki Ispanyada Is Yapabilir.. Ama Gidecegi En Büyük Kulüp Deportivo Villareal BIlbao Gibi Takimlar oLur Heralde.. Fatih Burda 3 Atiyorsa Orda En Fazla 1 Atar.. Fatihin Gönlü akli Artik Avrupada.. Trabzona Doymus.. Böyle Düsünen Bi Futbolcu Bence Sene Sonunda Gitmeli

Fatih'in Avrupaya gitmek hakkidir. Giderse kimse birsey diyemez.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ama gitmezsse bütün Trabzon Büyük kaptana
    "Allah Razi olsun" der [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Birakin adami gitmesin bi yana yahu...

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avrupa?ya izin çikti
    Fatih Tekke ve Gökdeniz gibi futbolcularin isimleri Avrupa'daki bazi takimlarla birlikte anilirken bu konudaki resmi açiklama genel sekreter Zekai Dülger'den geldi.

Yildizlarimiz rahat olsun" diyen Dülger, "En basta kentin dogrudan tanitimi saglanir. Oyuncularimiz çok daha iyi düzeyde futbol oynar. Kesinlikle yildizlarimizin hizmetlerinin ardindan, belirli bir asamada yurt disina açilmalarina taraftariz" ifadesini kullandi.

Aslinda gitmesini istemem Kaptanimizin ama gideceksede Siradan bir Avrupa Takimi degilde (Barselona ,Real Madrit,Inter ,Milan ) gibi bir takima gitsin.Yoksa diger takimlara gidecekse hiç gitmesin bence.

40.Yilda Sampiyonluk için Sana Ihtiyacimiz var Kaptan Hiç bir yere gitme.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı
    faTIHN DERDI NE DIYE BIR TOPIC OLMAZ,bence çok ayip bir baslik ,bu sene Fatih tekke,veya fatihin form durumu diye olabilir,bence biraz argo baslik,adminlere duyurulur,onun için yorup yapmiyacam,

Dikkate alindigi için adminlere tesekkür ediyorum ,Fatih sahada bence yalniz kaln bir topçu onun ayarinda ve onun özelliklerine yakin bir futbolcu olsa çok daha rahat oynar ve formsuz oluncada hoca oyundan alir ,fatihi oyundan aldigi zaman kötü oynasa bile herkes tepki gösterir,neymis fatihin ölüsü yeter diye,

bence o sekilde degil fatihin yarinda bir forvetim olmadigi için,

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Samsa Nickli Üyeden Alıntı

Fatih'in Avrupaya gitmek hakkidir. Giderse kimse birsey diyemez.

evet kimse birsey demez diyemez ama çok ta üzülürüz [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley9.gif[/img]

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BU ADAM BUNCA BADIREYE 14 GOL SIGDIRMISSA, VE SANKI LIGE BIRAZ ASILIRSA TAKIMIN DIGER UYELERI YINE GOL KRALI OLMA IHTIMALI VARSA, BU KADAR DA KOTU OYNAYAN TAKIM ARKADASLARI MEVCUTSA HELAL OLSUN SANA BE KAPTAN. DUNYADA ESIN BENZERIN YOK, KLASIN BAMBASKA. ETOO GIBI SENIN DE KENDINE HAS BIR STILIN VE FUTBOL MANTALITEN VAR.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih avrupaya giderse üzülmem aksine sevinirim.Ama eziklerden birine giderse Büyük Konusuyorum BEN BU TAKIMI BIRAKIRIM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)