Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 215 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaptanimizin bir derdi mi var ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Her maç sonrasi "gelecek sezon sampiyon bir Trabzonspor için çalismalar yapacagiz o kadroyu olusturmamiz gerek" diyenTrabzonspor'un Kaptani'nin dedikleri iyi anlamak gerekir.

bunu sadece son maç sonrasi söyledi.Gerekli uyariyi aldigini düsünüyorum kendisinin.Yoksa bizim Tekke hem çikip görevini yapacak hemde maç sonrasi önümüzde ki sezondan bahsedecek.(kimseyi attigi gol sayisina göre elestirmedigimi umarim biliyorsunuzdur.)

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok sükür Fatih'in derdi falan yok.Derdi olan mum yakip kendi derdine yansin...Allah dermansiz dert vermesin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Her maç sonrasi "gelecek sezon sampiyon bir Trabzonspor için çalismalar yapacagiz o kadroyu olusturmamiz gerek" diyenTrabzonspor'un Kaptani'nin dedikleri iyi anlamak gerekir.
    bunu sadece son maç sonrasi söyledi.Gerekli uyariyi aldigini düsünüyorum kendisinin.Yoksa bizim Tekke hem çikip görevini yapacak hemde maç sonrasi önümüzde ki sezondan bahsedecek.(kimseyi attigi gol sayisina göre elestirmedigimi umarim biliyorsunuzdur.)

Sevgi, Bana inanmayabilirisin ama her maç sonunda yapilan röportajlarien az 8-10 arkadasla beraber dinliyoruz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu nasil bir çeliski o zaman her maç sonrasi önümüzde ki sezondan bahsederken her ropörtajinda önümüzde ki yil Avrupa da oynamak istiyorum diyor(oynama isteigine her hangi bir sey söyledigim yok oynayabilirse oynasin sevinirim ) o zaman burda gerçekten sormak lazim ne yapmaya çalisiyorsun ?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

faTIHN DERDI NE DIYE BIR TOPIC OLMAZ,bence çok ayip bir baslik ,bu sene Fatih tekke,veya fatihin form durumu diye olabilir,bence biraz argo baslik,adminlere duyurulur,onun için yorup yapmiyacam,

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Görüyorumki konuyu açan yeni bir arkadasimiz konu açma hakkinada yeni ulasmis o hevesle açilmis ama yanlis bir to.....: Konuya gelen tüm mesajlar aksi yöde oldugundan oda anlamistir hatasini,Fatihse çok yetenekli ve çok iyi bir trabzonsporlu bundan heralde kimsenin süphesi yoktur ,onun psikolojik durumunda olupta form düsmemesi yasamamak insan üstülülük olurdu.Oysa herseye ragmen gollerinede asistlerinede devam ediyor. Iyiki varsin KAPTAN....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu takimda aldigi paranin hakkini veren futbolcularin en basinda Fatih Tekke geliyor... Kalsa da Avrupaya gitse de ona olan sevgimiz bitmez...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

sevgi abla,kaptanin sana borcu var da ödemiyor mu??

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fatih derdini açikça söylüyo ilgisizlikten siyayetçi elin yabancilari için stad inliyo Fatihten hangisi daha faydali?Alex denen soytariya papazinçayirinda gösterilen ilgiden haberiniz varmi?Bizim Fatih oheriften daha kalitesiz?Bizim ona olan sevginin azaldigi kanaatine varmis bu davranis bizlere yapilsa o ortami çoktan terketmezmiyiz?Bu çocukta sonuçta Karadenizli ve insan biraz hosgörü!Bu bizde varmi Senol hocaya ve Giray hocaya yapilanlari unuttukmu!Biz bu kisilere ne veriyoz ne bekliyoz hep taraftarmi hakli?Fatihinde haksiz oldugu yön vardir ama yinede gerçekten BÜYÜK FUTBOLCU.Kesinlikle gönlü alinmali çünkü yeri dolmaz.Onun yerine lider kimi yapacaksiniz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih tekkeyi çok seviyorum.. kisiligi ile trabzonsporlulugu ile ve futbolcu özellikleri ile takdir edilecek ve parmakla gösterilecek birisi..

ancak fatih tekkemizin kariyeri trabzonsporda noktalanmamalidir.. trabzonspor ve trabzonspor camiasi bu konuda bencillik yapmamalidir..

f.tekke eger bu transfer döneminde kulübünde menfaatlerine uygun bir teklif alirsa avrupaya gitmelidir.

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bodehter kardesimm üzme sen canini fatiin bi derdi falan yokk arada olur öle seylerrr

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

en azindan gelen sezonun ilk yarisini daha ts de oynayacagina eminim eger sampiyonluga oynarsagik gelen sezonu bizde bitirir oynamasak yarida gider avrupayi darmandagin yapar büyüksün kaptan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her ropörtajinda Avrupa da oynamak istiyorum diye bir sey söyledigine pek inanmiyorum. Ama bunda gazetecilerin televizyoncularin...vs hiç mi suçu yok acaba . Her maç sonrasi bi adama hedefin ne , Avrupa olayina nasil bakiyosun diye sorular sorulmuyo mu sizce...bence evet . ve bunlar bulanik suda balik avliyo. FATIH le taraftarin arasini açmak için herkes elinden gelen çabayi sarfediyo bravoooo!

Ben kesinlikle KAPTAN in tartismasiz hem Türkiye nin hem de dünyanin ender bulunan sayili yildizlarindan biri oldugundan eminim.[img]smileys/smiley10.gif[/img].Birçok renkdasim gibi...

Iyi ki varsin FATIH[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

ya sizinkide ...... altinda buzagi aramak.bu takim bu hale düserde kimin derdi olmaz allahaskina.eee en çok üzülende takimin kaptanidir tabi.fatihin derdi hepimizin derdi o kadar.ne yani adam zil çalip oynasamiydi düstügümüz su duruma.geçen yil bu takim için seneye kesin sampiyon diye bakanlar bu durmudan memnunmu önce onu düsünün bikere.

Fatih her zaman ayni, her zaman Kral

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

kralolmasina kralda oynadigi oyun onu vezir yaptirdi bence kaptanin sikintisi avrupaya gitmek istiyo bunuda bagira bagira soluyo birakin beni artik diye ama baskan birakmiyo gordukku kaptanin oyununu 3 haftadir susukundu ama bu hafta ne hikmetse gol atti sevinmdm nedeni ise fatih artik trabzonspor icin biseler yapamiyo eskisi gibi degil nerde gecen seneki kaptan nerde bu seneki kaptan ama insallah kaptaneskisi gibi olurda trabzonsporda gene kral olur

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

fatih kafasina koymus avrupaya gidecek bizde onu zorla tutamayiz

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yasadiklari da kolay seyler degildi
    kursunlanma olayi filan avrupaya gitmeyi de istiyo belki biraksalar da gitsem diye düsünüyo[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Hayir olamaz !!!

Kaptanimiz Fatih Tekke bizi birakamaz... O birakirsa tekbendeyilbutun TRABZONSPOR taraftarlari uzulur..!![img]smileys/smiley18.gif[/img]

Bir daha Duymum usaklar.!!

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu topc fatihin bi derdi mi vardi simdi kaptanimiz oldu sanirim

yaw ne derdi olacak adamin parasini fazlasiyla aliyo gerci onun gibi birine yillik 5 milyon avro versek yine de emeginin karsiligini veremeyiz adam rahat bi ortamda sampiyon olmaktan ve dünyaya ne kadar iyi bir futbolcu oldugunu kanitlamak istiyo baska da bi derdi oldugunu zannetmiyorum

bendee hiç istemiyorum gitmesini ama giderse de kendisine fazla kizmam

giderse trabzon kolay kolay daha toparlanamaz

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bende yakinda kaptanimiz neden hapsurdu veya Niye gözünün üstünde kasi var diye bi baslik açicam bu ne yaa!!!

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sabah görmüstüm topigi dedim aksam silinir hala burda sasirdim valla[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bu konu hakkinda yorum yapilmazki derdi falan yok adamin okadar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kralimizda maç esnasinda isteksizlik var bu herkes tarafindan fark ediliyor eger önümüzdeki yillardada böyle devam edecekse birakalim istedigi avrupa klubüne gitsin

kutoz
    Ziyaretçi

Muhabir; Fatih, Avrupa'da futbol hayatini sürdürmek istermisin?

Fatih; Evet, imkanim olursa futbol hayatimi Avrupa'da sürdürmek isterim.

Yakisir, Fatih'ime bir ispanya, italya ligi. Avuçlarim patlarcasina alkislarim onu. Hele su Denizli'ye attigi kafa golünün, Villareal aglarina gittigini düsünsenize...

Birakin bu isleri, gurur duyun Fatih'le. O bizim sultanimiz, ona hersey yakisir.

beyler bu konuyu ben açtim baya bi tepki gelmis arkadaslardan. bence çok önemli bir konu fatih bugun çok ii olablir ama yarin ne olur belli degil. gzetelere gitmek istedigi yönünde açiklamalar yapiyo tamam gidebilirsin ama bunu niye gündeme getisriyosun sen trabzon gibi büyük bir kulubun kaptanisin bu takimda olumsuz bi hava estirir. tamam takimdan gitmekisteyen gidebilir ama takimi yipratmadan.denizli amçinin 3, golunde smky e vermedigi pasla bi çok sey anlatmak istiyor.geçen bi gazetedeki açiklamada trabzonda yabanci oyunculara daha çok ilgi gösteriliyor diyor. ve yattara içinde gereksiz çalimlari var diyor ve bir sürü olumsuz açiklama tamam belki dogru olabilir ama bunlari gündeme getirmesi yanlis.bence fatih kafasinda tarbzonu bitirmis olabilir.

sizce fatihin bi derdi yokmu????

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)