Sayfa 126 Toplam 126 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 76 116 124 125 126
Toplam 3133 adet sonuctan sayfa basi 3,126 ile 3,133 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Hafta | C.Moskova 3 - 0 Trabzonspor

Ahmet KESKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı The_Storm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 maç 9 puan inşallah.
    yavaş 5 puan yeterli fazla bile .... 6 olursa zaten süper olur
    Allah ol dedi, oldum . Öl dediğinde ölürüm...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal'ın ilk geldiği dönemdi yanlış hatırlamıyorsam. Manisa'da kupa maçı oynadık ve 3-0 kaybettik. Kötü oynadık aslında ama benim aklımda hep tek farklı yenilmek vardı. Zira ikili değil, genel averaja bakılıyordu grupta ve sonunda averajla elendik.

Geçen sezon fenerle oynadığımız ikinci maç... Durum 2-0 ve bizim takım puan alamayacağına o kadar inanmış ki, ikinci yarıda rakibi zorlamıyor bile. Kabullenmiş. Oysa en az bir gol atmalıyız ki, ikili averajda denge olsun. Ama yok. Toplu bir akıl tutulması yaşıyoruz ve o tek gole sevinmeye hazırlanacak ben, TV başında deliriyorum.

Ve pek çok diğer örneklerin yanında CSKA maçı. Durum 1-0 ve aslında çok rahat puan çıkarabileceğimiz bir maç. Hatta yenilsek bile telafisi var. sakin kalmak şart. Ama biz aslında çok yeterli olmadığımız hücum bölgesinde çoğalma gayreti ile defansı meleklere emanet ediyoruz. Ve 3-0.

Puanların birbirine çok yakın gideceği görünen grupta ikili averaj avantajını ellerimizle CSKA'ya veriyoruz. Olacak iş değil.

İyi oynadık, kazanabilirdik (hele ilk golü biz atabilseydik), berabere kalabilirdik. Doğru; ama öyle bir kaybettik ki, ikili averajı da rakibimize hediye ettik.

Umarım yarışın sonunda sıralama ikili averaja kalmaz. Yoksa bunca iyi olduğumuz bir durumda dahi kendimizi sabote etmiş oluruz. Ve sırf bundan sebep ilk kez belki de Şenol Hocamı eleştiriyorum. O 1-0 bile çok işimizi görürdü.

Sağlık olsun...
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Gökhan Döner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal'ın ilk geldiği dönemdi yanlış hatırlamıyorsam. Manisa'da kupa maçı oynadık ve 3-0 kaybettik. Kötü oynadık aslında ama benim aklımda hep tek farklı yenilmek vardı. Zira ikili değil, genel averaja bakılıyordu grupta ve sonunda averajla elendik.

Geçen sezon fenerle oynadığımız ikinci maç... Durum 2-0 ve bizim takım puan alamayacağına o kadar inanmış ki, ikinci yarıda rakibi zorlamıyor bile. Kabullenmiş. Oysa en az bir gol atmalıyız ki, ikili averajda denge olsun. Ama yok. Toplu bir akıl tutulması yaşıyoruz ve o tek gole sevinmeye hazırlanacak ben, TV başında deliriyorum.

Ve pek çok diğer örneklerin yanında CSKA maçı. Durum 1-0 ve aslında çok rahat puan çıkarabileceğimiz bir maç. Hatta yenilsek bile telafisi var. sakin kalmak şart. Ama biz aslında çok yeterli olmadığımız hücum bölgesinde çoğalma gayreti ile defansı meleklere emanet ediyoruz. Ve 3-0.

Puanların birbirine çok yakın gideceği görünen grupta ikili averaj avantajını ellerimizle CSKA'ya veriyoruz. Olacak iş değil.

İyi oynadık, kazanabilirdik (hele ilk golü biz atabilseydik), berabere kalabilirdik. Doğru; ama öyle bir kaybettik ki, ikili averajı da rakibimize hediye ettik.

Umarım yarışın sonunda sıralama ikili averaja kalmaz. Yoksa bunca iyi olduğumuz bir durumda dahi kendimizi sabote etmiş oluruz. Ve sırf bundan sebep ilk kez belki de Şenol Hocamı eleştiriyorum. O 1-0 bile çok işimizi görürdü.

Sağlık olsun...
    Tunga çok güzel yazdında bu işler sağlık olsunla olmuyor işte.
    Keşke berabere kalsaydıkta 2 li averaja daha sonra baksaydık.
    En Uzak Mesafe, Ne Afrika, Ne Çin, Ne Hindistan, Ne de Yıldızlar Geceleri Işıldayan
    En Uzak Mesafe İki Kafa Arasındaki Mesafedir Birbirini Anlamayan ..........

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

En çok üzüldüğüm konulardan biri de Trabzonspor beni çok şaşırttı..

Geçen yıl nasıl tahmin ettiysem öyle oynardı bu takım..

Bu yıl ben ne dersem olmuyor, ya biz yaşlanıyoruz ya trabzonuma bişeyler oluyor..

Bu takım bırakın 3 golü, 1 gol bile yememesi gerekiyordu.. Çok ilginç ya iki maç üstüste 5 gol yedik, ben her zaman bu tılsıma güvenirdim, az gol yiyen uzun vadede devamlı başarılı olur diyordum o da bozuldu..

Bursa maçı için hiçbişey yazmayacağım ama iyi seyredeceğim, nitekim çok şey göreceğim bu Bursa maçında.. Tılsım gitti mi noldu anlaşılır bursada...

ibrahim ŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sağlık olsun...
    Csk ile ikili averaja kalmamız ıcın burda onları yenmemız gerekıo onları yenersek ıkılı averaja ıhtıyacımız olucanı dusunmuyorum.

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim ŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Csk ile ikili averaja kalmamız ıcın burda onları yenmemız gerekıo onları yenersek ıkılı averaja ıhtıyacımız olucanı dusunmuyorum.
    Evet keşke iş oraya kalsa...
    Bu arada türk kanı taşımayan fener taraftarı için fener kandile diye pankart mı asılsa...

Nereden
    İzmir

Bu maçın bir çok kırılma anı olabilir çok kötü oynamış olabiliriz yada bazılarına göre topa sahip olup sonuca gidememişiz hepsine saygı duyarım ancak bu sonucun alınmasında ilk önce tartışmasız teknik ekibi suçlarım. En ufak çocukların bile düşünebileceği konuyu çok göz ardı ederek mağlubiyeti kaçınılmaz kılan sayın Ş.Güneş ve ekibi Rusya bizlere çok uzak bilmediğimiz bir bölge değil oradaki soğuk ve sert havayı biliyorsunuz buna ek olarak sahaya fizik gücü çok düşük alanzinho ve colman ile başlama sebebiniz topu dolaştırmak ise ikiside bu tip rakiplerin pres ve sert futboluna karşılık verecek oyuncular değil ki henüz oyunun 5. dksından itibaren colman hiç bir ikili mücadeleye hatta yakınında herhangi bir rakip varken kafa topuna bile çıkmadı çünkü futbolcumuz mental olarak bu maça sıfır ile başlamış ben bu cahil halimle görmüşken sizler bunu nasıl anlamadınız bende onu anlamadım. Orta sahanın böylesine pres yapan fizik gücü yüksek rakibe zokora haricinde karşı koymaya çalışan yapısı yoktu kaldıki orta sahadaki 3 kısa Colman alan ve serkan malesef yenilgiyi kaçınılmaz kıldılar.Heleki forvet hattımızda her ne kadar iyi niyetinden şüphe duyulmayacak halilin yetersizliği sırıtsada cska maçına değil 3 puan 1 puan bile hedeflenmeden çıkılmış aksini düşünmek için tüm iyi niyetimi zorluyorum. Bu tip rakiplere özellikle ilk yarı sert ve kora kor mücadele gösteremezsen ikinci devre yapacağın çok fazla hamle kalmaz umarım değerli hocamız ve yardımcıları evimizde oynayacağımız önümüzdeki maçta delicesine saldırmak yerine daha akılcı ve sert bir oyun yapısıyla oyuna başlar.
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bana göre maçta gole kadar iyi mücadele ettik. Golden sonra biraz daha devam etti. İlk yarı fena değildi. Gelgelelim 2. yarı çok kötü bir futbol oynadık. Şenol hoca bana göre çok erken risk aldı paweli oyuna sokarak. Alanzinho ile 60-65 e kadar devam edip oyunu tutup sonra risk alabilirdi. alanzinho her ne kadar çok iyi oynamasa da en azından defansif anlamda disiplinli bir oyun oynuyordu ve karşımızdaki rakip için tehlikeli bi adamdı. Serkanın mücadeleci gücünden yararlanmak istiyor hoca bence ama serkan artık eski serkan değil hocanın bunu görmesi gerekir.

Bana göre 2. maçta bu cska takımını belki 3-0 dan bile daha farklı bir skorla yenebiliriz doğru hamleleri yaparsak. Bu cska takımını abartmaya gerek yok. Doumbia ile wagner love'u iyi tuttugumuz zaman bunlar zaten gol atamaz. Henriqe ve burak ile hücumda çok daha etkili olup cska ya karşı rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)