Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu hocada mi futbolcu düzenine boyun egdi

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

bu hafta nasil olurda fatih akyel oynatilmaz.nasil olurda takimda tek orta açan yattara kadroda olmaz

takimda tek ayakta kalan oyuncularimizin basinda gelen bu adamlar hangi akla hizmet olarak kesilirler

ya takim bu ikisini niye sevmiyo bunlar kendilerini ne zannediyo

simdi biri çikipta bana kesinlikle hocanin görüsüdür demesin,bu açik ve net görülüyo

böyle bir galibiyeti boykot ediyorum

futbolcu düzeniyle devam,onlar istedi diye bu adamlar makas yiyo,sorada hocaya anlasma arefesinde farkli bir galibiyetle jest yapiliyor

birakalim bu ayaklari[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcularin Vahid e söz geçirebilme ihtimali olduuna inanmiyorum

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takimda kimsenin Yattara'nin kesilmesini isteyecegine inanmiyorum..

kusura bakmayin ama zirvalik olmus.

tek açiklamasi hocanin dahiligi(!)

Nereden
    Balıkesir

bu takimda çekemeyen insanlar var hala siz bunlari göremiyosaniz bende size bisi diyemiyorum

bunlar zirva degil gerçekler

haklisiniz bu takima sihirli bi degnek geldi bi anda costular

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Son zamanlarda sitemiz üyeleri acaba çokmu macera türü fantastik filmler izliyor anlamadim ama her bir konu basligi altinda ayri ayri komplo teorileri valla ilginç.

Fatih AKYEL çok yorgundu adam artik bitmis vaziyetteydi vede hoca O'nu dinlendirdi. Ayrica Yattara'nin da hafif bir sakatligi varmis, riske edilmek istenmemis. Bakin iste AKYEL ve Yattara takimda olmayinca adamlar takir takir top oynadi gördünüzmü, adamlari sevmiyorlar deyipte birde durduk yere alinmis bir galibiyetin ardina sevinmek varken kendimize sikinti yaratmakta [img]smileys/smiley4.gif[/img] ilginç yane. Acidan zevk almaya basladik heralde [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Almanya

ne yani tam anlamadim olayi, Yattara oynamadigi icin bügün iyi mi oynadi Takim?
    Ben maca bakamadim, onun icin sordum, ana sayfada okudum birseyler iste. Skoru ögrendim. Takim nasil oynadi, bazi yorumlardan okuyorum.

Öyle birsey varsa üzülürüm yani.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nasil bir mantik bu ya. Vahid hocanin her haftaki sürprizlerinden biri sadece ..Ayrica böyle bir galibiyeti boykot etmek ne demek ya..Elalemin elleriyle aldiklari puanlar havada uçusuyor bizim yaptigimiz da boykot etmek[img]smileys/smiley5.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Valla taraftara hak vermemek elde degil. Küçükken, hadi Trabzonspor kadrosunu say dediklerinde 8 saniyede sayardim. Hatta arkadaslarla en hizli kim sayar yarismasina girerdik. Hadi, sikiysa sayin haftaya oynayacak ilk 11'i. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Balıkesir

site yönetimi açtigim bu konuyu kapatirsa sevinirim bir galibiyet bütün olaylarin üstünü örtmüs bakiyorum herkes havada uçuyor ne diyim trabzon senelerdir böle hala bazi seyler görülemiyor haklisiniz trabzonspor yenilince görüselim simdi galibiyeti kutlayalim

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı
    Nasil bir mantik bu ya. Vahid hocanin her haftaki sürprizlerinden biri sadece ..Ayrica böyle bir galibiyeti boykot etmek ne demek ya..Elalemin elleriyle aldiklari puanlar havada uçusuyor bizim yaptigimiz da boykot etmek[img]smileys/smiley5.gif[/img]

hiç sorma yaa....(katiliyorum)

Zeki Çelenkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hoca sezon sonu gitmeyi kafaya koymus zaten.. su an kendi kariyerini en az hasarla nasil kurtarir onun hesabini yapiyor..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı delioflu61 Nickli Üyeden Alıntı
    hoca sezon sonu gitmeyi kafaya koymus zaten.. su an kendi kariyerini en az hasarla nasil kurtarir onun hesabini yapiyor..

hangi kariyer ya??

kendini kandiriyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lutfu61 Nickli Üyeden Alıntı
    site yönetimi açtigim bu konuyu kapatirsa sevinirim bir galibiyet bütün olaylarin üstünü örtmüs bakiyorum herkes havada uçuyor ne diyim trabzon senelerdir böle hala bazi seyler görülemiyor haklisiniz trabzonspor yenilince görüselim simdi galibiyeti kutlayalim

Ne yapmamiz lazim anlamadim ki tamam kazandik bunun altinda neyi aramamiz gerekiyo . Görülmeyen seyler de Akyel le Yattara neden oynamadi da biz kazandik ...

Bence de böyle anlamsiz bir konu kapatilsin

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hoca da bi maç ilk 11de oynattigini diger maç tribüne gönderiyor.Anlamiyorum

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaw kissel yorumlarinizi konu diye açmayin.Çöplüge döndü iice forum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    Yaw kissel yorumlarinizi konu diye açmayin.Çöplüge döndü iice forum.

walla yaaaaaawww

Nereden
    Balıkesir

farkindaysan bu farkli bir konu

tartismaya açtim laf yemek için degil bakiyorumda forumdada herkes yönetici olmus

Komplo teorisi olarak düsünüyorum geldiginden beri F. Akyel ilk 11 deydi oynarken futbolcularda onu istememe gibi bir istek mi yoktu veya Yattara'nin kesilmesi normal Halilhodziç,G.Antep maçinda da kesmisti.Bu tür degisiklikleri artik normal karsilayalim.Çogunluga katiliyorum her düsünce için bir topic [img]smileys/smiley11.gif[/img][img]smileys/smiley11.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hoca açiklamalari ile futbolcuya endeskli düzenin ortadan kalkmasi gerektigini söyleyen bir kisi...

ayrica bu hocanin kalmasi için yönetim teklif sunacak ve muhtemelen hoca kalacaktir daha iyi bir teklif almazsa.. ama hocanin da sartlari olacaktir.. mesela rekabeti artirmak amaciyla bir çok oyuncu isteyecektir.. belkide bir çok futbolcunun da gitmesini talep edecek...

ayrica hoca kalirsa ona birilerinin kim oynuyorsa onu koy oyuna kimsenin trabzonluluguna bakma denmeli.. bunu da taraftar demeli...

son olarak ; f.tekkenin gitmesi lazim... bunu iyi niyetimle söylüyorium.

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yensek bi dert yenilsek bir dert. 3 puana sevinecegimize ortaya teoriler atiyoruz. Pesss dogrusu...

Hakkiyla, serefiyle, alin teri ile 3 puan gelsinde nereden gelirse gelsin. Haa o oynamis haa bu, hedef kazanmak degil mi. X atmis veya Y atmis. Bunun ne önemi var...Biz Trabzonspor'u Fatih, Gökdeniz, Yattara, X, Y,....var diyemi seviyoruz veya destekliyoruz....

Yeter bu kadar hayal ürünü...Birakinda aldigimiz üç puana sevinelim...

Sasirdim dogrusu bu basliga.

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu yaziyla forumdaki sanirim 26. yazimi yaziyom büyük cogunlugunuda hocanin gitmesineyönelik harcadim.bu hocayi anlamak imkansiz hiç hesapta olmayan 11ler sürüyo sahaya erdinç o kadar hafta ilk 18e bile giremezken aniden 11de.yattarayi bi anda kesti.bu konuda biraz hak verebilirim.son iki macta formsuzdu.amafatih akyeli kesmesi inanilir sey degil erdinci oynatacaksan akyeli saga cek

vahid hoca walla sen trabzonu anlamiyon

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı lutfu61 Nickli Üyeden Alıntı

bu hafta nasil olurda fatih akyel oynatilmaz.nasil olurda takimda tek orta açan yattara kadroda olmaz

takimda tek ayakta kalan oyuncularimizin basinda gelen bu adamlar hangi akla hizmet olarak kesilirler

ya takim bu ikisini niye sevmiyo bunlar kendilerini ne zannediyo

simdi biri çikipta bana kesinlikle hocanin görüsüdür demesin,bu açik ve net görülüyo

böyle bir galibiyeti boykot ediyorum

futbolcu düzeniyle devam,onlar istedi diye bu adamlar makas yiyo,sorada hocaya anlasma arefesinde farkli bir galibiyetle jest yapiliyor

birakalim bu ayaklari

Senin demene göre geçen iki haftada kasitli olarak takimi sabote edenler var.Bu agir bir itham .Eger bu konuyu açtiysan devaminida getirmelisin arkadas neye dayanarak.Su takinda ki hiç bir topcunun bu hocayla inatlasip dagalip gelebilecegini sanmiyorum.Degil ihtimal bile vermiyorum...Kusura bakma ama senin iddalar havada kalmis sanki sanada öyle gelmiyormu....

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor hic bir zaman bir veya ikiFutbolcuya endeksli olamaz. Böylesi daha iyi bana göre. Futbolcular 28. Lig Maci onyadilar simdiye kadar (Kupa Maclari haric), onlarda insan yoruluyorlar herhalde. Hoca her hafta farkli onbirler sahaya sürüyor, bence dogru. Yedek kalan Futbolcular Mac eksigini kapatiyor o zaman... Tabiki Performansi'da önemli öyle kafana göreoynat demiyorum ya. 24 Kisilik Kadroda yer alan Futbolcular her an hazir durumda olmasi lazim....

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir hafta tribüne çikan bir dahaki maçin ilk onbirinde olabilir..dolayisiyla herkes her an oynama ihtimali oldugunu bilecegi için herkes hazir olacaktir..ki özellikle çok beklentilerimizim oldugu seneyeki uzun maratonda 18 kisinin de her an hazir olmasi gerekir..ama tabiki iskelet bellidir...simdi oldugu gibi..

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Hocamizi elestirelim ama kesin verilerle olsun bu, futbolcumuzu elestirelim ama maç içinde yuhalamayalim. Hoca eger takimda kalirsa sonuna kadar destekçisiyim çünkü adamin iyi niyetinden eminim ve giderse gelecek olaninda sonuna kadar destekçisiyim, Tayfun son haftalarda bu takimin en kötüsü ama oynadigi her maçta destekçisiyim ben ekstra birsey yapmiyor düsünmüyorum taraftarin yapmasi gerekenin bu oldugunu düsünüyorum burada elestirelim yorum yapalim ama kendi fikirlerimizi eger verilerle besleyemiyorsak haksizlik etmis oluruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)