Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu hocada mi futbolcu düzenine boyun egdi

iyigüzel bir konu açmissinda..keske biraz düsünseydin bu konuyu açarken.....yattara bizde yaklasik 5-6 hocayla çalisti ve hepsindede kesik yedi....mutlaka her hoca yatarayi bazi maçlarda kesmistir..hadi vahid isi bilmiyor..ya diger hocalar...bakin arkadaslar bende futbol oynadim uzun yillar...hoca butun gun antrenmanda topçuyla beraber...onun nasil oldugunu oynayabilip oynayamayacagini iyi bilir....erdinç konusuna gelincede ya bu adam daha bir kaç ay öncesine kadar türkiyenin en iyi defans oyuncusu diye tempo tutuyorduk ..yapmayin dostlar.....her zaman destek vermeliyiz takima..yenilsede yensede....futboldur olur böyle seyler......ben vahidden ümitliyim eger kalirsa sonuna kadar arkasindayim.............

Nereden
    Ankara

ayrica yattaranin konya maçinda ayagina aldigi darbe sonucu bazi antremanlara çikmadigini ve hafif sakatligi oldugunu unutmayin bazi seyleri yazarken, sonra gelip saçma topikler açmayin

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle bir soruya cevabim kesinlikle hayir.Eger öyle birsey olmus olsa bir hafta ilk onbirdeki oyuncu sonrakihaftaya 18 disinda kalmaz.18 disinda kalanda bir sonraki hafta ilk onbirde kendisine yer bulamaz.Bu arada basta çok sevdigim Serdar Bali olmak üzere diger merak edenlerle birlikte bu topigede cevapolmasi bakimindan.:Hoca yenildigimiz maçlardan sonra açiklama yapmiyor.Çünkü bizim burada yaptigimiz gibi onlari yerden yere vuracak.Birileride böylesey olur mu?Futbolculari toplumun önüne atiyor diyecek.Yani futbolcu düzenine degil çok bilmislerle ugrasarak vakit ve konsantrasyon kaybina ugramamak için onlarin düzenine boyun egdi..

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Böyle bir soruya cevabim kesinlikle hayir.Eger öyle birsey olmus olsa bir hafta ilk onbirdeki oyuncu sonrakihaftaya 18 disinda kalmaz.18 disinda kalanda bir sonraki hafta ilk onbirde kendisine yer bulamaz.Bu arada basta çok sevdigim Serdar Bali olmak üzere diger merak edenlerle birlikte bu topigede cevapolmasi bakimindan.:Hoca yenildigimiz maçlardan sonra açiklama yapmiyor.Çünkü bizim burada yaptigimiz gibi onlari yerden yere vuracak.Birileride böylesey olur mu?Futbolculari toplumun önüne atiyor diyecek.Yani futbolcu düzenine degil çok bilmislerle ugrasarak vakit ve konsantrasyon kaybina ugramamak için onlarin düzenine boyun egdi..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara sakatliktan dolayi oynatilmadi takimi biraz takip eden herkes bunu bilir. fatih in durumunda da bi sorun vardi zaten. keyfi yere kesik yemediler yani. oyuncular sakat sakat oynatilirsa alin iste fatih tekke örnegi gibi olur.

hoca hakli idi yanlis bi kadroda sürmedi sahaya yerden yere vurulan hasan harikalar yaratti kendince.

hoca kimseye boyun egmedi egmeyecekte zaten bu açik seçik belli. konu açilmamasi gereken bi konu idi sanirim

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler isin cilki çikti artik yeter, bu nedir simdi, adamin her attigi adimi elestirmeye basladiniz, hocayi elestirdiginiz kadar kendinizi elestirseniz alim ulema olursunuz, kim sayamiyor kadroyu, nesinde degisiklik yapiyor, orta alanda bir degisim yok, forvette yok, eee daha nerde yapiyor, defansla oynuyor, oynayacak tabi, o bu takimin hocasi istedigini yapabilir, bize simdilik izlemek düser, nedir bu biktim artik, ömer ömer dediniz, kimi kesecekti ömer için, 12 kisi mi oynayacaktik, fatihi kesse ooo fatih kesilirmi, gökdeniz son haftalarin en formdasi, o da bitkin yattarayi kesti, neymis efendim yattara kesilirmiymis, buyur kesiliyormus iste, son 2 dakka girer miymis, bence hiç girmese en iyisiydi, maç zaten kopmus, fatih akyel geçen hafta biraz tekledi onu kesti yerine erdinçi koydu iyi de yapti haftaya direk oynayacak çünki, buyur iste hersey bu kadar açik nesini anlamiyorsunuz, benim tek çözemedigim sey ufukhan mevzusu, onda da hocanin bir bildigi vardir, yoksa neden fener maçinda ilk 11 baslayan adam sonraki haftalarda hiç oynamasin, çok merak eden de varsa gitsin hocaya sorsun, sizde bu zihniyet varken bize hoca dayanmaz...

bilmiyorum ama bence bi düsündügü vardir yoksa takimin en iyi iki oyuncusunu kesmek deliliktir

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı
    beyler isin cilki çikti artik yeter, bu nedir simdi, adamin her attigi adimi elestirmeye basladiniz, hocayi elestirdiginiz kadar kendinizi elestirseniz alim ulema olursunuz, kim sayamiyor kadroyu, nesinde degisiklik yapiyor, orta alanda bir degisim yok, forvette yok, eee daha nerde yapiyor, defansla oynuyor, oynayacak tabi, o bu takimin hocasi istedigini yapabilir, bize simdilik izlemek düser, nedir bu biktim artik, ömer ömer dediniz, kimi kesecekti ömer için, 12 kisi mi oynayacaktik, fatihi kesse ooo fatih kesilirmi, gökdeniz son haftalarin en formdasi, o da bitkin yattarayi kesti, neymis efendim yattara kesilirmiymis, buyur kesiliyormus iste, son 2 dakka girer miymis, bence hiç girmese en iyisiydi, maç zaten kopmus, fatih akyel geçen hafta biraz tekledi onu kesti yerine erdinçi koydu iyi de yapti haftaya direk oynayacak çünki, buyur iste hersey bu kadar açik nesini anlamiyorsunuz, benim tek çözemedigim sey ufukhan mevzusu, onda da hocanin bir bildigi vardir, yoksa neden fener maçinda ilk 11 baslayan adam sonraki haftalarda hiç oynamasin, çok merak eden de varsa gitsin hocaya sorsun, sizde bu zihniyet varken bize hoca dayanmaz...

helal kardes hislerimi tercüme ettin gerçektende bu kadar olmaz artik her hareketi olay oluyor ama bumillete empoze edenlerin çoguo yerel basinda kendini yazar zanneden üç bes kisi o zaman siz teknik direktör olun kardesim yeter da..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

adama çalisma ortami tanimiyoruzki eskiden futbolculari yererdiyok efendim sen futbolcularla nasil böyle konusursun simdi her iyi maçtan sonra övüyor hiç kimse bise demiyor hoca çok güzel konustu demiyor neden çünkü art niyet var onu istemeyenler var basinin gücünü kullanip böyle gündemler yaratiyorlar bunlara kanmayin inanmayin.!

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

karsi fikirlere biraz saygili olmaya davet ediyorum sizi

kimsenin görüsünü küçümseyemezsiniz bu hakki size kimse vermiyor,bir konu açtim adami pisman etmeyin

her yazdiginizin altina gereksiz bi konu,saçmalamissin,cilkini çikarmissin gibi eklemelerde bulunmayin kimin ne kadar mantikli yorum yaptigi yazilardan belli zaten

arkadaslar bence gelin siz bu basliga daha fazla elestiri yazmayin

ADAMIN ASABINI BOZMAYIN

TESEKKÜR EDERIM

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu siteye üye olan herkesin takimda oynayan topçulara degil formanin üstündeki o bordo ve mavi renge asik oldugunu düsünüyordum. o oynamis bu oynamamisin pesinde kosmayalim.

bu arada hoca giderse onun adina çok üzülürüm. sistemi yikamadan gidecek. yazik olacak...

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı

+ 1967

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı

bu siteye üye olan herkesin takimda oynayan topçulara degil formanin üstündeki o bordo ve mavi renge asik oldugunu düsünüyordum. o oynamis bu oynamamisin pesinde kosmayalim.

bu arada hoca giderse onun adina çok üzülürüm. sistemi yikamadan gidecek. yazik olacak...

kimsenin TRABZONSPOR'lulugundan süphemiz yok..Bu taraftarin Ogün-Abdullah'i da satildi,Hami'si de satildi,zamaninda Ali Kemal'i de satildi..Bise elde edemedik benim kanaatimce bu satislardan.Fatih de satilir biz yine izleriz kaazmalari bu formayla yine de sevgimizde bi azalma olmaz süphen olmasin..

kaplan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adam gitmek istiyor bu belli. Ama su an yapmis oldugu her hafta baska 11 le çikmasi bence gider ayak Trabzonspora birseyler kazandirmak. En azindan geldigi günden beriyapmis olduguen iyi fikir. Ama anlamadigim sey bazen inadi tutuyor.Oynamayan adami sahanin içindetutup taraftari deli ediyor. UEFA ya gitsekçok sey olacagini sanmiyorum. Bencetakimintakim gibi olmadigini atilan gollerin bireysel atildigini anladi.Birde seneye olan iskeleti çikartmaya çalisiyor.Nasil olsa gidecegi klübü basin yalan veya gerçek yaziyor. Bakti ki bu takimdan para kopartamayacak bari dedi iyi birseyler yapayim ki gittigm takimda huzurum yerinde olur.Ayrica Trabzonspor gibi büyük bir camia futbolculara mi kalmis. Huzursuzluk çikaran kimse gönderilir.Ama söyle birsey var bir ara birgençlerden bir kaç kisinin takimdan uzaklasmasina sebep oldu.Hatirladigim kadariyla bir kaleci hasan iyi oynuyordu. Kurunun yaninda yasda yanar diye onuda takimdan uzaklastirdi.En büyük hatasida buydu. Edited by: kaplan6161

hocanin yattarayi adam edebilmek için verecegi her türlü cezayi desteklerim. yattara yattara gibi oynasa su an en az ikinciydik biz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

belkide hoca futbolculara boyun eymedigini ispat için fatih akyeli yedek birakti.çünkü bunun hiç bir mantikli açiklamasi oldugunu düsünmüyorum.

bu hoca antrenman hocasi. antrenmanlarda kimi iyi görüyorsa onu oynatiyor

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı divranli Nickli Üyeden Alıntı

hocanin yattarayi adam edebilmek için verecegi her türlü cezayi desteklerim. yattara yattara gibi oynasa su an en az ikinciydik biz.

bütün maçlari da yattara kendi becerisi ile alacak diye de bir sey yok

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu hoca antrenman hocasi. antrenmanlarda kimi iyi görüyorsa onu oynatiyor

Sultan hiç antreman yapamiyor ki)))))))))))))))

Nereden
    Almanya

ne yani, sadece Yattarami? Yani öbürler oynamasin, ama Yattara Yattara gibi oynasaydi, o zaman ikinci olurduk öylemi.

evet öyle. 4 adam var bizim takimda. dördününde oynamasi lazim. Samet Hoca bi ara simararak kötü oynamaya baslayan gökdenizi kaç hafta kulubüye hapsederek nasi adam ettiyse yattarayada aynisi uygulansin.

ayrica niye asiri tepki gösteriyosunuz anlamadim. bizim takimda symzko yattara ve fatih tekke disindakiler siradan adamlar zaten. tam kapasiteyle oynasalar nolur?

Nereden
    Almanya

ayrica niye asiri tepki gösteriyosunuz anlamadim. bizim takimda symzko yattara ve fatih tekke disindakiler siradan adamlar zaten. tam kapasiteyle oynasalar nolur?
    dostum, yanlis anlama asiri tepki göstermiyorum, sadece Yattarayi demisin, 4 tane adam var diyorsun, ama sadece Yattara Yattara gibi oynasiydi diyorsun. Bende diyorum Fatih Fatih gibi oynasdi, Szymek Szymek gibi oynasdi Lider olurduk o zaman. Bu benim görüsüm.

haklisin kardesim.

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lutfu61 Nickli Üyeden Alıntı

karsi fikirlere biraz saygili olmaya davet ediyorum sizi

kimsenin görüsünü küçümseyemezsiniz bu hakki size kimse vermiyor,bir konu açtim adami pisman etmeyin

her yazdiginizin altina gereksiz bi konu,saçmalamissin,cilkini çikarmissin gibi eklemelerde bulunmayin kimin ne kadar mantikli yorum yaptigi yazilardan belli zaten

arkadaslar bence gelin siz bu basliga daha fazla elestiri yazmayin

ADAMIN ASABINI BOZMAYIN

TESEKKÜR EDERIM

Kardes asabini bozacak bisey kimse söölemedi sana sen sadece biraz daha bilinçli bi biçimde konu açsana amenna ama takimda sadece 11 futbolcu yok. Takim diyince bütün kadro akla gelir onlarinda oynamaya hakki var ki oynatti. Senin burdaki tek düsünce vahid hocayi taslamak bundan baska bise de göremiyorum ortalikta

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı canim TS Nickli Üyeden Alıntı
    dostum, yanlis anlama asiri tepki göstermiyorum, sadece Yattarayi demisin, 4 tane adam var diyorsun, ama sadece Yattara Yattara gibi oynasiydi diyorsun. Bende diyorum Fatih Fatih gibi oynasdi, Szymek Szymek gibi oynasdi Lider olurduk o zaman. Bu benim görüsüm.

Belkide o adamlar kötü olduklarinda diger oyuncularin onlarin açiklarini kapatmasi gerekir Madrid'de Beckham Ronaldo Raul kendi oyunlarini oynasa açik ara sampiyondular ama olmuyo iste demekki 2 adama bel baglanmaz yada Anelka Realdeki formunu ya......a Gese bu konumda mi olurdu? Olaylari sadece bize göre yorumlamayin bu sezon tam bi felaketti basimiza hersey geldi bence bunlara ragmen konumumuz gayet iyi [img]smileys/smiley18.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)