Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkeste Bir Enerji Düþüklüðü Var

Nereden
    Konya
    Yaþ
    38

Standart Herkeste Bir Enerji Düþüklüðü Var

Son maçlara dikkat ettiðimizde futbolcumuzda, hocamýzda, taraftarýmýzda herkeste bir enerji düþüklüðü var. Temmuzdan beri yaþadýðýmýz süreç sanki herkesi biraz futboldan uzaklaþtýrmýþ...

Maç içerisinde bakýyorsun yedek kulubemiz cenaze evi gibi...
    Futbolcular maç içerisinde tempo yükseltemiyo...
    Taraftar maça gitmek istemiyo, kombineler haricinde satýlan bilet sayýsý çok az...

Bu süreçte en az yara almasý gereken bizim takým ve bizler olmalýydýk ama sanýrým yapýmýz gereði hakkaniyetsizlik baþ gösterdimi morali bozulan þevki kaçan bir yöre olduðumuzdan dolayý bu enerji herkese böyle yansýmýþ oluyor.

Süreci bu hale getiren herkesi futboldan soðutan ve þu an içerde bulunan fenerbahçenin karakter düzeyi 0'ýn altýnda olan ama her fýrsatta ahkam kesmeyi çok iyi beceren yöneticileri umarým hakettikleri cezalarý alýr... Bu ülkede insanlarýn en büyük zevki futboldu onlardan önce ama artýk öyle deðil en azýndan benim açýmdan öyle... Maç günleri duyduðum heyecaný artýk hissetmiyorrum...

Herkese Saygýlar...

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Lille galibiyeti ile kendimize geliriz.
    Geçen yýlýn yorgunluðunu yaþýyoruz, taraftar olarak

Nereden
    Konya
    Yaþ
    38

herhangi bir galibiyetle havaya gireceðimizi bende düþünüyorum... Ama teknik kadronun yüzü gülse iyi olacak artýk... Þenol hoca özü sözü bir insan olduðundan yaþananlar sonrasý yüzü asýk haliyle ve kimseye kendini mutlu göstererek güçlü görünmek gibi bir çaasý yok... ama rakibimiz olan fenerbahçe sanki hiçbirþey yapmamýþ gibi güle oynaya devam ederek bakýn biz çok güçlüyüz imajý yaratmaya çalýþýyor buda çok canýmý sýkýyor... Buna çanak tutan tff bir gün ödeyecektir cezasýný yada türk futboluna ödetecektir bunun ceremesini...

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý iso61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    herhangi bir galibiyetle havaya gireceðimizi bende düþünüyorum... Ama teknik kadronun yüzü gülse iyi olacak artýk... Þenol hoca özü sözü bir insan olduðundan yaþananlar sonrasý yüzü asýk haliyle ve kimseye kendini mutlu göstererek güçlü görünmek gibi bir çaasý yok... ama rakibimiz olan fenerbahçe sanki hiçbirþey yapmamýþ gibi güle oynaya devam ederek bakýn biz çok güçlüyüz imajý yaratmaya çalýþýyor buda çok canýmý sýkýyor... Buna çanak tutan tff bir gün ödeyecektir cezasýný yada türk futboluna ödetecektir bunun ceremesini...
    Benim enerji düþüklüðüm,cezasýný bugün çekme ihtimalinin olmadýðýný anlamam,BÝRGÜN ödeyecektir boyutu nerdeyse daða çýkaracak beni(bizim köyün daðýna).Bizim burdaki isyanýmýzýn 10 da birini yönetimden bir kiþi den duymuþ olsaydýk bu enerji sanýyorum 2 katý fazla olurdu,anamýn dostu kadý kime þikayet edeyim gibi bir durumdayýz,rüyamýzda baðýrýrp baðýrýp ta sesimizin çýkmamasý gibi,dürüstlükten yorulduk galiba ve iyi temsil edilememekten.Okumuþ aklý baþýnda adamla konuþuyorum benden çok çýkýyor sesi,benim gibi marabalarla konuþuyorum gözü kesse dövecek beni biz haklýyýz diyor,dürüst-temiz bir insan olmanýn çok önemli olduðunu anlayamamalarý,bizim de hangi birine anlatalým durumlarý enerji neyim koymadý.40 mumluk ampul gibi olduk,inþallah düzeliriz.
    Konu Ertan 51 tarafýndan (24.09.2011 Saat 15:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Çok saçma bir baþlýk hemen kapansýn,kilitlensin,zincire vurulsun .
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Serdær Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok saçma bir baþlýk hemen kapansýn,kilitlensin,zincire vurulsun .
    ............
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Evet doðru; daha sezonun baþýnda býktým futboldan. Nedir arkadaþ her akþam maç maç maç.

Þ.F.F. futbola ilgiyi artýrmaya çalýþýrken daha da soðuttu insanlarý.
    Özkan SÜMER

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Yapanýn yanýna kar kaldýðý, haksýzlýða uðrayanýn hakkýný gaspedene sesinin çýkarmaya korktuðu ortamda neyin heyecaný kalacak ki! Bu takýmý biz neden tutuyorduk? Bu þerefsizlerin karþýsýnda pýsýrýk pýsýrýk dursun diye mi! Baþkanýmýz buyurmuþ. Sakýn þikeciye þikeci demeyin. Seçimde parti formalarýný giyen muhteþem taraftar da emredersiniz paþam demiþ. Boðazýmýn orta yerine bir þey düðümlenmiþ, çýkmak bilmiyor.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

- Böyle baþlýk olmaz olsun , yok böyle biþey yok yalan yalan söylüyorsunuz ççç
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

SADECETRABZON61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    37

Doðru geçen seneki Trabzon yok..

Murat Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Hamdi defolgit fenevbahceyi yorumla ozaman Gerizekali herif tutmus sikecilerin taraftarini ivuyir buze ornek gosteriyor Cok pis kufur edesim geldi
    '' GERÇEKÇÝ OL ÝMKANSIZI ÝSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

MonteCristo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ýlk okuduðunda komik geliyor belki ama bencede böyle birþey var. Herkesin hevesi kaçtý. Futbolcular geçen seneki haklarýný alamadý. O kupayý ellerinde kaldýrýp seviniceklerdi doya doya, þehir turu atýp þampiyonluðu doya doya yaþayacaklardý. Þampiyon olduk ama sevinemedik, þampiyonluðu kazanmýþ olmanýn ne ifade ettiðini, duygusunu anlamadan yeniden ayný yarýþýn içine girdik. O çoþkuyu yaþasaydýk bu sene tekrarlamak için daha hýrslý olabilirdik. Düþününki bir sene boyunca iþleriniz çok iyi gidiyor, çok istediðiniz bir terfiyi ve birçok primi hakettiniz. Ama bir þekilde bunlar sizin yerinize hiç haketmeyen birine gidiyor. Sonra tekrar geri alacaksýnýz deniyor ve 2-3 ay sonunda hiçbirþey olmuyor. Bu durumda tatilinizden dönüp iþinize önceki senedeki gibi motive olabilir miydiniz? Mutlaka bir moral bozukluðu ve motivasyon kaybý olurdu. Geçen sene olan þeylerin etkisi bu seneye de mutlaka yansýyacaktý. Beklentimin aksine fenere olumlu, bize de olumsuz yansýdý.
    Konu MonteCristo tarafýndan (27.09.2011 Saat 17:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    - Hakkýmýzý 7rtmeyeceðiz !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)