Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 Nisan - Saka önerileri,senaryolar..

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su an ne diyecegimi tam bilemiyorum...

Üyelik boyunca açtigim üçüncü baslik bu, keske daha hayirli bir konuda açabilseydim bu basligi. Maalesef Trabzonspor'un aldigi basarisiz sonuçlardan sonra çevremin bana karsi yönelttigi kisisel hakarete varan söylemlerden dolayi Trabzonspor'u bugün itibariyle birakmis bulunuyorum. Seneye yüzüncü yilini kutlayacak olan Sanli Fenerbahçe'nin bana hediye edilen gelecek sezon kombine karti beni bu renklere bagladi artik. Sizlerle burada paylastigim güzel muhabbetleri ve tribünlerde "Trabzon, Trabzon" diyen tezahüratlarinizi ömrüm boyunca unutmayacagim. Her sey için tesekkürler... ve elveda Trabzonspor [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzelbir 1 nisan sakasi denemesi Recepçim dayanamadim atladim hemen)

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts1983 Nickli Üyeden Alıntı

Su an ne diyecegimi tam bilemiyorum...

Üyelik boyunca açtigim üçüncü baslik bu, keske daha hayirli bir konuda açabilseydim bu basligi. Maalesef Trabzonspor'un aldigi basarisiz sonuçlardan sonra çevremin bana karsi yönelttigi kisisel hakarete varan söylemlerden dolayi Trabzonspor'u bugün itibariyle birakmis bulunuyorum. Seneye yüzüncü yilini kutlayacak olan Sanli Fenerbahçe'nin bana hediye edilen gelecek sezon kombine karti beni bu renklere bagladi artik. Sizlerle burada paylastigim güzel muhabbetleri ve tribünlerde "Trabzon, Trabzon" diyen tezahüratlarinizi ömrüm boyunca unutmayacagim. Her sey için tesekkürler... ve elveda Trabzonspor [img]smileys/smiley19.gif[/img]

çok güzel bir, 1 Nisan sakasi denemesi... [img]smileys/smiley2.gif[/img]ama inan sakasi bile çok itici geliyor... [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Berat benden çok yasayacakmis... [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: sümela61

Nereden
    İstanbul

Valla tebrikler Berat, ne zaman farkedilecek diyordum, sorum hemen cevaplanmis oldu.Bu isi pek kiviramadim galiba [img]smileys/smiley9.gif[/img]. Trabzonsporu birakip febeli olmanin sakasini bile yapamiyorum [img]smileys/smiley4.gif[/img].

Berat bu arada foyam ortaya çiktigina göre, istersen basligi kapatabilirsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basligi kapatmayalim ama adini degistirelim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

walla güzel sakaydii bnde ilk anda anlamadim ne diyo bu diyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img] (sanli fenerbehçe)[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: tselif

Nereden
    İstanbul

Evet Berat, daha hos oldu simdi baslik, sagol...

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yani daha inandirici bise söleseydin be en azindan kademeli bi geçis yapsaydin fenere direkt trabzondan fenere geçilmez[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı
    yani daha inandirici bise söleseydin be en azindan kademeli bi geçis yapsaydin fenere direkt trabzondan fenere geçilmez[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bence de,saymaya kalksak arada en az 200 tane takim çikar ama yine de fenere sira gelmez[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

BMN FORUMLARINDAN SERBEST KÜRSÜ KALDIRILACAKTIR...

TESEKKÜRLER...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

serbest kürsü kalkarsa bizde toplu eylem yapip bu siteyi batiracagiz

tesekkürler[img]smileys/smiley36.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Son Dakika....

RivaldoYunanistan'dan Ibrahim Haciosmanoglu Tarafindan kacirildi...

Bu Aksam imza atiyormus....

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lemi Çelik brezilyaya, ömer sari polonyayagidiyormus.

sakin olun saka yaptim

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jun gol krali olmus

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aziz yildirm trubünlerden yükselen azize tezarutlarina daha fazla dayanamayarak taraftarlarida kirmamak için. bundan böyle Azize ismi ile anilmak istedigini bunun için gerekli operasyonu geçirecegini ve en kisa zamanda yeni isine merterde basliyacagini bildirdi.

fb taraftar Gazetesi haber.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ayse61 Nickli Üyeden Alıntı

Aziz yildirm trubünlerden yükselen azize tezarutlarina daha fazla dayanamayarak taraftarlarida kirmamak için. bundan böyle Azize ismi ile anilmak istedigini bunun için gerekli operasyonu geçirecegini ve en kisa zamanda yeni isine merterde basliyacagini bildirdi.

fb taraftar Gazetesi haber.

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bundan sonra nefret edecegim tek futbolcu Fatih Tekke sensin artik..Alex i bile senden daha çok sevicem

([img]smileys/smiley11.gif[/img]sakasi bile igrençmis ya[img]smileys/smiley11.gif[/img])

aziz yildirim müslügman olmus artik drüst olacagim tüm yaptigim adiliklerden özür diliyorum demis

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CaMoKa Nickli Üyeden Alıntı
    aziz yildirim müslügman olmus artik drüst olacagim tüm yaptigim adiliklerden özür diliyorum demis
    1 nisan dediyseko kadar da degilbiraz inandirici olsun[img]smileys/smiley36.gif[/img]

tamam ozaman:

telegol programi bundan sonra ülkenin kendi çikarlari için çalisacakmis artik bizi yerin dibine sokmayip öveceklermis

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Varya su Rivaldo olayini yazdim kuzenime inandi hemen[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Halilhodzic istifa etti yaziyo geneldeki konuda???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Gerets, Trabzonspor'la anlasti" !!!

Trabzon'da yayinlanan Günebakis Gazetesi, Trabzonspor'un Vahid Halilhodzic ile yollarini ayirdigi ve Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets ile anlastigi basligini atarak, okuyucularina 1 Nisan sakasi yapti.

Günebakis Gazetesi spor sayfasinda, Trabzonspor yönetiminin, Vahid Halihodzic ile yollarini ayirdigini ve Galatasaray'i yokluklar içinde zirveye tasiyan Belçikali Teknik Direktör Eric Gerets ile her konuda anlasmaya vardigini duyurdu.

Haberde geçtigimiz günlerde Baskan Nuri Albayrak ile Belçikali teknik adam Gerets'in bir araya geldigi ve her konuda anlasmaya vardigi ifade edildi. Albayrak ile Gerets'in el sikisirken bir fotografinin da yer aldigi haberde, ikilinin gelecek sezonun planlamasini da birlikte yaptiklari ve Gerets'in Hasan Sas ve Ayhan'in disinda Galatasaray'dan birkaç oyuncuyu daha Trabzonspor'a getirecegi yazildi.

Haber okuyucular arasinda saskinliga neden olurken, gazetenin iç sayfasinda bu haberin 1 Nisan sakasi oldugu belirtildi.

Geçen yil da Trabzon'daki yerel gazetelerden Kuzey Ekspres Gazetesi, A Milli Takimi'nin ve Trabzonspor'un golcü oyuncusu Fatih Tekke'nin, Arnavutluk maçi öncesi Fenerbahçe ile el sikistigini yazmasi, okuyucular arasinda panige yol açmis, haber okuyucular arasinda saskinliga ve tepkilere neden olurken, gazetenin spor sayfasinda ise bunun 1 Nisan sakasi oldugu belirtilmisti.

murat55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ronaldinho bordo mavi den baska forma giymem diye açiklama yapmis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)