Sayfa 87 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 SonuncuSonuncu
Toplam 2198 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Karabükspor

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen taraftar grubu olmayıp sürekli tezahürat yapan bir tribün göstersene ? Stada herkes bağırmak için gitmez Maraton bazen kızsakta iyi bile halerine göre bağıracak adam oraya gitmez zaten.

Geleyim stattaki boşluklara Maraton'u geçtim full kombineli kale arkalarında bile büyük boşluklar varsa burada suç taraftarda değil Yönetim'dedir. Bu kombineler nerede ?
    Dostum ben nie görmedim kale arkasındaki boşlukları..Bırak boşluğu iğne atılcak yer yoktu kale arkalarında

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

ilk yari 100pas yaptik karabük 200
    100pasi gecen seneler ilk 20dakika sonrasinda yapiyorduk!

45%.55%
    sut dersen adamlarin bizden fazla sutu var kaleye
    net gol posisyonlari asagi yukari ayni

kendi sahamizda bile eziliyoruz

ben oyunu hic begenmedim
    elestiriyorum evet.

en kötü günlerimizde bile karabük gibi siradan takima bu kadar pozisyon ve pas yaptirdigimizi hatirlamiyorum

Balcklabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Şu Trabzon'daki dolmayan tribünler üzerinden Trabzonspor'a sallama alışkanlığımızı bırakmak gerek diye düşünüyorum, özellikle Trabzon dışında yaşayan taraftarlarımızdan... Şu anda uygulanan bilet politikası ve Trabzon'un ekonomik yapısı gereği, o tribünlerin her maç dolmasını beklemek hayalcilikten öteye geçmez. Tribünlerin boş kalmasını takıma yönelik sevgisizlik olarak yorumlamak ise çok büyük bir itham ve bir o kadar asılsız. Trabzon'daki herkes takıma candan bağlıdır, ancak hayat hiç olmadığı kadar zordur Trabzon'da ekonomik anlamda... O tribünleri doldurması beklenen potansiyel kitlenin önemli bir kısmı işsizdir ve bu oran Türkiye ortalamasının çok çok üzerindedir. Ayrıca kırk yılın başı Trabzonspor'un İstanbul'da yaptığı maçlarda yoğun seyirci olmasını örnek göstererek,Trabzonspor'un maçlarını İstanbul'da yapması gerektiği önerisinde bulunanlar da hayalcilik peşindedirler. Emin olun bu sıklıkta Trabzonspor maçlarını İstanbul'da oynasa, hayal ettiğiniz sayıyı değil Trabzon'daki maçlardaki sayıyı bile bulamazsınız. O nedenle Trabzondaki taraftarlarımızın azlığından çok asıl üzerinde durulması gereken, tribün etkinliğidir. Burda da en büyük görev taraftar gruplarına düşmektedir. Taraftar grupları kendi içine gömülüp örgütlenmelere gittiği kadar tribünlerin tamamını içine katabilecek eylemlere yönelmeleri gerekmektedir. Yani iş yine ezberden çıkıp düşünmeye varıyor...
    Always Trabzon!!!

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ben nie görmedim kale arkasındaki boşlukları..Bırak boşluğu iğne atılcak yer yoktu kale arkalarında
    Hadi ya ben farklı yerdeydim o zaman Deniz tarafında vardı ama sıkışmalar da olduğu için tamdı diyelim karşı tarafta büyük boşluklar vardı. Ya da sen haklısın kale arkasından ofsaytı gören ben göz doktoruna gitmeliyim..

Nereden
    Rize

Hiç bişiden haberim yok golleri kim attı ne oldu ne bitti.Rizede hayat felç olmuş durumda 29 saat sonra elektirkle buluştum evde mahsur kaldım faleket durumdayız.

Nereden
    İstanbul

TAKIMI beğendim daha iyi olacağız

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

dügünden dolayi karsilasmayi izlemedim, özeti izledim, takim fena degil gibime geldi, ofsayt bayragi bir kaç firsatimizi kesti yalniz o bayragi kaldirmamak ta zordu çünkü bizim topçular da hiç geride degil hep tam çizgide bulunuyorlar ve hakem için biraz zor oluyor bayragi kaldirip veya kaldirmamak, onun için hakemi suçlamak yersiz, nasil fb'nin verilmeyen golünde bir kaç cm söz konusu idiyse.... yalniz savunma pek iyi gelmedi bana, az firsat vermemisiz yani, sahanin çok kötü olusu da güzel futbolu engelledi diye düsünüyorum. beni sevindiren olay ise Ferhat'in oynamasi, onun hakkinda yorum yapabilecek var mi iyi miydi kötü müydü acaba ? Sapara nasildi Colman'in dinlendirildigi karsilasmada ? =)
    Senol hoca nasildi ?? yine keyifsiz ve oyuna müdahale etmekten aciz miydi yoksa bu sefer biraz canlanip takimi atesleyip oyuna iyi mi müdahale etti ?? özet yaniltici olabilir mi ?? takim daha iyi mi oynadi nasil oynadi ??
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı yektakurtulus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk yari 100pas yaptik karabük 200
    100pasi gecen seneler ilk 20dakika sonrasinda yapiyorduk!

45%.55%
    sut dersen adamlarin bizden fazla sutu var kaleye
    net gol posisyonlari asagi yukari ayni

kendi sahamizda bile eziliyoruz

ben oyunu hic begenmedim
    elestiriyorum evet.

en kötü günlerimizde bile karabük gibi siradan takima bu kadar pozisyon ve pas yaptirdigimizi hatirlamiyorum
    "En kötü günlerimiz" derken?..Sadece geçen yıl için mi?..
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Nereden
    Fransa

Alıntı Sami Kuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bişiden haberim yok golleri kim attı ne oldu ne bitti.Rizede hayat felç olmuş durumda 29 saat sonra elektirkle buluştum evde mahsur kaldım faleket durumdayız.
    geçmis olsun, Rize'yi felç eden yagmur Trabzon'a pek vurmadi sanirim, aman ALLAH korusun can kaybi olmasin da cana gelen mala gelsin....
    durum nasil Rize'de su an ?

Nereden
    Rize

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmis olsun, Rize'yi felç eden yagmur Trabzon'a pek vurmadi sanirim, aman ALLAH korusun can kaybi olmasin da cana gelen mala gelsin....
    durum nasil Rize'de su an ?
    Durum evden cıkamıyorum bakkala bile gidemiyorum okadar söyleyim..Batak heryer
    Dün Rize Merkez

Bügün

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ya Abi bu nedir yahu derelerin üstü kapatılmış önü tıkanmış bunu Sahil yolu için yapmışlar alsınlar başlarına çalsınlar yolu..

Nereden
    Trabzon

ne kadarda çok bilmi tribüncülerimiz varmış yahu buralarda ne kadarda çok şey biliyomuşsunuz fotoğraf çekilmeyle olmuyor taraftarlık TG olmasa o staddan çıt çıkmaz çıt!

Nereden
    Rize

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Abi bu nedir yahu derelerin üstü kapatılmış önü tıkanmış bunu Sahil yolu için yapmışlar alsınlar başlarına çalsınlar yolu..
    Bitane dere vardı üstü kapatıldı bu hale geldi.Ama öyle böyle değildi eve giremedim normal bi sokaktaki su belimi geçiyodu..

Geçen sene 13 kişi öldü ama bukadar büyük değildi..Bu sene merkezi vurdu 1 ölü var ne yazıkki

Balcklabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bitane dere vardı üstü kapatıldı bu hale geldi.Ama öyle böyle değildi eve giremedim normal bi sokaktaki su belimi geçiyodu..

Geçen sene 13 kişi öldü ama bukadar büyük değildi..Bu sene merkezi vurdu 1 ölü var ne yazıkki
    Çok geçmiş olsun... 1990'daki Akçaabat'taki sel felaketini hatırlattı bana
    Always Trabzon!!!

Nereden
    Rize

Maçın özetini nerden izleyebilirim

Mustafa 42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

acabattaki dostlarimaza gecmis olsun diyorum
    trabzonspor gercekden dün ilkyari cok kötü oynadi nedeni herzaman degisik oyuncular oynamasi birde tabiki 100 organik yan hakem vardi opsayit olanada olmayana durmadan bayrak kaldirdi saten hakemlerde sikecilerlen bereber calisiyor anlasildi artik bu isi kendimiz söke söke yenecegiz arkadaslar baska yolu yok birde su devre arasinda mecburen 4 tane cok cok kaliteli oyuncu almaliyiz yoksa götüremeyiz bence bu takimda yatara vede jaja egemen olsaydi belki daha iyi olurduk acaba bunlari geriye alma imkani olamazmiki acaba cok iyi olurdu bence yada su almanyada oynayan dioga alsalar bence bu iyi oyuncu bizim oyunculara biraz disini göstermesi lazim senol hoca hadi cocugum evledim demiyecek yoksa basimiza gelenleri görüyoruz yada biz neden su istanbul takimlarinda oyuncu almiyoruz onlar hep bizden aliyor bu konuda yönetimi hic iyi bulmuyorum eski baskanlardan mehmet ali yilmaz aliyordu veriyordu bugünki yönetim hep veriyor

su kayserideki defans oyuncusunuda almak lazim ereni bence bir egemen olabilir sotaya rica etsek belki verebilirler bence iyi bir defans oyuncusu olabilir

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.facebook.com/photo.php?v=294543463893384

Geçmiş olsun bu arada Sami.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

http://www.youtube.com/watch?v=XFClFqWOaCE
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sami kardeş büyük geçmiş olsun resimleri görünce tüylerim ürperdi valla. Düşünsenize her gün geçtiğiniz sokakta su belinize geliyor. Tahayyül edemiyorum.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Fransa

oha o ne lan hep bataklik olmus Rize sokaklari.... nasil oluyor yahu, yollar çamur mu toprak mi? o kadar bataklik nasil olusur

Nereden
    Amasya

ilk yarı çok iyi oynadığımız söylenemez.ama ikinci yarı çok istekli idik.. daha iyi olacaktır takım.. artık bir iskeletimiz olmalı

Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu takım şenol hoca ile beraber bu sene ilk 4ün içinde olur play off tada şampiyon olur. yarınki lille maçı bu maç ile kıyaslanmaz.

Вы попали по адресу!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kemal Belgin TV Net'te maçı yorumluyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nonserviam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kötünün iyisiydik, yavaş yavaş istediğimiz kıvama geliceğiz.
    Gerçekliğin tümünden igreniyorum...

OFLU_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

LigTV Mellih Sendil "Su Senol hocanin suratIna bir bakin"

Bunu birinci yarinin sonunda söyledi. "surat" kelimesi ne oluyor burda.

"Senol Hocanin Yüz ifadesi hic iyi degil" desene....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)