Sayfa 3 Toplam 145 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3611 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne Dediler, Ne Demeliler?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    F.T[/B]: Kendimi yalniz hissediyorum? (bugün de idmana çikmadim ondan mi acep) aslinda Avrupa?ya layik adamim ben? (ne isim var bu ......larin içinde dimi) ya su topu ayagima atin arkadas alla alla? su sigara ciger mi birakti bende, innaasabiri! Sst Yattara olm hala kafama bi orta yapamadin ha, alirim kramponunu bak! Ahan top geliyo sonunda önce kontrol ediyim bi dönerken düserim, serbest vurus kazaniriz ahahaha.. ha unutmadan kaybolan yillarimin hesabini kim vercek ulan! fficeffice" />
    Filozof[/B]: Bazen kaybettikçe büyürsünüz?
    G.K[/B]: (Maç içinde taç atisi kullanmaya gidiyor, top toplayici çocuga diyor ki) Ssst Kenan olm Schalke maçi kaç kaç lan, birak topu ben alirim, bi kosu git ögren gel çabuk nasss? zati epey kaybettik son dönemde iddaada?
    V.H[/B]: Hey gidi günler? Sirplarla gögüs gögse çarpisirdim cephede olsam? Içimizdeki Irlanda?lilar ne demek yahu? Mustafa Denizli kim? O mu saldi bunlari üstüme ki? Ben kariyer sahabisi bi adamim ya? bir an önce tüymeliyim buradan.. yoksa kariyerimi kaybedicem buralarda..
    H.Ç[/B]: Ya simdi bi sut çeksem ve kaleyi bulsa... yok canim daha neler? kafamda ütopyalar kurmaktan vazgeçip su kontra atagi keseyim en iyisi? aksam eve gidince atarim Cem Karaca?dan ?Tamirci Çiragi?ni böyle kötü düsünceler uçar gider kafamdan? isçisin sen isçi kal, giy dediiii tulumlariiiiiiiiii? oh be rahatladim ha? Ya pas atmayin kardesim bana, kaybedicem bak simdi?
    I.Y[/B]: Himm bugün hava günesli.. rakip de dandik.. sov yapim bari biraz ehueh? anaaa ulen yine beni almadan gitmis takim otobüsü? keyfimize göre s?yoz yaf.. sstt hoop yau beni bekleyin, kaybetcem kendimi, bascam küfrü simdi ha..
    M.S[/B]: Oy oy oy? oyy oyy.. Zurawski nerde, hani nerde, Avni Aker?de oooooo.. mücadele gücümü,hirsimi, azmimi her seyimi kaybettim ya? off offf?
    H.Ü[/B]: (Rüya görmektedir)
    ?Bre Hasan! Bilmez müsün padisahimiz 4. Murat hazretleri senin her türlü yesillik, çimenlik alanlara 100karis yaklasmani yasak etmis ve dahi dogayi sev, yesili koru seklinde ferman buyurmustur! Ne isin var bu korulukta!
    ?O 4. Murat?sa ben de 3. Hasan?im, varin böyle söyleyin kendisine!
    (Kellesi vurulur dogal olarak ve rüyasinda aksakalli dede yerine bir filozof belirip asagidaki sekilde seslenir kendisine)
    L.E.Y[/B]: Bu Türk?lerin bir büyügü vardi ya.. o kaç defa gidip, kaç defa gelmisti ki? Bu sene sonu bi daha gidiyim ben seneye yine gelirim? beni kaybettiklerine pisman olurlar bunlar yine kesin?
    J.G[/B]: Ya her maç öncesi diz çöküp dua ediyom yine gol yiyom yine gol yiyom... Acaba Müslüman mi olsam? Yanlis Tanri?ya dua ediyo olmiim ben? Inancimi kaybettim ya burada? töbe töbe..
    T.Z[/B]: Hih! Bir de zenci-beyaz ayrimi kalkali yillar oldu diyolar? ulan bu herifin benden ne fazlasi var her hafta gol yiyo yine kalede, yine kalede? yaw zorla zenci düsmani edicekler beni.. Insanligimi kaybedicem ya.. bu kadar da olmaz?
    A.A: [/B]Vakti zamaninda baskanken gazetecilerin sorularini yanitlamaktadir..
    - Sayin baskan önünüzdeki Gs maçi için ne düsünüyorsunuz?
    - Simdi Fb Hojdonksuz hiçtir??.. Yattara atilmasa Anorthosis?i elerdik?
    - Sayin baskan 100 bin üye kampanyasi nasil gidiyor?
    - Simdi Fb 50 bin seyirciye oynuyorsa burada bir yanlislik var demektir?? Ayrica Yattara?.....
    - Sayin baskan borsaya açildiniz sonunda.. bu konu hakkinda yorumlarinizi alalim?
    - Simdi Fb?nin Anelka?yi almasi bizi hiç ilgilendirmiyor? Yattara atilmasa?.
    - Sayin baskan bu gece kaç kadeh içtiniz?
    - Fb?lilerin hepsi içiyo kardesim.. ayrica Yattara atilmasa ben böyle içmezdim ve turu kaybetmezdik?
    N.A[/B]: Aloo sayin basbakanim.. ya Trabzon?da seçimi kazanmanin baska bi yolu yok mu ya? valla olmucak bu is? emret limani Trabzonspor?a hibe edip çekileyim kenara? psikolojim bozuldu ya? bu arada yildiz görmek isteyen gökyüzüne baksa olmaz mi basbakanim ya? simdiden söyleyim biz Trabzon?u yine kaybedecegiz?

Bunlar ne lan... Allah seni ne etsin Cenk...[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Silinmiştir!
    Konu poetricus tarafından (24.12.2006 Saat 01:01 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Poetricus; ellerine saglik. [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Vallahi kahkaha attim.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

" ne de olsa macçi kaybedecez niye bosu bosuna sevineyim k?" F. Tekke

" 1 adam gecmek sarmiyo , bari biraz bekliyeyimde 2-3 kisi olsun daha zevkli olur , bende günün adami olurum " I . Yatara

" Cok yoruldum yaf , bu hocada amma sikti beni , bari biraz dinlenimde belki taraftar beni yuhalar bende cikarim " T. Cora

" Acaba takimi biraz daha geriyemi cekseydim. Boyle giderse gol yicez. En iyisi Bütün futbolculari kale cizgisine dizeyim " V. halilhodziç.

" Arkadas yine top bana geliyo yaw. Ben o kadar salliom top gelmesin die geli gelip beni buluo. Git kardesim baskasi oynasin senle yaw!! " H. Çimsir.

" Bu takimdan da cacik olmaz ki ! adamlar rushsuz benmi tek basima kurtaracam takimi. Bende kafama göre takilim bari arada " M. Szymkowiak

" Dün gece kabuslar gördüm. Bugün mutlaka maca girip sari kart görmem lazim yoksa yine geceleri kabus görecem " H. 3.

" Len nolcak , ne de olsa hoca nin hemserisi sayiliriz. Oynasamda takima koyacak oynamasamda. Ne de olsa ilk macta biraz göz boyadim bana sezon sonuna kadar yeter de artar " A. Djokaj

" Allah kahretsin , yine bana düstü takimin hamalligi. Bu ne meret bi takimdir yaw. Gelmeyin abi yeter yorulduk yaw" M. Stepanov.

" Iyi ki bi gol attik ha. yoksa 18 e bile giremicektim nerdeyse " A. Güzeldal.

" oh be ememkliligime burda baslicam." E.Y. Lee

" Sen sampiyon olmasanda , kupalari almasanda , Eziklere koymasanda , seviyoruz iste varmi diyecegin seviyoruz iste var mi diyecegin" GERÇEK TRABZONSPOR TARAFTARI.Edited by: ofkopat

ts_fan
    Ziyaretçi

F.Tekke: 'Becerip su hocayi yollayamadiktan sonra benim sultanligimdan artik bisey olmaz[img]smileys/smiley11.gif[/img]'

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hasan Üçüncü: Ulan maça giriyoruz ama dakika 87...Himm 3 dk.da uzatsa etti sana 6 dakka,sari kart görebilmek için yeterince vaktim var,ama acele etmem lazim...Kime dalsam kime dalsaaamm,su kel kafali ciliz olan fena durmuyor...Bu arada her hafta sari kart görüp cezali duruma hiç düsmüyorum puhahaa...

Emrah Eren:Yav arkadas nerden geldik Malatya'ya,Trabzon'da ne güzel tek isim aldigim her topu Yattara'ya vermekti,sonra o tevekkel artik adam mi geçer,orta mi yapar,beni alakadar etmezdi,hem de iki kati para aliyordum enayinin,of ki offf...

Vahid Halilodzic:Ömer Riza,yakala bakayim su topu...Himmm,hiç de fena degil,kalede is yapar mi acaba?Aslinda adamda tam sag ayakli solbek tipi var ama,içinden bir his ön libero oynatmam gerektigini söylüyor...

Özkan Sümer:Deger üretmediginiz sürece,ihanetin adi sevgi olamaz,insan degil midir ki ürettigi degerin artmasiyla ancak kendini bulup daha da yükselebilme çabasi içinde olmasi gereken?..

Senol Günes:Haklisin baskanim,zaten neye sahip oldugunuz degil onu kimlerle paylastiginiz önemlidir,bizi elestirmeleri bize isik tutar ama isigi gözümüze degil önümüze tutun kardesim!..

Ömer Sari:(Hiç bise anlamiyorum bunlarin konusmalarindan,ama çaktirmayayim)Öhöm,ehm,evet hocam bende Rus pazarindan bir fener aldiydim,projektör gibi isik veriyor inanmazsin...

Tayfun Cora:Ulan var ya,Kafu gibi adamim,zaten bana ufakken de arkadaslar kafu derdi,yoksa kaful muydu?..Neyse canim ne farkeder ha kafu ha kaful...

Fatih Tekke:Yav Gökdeniz bizim idman sahasi hangisi?..Su ufak olani mi?..

Gökdeniz:Buna banko bir desek..Ha? yok abi surdaki,bilmiyor musun?..

Fatih Tekke:Nerden bileyim olm kaç yildir idmana mi çikiyorum,hayret biseysin sen de...

aziz yildivim:Almak istedigimiz oyunculardan sadece Gökdeniz'i alamadik,ama isteseydik onu da alirdik...(ne dedim ben yav?..)

Archil:Shota,yaninda fazla vesikalik fotografin var mi,acele lazim da bana?..

Shota:Var,vereyim ama ilk çektirdiginde iki tanesini alirim ona göre...

Celaleddin:Hüseyin,su tuzlugu bir zahmet uzatir misin abi?..

Hüseyin:Olm tuzlugu da ben uzatsam Real'de oynardim...Saat kaç oldu bu arada?...

Celaleddin:Saatim olsa burda isim ne abi,Barcelona'da oynardim o zaman...Erken kalktin Adem,eve mi?..

Adem:Ne evi kardesim,eve gidecek olsam Chelsea'de oynardim...

Edited by: TheCrow

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

Özkan Sümer:Deger üretmediginiz sürece,ihanetin adi sevgi olamaz,insan degil midir ki ürettigi degerin artmasiyla ancak kendini bulup daha da yükselebilme çabasi içinde olmasi gereken?..

Senol Günes:Haklisin baskanim,zaten neye sahip oldugunuz degil onu kimlerle paylastiginiz önemlidir,bizi elestirmeleri bize isik tutar ama isigi gözümüze degil önümüze tutun kardesim!..

Ömer Sari:(Hiç bise anlamiyorum bunlarin konusmalarindan,ama çaktirmayayim)Öhöm,ehm,evet hocam bende Rus pazarindan bir fener aldiydim,projektör gibi isik veriyor inanmazsin...

Tayfun Cora:Ulan var ya,Kafu gibi adamim,zaten bana ufakken de arkadaslar kafu derdi,yoksa kaful muydu?..Neyse canim ne farkeder ha kafu ha kaful...

Helal olsun be kaan. Hiç gülecegim yoktu.Tayfun senin hemserin sen daha iyi bilirsin kafu mudur gafulmudur.

tonyali_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YILDIZ MESELESi:
    Bir Basbakan: Selam Hemso, isler nasil?
    Bir baskan: Iyidir efendim, ugrasiyoruz.
    Bir Basbakan: Bak baskin seçim yapacagiz, senden haber bekliyoruz.
    Bir Baskan: Göyüzünde yalniz gezen YILDIZLAAR!
    Bir Basbakan: Ne diyosun kardesim sen!
    Bir Baskan: Yeryüzünde sizin kadar yalniziim!
    Bir Basbakan: Dalga mi geçiyorsun sen?
    Bir Baskan: Bir haykirsam, belki duyulur sesim....
    Bir Basbakan: La havle..
    Bir Baskan: Ben yalnizim, ben yalnizim, yalniziim..
    Bir Basbakan: Alooo, alooo!
    Bir Baskan: Kaderim bu, böyle yazilmis yazim, hiçkimsenin YILDIZINDA yoktur gözüm...
    Bir Basbakan: Ne diyosun kardesim sen?
    Bir Baskan: Bir yalnizlik sarkisi çalar sazim, ben yalnizim, ben yalnizim yalnizim.

Adam gibi adam: Alo AZiZ'im isler nasil?
    Bir Aziz: Benim gönlüm sarhoostur, YILDIZLARIN ALTINDA!
    Adam gibi adam: Söyle söyle de içimiz açilsin..
    Bir Aziz: Sampiyonluk ah ne hoostuur, YILDIZLARIN ALTINDA!
    Adam gibi adam
    Bir Aziz: Yanmam ben hiç maçlaarda, hakemler etkim altiinda, Elle oynasaam da, YILDIZLARIN ALTINDA!
    Adam gibi adam: .......:)))

------------------------------------------------------------
    Bir Aziz: Gözüm nerelerdesin, sesin solugun kesildi?
    Bir BIÇAKÇI: YILDIZLARIN on para etmez, YILDIZLARIN on para etmez!
    Bir Aziz: Efendim?
    Bir BIÇAKÇI: Bu bendeki, Cem olmasa...
    Bir Aziz: Degistir!
    Bir BIÇAKÇI: ELLERiMLE büyüttügüm, solar iken dirilttigim....
    Bir Aziz: Degistir!
    Bir BIÇAKÇI: Eller, eller eller...
    Bir Aziz: Onu hemen degistir!
    Bir BIÇAKÇI: Beni kategorize etme
    Bir Aziz: Efendim..
    Bir BIÇAKÇI: Benle oynama, yaftayi yapistirip, bana isim koyma..
    Bir Aziz: Levent olum kendine gel!
    Bir BIÇAKÇI: Karikatürlestirme beni, ilahlastirma
    Bir Aziz: Levent olum sen yoldan çiktin..
    Bir BIÇAKÇI: Tabulastirma, sakin tabulastirma...
    Bir Aziz: bir hal hatir sorayim dedim ne hale geldin yahu!
    Bir BIÇAKÇI: Seni sordum YILDIZLARA, seni sorum yalnizlara...
    Bir Aziz: .........

simal yildizi ellerine saglik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ofkopat ve TheCrow. Helal oslun. Ikinizinkine de çok güldüm. Yalniz Ofkopat'inkinde bir düzeltme yapmak gerekiyor, degil mi?

" Oh be ememkliligimi burada geçirmeye karar vermem çok isabetli bir karar olmus. ." E.Y. Lee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir Trabzonspor Büyügü:
    "Ey Trabzonspor Taraftari!fficeffice" />

Birinci vazifen Trabzonspor?un istikbalini, Trabzonspor Kulübünü ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Basarinin ve sampiyonlugun yegane temeli budur. Bu temel senin en kiymetli hazinendir. Türkiye Liginde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahili ve harici bedhahlarin olacaktir. Bir gün varligini ve büyüklügünü müdafa mecburiyetine düsersen, vazifeye atilmak için içinde bulunacagin vaziyetin imkan ve seraitini düsünmeyeceksin. Bu imkan ve serait çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. Varligina ve büyüklügüne kastedecek düsmanlar, bütün UEFA?da emsali görülmemis bir galibiyetin mümessili olabilirler. Para ve sike ile Süper Ligin tüm sehirleri zaptedilmis, tüm medya kuruluslarina girilmis, hakemleri elde edilmis ve Federasyonun tüm kurumlari bilfiil isgal edilmis olabilir. Bütün bu seraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere Trabzonspor Kulübünden ekmek yiyenler, gaflet, dalalet ve hatta hiyanet içinde bulunabilir. Hatta bu kisiler sahsi menfaatlerini Istanbul?lularin transfer emelleriyle tevhid edebilirler. Taraftar geneli büyük bir hayal kirikligi içinde harap ve bitap düsmüs olabilir.

Ey Trabzonspor?un istikbali Taraftar! Iste bu ahval ve serait içinde dahi vazifen, Trabzonspor?un varligini ve büyüklügünü korumaktir.

Muhtaç oldugun kudret, o formanin asil renklerinde mevcuttur! "

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı
    Ey Trabzonspor?un istikbali Taraftar! Iste bu ahval ve serait içinde dahi vazifen, Trabzonspor?un varligini ve büyüklügünü korumaktir.

Muhtaç oldugun kudret, o formanin asil renklerinde mevcuttur! "
    ben bu konuya daha önce nasil bakmadim ya[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]hepsi biribirinden güzel ama durumumuza en uygunu bu sanirim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Tugay Kerimoglu, Fatih Tekke için devreye girer:

Tugay Kerimoglu: Gel mirim..!

Fatih TEKKE: Gelmirim..!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Halilhodzic'in kararini bildirme günü yaklasir:

-"Insaallah kabul etmez..."(Trabzonsporlu bir futbolcu)

-"Insaallah kabul etmez..."(Trabzonsporlu baska bir futbolcu)

-"Insaallah kabul etmez..."(Trabzonsporlu baska bir futbolcu)

-"Insaallah kabul eder..."(Tayfun)

-"Insaallah kabul etmez..."(B plani'nin mucidi yöneticiler)

-"Ne desem, bilemiyorum." (Nuri Albayrak)

-"Insaallah kabul etmez..."(Senol Günes)

-"Insaallah kabul etmez..."(Giray Bulak)

-"Insaallah kabul etmez..."(Mustafa Denizli)

-"Insaallah kabul etmez..."(Ali Kemal Denizci)

-"Insaallah kabul etmez..."(Sadi Tekelioglu)

-"Insaallah kabul etmez..."(Ahmet Suat Özyazici)

-"Insaallah kabul etmez..."(Lemi Çelik)

-"Insaallah kabul etmez..."(Özkan Sümer)

-"Insaallah kabul etmez..."(Kemal Atmaca)

-"Insaallah kabul etmez..."(Hami Mandirali)

-"Insaallah kabul etmez..."(Izmir'den Ayhan [Hosgörünüze siginarak])

-"Insaallah kabul eder..."(Cyzio)

Nereden
    Trabzon

Silinmiştir!
    Konu poetricus tarafından (24.12.2006 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Silinmiştir!

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

poetricus hocam tesekkürler devamini merakla bekliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

-"Aziz Agbi; simdi su 5 gollü maglubiyete bir kilif bulmamiz gerekecek. Ne diyelim?"

-"'Trabzon'daki cereyan kesikligi konsantrasyonumuzu bozdu' desek?"

-"Çok uyduruk oldu be agbi."

-"Ulan bizim bahanelerimizin hagisi uyduruk degil?"

-"Iyi de, o kadar uzun boylu degil. Hakeme yiksak?"

-"Yikalim da... Hangi pozisyona itiraz edecegiz?"

-"Haklisin. O zaman, 'polis maçtan sonra taraftarimizi copladi. Maç esnasinda bunu önceden sezdik ve futbolcularimizin morali bozuldu' diyelim."

-"De get lan. Bu da en az benimki kadar mesnetsiz."

-"Tamam agbi buldum. 'Yenildik çünkü maç Manisa'da oynandi.' "

-"............."

-"Agbi lütfen bön bön bakma yüzüme, birseyler söyle."

-"Ulan ne söyleyeyim? Böyle bahane mi olur?"

-"Agbi kalbimi kiriyorsun ama. Sen degil miydin 'Bu maç Izmir'de oynanmali. Yoksa federasyonu yakarim' diyen?"

-"Oh beee... Haklisin. Nasil da unutmusum? Tamam simdi güzel bir bahane bulduk.Haydi basini ara."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

-"Agbi bu hafta da mavi bayrak aliriz, degil mi?"

-"Kesin aliriz, kesin..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı

-"Aziz Agbi; simdi su 5 gollü maglubiyete bir kilif bulmamiz gerekecek. Ne diyelim?"

-"'Trabzon'daki cereyan kesikligi konsantrasyonumuzu bozdu' desek?"

-"Çok uyduruk oldu be agbi."

-"Ulan bizim bahanelerimizin hagisi uyduruk degil?"

-"Iyi de, o kadar uzun boylu degil. Hakeme yiksak?"

-"Yikalim da... Hangi pozisyona itiraz edecegiz?"

-"Haklisin. O zaman, 'polis maçtan sonra taraftarimizi copladi. Maç esnasinda bunu önceden sezdik ve futbolcularimizin morali bozuldu' diyelim."

-"De get lan. Bu da en az benimki kadar mesnetsiz."

-"Tamam agbi buldum. 'Yenildik çünkü maç Manisa'da oynandi.' "

-"............."

-"Agbi lütfen bön bön bakma yüzüme, birseyler söyle."

-"Ulan ne söyleyeyim? Böyle bahane mi olur?"

...................................

Şöyle de devam edebilirdi:

- Trabzon gene baskın çıktı, ulan herifler şalter indirmeyi akıl ediyor siz hala bahane uyduralım diyorsunuz. Olum bahane uydurmayacaksın, yaratacaksın.

- İyi de başkan bu bizim stadımız değil ki.

- Boş boş konuşup kafamı bozmayın, yahu ne demek bizim stadımız değil. Konya bizim stad mıydı? Rize bizim stad mıydı? İnecektin 75. dakikada aşağıya indirecektin şalteri. Şimdi de yoğurtlu Manisa kebabı yiyecektik. Ahhh Özgıııııııyğğ&# 287;çç, ah!

- Haydaa, başkanım o nereden çıktı şimdi?

- Ne bileyim "Cyzio" beni andı herhalde.Edited by: simal yildizi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Harikasiniz üstadim.

Nereden
    Trabzon

Silinmiştir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

BMN, BMN olali böyle zulüm görmedi.

(10 dakikadir kasiklarima agrilar girdi. Sizin su yaziyi birakip, yatmaya gidemiyorum. Bilhassa Yattara, Hüseyin ve Ömer Sari muhtesem.)

Üstadim, korkarim yazilarinizin müptelasi olacagiz. Yoksa olduk mu?

Bu köseyi BMN'nin hizmetine sunan Simal Yildizi'na bir kere daha içten tesekkürler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Poetricus,

Tesadüf bu ya, ayni rüyayi ben de gördüm. Ama ben hala uyanamadim, sanirim.

Elinize saglik, döktürmüssünüz.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Silinmiştir!
    Konu poetricus tarafından (24.12.2006 Saat 01:03 ) değiştirilmiştir.

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Su topu kazasiz belasiz Gökdeniz'e bir aktarabilsem...Tüh Allah kahretsin Yattara'ya gitti!.."Hasan Üçüncü [Golden Hemen Önce]

Hocam manyakti bu yaa[img]smileys/smiley36.gif[/img]Ama saka bi yana gelistirdi adasim kendini helal olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)