Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 74 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’lu olmak Bu mudur?

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

malesef bazi futbolcular cok kinci,yani kendini düzeltmeye calisacagina cok duygusal davranip hemen moralini bozuyor ve ya gitmek istiyor ya da gidemeyince formsuzlukta dibe vuruyor.istanbul takimlarindaküfredilen hatta bazen dayak yiyen futbolcular taraftar hakli cok kötüydük onlari üzdük kendimizi en yakin zamanda affettirecegiz mantiginda iken(belki mecburiyetten böyle davraniyorlar ama sonucta kendilerini düzelttikleri için takimlarina fayda sagliyorlar)trabzonsporda oynayanlar hemen küsüp sucu taraftara atiyor.trabzonsporluluk bu degil.arastirip test edip egitip en hakiki trabzonsporlu futbolculari bulmak lazim.bu kadar zor olmasa gerek.bjk de oynayan ibrahim üzülmezin memleketi trabzon.eger o ts de oynasa bin kere isyan etmisti.ama bjk de ne del i ligi kaldi ne kaz maligi.ama hala onlari mutlu edicem diye de es sek ler gibi çalisiyo.mehmet yilmaz emrah volkan gecen sene,tayfun erdinç ... bu sene.beyefendiler ya gitmek istiyo ya da taraftara isyan ediyor.kardesim azmet çalis ter akit.kul bilmesse yaratan bilir....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon Sporlu bir futbolcu sahaya çiktimi o formanin hakkini vermeli hirsiyla eforuyla caniyla disiyle taraftarda maç hangi hale gelirse gelsin destegini sürdürmeli.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

trabzonsporlu olmak bazi takimlarin taraftarlari gibi olmamaktir

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Yahu bir maç daha kaybettik. Diyelim ki hoca degisti. Ya da diyelim Tayfun, Gökdeniz, veya Tekke takimdan gönderildi.

Olur mu, olur. Bu sene Trabzonspor kalan 7-8 maçi kaybetmeyecek garantisi var mi? Yok. Yahu bu konuyu dallandirip budaklandirmanin anlami ne!

Takim kötü. Bu kötü durumdan kimse kendini siyiramaz. Futbolcusu da, teknik kadrolari (ne yazik ki her sene birden çok kadro oluyor), yönetimi de, taraftari da. Basarisizliktaki payi baskasina keserken gösterdigimiz hassasiyeti kendimize gösterince de birden delleniyoruz.

Bu durumun "TEK SUÇLU"su yoktur. Siz kabul etseniz de yoktur, etmeseniz de. Herkesin, hepimizin payi var.

Bu arada kimse kimseye "taraftar kizamaz" demiyor. Ama taraftar naklen yayinlanan bir maçta keni oyuncusuna, hatta rakip takim oyuncusuna küfür ederek, hem kendine, hem de takimina zarar veriyor.

Bu forumda her tartismanin, birbirimizin Trabzonsporlulugunu sorgulamasini anlayamiyorum. Ama gene bu forumda, antu'da yedigimizden daha fazla küfür yedigimiz de bir gerçek. Bu ne kin yahu.

Tepki mi diyorsunuz söyleyeyim. Taraftar organize olur maç öncesi bir önceki maçta iyi mücadele eden oyuncuyu tribüne çagirir, digerlerini es geçer. Mesaj gidecegi yere ulasir. Dahasinin takima yarar vermek bir tarafa, Konya maçinda yedigimiz ikinci gol gibi bir de ekstra zarari olur.

O maça gidip de tribünde Tayfun'a küfür eden, "Konya" diye inletenlerin: "Tepemiz öyle bir atti ki ne yapacagimizi sasirdik" demesi durumunda zaten bir infial olmayacakti. Ama bir de kendi evimde, rakibe yapilan tezahürat, bu olmuyor iste.

Çikmamis candan ümit kesilmez. Ben her maçi seyrederken, ister istemez takim 3-0 bile maglup olsa, bir umutla seyrediyorum. Tribünümüz durum 1-1 olunca basliyor protestoya. Yahu bu kulübün bu senebasina gelenler pismis tavugun basina gelmedi. Bir de biz mi vuracagiz simdi sendeleyenlere.

Ben Halilodziç'in de, Fatih'in de, hatta Gökdeniz'in bile bu konuda, basarili olabilme konusunda samimiyetine inaniyorum. Bu sene tarihimizde hatirlamak istemeyecegimiz bir sene olacak. O zaman bize bu igrenç seneyi tekrar tekrar hatirlatacak eylemlerden kaçinalim.

Simdi Denizli maçina gidip de, gol yiyince gene basliyacaksaniz "Denizli, Denizli" diyen tempo tutmaya, gitmeyin kardesim maça. Paraniz da cebinizde kalsin.

Bir baska tehlike daha var. Simdi Çilginlar ile maratondakilerin arasi açilmis gibi gözüküyor. Bu da dogru degil. Çok yanlis isler yapiyoruz çok.

Beyler, Bayanlar,

Takimimiz oyundan ve mücadeleden düsmüs olabilir, ama bu camiayi ayakta, DiMDiK tutmak bizim elimizde. Bizim bizden baska dostumuz yok. Bu isin Istanbul'u Trabzon'u da yok. Memleket hasreti duyan Trabzonsporlular burada takimlarina hasretli olmalari nedeniyle çoook hosgörülüdür. O kadar. Yani kisasi yok birbirinden farkimiz. Simdi durduk yerde dagilmanin anlami da yok. Zaten azinliktayiz, bir de daha da bölününce ufalip kayboluyoruz.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]+1967

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar hangi sartlarda olursa olsun veya kim olursa olsun trabzonspor formasi giyen bir insanin yuhalanmasina karsiyim. bu tepki bu gibi yerlerde gösterilebilir ama maç esnasinda çok büyük zarar veriyor.

birde bu 'konya' diye bagirma meselesi ise artik son damla olmustur. bu maratona el atmak gerekir diye düsünüyorum. bir trabzonspor tarafatarinin görevi maça gitmek ve takimini 90 dk boyunca desteklemektir. çekirdek yemek, kendi oyuncusunu yuhalamak yada rakip takim lehine bagirmak degildir. kaldi ki 2. golden sonra neredeyse 30 dk.lik zaman vardi. yanimaçi çevirebilmek için yeterli bir zaman ama taraftar bu sansi da yok etti diye düsünüyorum. herkese saygilar...

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oo gün Maraton Tribünündeki Bulunan Vee Takimimiz Gol Yediginde Futbolcumuzu yuhalayan ve mac moyunca tek bir tezahurat yapmayip gol yediginde karsi takima tezahuratta bulunan insanlardan igreniyorum... onlar trabzonsporlu iseler ben artik trabzonspora gönül vermiyorum. ayni takimi tutuyor olamayiz..

adamin kapasitesi belli.. oynayabildigi kadar oynuyor ama iyi ama kötü.. onu sahaya süren hocadir.. kötü futboluna ragmen sahada olmasi onun sucu degil hocanin sucudur. tepkiyi topcuya degil hocaya koyacaksinn.. tayfunu yuhaladiniz ne oldu ? arkadasindan tayfunun kanadindan 2. golü yedikk ne katkiniz oldu trabzonspora ? 2-4 ytl bilete verrr 2 ytl cekirdegeee otur bitarafinin üstüne 90 dakka mac izleee. ama futbolcun hata yaptimi yuhalaaa. sonrada karsi takim lehine tezahurat et.. sizin gibi taraftar olmaz olsun !

biraz o ezik istanbul takimlarinin taraftarina bakin da utanin

neye dayanarak rakip takim lehine tezahurat yapilir ki...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

manisa maçindada olmustu bu

kutoz
    Ziyaretçi

Trabzonspor-Denizlispor Maçinin Seyirci ve Hasilat Bilgisi
    Takimimizin Denizlispor?la Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nda oynadigi karsilasmayi 3514?ü biletli ve 3831?i kombine kartli olmak üzere toplam 7345 seyirci izledi. Karsilasmadan 13 bin 210 YTL hasilat elde edildi.

Trabzonspor-Konyaspor Maçinin Seyirci ve Hasilat Bilgisi

Takimimizin bugün Konyaspor'la oynadigi karsilasmayi 4888'i biletli, 4528'i kombine kartli olmak üzere toplam 9416 kisi izliyor. Maçtan 16 bin 155 YTL hasilat elde edildi

Yukaridaki tablo vahim. Hem normalhem de kombine sahibi taraftar, bugünkü maçta tribünden iyice çekilmisler. Hafta arasi olmasina ragmen, Konya maçinda bile daha fazla seyirci vardi tribünde. Irdelenmesi gereken bir durum.Edited by: kutoz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Kutoz,

Irdelenmesi gerekli bir baska durum da, taraftar sayisi azalinca, takimin üzerindeki güvensizligin,çok az bile olsa azalmasi.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk geldiginde bir yerini kaldirmayip, ayagina top gelmesini bekleyen , 2-3 hareketle maç bitiren Yattara yedek iken taraftarin zoruyla sahaya aliniyor ve daha sonra onu alan t.dirktör "oyuncusu üzerinde otoritesi yok.." diye yollaniyorsa; her maç döktügü her bir damla terle aldigi parayi hakeden Hasan istenmeyen evlat ilan ediliyorsa, hiçkimse Tayfun'u yuhalamasina saygi duymamizi beklemesin, bu taraftar ister kale arkasinda otursun ister VIP Lounge'da.. Taraftarin akilli davranmasi lazim; çünkü o futbolcular baska bir maçta öyle bir top oynar ki, alkislamaktan avuçlari patlayan o yuhalayanlar olur yine..
    Edited by: Cenkhan

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trabzonsporlu olmak bugün o yagmurda o sogukta bütün olumsuzluklara ragmen maca gidip takimina destek olmaktir.

trabzonda olup ta bu maca gelmeyen arkadaslari uyariyorum sadece iyi günde degil kötü günde de takiminizin arkasinda olun

ne mutlu bugün ciplak gözle fatih tekke resitalini seyreden 8000 taraftara[img]smileys/smiley32.gif[/img]

yok olay o degil TRABZONSPORUN EN BUYUK AVANTAJI OLAN HUSEYIN AVNI AKER STATI BUYUSUNU KAYBETIYORUZ YOKSA KAYBETTIKMI

DUN AKSAM BIR SPOR PROGRAMDA ESKIDEN 3 ISTANBUL TAKIMLARI TRABZONSPORLA KARSILASIRKEN 0 PUAN YAZARMIS BU ORNEK HERSEYI OZETLIYOR

BU ANIYI ENISTEM ANLATTI BANA BELKI tasvir etilemez ama olsun enistemin dilinden

bir gun vakfikebir de oturuyorum o zamanlar trabzon firtinasi esiyor ulkede bindik bir arbaya gittik maca yenildik statada oyle bir hava var inanilmaz hemen arkadaslarla bindik arabaya basa baas vakfikebire2 km. oteye bir adam indirdiler elinede bir bayrak rakip geliyor taslar kayalar nasil ben atmiyorum sastim kaldim cunku

SIMDI BU ANI BELKI TASVIR EDILEMEZ AMA RAKIP YENINCE BU HAVAYI ALMALI CUNKU ORASI TRABZON O KADAR

Nereden
    İstanbul

arkadaslar ben TRABZON daki taraftarin çogunun çekirdekçi oldugunu bundan çok önce söylemistim abi bir stadin kapali tribüni hiç OTURARAK maç seyredermi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ctmeoy Nickli Üyeden Alıntı

trabzonsporlu olmak bugün o yagmurda o sogukta bütün olumsuzluklara ragmen maca gidip takimina destek olmaktir.

trabzonda olup ta bu maca gelmeyen arkadaslari uyariyorum sadece iyi günde degil kötü günde de takiminizin arkasinda olun

ne mutlu bugün ciplak gözle fatih tekke resitalini seyreden 8000 taraftara[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Yalniz bir daha ki sefere lütfen konya gooool diye bagirmayalim lütfen [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

aynen katiliyorum kardes

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

ben gs macina izmitten kalktim geldim bence trazbonsporluluk bu olsa gerek

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Helal Olsun kardesim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gecen nerede okudugumu hatirlamiyorum ama forumda 5 yildir aidat ödemeyenlerin 3500 kisi civarinda oldugu söylenmisti.. simdi bu kisilerin listesi trabzonspor.org.tr.de var...

oraya bakmaya üsenenleri için bu listeyi buraya yapistirmak istiyorum... ayrica tanidiklariniz varsa da belki ödemelerini saglarsiniz.. benim de varsa bende derim....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tabi o kadar büyük bir yazi buraya sigmadigi için linki veriyorum

Haberler

Aidat borcu bulunanlarin listesi, kulübümüzün internet sitesinde ayrica Sadri Sener Sosyal Tesisleri'nde, Ziya Bey Lokali'nde ve Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde askiya çikarilmistir. Üyelerimizin listeleri kontrolden geçirmelerini önemle rica ederiz. Bu çagrimiza ragmen aidatlarini ödemeyen üyelerimizin yukarida anilan tüzük maddesi geregince üyelik kayitlari yeni bir isleme kadar dondurulacaktir. Bilgi edinilmesini rica ederiz. Saygilarimizla.

5 yil süreyle aidatlarini ödemeyenlerin listesi (*.xls)

trabzonspor.org.tr 'nin anasayfada en altta arkadaslar.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben onu bunu bilmem arkadas.Seneye maçlar olimpiyatta oynansin herkes görsün o zaman trabzonspor taraftarini.Insallah o zaman HERSEY ÇOK GÜZEL OLACAK.

arkadaslar burada yazilanlari okuyunca insan üzülüyor konya maçindan sonra bende yazdim bazi olumsuz seyler ama maçlar istanbulda da olsa trabzondada olsa birlik beraberligimizi kaybetmeyelimbizim ayricaligimiz var zorluklarla mücadele edip 6 kere istanbul saltanatini yikmisizçünkü bizBÜYÜKTRABZONSPOR TARAFTARIYIZ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

laylaylaylayayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa TRABZONNNNNNNNNNNNNNNN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)