Sayfa 3 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 651 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor-Denizlispor ( 3-0 )

ihsanbayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

takimda ruh yok ,taraftar neden sadece tayfunu ve hüseyini islikliyor ,bence bütün takim rezalet .antrönerde rezalet ,takimda ruh kalmamis ,neden feridun ,ali güzeldal ,ergin keles ,ufukhani oynatmiyorsun .neden ömer rizayi ancak 82. dakikda oyuna aliyorsun ,oyundan cikmak isteyen tayfunu neden 10 dakika daha oyunda saklyiorsun ?

denizlispor macina bence su 11 le cikilmali

jefferson

ufukhan fatih akyel stepanov hasan ücüncü

yattaraszymek ademgökdeniz

ali güzeldal ömer riza

fatih ve hüseyin ruhsal bitmis tükenmisler ,tayfun umaratondaki seyirci bitirdi ergin keles,feridun ve ferhat de ikinci yari oyuna almali .

celalettin ,lee ,erdinc bunlardan trabzonspora hayir gelmeyecegi artik bellli,bu kadar rezillik olurmu ya ,kacinci mac i öne gezmemize ragemn kayvbediyoruz ya ??? yuuuh ,ondansonra rahat degiliz diyorlar ,oynadiginiz bu futbolla saygi görmeyi hak ediyormusunuz ?

ya dostlar büyük takimlarin taraftarlarida büyük olur.....kESINLIKLE MAÇA GIDILMELI VE DESTEK VERILMELIDIR......biz nasil büyük takimiz ya..yok maça gitmeyelim yok rakip takim lehine tezahurat yapalim........yok böle seyler trabzonsporlulukta...YAPMAYIN ALLAH ASKINA.....bakin ben bursada ikamet ediyorum ve bursa en kötü döneminde takim küme düserken bile bos trübünlere oynamadi...ki o bursa .. biz trabzonsporuzz......o yüzden maça gidilmeli ve desteklenmelidir....tepkimizi baska sekilde ortaya koymaliyiz.......YENILSENDE YENSENDE TARAFTARIN SENLE ÜZÜNTÜNLE SEVINCINLE SENINLE BIRLIKTE..... trabzondaki tüm dostlarimdan ricam maça gidip takimi sonuna kadar desteklemeli......ve o ruhsuz takimi utandirmali.......

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı units Nickli Üyeden Alıntı
    siz benim ne demk istedigimi anlamadiniz.. eger diyorum sizmaça gitmezseniz oyuncu sezonu zaten kafada bitirmis yarisini bir ayagi tatilde böyle yaparsaniz tamamiyla biter derki baksana onlarda kabul etti.futbolcularda güven olmasa maça çikarlarmine olsa çogu maç basi para aliyo der hocaya çikmaz maça yatar asagi zor degil ki
    ben de gidilmesin falan demiyorum ama.diyosunki futbolcular da güven olmaz ise(!)

sence bunlarda güven varmi.ligin en kötü takimina karsi bile galibiyeti koruyamayan,hemen panikleyenbi takimdan bahsediyoruz.

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar söyle bir yazdiginiz mesajlara baktim da trabzonda oturmayan arkadaslarin hepsi taraftar takima sahip ciksin diyo ama ben trabzonda oturan ve her maca giden bi taraftar olarak diyorum ki gelin bi tribünden seyredin maci da anlayin bizi böyle oynayan takimin macina artik gidilir mi gidilmez mi o zaman kara verin. Konya maci için yeniliriz demistim cikti bu mac için sabaha kadar berabere diyorum umarim cikmaz...

Nereden
    Ankara

valla artik ben kazanmak diye bir kelimeyi hatirlamiyorum[img]smileys/smiley19.gif[/img]. bilen arkadaslar hatirlatsinlar

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TRABZONUM YENECEK

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı oumaer61 Nickli Üyeden Alıntı

valla artik ben kazanmak diye bir kelimeyi hatirlamiyorum[img]smileys/smiley19.gif[/img]. bilen arkadaslar hatirlatsinlar

ben biraz sikarak kazandigimizi hatirliyorum son zamanlarda, güzel futbolu da ben unuttum[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı oumaer61 Nickli Üyeden Alıntı

Hatirlamiyorsan senin sorunun, 19.03.2006 Samsunspor u 2-1 yenmisiz. Macim %100 favorisi TS dir.

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

galibiyet zor malesef.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

bu maçi aliriz.öle yada böle.bunun futbolcularda hocada farkinda.yenmekten baska çareleri yok......

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

[img]smileys/smiley7.gif[/img]hep destek diyoruz ama insan artik bunaliyo bu seyirvci bunu haketmiyo yada bukadarina alisik degiliz

bu sezon kac kere öne gectigimiz maci kaybettik...

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

4 neticeli bi mac yeneriz berabere kaliriz yeniliriz ve her uc sonuctada cildirabilirz

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

denizli konyadan daha iyi takim.kazanmamizi imkan dahilinde görmüyorum.bu futbolla denizli bizi rahat yener.3 puan sürpriz olur benim için.seri maglubiyetlere hazir olalim,neyse ki 40 puan topladik.
    bu sezon bitti yenisine bakalim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Denizli bizi rahat yener...Zaten ben de Denizli yensin isterim...Denizli küme düsmesin...

Bu Milyarlik ruhsuzlar takimi hiç bir seyi haketmiyor...Içimiz kan aglayarak maç seyrediyoruz...Daha 2. dakikada öne geç acemiler mangasi gibi 2-1 maglup ol...En son Özkan Sümer baskan iken 2001-2002 yilinda böyle bir aci dolu sene yasamistik...Bu acilari bizlere yeniden yasatan ruhsuz topçular sanli tarihimizde yerini aldi...

Fatih Tekke'ye,Symek'e ne olduysa, ne hirs kalmis ne de mücadele...Ben böyle topçu istemiyorum...Her futbolcunun formsuz dönemleri olur...Bunlarda düzelme belirtileri de yok...Bizi çildirtmaya devam edecekseniz lütfen çekin gidin...

Djokaj,Ferhat,Jefferson,Lee,Adem,Tayfun,Ahmet Sahin,Hüseyin,Celalattin,Erdinç bu takimda oynayacak kapasite de degil...Bunlar bu takimda yedek bile olamazlar...

Maç tahminim
    Ruhsuz Futbolcular:0 Denizlispor:2

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Denizlispor u yenmek için 1.SART hocayi kovacaksin,yerine sezon sonuna kadar yerli bir hoca ile devam edeceksin.

2.sart Tayfuna forma vermeyeceksin,Fatih Tekkeyi takimdan keseceksin nasil olsa bu sezon bitmis Ali Güzeldal,Ergin kelesi oynatacaksin bize arstist degil formayi terleterek oynayan kosan adam lazim.Aksi takdirde Vahit takimin basinda sahaya çikarsa Banko Denizli kazanir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu futbol ile sebatsporu bile yenemeyiz.....

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu maç hakkinda yorum yapmak bile saçma yensek ne olur yenilsek ne olur kizaten yenilecegimizde asikar

devam hoca devam futbolcular sonuna kadar siz haklisiniz!![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Busefer normal yenilmeyelim bu yetmiyor illa fark yememiz gerekiyosa bu maçta bu gerçeklessinde kendilerini büyük topçu zannedenlerin ve KARIYERIMLE OYNATMAM DIYE ÇIGIRAN HOCA BOZMASININ HALLERINI GÖRMEK GEREKIYOR!Ya kardesim hocayi bilmem ama bizde kariyer kalmadibe!!!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maç futbolcularin hocayi kovdurmak için son hamlesi olacak,,hoca da maalesef bazi kararlari/tercihleriyle onlara yardimci oluyor...

bu yönetim eger adamsa sezon sonunda acimadan, isme bakmadan gerekeni yapmali...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hiç bir önemi olmayan....

içimizde bir heyecan uyandirmayan bi karsilasma....

maça gidecegimi sanmiyorum. bu ruhsuzlarimi seyretmeye gidecegim..... Edited by: blackseastorm

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

su 3 futbolcuyu ilk 18 bile almiyacaksin bu macta 1=symek eski symek i mumla ariyoruz mac istedigi gibi olmuyunca sinirden aglayan symek her topa kosup cabalayan symek artik eski symek ten eser kalmamis.2=huseyin yanindan adam gecirmeyen milli takimda oynadigi oyunu oynayan son iki sezon oynadigi kadar iyi oynayan bi huseyin yok artik eskiden defans a yardimi coktu simdi sifir boyle oynamasina gerek yok zaten ileriye donuk katkisi hic bi zaman yoktu ama defansi saglamdi o da bitmis artik.3=fatih tekke rakip futbolcularin her dokunusunda yere dusen ve faul bekleyen 2 metreden kaleye degil disari atan, kosmayan orta sahaya gelip top almayan savasmayan fatih tekke istemiyoruz.su durumda bu 3 futbolcuyu oynatmaya gerek yok yerine kim koyarsak koyalim hic olmasa elinden geleni yaparlar.

bu sezon izlemeyecegim maç varsa oda budur niye bos yere moralimi bozayim ya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dünkü maçi radyodan dinledim. kanser oldum.

bu maçin kendisini degil, özetini bile seyretmeyi düsünmüyorum. pazar günü gidip bogaz sahilinde gezecem. yoksa Allah korusun hakkaten hastalanacagim yaw.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçi alsak ne degisecek ? almasak ne degisecek ?

Bence son darbeyi futbolcular vurur hocaya... bu maçin sonucu geçmis haftalara datakimin içerisinde neler olduguna isaret edecek.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bu maça gidilmesin bakalim takim kendini seyirciye karsi baski altinda mi hissettigi çin yoksa gerçekten te kötü oldugunu için mi kazanimiyor anlayalim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)