Sayfa 2 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 651 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor-Denizlispor ( 3-0 )

Nereden
    Belçika

bu sene fb ve bjk maclari haric hicbirini izlemicem yeter be!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ismet61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    maça gideriz gitmesine de bugünkü senaryopazar da tekrarlanirsane olur o stadda valla bilemiyorum.

Ben de bilemiyorum . Hatta ben bu maç için bekledim biseyler ama taraftarimiz iyi sabretti[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nasil bir $eyler beklediniz, Diyarbakirdaki gibi sahaya inmek gibimi ,yoksa bir iki futbolcuyu tartaklamak gibi mi? Ba$ka ne yapsinlar,oyun esnasinda kendi futbolcusunu yuhaladilar? Bu $ekilde kendi takimlarina moral veren taraftar varmi ba$ka?

Bunu söylerken temenni maksadinda söylemedim, ayrica bu dediklerinizin hiç birinide kastetmedim ..Konu dagilmasin ..ama onlar bu taraftarla haftalardir dalga geçiyor..bu da unutulmasin lütfen [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maça gideriz gitmesine de bugünkü senaryopazar da tekrarlanirsane olur o stadda valla bilemiyorum.

Ben de bilemiyorum . Hatta ben bu maç için bekledim biseyler ama taraftarimiz iyi sabretti[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nasil bir $eyler beklediniz, Diyarbakirdaki gibi sahaya inmek gibimi ,yoksa bir iki futbolcuyu tartaklamak gibi mi? Ba$ka ne yapsinlar,oyun esnasinda kendi futbolcusunu yuhaladilar? Bu $ekilde kendi takimlarina moral veren taraftar varmi ba$ka?

valla söyle bi sey var,moral de çok verildi bu takima,para da çok verildi,aklina ne geliyosa verildi yanii..

adam sahada geziyorsa alkislamak mi lazim o adami..küme düsmemeye oynayan takimlarin futbolcularina bak,o hirs ,o azim..yenilseler bile taraftar alkisliyor..ama burda o durum yok yani.taraftara b.k atmayin hemen.

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı
    bu sene fb ve bjk maclari haric hicbirini izlemicem yeter be!!!
    En güzeli bu, hekes tebkisini demokradik bi $ekilde göstersin.

Nereden
    Almanya

Taraftara b.k atmiyorum(o b.k yi sen yazdigin icin kullandim) takimi protesto etmek farkli bir $ey, onlarin icinden birilerini secipte yuhalamayi dogru bulmadigimi söylüyorum. Mac bittikden sonra protesto et,2. dakikada gol oldugu gibi, 90+2 de de gol olabilirdi, gercek taraftar mac bitimine kadar destekler, ho$una gitmiyorsa oynanan oyun, bir dahaki maca hatta düzelene kadar hic bir maca gitmeme hakkinda var, o hakkini kullan, o trübünlerde herkes istedigini yapma özgürlügüne sahip deyildir.

Nereden
    Trabzon

maça giden nasil istedigi tepkiyi verme hakkina sahip degildir? o takim taraftarin takimi,istedigi tepkiyi verir.taraftar da her sey mükemmel giderken yuhlamiyor futbolcularini,topçuyu umursamaz görünce çildiriyor o da..sen ona küfretme,söyle böyle yapma mi diyeceksin..nazik ol,küfretmek ayiptir,futbolcunun ruhu bozulur,maçin bitmesini bekle,onlar çiksin,sonra devamhe ?

Karamsar bakmak istemem ama camia olarak bu tür hareketlere devam edersek alacagimiz beraberlik kardir..

Nereden
    Almanya

Eger taraftar kendileriyle dalga gecildigini dü$ünüyorsa, ne i$i var orada gitmesinler oraya, dalga öyle gecilmez böyle gecilir. Taraftar olmasa onlarin oyunuda i$e yaramaz, dalgasida.

Nereden
    Almanya

maça giden nasil istedigi tepkiyi verme hakkina sahip degildir? o takim taraftarin takimi,istedigi tepkiyi verir.taraftar da her sey mükemmel giderken yuhlamiyor futbolcularini,topçuyu umursamaz görünce çildiriyor o da..sen ona küfretme,söyle böyle yapma mi diyeceksin..nazik ol,küfretmek ayiptir,futbolcunun ruhu bozulur,maçin bitmesini bekle,onlar çiksin,sonra devamhe ?

Eger taraftarin her $eyi yapma hakki vardir diyorsan, sezon sonu bize gelmek istemeyen oyuncularada kizma hakkina sahip deyilsin. Yildiz sözü veren yöneticiler bayagi seviniyor $imdi, onlari büyük bir yükden kurtariyorsunuz, böyle giderse elindekileride kaciracaklar. Futbolculara kimse bir $ey demesin demiyorum, ama ölcüyü kacirmayalim.( ayrica cevap yazmak zorunda deyilsin, senin baki$ acinla benimki örtü$müyor)

Nereden
    Trabzon

"Eger taraftarin her $eyi yapma hakki vardir diyorsan"

---------

maç içindeki tepkiden bahsediyorum,her zaman her seyi yapar demiyorum.

ayrica son mesaji ben yazacagim diye bi kompleksim yok,bundan önceki mesajina yazmadim mesela..

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar e-mail atalim yönetime yeter artik biktik hoca zaten kafasindan silmis bizi maçtan sonra konusmamis bile 100 bin dolar alacagi varmis versinler kurtulalim ya e-mail kampanyasi baslatalim biz senol günese bu kadar sabretmedik info@trabzonspor.org.tr e-mail atalim haydi destek arakadaslar zaten bir hedefimiz kalmadio yüzden yeni hoca gelsin ya haydie-mail atalim destek verin lütfen arkadaslar

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçida yenilirsek arada kabak Samsunspor ve Dobi'mizin basina patlamis olacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eger taraftar kendileriyle dalga gecildigini dü$ünüyorsa, ne i$i var orada gitmesinler oraya, dalga öyle gecilmez böyle gecilir. Taraftar olmasa onlarin oyunuda i$e yaramaz, dalgasida.

Bu taraftar onlar için gitmiyor oraya ..Onlar o renkleri temsil ediyolar sadece o kadar ..Bu taraftar ne kadar kirgin öfkeli de olsa yine o stada gidecektir. Her hafta öyle olmuyor mu zaten

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzondaki taraftar takimi iyi desteklemiyor...tezahürata sira gelince bazi taraftar gruplari biraz ses yapiyor o kadar....ama yuh cekmeye sira gelince tüm stad inliyor..

Nereden
    Almanya

Bu taraftar onlar için gitmiyor oraya ..Onlar o renkleri temsil ediyolar sadece o kadar ..Bu taraftar ne kadar kirgin öfkeli de olsa yine o stada gidecektir. Her hafta öyle olmuyor mu zaten
    Dogrudur, sorunda zaten burada ba$liyor, o renkler kalici futbolcular gidicidir, spor kurallari icinde yapilan hic bir $eye kar$i deyilim, Tayfunun seyirciyi gösderip cikmak istemesi ho$ bir göründümüydü?

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Denizli iyi oynuyo.Mehmet Yilmaz da formda.Hiç umudum yok

Nereden
    Trabzon

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzondaki taraftar takimi iyi desteklemiyor...tezahürata sira gelince bazi taraftar gruplari biraz ses yapiyor o kadar....ama yuh cekmeye sira gelince tüm stad inliyor..

çok iyi olmayabilir ama çok da kötü degil..Ts-gs maçini adamin biriradyodan dinliyor;adamdaki yoruma bak;" yine ses yok stadda;insan bi çit sesi çikarir yahu!'" !!

ama maça gidenlere sor bak taraftar nasildi o maçta..bazilari bazi seyleri takmis kafaya,vazgeçmiyor..o maçtan sonra basin sözcümüz açikladi;"taraftarimiza tesekkür ediyoruz,çok iyiydiler bugün"diye.

demek ki radyodan dinleyip karar vermemek lazim..

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bu mesajlari okuduktan sonra gülüyorum arkadaslar ciddi ciddi böyle bise olmaz kisaca ne yapmak istiyonuz...yok maça gitmeyelim yok msj yazmayalim yok onlara ceza verelim...kisa bi yolu var abi trabzonsporlugu birakn okadar kolay...bu laflara ne gerek var....simdi geçip karsima sen ne demek istiyon biz fanatik asik trabzonsporluyuzda dersiniz varya...arkadaslar yakismaz bize siz o haraketleri yaparsaniz en azindan 2 yil geri gideriz..bunu bastan diim de sonra taraftar ile futbolcu küs...futbolcular sallar maçlari takmaz...size ciddi diyorum trabzonda olsaydim bugün 5de yeseydik pazar stadta olurdum çünkü benim orda durmam fubolcuya güven verecektir...en azindandan taraftar için oynayacaktir.

Nereden
    Almanya

Futbolcuyu gücümsemek gibi bir niyedim yok, Hasan Ücüncü, Tayfun bunlar Trabzonda oynayacak oyuncular deyil, eger oynatiliyorlarsa suc onlarin mi? Ayrica yürekten oynayanlarinda ba$inda geliyorlar, ama yetmiyor. Erdinc bunaldigi icin gitmek istedi, dünyayi kafasina yiktik, adama defol git, hatta Kayseri macini satti diyenler bile oldu, o adam daha nasil motive olupta oynayacak? Ben bu gibi $eylerin dogru olmadigini söylüyorum. M.Yilmaz gol kacirdigi icin yuhalandi, sahada yürüyemez hale geldi, ve gitti takimdan bu gün oynayanlar ondan cokmu daha iyi oynadilar.Ben futbolculari savunmuyorum, onlari protesto etme yönteminin dogru olmadigini söylüyorum. Haftaya bakin, tayfunun yerine oynayan oyuncu daha cok bocalayacak, ayni korkulari ta$iyacak, belki daha fazla hata yapacak.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bu maçtanda yenilgiyle ayriliriz.Alistik artik.Senol Günes 2 maç kaybetti gönderildi.Bu Halilhodziç gitmek için neyi bekliyor?

Mehmet Yilmaz gol atar simdiden söyliyim...

Nereden
    Trabzon

Futbolcuyu gücümsemek gibi bir niyedim yok, Hasan Ücüncü, Tayfun bunlar Trabzonda oynayacak oyuncular deyil, eger oynatiliyorlarsa suc onlarin mi? Ayrica yürekten oynayanlarinda ba$inda geliyorlar, ama yetmiyor. Erdinc bunaldigi icin gitmek istedi, dünyayi kafasina yiktik, adama defol git, hatta Kayseri macini satti diyenler bile oldu, o adam daha nasil motive olupta oynayacak? Ben bu gibi $eylerin dogru olmadigini söylüyorum. M.Yilmaz gol kacirdigi icin yuhalandi, sahada yürüyemez hale geldi, ve gitti takimdan bu gün oynayanlar ondan cokmu daha iyi oynadilar.Ben futbolculari savunmuyorum, onlari protesto etme yönteminin dogru olmadigini söylüyorum. Haftaya bakin, tayfunun yerine oynayan oyuncu daha cok bocalayacak, ayni korkulari ta$iyacak, belki daha fazla hata yapacak.

katiliyorum gerçianlatmak istediklerimiznerdeyse ayni

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Bu maçtanda yenilgiyle ayriliriz.Alistik artik.Senol Günes 2 maç kaybetti gönderildi.Bu Halilhodziç gitmek için neyi bekliyor?

Mehmet Yilmaz gol atar simdiden söyliyim...

Insallah atar, yoksa maçta gol falan izleyemeyiz 0-0 berabare biter, bizim dahiyane hocamizin taktikleriyle.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Valla öyle kardes.Denizli gol atsinda hiç olmazsa gol izliyelim.Bizim Vahid 7-8 kisiyle defans yapar nasil olsa...

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı units Nickli Üyeden Alıntı
    bu mesajlari okuduktan sonra gülüyorum arkadaslar ciddi ciddi böyle bise olmaz kisaca ne yapmak istiyonuz...yok maça gitmeyelim yok msj yazmayalim yok onlara ceza verelim...kisa bi yolu var abi trabzonsporlugu birakn okadar kolay...bu laflara ne gerek var....simdi geçip karsima sen ne demek istiyon biz fanatik asik trabzonsporluyuzda dersiniz varya...arkadaslar yakismaz bize siz o haraketleri yaparsaniz en azindan 2 yil geri gideriz..bunu bastan diim de sonra taraftar ile futbolcu küs...futbolcular sallar maçlari takmaz...size ciddi diyorum trabzonda olsaydim bugün 5de yeseydik pazar stadta olurdum çünkü benim orda durmam fubolcuya güven verecektir...en azindandan taraftar için oynayacaktir.

1-simdiye kadar taraftar hep vardi futbolcular maçi salladimi?

2-simdiye kadar taraftar hep vardi futbolcularda en ufak bi güven varmi?

3-simdiye kadar taraftar hep vardi futbolcular bu sezon taraftar için oynadiklari bi maç varmiydi?

Nereden
    Trabzon

siz benim ne demk istedigimi anlamadiniz.. eger diyorum sizmaça gitmezseniz oyuncu sezonu zaten kafada bitirmis yarisini bir ayagi tatilde böyle yaparsaniz tamamiyla biter derki baksana onlarda kabul etti.futbolcularda güven olmasa maça çikarlarmine olsa çogu maç basi para aliyo der hocaya çikmaz maça yatar asagi zor degil ki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)