Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 118 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Sonuçlarin Faturasi Kimlere Çikmali

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı enmavi61 Nickli Üyeden Alıntı

Taraftarin görevi nedir?
    Futbolcusu ve hocasini daha adi anons edilirken yuhalamak.

Tayfun zaten ayri bir âlem artik istese de oynayamaz.
    Bu durumda birilerine bir kilo kina göndermemiz gerek.

... Neden evimizde daha çok zorlaniyoruz?... Cevaplari belli...Futbolcular kadar taraftarin çogunlugundada ruh kalmamis.
    Sevgili kardesim ben bugün Avni Aker'de küçük bir azinlik disinda taraftar falan görmedim. Sadece klasik sartlanmayla hareket eden, sevmedikleri futbolcular hata yaptiginda salyalari akan, arada bir kafaya taktiklari oyuncuyu sahaya çagiran ruhsuz, basiretsiz, vicdansiz, irfansiz, idraksiz bir güruh vardi. Pavlov'un ruhunu sâd ettiler!

...Seneye maçlar Istanbul'da olsun da görsünler taraftarlik nasil bir sey... Ayip... Köstek degil, destek; olur böle kazalar...

Son cümlesi hariç altina tereddütsüz imza atacagim bir ifade. Bu takimi bir an önce bu sehirden kurtarmak lazim. Yeni stad insaati gibi hazir bir mazeret de varken Trabzonspor'u en az iki yil bu çapulcular sürüsünden uzaklastirmakta fayda var. Tribünde oturup çekirdek yiyip, sigara tüttürerek sahadaki futbolcuya, kenardaki hocaya galibiyet siparisi veren basiretsizlere, mahalli kanallarda kaptigi muhabirlik sayesinde kendini allame-i cihan zanneden aymazlara, her firsatta alttan alta dis gösteren eski futbolcu ve hocalara yeterince tahammül edildi. Hem Istanbul'daks renkdas ve kardeslerimizin de bu takimi canli seyretme hakki yok mu? En az bizim kadar var. Buradaki klasik sartlanmislardan çok daha samimi destek olacaklarindan eminim. Belki benim gibi samimi insanlar biraz hasret çekeriz. Ama Trabzonspor'un kurtulusu ugruna çok küçük bir bedel ve seve seve öderiz. Kendini bu takimin efendisi ve ebedi sahibi zannedenler birkaç sene nal toplasinlar da akillari baslarina gelsin.

Ayrica son cümlene katilmiyorum. Bu bir kaza degildi. Taraftarin(!) kendi takimi infaz ve imha edisiydi.

Gelelim bütün bunlardan kimin sorumlu olduguna:

1. Bu takimi küçük olsun bizim olsun mantigiyla yönetenler ve halen yönetmeye talip olanlar,
    2. Rio plajlarinda gününü gün edip, sonradan boyanmis birkaç müsveddeyle buraya dönenler,
    3. Kadrosu yeterli olmadigi halde elindeki yildiiz futbolcuyu satanlar,
    4. Kendini takimin ebedi sahibi ve efendisi sayan yerlinin yerlisi eski hoca ve yöneticiler,
    5. Yerlinin yerlisinin de yerlisi, kiyida kösede pusuya yatmis görev bekleyen taze futbolcu eskileri,
    6. Yukaridakilere yardim, yataklik, yardakçilik ve yalakalik yapan mahalli basin,
    7. Boyali basindaki dostlarimiz(!),
    8. Sahada amatör pazarlikta profesyonel futbolcular,
    9. Taraftar oldugunu zanneden bir alay ruhsuz,
    10.I. Pavlov,
    11.Ultraviyole Isinlari,
    12.George Bush,
    13.Hakemler,
    14.Banu Alkan,
    15.Küresel Isinma,
    16.Tecavüzcü Coskun.

Arz ederim.Edited by: Poetricus

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

ilk yarinin ilk maçi...: kayser-trabzon...seyredemedim.dügün vardi...yenildik.

erciyes-trabzon: seyredemedim...nöbetciydim...yenildik

bugünkü maç:isten 5 te çiktim.geç kaldigim için seyredemedim... yenildik.

aralardaki tüm maçlari seyrettim:tuhaf bir tesadüf.... yani demek istedigim faturayi bana kesin.suçlu benim.....

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

suçu tek tarafli aramamali ama hocanin suçu çok göze batiyo
    bu kadar yanlis oyuncu seçimleri yapilamaz
    futbolcular da çok suçlu tabi ki ne olursa olsun mücadele etmeliler ellerinden geleni yapmalilar ama onlarin da bise yaptigi yok halile ayak uydurmuslar
    saldim çayira mevlam kayira
    su takimi tutup da o formayi giyen bi insan nasil mücadele etmez o sahada anlayamiyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tartismada makas neden gittikçe açiliyor anlamak zor. Yani Vahid Hoca'yi destekleyenlerle desteklemeyenler arasinda bu kadar belirgin bir ayrimin olmasina sasiyorum.

"Tek suçlu" diye birtanimlamayi kabul etmiyorum.

• "Vahid Hoca gitsin" diyenlerin inatla futbolcularimizin ortaya koymadigi mücadeleden bahsetmemeleri,

• "Vahid Hoca kalsin" diyenlerin de, hocanin hatalarindan inatla bahsetmemesi
    • [/list]

anlasilacak gibi degil. Önyargilarinizi birakin. Basari nasil futbol unsurlarinin "hepsinin" bir arada olmasiyla geliyorsa, basarisizlik da aynen öyle oluyor.

Diye diye dilimde tüy bitti: Bu takimdan bu sene bir hosaf olmayacak. Bu çok net belli. Belki sansli galibiyetler alacak, belki de kör kursun gibi beklenmedik maglubiyetler alacagiz. Ama bu sene bu takim "sene basindan beri" bir türlü koordineli oyun oynayamiyor. Geçen sene gözü kapali birbiriyle anlasan, oynayan oyuncular bu sene yanyana pas yapamiyorlar.

Demek ki faturayi tek bir adrese çikarirsaniz, o halde yeni gelen hoca, oyuncu ya da yönetim, kim gelirse gelsin basarili olamayacaktir.

Önümüzde uzun senelerdir ilk defa "Seneye Sampiyon olacagiz" diyen bir yönetim var. Bu seneyi rahat birakin da verdikleri bu sözü tutmak için baski altinda kalmadan, mazeret üretmeden yapacaklarini yapsinlar.

Eger onlar da tribüne oynamaya baslarlarsa, vay seneye de halimize.

O nedenle simdilik faturalarinizi kaldirin, veresiye defterine yazmaya devam edin. Yoksa koçan koçan faturalar da yetmeyecek.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca`nin oyun taktigi ve oyuncu secimlerinde hatalari var. Kabul. Lakin bu cokusun mazisi Anorthosis maclarina dayaniyor. Takim hala kendisine gelebilmis degil. En kucuk basarisiz netice ya da mac icinde islerin kotuye gitmesi oyuncularin beynindeki filmi geri sariyor ve herseybasa donuyor. Dahasi, bu tarz yenilgilerartik sok terapi vazifesi gormuyorsa cok ciddi sorunlarimiz var demektir.Bunun yaninda oyuncular kendilerine guvenlerini kaybetmis ve dahasi isteksiz. Bu durum Senol Hoca doneminde de boyleydi. Vahit hoca doneminde de! Demek ki sadece Hoca`nin basarisizligi olarak algilanacak bir mevzu degil bu! O halde oyuncu kadrosundaki revizyona devam etmek gerekiyor. Basta nami "Star" olanlardan baslamak uzere.

bu sonuclarin faturasi bence ilk basta bu takimin sirtinda yillardir yük olan fatih ve gökdenze cikmali kimseye hocaya tayfuna suc bulmasin..simdi ufukhani herkes begeniyr örnegin ama 2 yil sonra onada aynisi yapilacak tayfun bence türkiyenin en iyi sagbeklerinden biri ve bu takimda cok fazla terbi tecrübesi yasadi...

HER ZMAAN KAYBOLAN YILLARIN HESABINI SORAN FATIH VE 6 AYDIR REZZILLIGIN MIMARI OLAN GÖKDENIZ BU SEZONNUN HEBA EDILMESINI SAGLADI BIR AN ÖNCE GITMELI

FATIH TEKKE GÖKDENIZ LEE HÜSEYIN CELALEDDIN JEFFERSON .DJOKAJ MUTLAKA GITMELI

SON OLARAK SUNU DIYEBILRIM HALILHODZIC KALMALI STEHANOW GIBI SÜPER BIR DEFASN OYUNCUSUNU GETIRMIS KENDISINI TEBRIK EDIYORUM

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bu haftadaki maça gidilmesin seyircisiz oynansin bakalim takim kendini baski altinda hissettigi için mi yoksa gerçekten kötü oldugu için mi bu sahada bu kadar aciz oynuyor....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keske faturalari çikarmak için yada hesabin kapatilmasi için vadenin doldugu tarihi bekleyebilsek.Mesela kendimde dahil Aktug yönetimine ates püskürdüm bize çok çok kötü bir transfer sezonu yasatarak kötü bir sezona davetiye çikardiklari için.Halbuki en azindan kaybedildigi bastan belli olan bu sezonu bitirmeleri ve bugünkü basarisizliktan nasiplerini almalari gerekiyordu.

Eger illede bir fatura çikarilacaksa camianin sabirsizligina çikarilabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BU SENE HER MAÇINDA TAKIMINI DESTEKLEYEN SEYIRCILERIMIZIN DISINDA KI HERKES SORUMLUDUR....

HIÇ KIMSEI KENDISINI KURTARMAYA ÇALISMASIN....

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Suç Hocada suçu ne Ömer Riza yi oynatmamak ve Tayfun-Ufukhan Tercihi biz isi çözmüsüz yaw hemen hocayi arayip söyleyelim bunu yani dün bunlar oynasaydi biz maçi kazanacakmiydik. daha öncede söyledik tamam Vahid hocaninda hatalari var ama baskalarinin bu sonuçlarda suçu daha çok Sultanlarin!!! hiç mi suçu yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1-Atay aktug yönetimi

2-Vahid halilhodzic

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

EVET BEYLER DENIZLI MAÇINI BOYKOT EDELIM!!!NASILSA HOCA TOPÇUYU - TOPÇUDA BIYERLERI PROTESTO EDIYOR TARAFTARDA HOCAYI VE FUTBOLCULARI PROTESTO ETSIN!ENAZINDAN STADDA KALP KRIZI GEÇIREN OLMAZ.....RUHSUZLAR ASAGILIKLAR BIZI BU HALE SOKTUNUZ.BU ÜLKEDE KAÇKISI HELE O SEHIRDE KIM SIZIN KAZANDIGINIZI KAZANIYOR?BEYLER MILLET 450.YTL YE BIR AY GEÇINIYO BUNU KAFANIZA SOKUN!!!SAN SÖHRET; YOLDA YÜRÜYÜSÜNÜZ FARKLI HAVALARDASINIZ 20 YASLARINDA KIÇINIZI KALDIRAN DEPLASMANLARDA SIZI KRAL GIBI KARSILAYAN EVINE RESIMLERINIZI ASANLARA BUNLARI YAPMAYA HAKKINIZ YOK!!!

Nereden
    Ankara

böyle taraftar oldugu sürece dünyanin yildizlari gelsin yine sampiyon olamaz bu takim önümüzde ki 20 yil basari felan beklemesin kimse, stadta futbolcularin söven küfreden adamlarin ölmesi yerlerini gerçek taraftarlarin almasi gerek. aci verici

Nereden
    Ankara

bide saçma birsey atilmis ortaya vahid hocadan önce takim sampiyonluga oynuyormus 123 puan öndeymisde vahid hoca gelip takimi batirmis gibi bir hava esiyor ne kadar ilginçsiniz siz öyle.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bugünleri gelmemiz deki ana sebep tabiki ATAY AKTUG yönetimdir.Devrettigi yönetimde bir önceki yönetim gibi dogru zamanda dogru hamleleri yapamadigi için sonuç herkesin ti ye aldigi bir TRABZONSPOR.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

daha önce baska bir topicte yayinlamistim bu klibi ama yeri ve zamani oldugu için birde burada yayinlayayim dedim, sehir isimli klip için tiklayin: bugünlerimizi anlatan bir çalisma:

http://www.speedyshare.com/518286599.html

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vahid,tayfun,hasan [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yeni dönemdeki yenilgilerin faturasini da simdiden yazalim.

Yeni gelecekteknik direktörümüz istifa[img]smileys/smiley5.gif[/img]

baskasinda suç olmaz zaten.kesin o hatali olacaktir.

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SIZE TEK KELIME TAYFUN CORAAA

BI GIT DEFOL YETER BE YETERRRR

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Alpayer Nickli Üyeden Alıntı

Yeni dönemdeki yenilgilerin faturasini da simdiden yazalim.

Yeni gelecekteknik direktörümüz istifa[img]smileys/smiley5.gif[/img]

baskasinda suç olmaz zaten.kesin o hatali olacaktir.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]imzanda süper olmus[img]smileys/smiley32.gif[/img]zaten hep teknik direktör suçludur!!

[img]smileys/smiley19.gif[/img]sabir nereye kadar 9 yasinda oglum var fanatik biTRABZONSPOR luyuz aslen SIVAS liyiz oglum artik neden TRABZONSPOR diyor ona cevap veremiyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img]

sonuç neolursa olsun maç gitmeye devam 2 hafta sonra TRABZON ANKARA ya gelecek ben yine oglumu alip maça gidecegim HEP DESTEK TAM DESTEK INADANA TRABZON

Nereden
    Avrupa Diğer

ankarada ki maçta bende olacam ve idadina tayfun diyorum tamam ilk 11de oynamayabilir ama tayfun diye bagiracam tirübündee

Nereden
    Trabzon

Alıntı emekcan Nickli Üyeden Alıntı
    sonuç neolursa olsun maç gitmeye devam 2 hafta sonra TRABZON ANKARA ya gelecek ben yine oglumu alip maça gidecegim HEP DESTEK TAM DESTEK INADANA TRABZON

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alıntı serseerii Nickli Üyeden Alıntı
    ankarada ki maçta bende olacam ve idadina tayfun diyorum tamam ilk 11de oynamayabilir ama tayfun diye bagiracam tirübündee

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)