Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 32 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftardan arsive katki

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gerçekten çok tesekkürler sagol[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ali_Aydın_29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

tonyali_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Sevgili SIMAL YILDIZ'i arsiviniTRABZONSPOR kulübümüze hediye ettigin için tesekkür ederim.Ancak bu arsivini BMN de bizlerle paylasiyordun, simdi daha çok taraftara ulasmasi için bu arsivin TRABZONSPOR 'un elindeki arsivle birlestirilerek basilmasi için bir öneride bulundunuzmu ? Veya böyle bir teklif yapildimi ? Sayet arsiviniz KULUBÜN ARSIV'inde KALACAKSA !!!

SAYGILARIMLA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sn. Özçilingir,

Bu arsivi Trabzonspor'a göndermeden önce telefonla Mustafa Demir Bey ile görüstüm. Kendisi su anda Trabzonspor için video görüntülü, basindan malzemelerle takviyeli büyük bir arsiv çalismasi baslattiklarini ve tam da böyle bir dönemde benim naçizane arsivimi de kullanabileceklerini bildirdi. Sanirim bu konusmayi Aralik 2005'te yapmistik. Daha sonra genel kurul yapildi ve tekrar görüstük bir degisiklik olacak mi diye. Bana hiçbir degisiklik olmadigini ve çalismalarinin devam ettigini bildirdi.

Sözün özü; öyle tahmin ediyorum ki bu sene içinde Trabzon'da Trabzonspor'umuzun çok güzel bir arsivi olusacak. Bu basili hale getirilecek mi bilmiyorum ama orada sergilenecegini biliyorum.

Bunun Trabzonspor'a katkisi yaninda, bana da söyle bir faydasi olacak. Her kötü sonuçtan sonra açip bu arsivden maçlara baka baka kendimi amiyane tabiriyle "gaza" getirmeyecegim ve sonraki her kötü sonuç beni tekrar ayni hayal kirikligina ugratmayacak.

kutoz
    Ziyaretçi

Gönül isterki, simalyildizi'nin vermis oldugu bu arsiv degeri malzemelerin, kronolojik bir sirayla kitap haline getirilerek satisa sunulmasi. Bizde alsak, kütüphanemizdeki diger bordo-mavi kardeslerinin yanina koysak. Umarim böyle birsey gerzeklesir.

@simalyildizi, arsivinden ayrilirken eminim yüregin burkulmustur. Insallah bunun geri dönüsü olurda, bu ayrilik mutluluga dönüsür. Bu ince davranisindan dolayi, tesekkür ederim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)