Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadri Şener İstifa

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Sadri Şener İstifa

Bu zamana kadar sessiz kaldınız bir bildiniz vardır dedik biz de sizin gibi sessizce süreci bekledik.

Şampiyonlar ligi'ne gittik. Biz gitmiyoruz UEFA bizi gönderiyor dediniz.

Şike konusunda hakkımızı aramadınız.

Hakkımız olan kupayı istemekten bile acizsiniz.

Bu taraftar merttir, haksızlığın karşısında durur suçu kabullenemez. Kendisi yapsa bile..

Ve şimdi de bu taraftarın yüzüne baka baka şike suç sayılmasın diyebiliyorsunuz.

Öyleyse bizim de sesimizi çıkarmamızın zamanı geldi başkan.

SADRİ ŞENER İSTİFA!

Kulüpler Birliği, Gençlerbirliği Kulübü'nün tesislerinde 14 takımın temsilcilerinin katılımıyla toplandı. Kulüpler Birliği adına açıklama yapan İlhan Cavcav, Disiplin Talimatı'nın 55. maddesindeki bazı bölümlerinin değişmesini istediklerini söyledi.

ANKARA - Kulüpler Birliği Toplantısı Ankara'da Gençlerbirliği Spor Tesisleri'nde yapıldı.

Toplantıya 14 kulüpten başkan ve yönetici düzeyinde katılım olurken Antalyaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Mersin İdman Yurdu ve mazeret belirten Sivasspor katılmadı.

Toplantı sonunda Kulüpler Birliği, Disiplin Talimatı'ndaki 55. maddedeki bazı bölümlerin değişmesini istedi. Kulüpler cezalarda yönetici ve kulüplerin ayrılmasını istiyor.

Toplantı sonunda Kulüpler Birliği adına en yaşlı üye sıfatı ile Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav bir açıklama yaptı.

Cavcav yaptıgı açıklamada şunları söyledi: "Kulüpler bana onursal başkanlık teklif ettiler ben de uzun yıllardır futbolun içerisinde olduğum için bu teklifi kabul ettim. Bugün Ankara'da CHP, AK parti ve MHP Genel başkanları ve başkan yardımcılarına ziyaretlerde bulunarak şiddet yasası ile ilgili öneri ve tavsiyelerde bulunacağım. 13 Eylül'de İstanbul'da tekrar toplanarak Kulüpler Birliği başkan adayını belirleyeceğiz. 20 Eylül'deki Türkiye Kulüpler Birliği Başkanlığı için tek adayla seçim yapacağız. Seçim Ankara'da gerçekleşecek. Yasa ile ilgili bütün kulüp başkanları ile aramızda müzakereler yaptık. Yasa çıkarken bütün kulüplerin haberi yoktu. Kabahat Meclis'te değil, kulüplerimizde. Bu yasa kulüp ve başkanlarını çok zor duruma bırakıyor. İleriki zamanlarda kulüpler kendilerine yönetici ve başkan bulabilmek için gazetelere ilan vermek zorunda kalacaklardır. 55. madde ile ilgili gerekli tüm makamlarla görüşeceğiz. Türkiye Futbol Federasyonu özerktir. Onların vereceği kararlara kulüpler olarak saygılıyız."

DEĞİŞTİRİLMEK İSTENEN 55. MADDE

(1) Müsabakanın sonucunu hukuka veya spor ahlakına aykırı şekilde etkilemek veya buna teşebbüs etmek yasaktır. Bir futbolcuya veya kulübe teşvik primi verilmesi de bu kapsamdadır.

(2) Bu hükmü ihlal eden kişiler, bir yıldan üç yıla kadar müsabakalardan men veya hak mahrumiyeti cezasıyla; kulüpler ise küme düşürme cezasıyla cezalandırılır. İhlalin ağırlığına göre küme düşürme cezasına ek olarak puan indirme cezası da verilebilir.

(3) İhlalde sorumluluğu bulunan kişi veya kulüplere ayrıca para cezası verilir.
    Bir Gün Mutlaka!!

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Bu zamana kadar savunan bende katılıyorum Yönetim İstifa...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Tunay ERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

önce duruma açıklık getirsin, eğer gerçekten böyle bir durum var ise defolsun gitsin.
    Darağacında olsak bile son sözümüz: "şikebahçe düşecek."

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Saçmalamayın arkadaşlar, o kadar da değil, Sadri başkan bilmiyor mu? Akıntıya kürek çekerken yanına mı gideceksin? TS tek kaldı belli ki, suda mı boğulsun? Gözünün yaşına bakarlar mı?

Diğer tüm klüpler, özellikle de Demirören(tüm istanbul klüpleri adına)-Cavcav ve diğer anadolu yalakaları, herseyiyle pisliğin içindeler.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cavcav yaptıgı açıklamada şunları söyledi: "Kulüpler bana onursal başkanlık teklif ettiler ben de uzun yıllardır futbolun içerisinde olduğum için bu teklifi kabul ettim. Bugün Ankara'da CHP, AK parti ve MHP Genel başkanları ve başkan yardımcılarına ziyaretlerde bulunarak şiddet yasası ile ilgili öneri ve tavsiyelerde bulunacağım. 13 Eylül'de İstanbul'da tekrar toplanarak Kulüpler Birliği başkan adayını belirleyeceğiz. 20 Eylül'deki Türkiye Kulüpler Birliği Başkanlığı için tek adayla seçim yapacağız. Seçim Ankara'da gerçekleşecek. Yasa ile ilgili bütün kulüp başkanları ile aramızda müzakereler yaptık. Yasa çıkarken bütün kulüplerin haberi yoktu. Kabahat Meclis'te değil, kulüplerimizde. Bu yasa kulüp ve başkanlarını çok zor duruma bırakıyor. İleriki zamanlarda kulüpler kendilerine yönetici ve başkan bulabilmek için gazetelere ilan vermek zorunda kalacaklardır. 55. madde ile ilgili gerekli tüm makamlarla görüşeceğiz. Türkiye Futbol Federasyonu özerktir. Onların vereceği kararlara kulüpler olarak saygılıyız."

----------------------------------------------------------------------

Ya adama bak, resmen "SIKE olmazsa olmazdir" diyor!

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Bursa

Aynen abi ben de savundum şimdiye kadar. Gerektiğinde forumda tartıştım bile. Ama bu yapılan bize ihanettir. Taraftarı yok saymaktır.
    Bir Gün Mutlaka!!

Yaldız61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

beyler sakin olun 55.maddenin deyişceyi flan yok şiddet yasasındaki tribündeki yasaklanmaların kaldırılmasını istiyolar lütfen birzda bekleyelim dediniz gibiyse eyer en kuvvetinden desteğim sizilne olucak ama hemen parlamayın birz beklemekte hayır var

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne olursa olsun böyle bir karara ortak olacakca yok olsun....
    Emekleri çaldın yine.
    Günahkarsın Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayız Fenerbahçe !

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önce herşey netleşsin hemen gaza gelmeyelim.

Eğer haber doğruysa takınacağımız tavır bellidir.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ticari çıkarları daha önde tutuyorlarsa; ki öyle görünüyor; derhal istifa. hem de tüm yönetim.

şenol güneş başkan olsun.
    Vurdu, gol olduuuu...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçmalamayın arkadaşlar, o kadar da değil, Sadri başkan bilmiyor mu? Akıntıya kürek çekerken yanına mı gideceksin? TS tek kaldı belli ki, suda mı boğulsun? Gözünün yaşına bakarlar mı?

Diğer tüm klüpler, özellikle de Demirören(tüm istanbul klüpleri adına)-Cavcav ve diğer anadolu yalakaları, herseyiyle pisliğin içindeler.

Sende karsilarinda dur, dogru bildigini savun o zaman!

De ki "Talimatlara, yasalara saygimiz var. Bir Kulüp icin talimatlar degisemez. Bunun adi KAYIRMAKTIR. Demokrasi ile bagdasan yani yoktur!"

Bunu de bizimde canimizi ye, bütün camia arkanda duralim!

Ama nerde..

Konu Ilelioglu tarafından (07.09.2011 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eğer gerçekten Sadri şener böyle bir şey söylemişse ve bunu bir tepki olarak değilde görüşü buysa hemen istifa etmeli.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Tekirdağ

Sadri Şener eleştirilir,yönetimde eleştirilir de ..İstifaya çağırmak da ne oluyor.son 20 yıldaki en iyi 3 kadroyu bu ekip kurdu..Hatta kalan kadrolar tarihin neredeyse en başarısız kadroları.Bu farkı göremeyecek kadar körmüsünüz be arkadaş ya..Nuri Albayrak,M.Ali Yılmaz günlerini ne çabuk unuttunuz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kaos iyi degildir
    surec uygun islemeli
    sinirlerine hakim olan kazanir
    kimin hangi toplantida ne dedigini bilmiyoruz
    BMN KOCAELİ

Nereden
    Malatya

doğruysa bütün bunlar, derhal istifa etmeli etmiyorsa camia onu görevden almalıdır.

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sportif başarı herşey değildir, daha da önemli olan onurunu kaybetmemektir.
    Vurdu, gol olduuuu...

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı parandroid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Şener eleştirilir,yönetimde eleştirilir de ..İstifaya çağırmak da ne oluyor.son 20 yıldaki en iyi 3 kadroyu bu ekip kurdu..Hatta kalan kadrolar tarihin neredeyse en başarısız kadroları.Bu farkı göremeyecek kadar körmüsünüz be arkadaş ya..Nuri Albayrak,M.Ali Yılmaz günlerini ne çabuk unuttunuz..
    Ben başarıya endeksli bi taraftar değilim.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Bu kadarı fazladır...
    Haksızlık yapanları,hakkımızı çalanları korumaya çalışacaksanız.İSTİFA...

Yaldız61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Nereden
    Bursa

Masa başında kaybedilen şampiyonluğa soruşturma sürecinde olsa bile ses çıkartmamak mı başarı?
    Bir Gün Mutlaka!!

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine aceleci davranıyoruz gibime geliyor. Henüz işin iç yüzünü öğrenmedik.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

parlamışız gene, sadri baba yapmaz böyle bi hata ne demişti şikeyle alakalı TARBZON ludan korkarız... yapmaz öyle şey sadri baba sever bizi üzmez.

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Yaldız61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.taraf.com.tr/haber/ben-du...sil-duymus.htm

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın daveti üzerine 18 kulüp başkanı ve temsilcisinin önceki gün İstanbul’da bir araya gelmesi ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun fare bile doğurmayan tarihi 15 ağustos toplantısının ardından; kimi “yayın” organlarında çıkan haberler üzerine Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’e ulaştık.

Ulusal bir gazetede çıkan habere göre, 17 kulüp temsilcisi Bakan Kılıç’a “Fener küme düşmesin” demiş ama sarıkırmızılı temsilci 17 kulübün isteğini veto etmiş. Yani gazeteye göre, şikenin en büyük mağduru Trabzonspor da Fenerbahçe’nin küme düşmesine razı olmamış! En azından gazetenin okurlarına verdiği mesaj bu... Biz de bu mesajı Sadri Şener’e ilettik:

ST: Sayın Şener, malum gazetenin haberine göre (hangisi olduğunu ne o soruyor artık ne de ben söyleme gereği duyuyorum), sizin de aralarında bulunduğunuz 17 kulüp başkanı spor bakanına “Fenerbahçe lütfen ligden düşürülmesin” isteğini iletmiş...

SŞ: Ne zaman olmuş bu? Ben oradayken öyle bir şey olmadı, olmasına da imkân yok.

ST : Koskoca gazete yalan mı yazıyor?

SŞ: Ben bildiğimi söylüyorum ve herkesin bildiği gibi toplantı basına da kapalıydı. Hatta içerde konuşulanların dışarıya sızmaması için ilke kararı bile alındı.

habern devamını okuyamıyorm üyelik istiyor

şu haberi okuyunda ondan sonra bi düşünün sizce haber yalanmı dogrumu?
    Gerçi siz inanmazsınız ama yine koyalım !
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Nereden
    Bursa

Alıntı Yaldız61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünkü haber
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Trabzon

Kim ne dedi doğruluğunu bilmiyoruz.O yüzden şimdilik bir şey demiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)