Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Ruhsuzlukla mi UEFA ???

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

harab etmeyin beni ne performansi hemde ts suclu degil ölüsünün uefaya oynamasinda ne diyim insallah yavas yavas dirilirlerde seneye sampiyonluga oynarik

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı LazYattara Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar söyledikleriniz COK Yanlis

Takim Haftalardir Cok iyi Performans gösteriyor 10 Mac sonra bi yenilgi yasak mi?Takim basaracak bu isi 4 Puan kaldi! 4Puan cok degil

UEFAya katilacaz katilmasadak bisey olmaz Seneye KAPLAN TRABZON Firtina gibi Liga baslayacak!

Hangi çok iyi performans arkadasim.Iyi desen hadi diycem olurda çok iyi ne oluyor.Ya sen yanlis takimi izliyorsun ya da ben.Sansla kazanilmis maçlar çogu.

Altay'a bir golden fazla atamiyorsun.Samsun maçinda bir kendi kalalerine attiklari gol birde Yattara beceresi.Sivas maçinda pozisyonun yok.Antep 90 dakika saldiriyor sana.Erciyes senden iyi oynuyor.Kalite farkiyla sen atiyorsun onlar kaçiyor.Ve bugünkü maç dakika 82 sen daha kaleyi bulan ilk sutunu çekiyorsun.

Bunlar bizim maçlar dimi renktas...

Saygilarimla,

Iyide futbol bu kadar girift bir sey mi?Sen yillarin süper lig topçusu olarak karsinda yari yedek bir 2.ligkadrosu varken farzet ki basindaki Hoca'nin beyni burdu,çöüzm bulamiyor eli ayagina dolasti.

Hiç mi insiyatif denen bir sey yok,kardesim bu maçi da biz alalim,sagdan kosalim soldan basalim bu isi bitirelim demek yok?

Bizim topçular sahada rakiple mücadele etmiyor sahada Hoca ile mücadele ediyor ama bir taraf galip gelse eldeki kadro rakipleri yenmeye yeter de artar bile.Ama hem hoca hem de takim iki maç birden oyanamaya kalkinca ortaya çikan sey koskoca bir hiç.

Bitirilsin bu kavga,yönetim elini atsin bu ise artik.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uefaya gitsek ne olur.Rakip takinin kalecisini görmeden maç biter.Halilhodziç küme düsen(samsun)takimlara karsi 4 hucüm oyuncusu oynatamiyorsa Uefada herhalde 11 defansla çikar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart61 Nickli Üyeden Alıntı
    Uefaya gitsek ne olur.Rakip takinin kalecisini görmeden maç biter.Halilhodziç küme düsen(samsun)takimlara karsi 4 hucüm oyuncusu oynatamiyorsa Uefada herhalde 11 defansla çikar
    hah iste kardes aynenn[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

yanlis yere atmisim ;

1 haftalik süreçte oynayacagimiz 2 maçtan 6 puan çikarmaliyiz, kayseriden alinacak 1 puan kötü olmazdi bizim için. neyse bizim ve rakiplerimizin maçlarina bakarak 2 maç sonra puan durumunun söyle olacagini düsünüyorum

Erteleme maçlari :

Erciyes - Kayseri : normalde takilmasi gerek, hatir sikesi olur

Denizli - Besiktas : takilir

Trabzon - Konya : inanmayarakda olsa kazanacigimizi düsünüyorum

Gençler - Ankaraspor : %80 takilmaz.

28. hafta :

Konya - Kayseri : kayseri puan kaybeder
    Ankaragücü-bjk : bjk nin puan kaybi olasi.
    gs- gençler : gençlerin yenilmesi olasi
    Trabzonspor- Denizli : yeneriz

ve son puan durumlari söyle olur:

3. Kayseri 46-48
    4. Trabzon 46
    5. Bjk 46
    6. Gençler 44

bjk son hafta avni akere gelecek o yüzden bjk nin bize sorun çikaracagini sanmiyorum, bjk finalde fenerle oynayip 3. olursa 4. takimda uefaya gidecek. kayserininde bol puan kaybi yasayacagina inaniyorum çünkü deplasman maçlari oldukça fazla. tek korkum gençler gerçekten iyi futbol oynuyorlar,kayseri daha gs deplasmanina gidecek, bjknin antep manisa deplasmani ve gs ile içerde maçi var bence bizim uefa sansimizi belirleyecek olan maç 29. hafta gençlerle deplasmanda oynayacagimiz maç oluyor, bizim fikstürdeki dezavantajimiz gs nin yaptigi ile yapmamiz. gs 3-5 atiyo adamlar bize hirs yapiyo sonra. rahat olalim takima destek çikalim maçlarda bagiralim uefaya gideriz, ama yok onu kesecem bunu biçeçem edebiyatiyla davranirsak avrupa maçlarini tvden izleriz ve yabanci transferi hiç yapamayiz surda 2 ay zaman zaman var takima tüm desteginizi verin, uefaya gidelim sonra kimi asarsaniz kimi kesersiniz kesin.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet rakipler bu haftada takilacaklar bencede onemli olan bizim puan kaybetmememiz uefaya gidersek yabanci transferi icin onemli olur uefayada gidemezsek yabanci transferinde zorluk cekebiliriz adamlar gelmek istemeyebilir

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mesele sadece uefa ya gitmek degil,seneye bu takim ne yapar meselesidir.bence yönetim tez elden ya hocayala devam ediyoruz demeli veya göndermeli.bu ara durum futbolculari etkiliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

uefa inanci futbolcularin sadece agizlarindan çikan birer balon ise ,

vahid hoca uefa için deplasmanlarda ve evinde nedense sadece defans düsünüyor ise ,

takimin oyunculari kazanma istegini birakin iki topu ard arda yapamiyor ise ,

uefayi göremeyiz..

ayrica takimin haftalar beriden iyi top oynadigi yoktu...

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

ya bizim destek vermemizle olmuyo ölürüm gerekirse bu ugurda abartisiz

ama herifler istemiyo iste biri tutturmus avrupa,digeri iddaa,digeri bi gitmek istiyom bi istemiyom,öbürü daha toy,bi tanesi bi oynar bi oynamaz ,bi tanesi düzgün gider,bir digeri iki maç kurtarir bakti kimse takmiyo oda banane der kendi haline dalar,hoca zaten uçmus atki takarak göz boyuyo

bu kadar kafaya takmaya gerek yok

hepimiz biliyoruzki bu takim istese kalan tüm maçlarini alir

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ne sezon gecirdik ya daha bitmedi ama bizim hepimizin pili bitti artik kimse ne dediginin farkinda degil pes ettik ne yapalim.

bir yenilgi bile cok geliyor iste, 3 üncü olalim dedik hadi liderin 20 puan gerisinde olmasina takmayalim dedik yok kardesim ilyada ortaya bir sorun cikacak yine, akil almaz oyun taktigi olsun kaptanin akil almaz aciklamalarimi dersin ne dersen de iste.

bu kulüp cok buyük bir kulüp evet ama su andaki takima ne desem artik bilemiyorum, ...

el fatiha.

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BIZ ZATEN NE ZAMAN RAKIPLERIMIZ PUAN KAYBETTIGINDE MAC KAZANBILDIK KI BEN NORMAL KARSILIYORUM 3. OLMAYA DA GEREK YOK 4. OLSAK TA UEFAYA GIDERIZ. BU SENE NASIL OLSA KUPAYI fenere VERECEKLER

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı LazYattara Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar söyledikleriniz COK Yanlis

Takim Haftalardir Cok iyi Performans gösteriyor 10 Mac sonra bi yenilgi yasak mi?Takim basaracak bu isi 4 Puan kaldi! 4Puan cok degil

UEFAya katilacaz katilmasadak bisey olmaz Seneye KAPLAN TRABZON Firtina gibi Liga baslayacak!

birader birak allah askina böyle top oynarsak uefa ya gitsek gormuyormusun avrupadaki takimlari millet takir takir top oynuyor biz uefaya gidersek trabzonda 3 öbür taraftada 3 yer geri geliriz[img]smileys/smiley18.gif[/img]

oflu akrdes dogru solemis bence 3 burda 5 orda yazik olur kayseri gitsin

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence lig, bizim için bitti...bu takim daha çok takilir bu kafayla..

ne uefa'si..bu kadronun, takviye yapilsa bile iki kulvarda yarisacagina inanmiyorum...bizim için en acil olan sey su anda lig sampiyonlugu..sampiyon olduktan sonra avrupada hedeflere kosmak daha mantikli olur...

emreercanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Fatih Tekke diyor ki!
    Trabzonspor kaptani Fatih Tekke: 'Çok iyi çikis yakaladigimiz dogru degil. Bir maglubiyetimiz var ama, çok iyi futbol oynayamiyoruz' dedi

25.03.2006

?Çok iyi çikis yakaladigimiz dogru degil. Iyi futbol oynamiyoruz, istedigimiz oyun karekterini sahaya yansitamiyoruz?

?Avrupa?ya gitme konusunda üç senedir ayni seyi söylüyorum. Ortada asla bir polemik yok. Teklif geliyorsa suç benim mi??

?12 yildir profesyonelim ama sampiyonlugum yok. O kupa için hayatimi bile verebilirim. Bunun maddi bir karsiligi olamaz?

?Kursunlanma olayindan elbette etkilendim, futbolumda da olumsuzluga neden oldu. Kafam sagda, solda dolasiyorum?

Fatih Tekke ismi her zaman gündemde. Gerek attigi goller, gerek özel yasantisi ve gerekse, Avrupa?ya transfer olacagi yönündeki iddialar. Zaman zaman yaptigi açiklamalarla hakkinda tartisilan konulara açiklik getirse de Bordo-Mavililer?in kaptani ilk kez bu kadar net konustu...

Trabzonspor hakkinda
    ?Çok iyi çikis yakaladigimiz dogru degil. Bir maglubiyetimiz var ama, çok iyi futbol oynayamiyoruz. Istedigimiz oyun karakterini sahaya yansitamiyoruz. Giden arkadaslarimiza da haksizlik yapmak istemem. Kaliteli, hem oyuncu hem insan olarak sevdigimiz arkadaslarimizdi. Trabzon?da arkadaslik ortami çok rahat ve gelenler de bir anda alisiyorlar. Ortami görüyorlar. Saha sonuçlarinin nedeninin bundan kaynaklandigini düsünüyorum. Yabancisi da bizimle hemen bütünlesebiliyor. Güzel bir ortamimiz var.?

Sampiyonluk hakkinda
    ?12 yildir porfesyonelim. Istanbul?da birçok futbolcu bu kupayi kazaniyor. Belki onlara da haksizlik etmek istemem ama, sizin için çok iyi oyuncu veya baska tabirler kullaniliyor, ama sampiyonluk kupasi kaldiramamis bir oyuncusunuz. Benim için hayatimi bile verebilecegim bir sey bu. Bunun maddi bir karsiligi yok. Bu sene de geçti ama seneye insallah oluruz. Ama tabi hep seneye seneye diye hedef koydugumuz için çok acele hareket ediyoruz ve bu yüzden yanlislara düsüyoruz.?

Transferi hakkinda
    ?Karsilikli açiklama, gazetelere yansimis. Gazeteler, polemik diye yazmis. Ben basin sözcümüzle de görüstüm. Onun ne söylemek istedigini, basinin da ne söyledigini biliyorum. Benim söylediklerim 3 senedir ayni zaten. Gitmek olarak özellikle bir istegim yok. Ama hedefim Avrupa tabii. Teklif geliyorsa suçun bende olmamasi gerekiyor. Suçlu olarak degerlendirmemek lazim ama sartlar ve yasanan talihsiz seyler oldu. Bir teklif gelirse kulübümüzün menfaatleri dogrultusunda degerlendirecegiz.?

Kursunlanma olayi hakkinda
    ?Türkiye?de birçok sey, hemen unutuluyor. Bu tip hadiseler, kimsenin basina gelmesini istemeyecegi olaylar. Ömrünüzün sonuna kadar tedirginlik içindesiniz. Çevrenizdeki insanlar özellikle tedirginlik içinde. Benim için önemli degil ama aileniz, akrabalariniz, sizi seven insanlarin hepsi tedirginler. Sanki ölüme kadar devam edecek gibi geliyor. Çogu zaman kafaniz sagda solda, rahat bir ortam degil, hos bir sey degil tabii. Futbolumu da etkiledi bu. Etkilememe sansi yok. Herseyini etkiler insanin.?

Hakemler hakkinda
    ?Kesinlikle bazi yildizlar hakemler tarafindan fazla korunuyor. Özellikle Istanbul?dakiler. Ben sadece adaletli, gördügünü veren bir hakem istiyorum. Özellikle hakemlerde gördügümüz en büyük eksiklik, onlara da dikkat etsinler bence, diyalog. Hakemin saha içinde futbolcuyla konusmasi, konusma tarzi. Bunlar önemli. Hakemin güzel konusmasindan sonra itiraz etme sansiniz kalmiyor. Son dönemde nedendir bilmiyorum, bunu hakemlere de soruyorum ama cevap alamiyorum, özellikle artik bariz faulleri bile vermiyorlar.?

Halilhodziç hakkinda
    ?Diger arkadaslarimizin sorun yasamasinin sebeplerinin basinda bu konu geliyor. Bizi kendi kafasindaki gibi, çok profesyonel yasayan bir grup olarak gördü. Ama bakti ki bunlar öyle degil. O yüzden çok sikinti yasadik. Ama simdi herkes onu çok iyi anliyor. Halilhodziç, her seyiyle beraber, asagidan tepeye kadar kesinlikle herseyin profesyonel olmasini istiyor. Öyle hareket edeceksiniz. O zaman sikinti olmuyor. Kendisini biz anladik, o da bizi anliyor. Su anda gayet iyi anlasiyoruz ve hiçbir sorunumuz yok.?

emreercanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

BUNLARI SÖYLEYIP DE BI ÇARE BULAMAYANLAR UTANSIN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

su kadro sezon basindan beri nasil 2 pas yapamaz deliricem valla.

Nereden
    İstanbul

arkadaslar dediginiz gibi ruh yok bunlarda sanki maçi kazanmak istemiyorlar gibi bir hava var ama sadece bu maçta degil bir çok maçta bu vardi ve halada devam ediyor HEP KENDIMIZI KANDIRIYORUZ BU TAKIM FUTBOL FALAN OYNAMIYOR

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunlar ne yapmak istiyor?.. Hiç oynamiyorlar resmen dökülüyorlar sahaya kazanmak için çkmiyorlar bunlarin derdi ne? Hiç utanmiyorlar nasil yüzleri var anliyamadim...Bu takim nereye gidiyor ???

Trabzonspor nereye ... A. Sampiyonlar LIGI . B.UEFA CUP... C.Gazoz CUP. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sakalarini kendine sakla moriantes..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı morientes Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor nereye ... A. Sampiyonlar LIGI . B.UEFA CUP... C.Gazoz CUP. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley21.gif[/img]

Ne yapalim aglayalim mi birader .Fatih Tekke sehzademiz alsin yilda 1,5 trilyon maçlarda yatsin. Benim taraftarim devamli aglasin yapma yaaa..

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı morientes Nickli Üyeden Alıntı

XXXXXEdited by: Kaya

XXXXXEdited by: Kaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hani derler ya karadeniz insani fikralarinda kendisini elestirir hatta zaman zaman alay eder.

ancak senin yaptigin alayin ötesinde... degerlerimizle böyle bir tanimlama yapman benim görüsüme göre yanlis...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)