Sayfa 27 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27
Toplam 667 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 667 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor-Konyaspor

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

huseyin ve tayfun nereye giderseniz gidin ama su takimda oynamayin niye seni wigana vermedik ya.biktim sana her mac kufretmekten huseyin kufredilmedik yewrin kalmadi katil ediyon beni cildirtiyon tayfun sende ayni hocam neolur oynatma su 2 ......i ya!!!!!![img]smileys/smiley7.gif[/img] .onlarin yerine sahaya 2 ...... diksek yeri en azindan carpar doner top.[img]smileys/smiley7.gif[/img]neolur gidin takimdan takimin olmayan ruhunun icine ediyonuz siz oldukca biz hep yeniliriz.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sikiyorsunuz arkadaslar bu ne ya yok hüseyin oynama yok tayfun oynama...sen niye futbolcu olmadin niye kesmedin onu...

daha ii biliyorsan niye burda yaziyorsun teknik direktör olsana...

ben bulaflari dedim ya simdi de hatalri söylemiycez mi dersin

tabikide söyleyeceksinde ama sakiz gibi uzatmaya ne gerek var

sen maçin ortasinda yattara diye elin simarigi için bagiriyon birakin takimi ligin en çok top kaptiran adami , önemli maçlarda ve öncesinde yapmis oldugu haraketlere bise demiyon türk ve has trabzonlu olan adama maçin ortasinda hemde küfür ediyon bide geçmis trabzonsporluyum diyon....

arkadaslar bu ne lahana tursusu ya...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Maçi izlemeyen,hadi onu biraktik dinleme zahmetinde bile bulunmayan 'Futbol alimleri (!)' lütfen yorumlarini kendilerine saklasin...

artik izlemekte gelmiyor içimden

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    Maçi izlemeyen,hadi onu biraktik dinleme zahmetinde bile bulunmayan 'Futbol alimleri (!)' lütfen yorumlarini kendilerine saklasin...
    aynennnnnnnnnnnn[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Alıntı aslihan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ayazoglu Nickli Üyeden Alıntı

öncelikle rakip takima tezahüratlariyla olumlu etki yapan taraftarimizi kutluyorum.maç sirasinda kendi futbolcusunu yuhlayan takimin taraftarindan birsey olmaz taraftar diye gezinmesin ortalikta.bu taraftarin ögrenmesi gereken çok sey var [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

bu da rakip takima yaradi dogal olarak.ve birkez daha görüldü ki bir defans ve ortasaha oyuncusu alinmasi gerek acilennn

tamam haklisinizda taraftar ne yapsin yeter da

ben de maçtaydim su kötü futbola ve kötü sonuçlara ragmen gene stad doluydu hafta içi olmasina ragmen ama bir noktadan sonra taraftarda çildirdi

tribündeki herkes takimin eksiksiz olmasini istiyor ...tayfun yaptigi ilk hatada bitti zaten...

ama bence ne olursa taraftar kötü günlerde de yaninda olmali takimin...rakip takimi 70.dakikada destekleyeceksen heralde futbolculardano morallegol beklemek biraz zor.eger kendi evimizde de takimimizi deplasmanda hissettireceksek gitmeye hiç gerek...eger rakip takimi destekleyecekler olacaksa ya gelmesin ya da konuk taraftar bölümüne otursun ki yanlis anlasilmasin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sümela61 gelecegini fanatikte görüyorum ... köse yazari olark

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı
    sümela61 gelecegini fanatikte görüyorum ... köse yazari olark

tesekkür ederim iltifatin için...

Meraba geçler hüseyin ve tayfun hayranlari nerelerdesiniz.Bu iki kisiliksizin oyununu seyrettiniz mi, böyle rezil bir takim gördünüz mü, hayatimda böyle rezil bir futolcu toplulugu görmedim.Bir sigiri takima baskan yaptilar açiklamaya bak 3 ayda çok mesafe kadetmislermis,ne kadar oyuncu kazanirlarsa o kadar az transfer yapacaklarmis.Seni bu takima niye baskan yaptilar takiyeci ...... .Atay beyden ne farkin var.Bu takimin aynisiyla seneye ne olur moloz herif.Ya ben basimi hangi tasa vurayim , neden biz mutlu olamiyoruz , allahim parayi bana verseydinde bu ......lara takim nasil sampiyon yapilir gösterseydim.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı morientes Nickli Üyeden Alıntı
    Meraba geçler hüseyin ve tayfun hayranlari nerelerdesiniz.Bu iki kisiliksizin oyununu seyrettiniz mi,...
    Bu kadar da kisirdöngü bi yazimi olur. Bu tip yazilar zitlasmadan baska hiç birsey getirmez. Ayrica kendinde diyorsun, böyle rezil bir takim böyle rezil bir futbolcu toplulugu diye. Bütün takim sapir sapir dökülüyor. Bunun günahini oldugu gibi Hüseyin'in Tayfun'un sirtina yüklemek ne derece dogru bir yaklasim.

Alıntı morientes Nickli Üyeden Alıntı
    Bir sigiri takima baskan yaptilar açiklamaya bak 3 ayda çok mesafe kadetmislermis,ne kadar oyuncu kazanirlarsa o kadar az transfer yapacaklarmis.Seni bu takima niye baskan yaptilar takiyeci ...... .Atay beyden ne farkin var.Bu takimin aynisiyla seneye ne olur moloz herif.
    Kim olursa olsun sigir, takiyeci, moloz, herif diye hitap ettigin kisi Trabzonspor'un baskani. Elestir, begenme, olumsuz fikirlerinle sayfalari doldur tasir ama Tranzonspor'un baskanina hakaret etmek yakismiyor be kardesim.

Tamam mükemel baskanimiz var ,takim harika,24 yasindayim sampiyonluk nedir görmedim.Her seçim ayni sözlerle gelen baskanlar ... Sen bunlardan bikmadin mi be kardesim.Sen ve senin gibiler hayal dünyasinda yasayin.Takimin sadece adi kaldi ,yakinda oda unutulup gidecek o zaman ne diyeceksiniz,kibarca olmayan bir takim ve baskanini elestirirsiniz ,aferin size ...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yahu ne diyorsun morientes. Sana bizim baskan mükemmeldir, O geldi dertler kederler bitti, daglar bayirlar yeserdi, takima hayat geldi, çiçekler açti demiyorum ki. Üslub diyorum uslub! Burada sayfalarca elestiriler yapilmis ama kimsenin aklina Trabzonspor'un baskanina sigir yada moloz herif diye hitap etmek gelmedi, bi sen akillisin ya bide parayi bana verseydin de takimi sampiyon yapsaydim diyorsun. Aferin sana [img]smileys/smiley32.gif[/img] Yani basimizda cevher varmista hayal dünyamizin isiltilari arasinda bunu görememisiz.

Nereden
    İstanbul

zaten bizim söyle bir sorunumuz var:

ya mükemmel diyecez, göklere çikartacaz birisini; ya da agir hakaretler içeren yazilar yazacaz...

ikisinin ortasi olmaz... yani seviyeli, düzgün elestiri oldu mu, olmaz... ille küfür falan içermeli ki elestiri olsun...

ben kizmiyorum bu arkadaslara, sadece üzülüyorum... yazik, çok yazik... daha çok yillar var bu ülkede bir seylerin degismesi için...

Edited by: sümela61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu türk insaninin bir sorunu aslinda ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

bu türk insaninin bir sorunu aslinda ...

haklisin... bizim derken türk insanini kastetmistim zaten... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı irfanköse276 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

................................................

Trabzonspor taraftari,tarihimizde bir ilki daha basardi:

Rakip takima gol attirdi. Helal olsun onlara, maraton tribünündekilere. Helal olsun. Helal olsun. Helal olsun. Helal olsun.

Tribünde gol yedikten sonra öyle bir "Konya" tezahürati yapildi ki enfesti. Ben o kadar gür sesle "Trabzon" diye bagirildigini görmedim. Helal olsun. Helal olsun.

....................................

sen tv nin basinda topu kaptirana,kötü oynayana söverken staddakilerin alkislamasini mi bekliyorsun.futbolcu ruhsuz oynuyor ,rakip 2-1 öndeyken bile bir seyler degismiyorsatribündeki enayi mi!kaldi ki buranin insanini biliyorsunuz,birden degisecek bir olay degil.güzel futbol istiyor adam,trabzonspor unu izliyor,topçular...ne takmiyorsa onlar da sinirleniyor.sen söv tv basinda,o adam her seye ragmen alkislasin he?.topçu küfrediyor resmen formaya o da onu alkislayacak vay vay

1- Ben günlük hayatimda da TV basinda da küfür etmiyorum. Dolayisiyla statta olunca da birsey degismiyor.

2- Eger stada Trabzon maçina gidilip de "Konya" diye bagirilacaksa, gidilmemesi daha iyidir.

3- Trabzonspor Markasi basligi altindaki 2. sayfada yazdigim bir anektodumu tekrar ediyorum:

Ikinci bir örnegi bir Trabzonspor - Bursaspor maçinda yasamistim. 1989-1990 sezonunda sampiyonluk yarisindan kopmustu. Trabzonspor taraftari alinan kötü sonuçlardan sorumlu tuttugu futbolculari protesto edecekti. Ama nasil?

Numarali tribünden satada girecekken Trabzonspor otobüsü yanasiyordu. Israrlarim üzerine babam da izlememiz için beklemeyi kabul etti. Taraftarlar, otobüs ile stad girisi arasina yere bordo mavi büyük bir bayrak sermislerdi. Otobüsten inen futbolcular bu bayragin üzerinden geçerken ayakkabilarini çikariyorlardi. Futbolcular bayragin üzerinden geçerken taraftarlar "Bursa, Bursa" diye tezahürat yapiyorlardi. Anlamadim, ne yapiyorlar diye. Açikladilar: "Bunlar bizim futbolcumuz, onlara statta sövemeyiz. Statta protesto için "Bursa, Bursa" diye de bagiramayiz. Bunun için stad disinda bizden baska kimsenin görmeyecegi yerde bu protestoyu yapiyoruz".

Eger kendini tutamayacak ve takimina gol yedirtecek kadar hakaret edecek ve bu rezaletin bir parçasi olacaksan, maça da gitmeyeceksin.

çok degil bundan 2sene önce bu takim sahasinda galatasaraya 4-2 yenildi ve sampiyonlugu fbye kaptirdi. Hani o sene ligi 7. bitiren galatasaray varya ona. hani iç saha maçlarnda sadece 600 bilet satabilen galatasaray varya ona yenildi. O gece hiç bir taraftarimz takimi yuhalamadi. Maçtan sonra Ziya dogan "" su muhtesem seyirciye layik olamadigimiz için özür diliyorum"" demisti.

ne degisti iki senede de bu seyirci bu hale geldi. Seyirci çok fazla bisey istemiyor. Sadece mücadele istiyor. O gün yenilemesine ragmen takimini alkislayan taraftar dün dealkislamayi bilirdi.

Bende sondefa söylüyorum. ""dünkü taraftari begenmeyen gider takimini alkislar""

kesinlikle yuzde yuz katiliyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)