Sayfa 536 Toplam 536 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 436 486 526 534 535 536
Toplam 13388 adet sonuctan sayfa basi 13,376 ile 13,388 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006-2007 l Transfer Dosyası

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Herkese iyi bayramlar. Ali Gunes neysede ben serkani Ts de filan gormek istemem. Fb yi izlerken diyorum bu adam nasil febe formasi giyiyor diye.
    Oncelikle zelenka bir alinsi. Can Arat alinirsa bingo olur valla: Ha Ellere karsilik Bjk den Sedef ve İbrahim Akin koparilirsa super olur tadindan yenmez.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    İstanbul

bana göre yapılması gerekenler;
    1-szymekten doğan boşluk yabancı bi önliberoyla doldurulmalıdır
    2-yerli genç ve yetenekli bi kaleci alınmalıdır neden mi yerli
    3-stepanovun gitme ihtimali bi hayli yüksek bunun için şimdiden onun yerine yine yabancı genç bi stoper bulmak gerekir buna kontenjan açmak içinde en mantıklı yol kaleciyi gönderip yerine yerli almaktır hedefsiz kaldığımız bu sezon belkide yerli bi kaleci kazanırız
    4-eller ibrahim akın takası gerçekleşmelidir genç yetenekli ve trabzonsporlu bi futbolcu sol kanat sorununu çözebilir
    5-sağbek alınmamalıdır o mevkide feriduna şans verilmelidir
    6-birde genç olarak forvete leverkusenden tevfik köseyi almalıyız yine onada şans vermeliyiz;6.maddeyi saymazsak(zira o olmazsa olmaz değildir ama olsa da iyi olur) yapılması gereken 4 transfer vardır

sezon sonu ihtimalleri ;
    1-kaleci performansı yeterli olursa sorun yok ama olmazsa o zaman milanın yerine emre alınır açılan kontenjana da yabancı kaleci
    2-sezon sonu musampa ve marceden daha az verim alınan gönderilir şu durumda marce ama zaman ne gösterir bilinmez açılan kontenjanada yabancı bi forvet alınır eğer her 2 sininde gitme durumu olursa forvet dışında yine çift yönlü ortasaha alınmalıdır kaleci yerli olursa stoperede kullanılabilir bu yabancı hakkı
    3-sağbekte feridun iş yaparsa devam , yapmazsa daha iyisi alınır
    4-gökdeniz sezon sonu gider yerine olursa hamit olmazsa gelecek para yabancı forvet transferine ayırılır

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alabiliyorsan Önder Turacı yı al zaten...kimse sesini çıkartmaz bu forumda...Bi de komedi olmuş kusura bakma...Fener oynatmıyor diyorsun...Fener oynatsa zaten alma şansımız olmaz, oynatmadığı için alma ihtimalimiz var...Fenerde ilk 11 de oynayan bir oyuncu şu anda neden bize gelsin ? 100. yıl,şampiyonluğa giden bir takım ve 2 haftada bir kadıköyde oluşturulan süper bir sinerji var onlar adaına...Kadroya girmekte zorlananlar alınabilir diye düşündüm...Can ve Serkan gibi...

Ben sadece düşündüğüm kadroyu yazdım.Hem de dolu olan yabancı kontenjanımızı düşünerek...Bir de siz yazın sağ tarafa göbeğe kim gelicek...kim gelsin...Göbekte oynattığımız adam da Çağdaş...bunu unutmayın...Kendisi bjk nın oynatmadığı adamdır...Ama biz de oynuyor işte...bence yürekli de oynuyor ama yeterli değil malesef...çok gol yiyoruz...yediğimiz attığıomızdan fazla...
    Rakiplerin artıklarıyla mı şampiyon olmayı planlıyosun?O zaman Tolga Seyhan'ı da alalım ne de olsa defansa ihtiyaç varBence Can Çağdaş'tan iyi bir futbolcu değil.Ayrıca iyi para verdiğin sürece istenilen her futbolcu gelir.
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakiplerin artıklarıyla mı şampiyon olmayı planlıyosun?O zaman Tolga Seyhan'ı da alalım ne de olsa defansa ihtiyaç varBence Can Çağdaş'tan iyi bir futbolcu değil.Ayrıca iyi para verdiğin sürece istenilen her futbolcu gelir.
    evet fenerin artiklariylami sampiyon olacagiz merak ediyorum varsa senin elinde ufukhan gibi gencecik bi cocuk ilk once onlarin kiymetini bil bize elin serkanindan bilmemnesinden fayda gelmez

Bluefire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca iyi para verdiğin sürece istenilen her futbolcu gelir.
    Iste bukadar
    En Büyük Trabzonspor!!!

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

aslında en problemsiz yerimiz defans bence, takım kötü doğal olarak gol yiyor kalecide aslkında formda ama karşı kaleciye 10 şut gidiyor bizden bizim kaleciiye en az 30
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yine aynı tas aynı hamam bu yönetim yine bir şey yapamayacak gibi gözüküyor

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

iyi para verince istenilen futbolcunun alınacağını herkez biliyor önemli olan Trabzonspor o parayı verebilecekmi biraz gerçekçi olmak lazım uzun zamandır hiç bir takımdan ne yıldız nede yıldız adayı alamadık çok aciz durumdayız.şu takımın bu takımın artığı diye bişey olmaz ben üstteki futbolcu isimlerinden bahsetmiyorum ama takımında ilk 11 de yer bulamaz ama bize gelir iş yapabilir bunuda kim tesbit edecek kulüpte bu işi bilen profosyenel bi ekip TRabzona uyumu kolay yeteneğini ıspatlamış egosu olmayan o artıkları iyi tespit ve analiz edilirse işe yarar.haa bunu derken bizim takımda oynamış hiçbir verim alamadığımız adamların geri düşünülmesi değil benim dediğim örnek emrah,tolga,adem,devran,erdinç değilde hepimizin kabul edebileceği istanbul takımlarının yedekleri var kabiliyetli olupta kendini ıspatlayamamış topçular bunlar iyi etüt edilir Trabzonsporumuza kanı uyuşabilecekler alınırsa iş görür diye tahmin ediyorum.benim gönlümden de ibrahim akın ve can arat geçiyor ama tekrar söylüyorum bu işi becerebilecek ne para var nede yönetim. gene 4 ısgarta getirirler bizler burda boş boşuna yazar dururuz.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Hakkari

Trabzonsporumuzun bu yönetimle pek fazla bir ileriye gideceğini zannetmiyorum; bu yönetim olmadan tRansfer yapılmalıdır..

emre_erbayts
    Ziyaretçi

ayman gibi futbol fukarası adamları alacaklarına hiç kimseyi almasınlar. kulübün parasını ayman gibi kazmalara harcıyarak ziyan etmesinler. zaten eldeki kadroyu gerektiği gibi kullanamayan ve ziyan etme kabiliyeti yüksek olan bir teknik traktörümüz var.

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

haşim sayitoğlunun yapacağı transferleri merakla bekliyorum

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bütün islam aleminin mübarek kurban bayramini tebrik eder hayirlara vesile olmasini dilerim.camiamizada yeni yilda birlik ve beraberligimizin daim olmasini temenni ederim.

saygilar
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry

Alıntı Olgun Cabri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haşim sayitoğlunun yapacağı transferleri merakla bekliyorum
    çok sinir oluyorum şu adama hatta albayraktan daha çok sanki bi şeyden anlıyomuş gibi ahkam kesiyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)