Sayfa 3 Toplam 536 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13388 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006-2007 l Transfer Dosyası

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mehmet Yozgatli

Mustafa Keçeli

Ibrahim Akin

Hasan Kabze

Bi deeee Zurawski

denizci61
    Ziyaretçi

Bu topigi açan Selçuk kardesime tesekkür ediyorum. Seneye sampiyonluk hedefi olan bir takimin transfere bir an önce baslamasi lazim. Ben en çok söz verilen yildiz transferleri merak ediyorum. Baskan seçimden önce verdigi sözü tutacakmi! Yoksa yildiz diye her zaman oldugu gibi gökyüzünemi bakacagiz. Ve bir önemli nokta da hocanin belirsizligi. Hoca kalacakmi gidecekmi. Bu tam bir muamma. Benim hissettigim bu yönetim bu hocayla çalismak istemiyor...nedenini bilmiyorum ama istemiyor. Eger gerçekten durum böyle ise öncelikle "yildiz" bir hocayla anlasmalari lazim diye düsünüyorum. Hani bizi eski kimligimize döndürecek atak ve baskili, taraftari koltuguna hiç oturtmayan tarzda bir furbol oynatacak bir hoca . Ben en çok bunu özledim....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fahri Tatan ve Umut Bulut... ikisinin de sezon sonu sözlesmeleri bitiyor.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Belçika

umut bulutla birlikte forvete 2 topcu sart

orta sahaya bi KOSAN BIR PLAYMAKER sart...

sol tarafa wederson sart...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aslinda bu topici ben bir hafta önce açmayi düsündüm ama kapatilaagini düsündügüm için açmadim

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

henüz erken ama yönetime güwenimiz sonsuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

hasan kabzeyle ankaragüçlü Umut

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bnce sne sonu bjkden ayrilacak olan tümer de çok iiiyyyiiii olurrr

Arkadaslar ne çabuk unuttunuz rize'li daglis'i,,,Bide no olucak bu jun'un duru mu ? elimizde kaldi zibidi.

anlasilan bazi arkadaslar zurowski yi unutmamis yönetimden takib eden yokmu burayi duysunlar su feryadi..[img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu topic mart'da açildi transferlereylüle kadar devam eder.Bence bu topic 750 sayfayi geçecek.Sonuç ne olur?Onu bilemem..

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

tümerle hasan sas çok yerinde olur bence

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence ununu elemis elegini asmis kisileri almamaliyiz. genç oyunculara yönelmeliyiz. basariya aç futbolcular almaliyiz ki takimda mücadele savasma ruhu olsun.isimler çok önemli degil.benim düsüncelerim bunlar. saygilar...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bana Zurawski demeyin...

Lütfen[img]smileys/smiley7.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eger gs den oyuncu alacaksak hasan sasve necati derim.ikiside bize çok katki saglar.

bence necati gibi bencil bir futbolcuya biz sabredemeyiz bize en önce iyi bir stoper lazim F. Akyel'i sag tarafa alip defansi saglamlalastirmaliyiz.

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    <TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">zurawski dmeyin ömer sari aklima geliyoooo</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bence genclere degil tecrübeli futbolculara yönelmeliyiz cünkü seneye sampiyonluk hedefliyosak isi saglama almaliyiz

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı bysurmeneli Nickli Üyeden Alıntı

Fahri (Ç.Rize),Hayrettin (Sivas), M.Topuz (Kayseri) Burhan (Diyarbakir) Selçuk (Vestel), Mustafa (Denizli) Umut (Ank. Gücü) Gökhan Ünal (Kayseri) Bilal (Malatya) Wederson (B.B.Ank)

Keita,Bonqoura (Gine)

Zurowski, Glowacki (Polonya)

Samaras (Yunanistan)

Alinacaksa kaliteli oyuncu alinmali

Musa Büyük'se eger transferi için ugrasilan oyuncu yazik valla bu yönetimde fos çikti demektir.

M.Topuz gibi hem sag da hem solda oynayabilen çok yönlü bir kanat oyuncusu varken ve üstüne birde milli takimin yeni kadrosunda düsünelen bir isimken daha önce Trabzona gelmeyen Musa Büyük ismine ancak gülerim

Musa büyük trabzona gelmemis degildir. Istanbulsporda o dönemde takimin baskani çayci yöneticisi hademe oldugu için muattab bulunamamistir. Musa trabzona gelemedigi için çok üzülmüstü. Sonra istanbulspor tmsf ye devredilmisti ve tmsf de musayi Ankaraspora çok uygun bir sekildevermisti. Bunun nedenini de buradaki herkes anlayacaktir herhalde.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berbatov - B.LEverkusen

Bayramovic - Shalce 04

Klose - Werder Bremen

Klasnic - Werder Bremen

Kanute - Sevilla

Samaras - Manchester City

Marselinyo - Hertha Berlin

Cok Ucuk Yildiz Alamicamiz Belli.. Bu Isimler Bize Daha Yakin Isimler oLacaktir.. Hepsi Hem Tecrübeli Hem Kaliteli..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yabanci star olarak:

pascal feindounu cok para istemez yani dengeler bozulmas ve ortasahaya ilac olun cünkü her tarafinda oyniyabiliyor

ve hickimsenin düsünmedigi bir isim yasi 31 mevkii ortasaha sol disi ortasagada heryerde oyniyabilir ve oyuncularimiza professionelikte örnek olabilecek bir futbolcu takimi ingilterede ikinci lige dogru yol aldigi icin ucuza alabilecegiz ama en azindan yattaraya bir yedek olabilecek bir, eger sezon sonuna kadar sakatlanmasa alinmasi gereken en önemli oyunculardan biri bence:

mustafa izzet

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ve uzun arayislardan sonra bize yakisacak kaleciyi buldum asaga yukari dünyada ise yariyacak bütün kalecilerin kontratlarini inceledim ve süper yildiz bir kaleci buldum sene sonu kontrati biten simdi yönetim acsin keseyi ismi :

mickael landreau böyle bir kaleci bidah bulunmaz iste star kapsin yönetim bonservissis kaleci takimdan ayrilmayida kafasin koydu yas 26

Kardfesler..Zurawskiyi takip ediyorum..adam Kupada bi gol ve bi asisti
    var..Kuoayi aldilar..Yasli deyib almayanlar baksin bi adamin
    Grafikine[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

<table ="sgross" cellspacing="0" width="700">
    <t><tr><td ="guues" align="left">Wettbewerb</td><td ="guues" align="center">Spiele</td><td ="guues" align="center"></td><td ="guues" align="center"></td><td ="guues" align="center">Torvorarbeit</td><td ="guues" align="center"></td><td ="guues" align="center"></td><td ="guues" align="center"></td><td ="guues" align="center"></td><td ="guues" align="center"></td><td ="guues" align="center">Spielmin.</td><td ="guues" align="center">ø Min. pro Tor</td><td ="guues">

</td></tr><tr ="aufzaehla"><td align="left">Premier League</td><td align="center">13</td><td align="center">10</td><td align="center">0</td><td align="center">5</td><td align="center">0</td><td align="center">0</td><td align="center">0</td><td align="center">2</td><td align="center">4</td><td align="center">972</td><td align="center">97</td><td align="center">Details</td></tr></t>
    </table>

Adam 13 10 Gol atmis...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

landrau mükemmel bi kaleci. gelmesini çok isterim ama bize kalmaz sanirim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)