Sayfa 2 Toplam 536 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13388 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006-2007 l Transfer Dosyası

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar benim bildigim ilk transferi yaptik zaten. emrah ve volkani malatyaya verirken geleceksezona bilal için söz aldik diye biliyorum. aslinda eminim[img]smileys/smiley1.gif[/img]

ayrica bir santrafor . sag ve sol bek birde orta sahaya oyuna top sokabilecek bir ön libero kesinlikle alinmali diye düsünüyorum. saygilar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyice transfer kivamina gelmisiz )) iki üç isimde yazildimi oooo ...

hayirlisiyla bu sne ii transferler yaparak insallah gelecek sene sampiyon olacagiz

tabi transferler yaparken takimi da bir arada tutmak lazim

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence öncelik sol kanada verilmeli.bu arada babamin söyledigine göre bugün okudugu gazetede(fotomaç-fanatik emin degil[img]smileys/smiley36.gif[/img])trabzonspor o.lyon lu sylvian wiltord ile ilgileniyormus fakat manageri karsi çikiyormus.tek.dir. olarakta mustafa denizli düsünülyormus..
    ne kadar dogru bilemem

kutoz
    Ziyaretçi

Hayallah, bu yilki Transfer dosyasinin ilk sayfasinda yerimi almayi düsünüyordum ama yine yetisemedim. 2 nci sayfada fena degil gerçi. En azindan 61 nci sayfayi yakalama sansim hala var. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

isin esprisi bir tarafa, bu konu bizim gelecek yilki yasantimizi derinden etkileyebilecek bir konudur. Sn.Atay Aktug yönetiminin yapmis oldugu yanlis transferler, bu yil bizleri fazlasiyla üzdü. Görevde ki yönetim kurulumuzun, ilk etapta Teknik Direktör konusunu açikliga kavusturmali. Bu belirsizlik, transferi etkileyecektir.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Keçeli , Bilal Kisa, Umut Bulut[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Mehmet Topuz veya Mehmet Yozgatli[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Bekir ve Sedat[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Halil Altintop [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence yozgatli iyi bir futbolcu yarari kesin olur, dolayisiyla alinsin!

caykarali erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GÖKHAN ÜNAL dan nie kmse bahsetmio.bence fathlen beraber dagatrlardi bu ligi walla.nyse hayrlisi bide hayrettn(58)

sola..............

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı caykarali erhan Nickli Üyeden Alıntı

GÖKHAN ÜNAL dan nie kmse bahsetmio.bence fathlen beraber dagatrlardi bu ligi walla.nyse hayrlisi bide hayrettn(58)

sola..............
    çok bencil ve bence trabzonsporda oyanayamaz

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Foruma en çok ziyaret edilen topic'ini erken açtik bu sene ama mantikli bence, transfere erken baslayacagiz madem topici de erkenden açalim. Insallah hayirli ugurlu olur, geçmis yönetimin çektirdigi izdirabin karsiligini bu yönetim güzel transferler ile verir umarim.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

umut bulut icin diye baskanindan bizim baskan söz almisdi bir ara yaziyordu

birde su halil altintopu unutun adam schalkeylen prensipte anlasali 3 4ay oluyor ön anlasmayi imzaladi bile usak üstüne basa basa 1 2sene ailemlen kalib schalkede oyniyacam diyor ist. medyasi sayfalarini dolduramadigi icin onun üzerine haber veriyor

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

aaa birde bir almanyali menajer lazim biz adamlar transfer isinden tam anliyor bunlar kadar ucuza oyuncu kapabilen yok 1 örnek rafael van der vaart hsv bunu 4,5 milyon euroya aldi su anki degeri 27 milyon euro transfer buna derim ben 2.örnek larsen sören larsen biz gidip ceklerin gol kralina 3,5 milyon dolar verdik schalke gitti isvecte gol krali olan danimarkali larseni aldi kacami 2,3milyon euroya yani dolar olarak +-2,7 milyon dolara 12 golu var larsenin bide yani yedek oynuyor

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

turk futbolcu olarak umut bulut,bilal kisa,mustafa keceli bunlar kesinlikle alinmali. rizeli fahri tatan sozlesmesi bitiyorsa alinabilir,gecen hafta mardinspor dan sehmuz u cok begenmistim.bu transfer isi bana gore gec bile kalindi aurupali gelecek sezonun transferini coktan basladi bitmek uzere.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetici haciosmanoglu 5 transfer yapacaklarini söylemisti;

bunlarin ikisi orta saha, biri forvet, biri defansin göbegi ve soluna olmali...nitelik itibariyle de en az üç tanesinin üst düzey olmasi lazim..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Çok erken açildi bu topic.Daha 9 hafta var ligin bitimine.3.olmaya odaklanmasi gereken takimin transfere fazla kafa yormamasi lazim...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Umut Bulut ve Fahri Tatan hedef isimler olmali.

Umut Bulut futbolunu baya gelistirmis en büyük özelligi firsatçi ve çabuk olmasi

Fahri Tatan (Rize) ise ortasahada topa basan, pres yapan, çok kosan, ileri geri çalisan, dikine paslar atabilen bir oyuncu. Çok yarari olur kanisindayim

"Yabanci transferinde Avrupa çapinda flas transfer yapacagiz" lafindan pek ümitli degilim. Sonradan denen "Yapacagiz ama takim içi dengeleri bozmayacak"kalitesi bilinenyabancilarin ucuza gelmeyecegi göz önüne alindiginda "Yildiz adayi veyaparlamamis(?)" oyuncularla anlasilacagini gösteriyor.

2 yildiz sözünün verildigi ve yildiz alinabilecek en önemli mevkilerden birinde Belçika'nin Zurich takiminda oynayan, kimsenin tanimadigi Keita ile ilgilenilmesi bu fikri dogruluyor. Umarim gelecek sezonda dogru tespitler yapilarak "Yükte hafif pahada agir" oyuncular bulabiliriz. Asil önemli olan transferlerin Sezon öncesi kamplara yetistirilmesidir. Haydi yönetim göreyim sizi [img]smileys/smiley20.gif[/img]

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fahri ve Umuta ben de aynen katiliyorum. ikisi de çok kaliteli topçular. ins. alabiliriz. umut olmazsa forvete söle iri kiyim, eli ayagi düzgün birini almaliyiz. Estonyali Nemelo olabilirdi aslinda ama hemen gönderildi.

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence en önemlisi oyunu yönlendirecek orta sahayi toparlayacak ve ataklari baslatacak birisi yani 10 numara lazim

ünal dan sonra bir on numaramiz olmadi bunun sikintisinida çok çektik.

benim için ismin önemi yok bu isi yapabilecek birisi taninmis yada taninmamis hiç önemli degil

Nereden
    İstanbul

Evet 10 numara en büyük hedefimiz olmali gerçi Yattara'yi ortaya çeksek olacak gibi [img]smileys/smiley36.gif[/img]. Saka bir yana teknik gücünün yanisira asist yapabilen dikine katedebilen sahayi biroyunkurucu lazim. Örnek: Juninho

bysurmeneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fahri (Ç.Rize),Hayrettin (Sivas), M.Topuz (Kayseri) Burhan (Diyarbakir) Selçuk (Vestel), Mustafa (Denizli) Umut (Ank. Gücü) Gökhan Ünal (Kayseri) Bilal (Malatya) Wederson (B.B.Ank)

Keita,Bonqoura (Gine)

Zurowski, Glowacki (Polonya)

Samaras (Yunanistan)

Alinacaksa kaliteli oyuncu alinmali

Musa Büyük'se eger transferi için ugrasilan oyuncu yazik valla bu yönetimde fos çikti demektir.

M.Topuz gibi hem sag da hem solda oynayabilen çok yönlü bir kanat oyuncusu varken ve üstüne birde milli takimin yeni kadrosunda düsünelen bir isimken daha önce Trabzona gelmeyen Musa Büyük ismine ancak gülerim

Millet kimleri aliyo biz geçen sezon bize gelmeye gerek görmemis soyadi büyük`, boyu,çapi,futbolu küçücük musacigin , ankara gücünde attamadiklari trabzonda hiç atamayacaklarinin göstergesi olan umutun,profosyonel liginin lig olarak dünyada kaçinci sirada oldugu merakla arastirilan bir ligden, zürih denen takimdan alinacak agani ......liginda bir adamin pesindeyiz.Vay benim cefakar taraftarim vay sampiyonluk için nice 50 yillara.Böyle baskanlarla bizim sampiyonluk göremeyecegimiz kesin debelki torunlarimiz görür tabi o zamana kadar kaç trabzonsporlu kalir onu bilemem.

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

milan baros.....yildiz sözünün yerine getirilmesi için ideal bir oyuncu...

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hasan Kabze
    Ibrahim Akin
    Mehmet Topuz
    Fatih Egedik

bu 4lüyü kapabilsek Türk olarak. Yaninada iyi bir yabanci

Lee, Jun ve Elleri satmaliyiz

Nereden
    İstanbul

Mehmet Batdal ve Giresunlu Emre'yi unutmayalim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)