Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor yeni hoca ile anlasmali mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son günlerde gelecek yil için bir hoca yaygarasidir gidiyor.Acaba Vahid Halilhodzic ile anlasacakmiyiz?yoksa ona yol verilip yerineyeni bir hoca ilemi anlasacagiz?Benim gördügüm Vahid hoca ile anlasmayacaklar.Zira öyle birsey olsaydi simdiye kadar çoktan gelecek yilin hazirliklarini yapmis olmaliydilar.ne bileyim; en azindan basinda ''Vahid hoca gidecek ve kalacaklari belirledi''v.b.

Sizce, Trabzonspor'un basina nasil bir hoca gelmelidir?Gelen hocanin özellikleri ne olmalidir?Sehire ve takima her hocayi alabilrimiyiz?Mesela, sezon sonunda yönetim deseki:''Mustafa Denizli ilegelecek yil için anlastik'' o zaman tepkiniz ne olur?Ya da Mustafa Denizli gelirse basarili olabilirmi? Malum, Iranda bile siradan bir takimi su an için lider durumuna getirdi.Trabzonda ayni basariyi gerçeklestirebilirmi?

Vehbi Sancak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kulagi kesik ahmet,

yazayim yazmayayim diye düsünürken sen beni geçtin

yeni hoca mustafa denizli

hatta avrupada futbolcu bilem bakmis

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi mustafa denizlinin milli takimi ne hallere getirdigini biliyoruz. o adamdan teknik direktör falan olmaz.
    bize kendi takimini kuracak, futbolcu taraftar yönetim basin vs hiçbirseyden etkilenmeyecek, istedigi adami çatir çatir aldiracak, teknik direktörden ziyade manajer tarzinda (alexferguson-arsenvenger) kulübün futbol birimine yön verecek ipleri eline alacak uzun mukaveleli yabanci bir hoca lazim.
    yani halilodzicin oyunu okuyabileni.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sancak ile badal babalar, yani vahid hoca yi gönderdiniz öyle mi?

Nereden
    İstanbul

kemalbelgin geçen haftatv de "çok saglam ikikisiden duydum hoca kesin gidecek" dedi.
    zaten ne halil hoca kalmak ister gibi davraniyo ne de yönetim anlasmak ister gibi.Edited by: TSunami

Nereden
    İstanbul

evet abi gitti,

zaten o yüzden takimi dogru dürüst kurmuyor

milletin sabir sinirini deniyor,

yoksa hangi oyuncunun girmesi, kimin çikmasi gerektigini görmüyormu

ha bana sorarsan iyi hoca, yararli olurdu

ve denizliyede akyel gibi taraftar degilim

ama bakarsin akyel gibi faydali olabilir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa Denizli ve TRABZONSPOR [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Hiçbir yerli hoca TRABZONSPOR u sampiyon yapamaz.Demek ki önümüzde ki yilda da haybeye gitti.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı
    abi mustafa denizlinin milli takimi ne hallere getirdigini biliyoruz. o adamdan teknik direktör falan olmaz.
    bize kendi takimini kuracak, futbolcu taraftar yönetim basin vs hiçbirseyden etkilenmeyecek, istedigi adami çatir çatir aldiracak, teknik direktörden ziyade manajer tarzinda (alexferguson-arsenvenger) kulübün futbol birimine yön verecek ipleri eline alacak uzun mukaveleli yabanci bir hoca lazim.
    yani halilodzicin oyunu okuyabileni.

milli takimi avrupa samp. tasimisti sonraki sezon feneri sampiyon yapti.ama bu m.denizliyi istedigim anlamina gelmez.

Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

Hiçbir yerli hoca TRABZONSPOR u sampiyon yapamaz.Demek ki önümüzde ki yilda da haybeye gitti.

yerli yapamaz yabanci dil sorunu çeker.uzaydan adam getirirler artik.

Nereden
    İstanbul

milli takim mustafa denizliye ragmen avrupa sampiyonasina gitmisti. eger tünel girisinde o adam ona uçan kafayi atmasa zaten kovulacakti.

feneri sampiyon yaptigi sene de ilginç sistemler icat etmisti. 3-7-0 2-0-8 gibi. sen bir de fenerlilere sor sampiyon oldular ama canlari çikti
    gelsin en fazla 5 haftada gider

Nereden
    İstanbul

Ben zaten m. denizli gelsin demiyorum ama adamin basarilari ortada.

Nereden
    İstanbul

yapamazzzzzzzzzzzzzz

kani uymazzzzzzzzzzzzzzzzzzz

yazik oluyor, paraya, zamana, umutlara

ulen millete gösterilen anlayis ve güven:

giray bulak'a duyulsaydi ya!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı

yerli yapamaz yabanci dil sorunu çeker.uzaydan adam getirirler artik.

yabanci bir tek bizde dil sorunu yasiyor herhalde sive mi uymuyor acaba.Uzayda var galiba bir tanidik.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burada yazacagim konu ne Mustafa Denizli ile alakali ne de baska bir isimle... genel bir bakis açisi var buna deyinmek istiyorum sadece... o da ne mi? Trabzon kökenli olmayan birisi (Mustafa Denizli, Fatih Terim) Milli Takim'la çeyrek final ya da baska bir basariya imza attiginda "o kisiye ragmen" oluyor bu basari... ama Trabzon kökenli birisi (Senol Günes) yaptiginda ise basari hocanin oluyor... burada isimlerin zerre kadar önemi yok, onlara takilmayin sakin... kaldi ki bence de Senol Hoca digerlerinden çok ayri bir yerde... ama benim dikkat çekmek istedigim konu olaylara ne derece genis bakabiliyoruz?... ya da bu genis bakabilmeyi becerenler taraftarin kaçta kaçini olusturuyor?...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bence en büyük yanlis yine kariyerli bir hoca aramak olur takima ve bizim sisteme uyan birisi lazim vahid hoca cok iyi antröner ama bizim sisteme uymuyor ondan kovulmali , bir örnek stuttgart bu sezon basinda dünyanin en kariyerli hocalarindan birini almisti trapatoni ama tabiki trap. tam bir defans hayrani jon dahl tomasson gibi oyunculari yok etti geriye biraktigi takim su an harab

bence en uygun antrönerlerttmar hitzfeld (para yagdirmak gerek cok para gelmesi icin ama deger)

ersun yanal (adamin anladigi tek sey hücum ayni bizim gibin)

schachner (bir de süpriz isim yaziyim dedim bu adamin özellig oyunu cok iyi okuya bilisi avusturyada kärnteni 2.ligde aldi kupayi kazandirdi ve birinci ligde 2.oldu 2.ligdeyken kupayi kazanmisdi sonra avusturianin fenerine gitti yani en zengin kulübü austria wien sampiyonluga dogru giderken daum bostaydi takim baskani daumu alib onu kovdu onun üzerine ligin sondan ikincisine gitti ve o takimi ikinci yapti daum o sene sonu fenere geldi, o sezondan sonra takimini farklan sampiyon yapti)

ünal kahraman (icimizi disimizi taniyan birisi basarili olacagina eminim)

Nereden
    İstanbul

bunu ben demedim o dönemin basinina bak arsivlere ulas bunu herkes söyledi. kimse o dönemde mustafa denizliden memnun degildi. mili takimin her maçi istirapti.
    ha simdi kalkip aradan 8-10 sene geçtikten sonra malum sahis iran liginde bir takimi lider yaptiktan sonra cv sine zamaninda ekledigi avrupa sampiyonasina takimi tasidi etiketi insana cazip geliyor.
    madem etiket önemli
    bizi defalarca sampiyon yapan Özkan sümer ve A.S.Özyazici
    iki takimi sampiyon yapan Lucescu
    G.birligi, denizli ve A.gücünde basariliolan Ersun yanal
    denizliyle harikalar yaratan Giray Bulak
    U17 mili takimin hocasi hatirlamiyorum
    rasit çetiner
    sekersporu 1.lige çikaran aga vardi bi tane
    ya da son iki senedir feneri sampiyon yapan 3. sünün yolunda olan daum basarili misizce

oyuncu olarak
    gol krallari serkanaykut-zaferbiryol-okanyilmaz-elvirboliç
    realli baliç
    Edited by: TSunami

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Neden 'hiç bir yerli TS'yi sampiyon yapamayacakmis?'.TS'nin 'tüm sampiyonluklarinda hep yerli hocalar olmustur'

Bu yabanci hoca hayranligini bir türlü anlayamadim dogrusu.Yabancilara karsi ne kadar hosgörülü oluyoruz.Acaba Türk misafirperverligini mi göstermeye çalisiyoruz?

Yabanci T.D.'lere gösterilen sabrin ve töleransin 10'da birinin yerli T.D'lere göstermedigimiz müddetçe tabii ki de yerliler bizi sampiyon yapamaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yolda bir duyumu vardi sanirim, Külünkoglu hafta sonu bu resmi göstermisti:

Öndeki gitse de arkadaki bizde her zaman baki[img]smileys/smiley20.gif[/img]Edited by: simal yildizi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

herseyden önce basligin acilis sekli tamamen yanlis! bir asparagas habere bile dayanmiyor haberin kendisi! duygularla hareket edilmis ya da söyle diyelim birisinin istegi arzusu ve onun gibi düsünenlerin!

dah da ilginci ise tartismanin sadece denizli etrafinda dönüyor olmasi! denizlinin adi gündeme malumunuz istanbul basini ve onun kopyasi trabzon basini tarafindan getirildi! her firsatta küfrettigimiz, kizdiigmiz hatta beceremesek bile protesto ettigimiz basindan sözediyorum!

iyiki de m. denizli adi ortaya atilmis bu basin tarafindan yoksa yaraticilik yoksunu taraftarimiz yine hüsnü özkara ve giray bulaktan medet umacakti ki bu hocalarimizin engin futbol bilgileri ve büyük avrupa tecrubelerinden dolayi onlari takimimizin basina getirmeyi hayal edemezken ve edemeyecekken zaman kaybedecektik! sagolasin basin sagolasin m. denizli.

bir tessekürde teknik direktörden daha teknik teknik direktör olan tüm trabzonsporlu renkdaslara. onlarsiz bir trabzonun sorunsuz bir trabzon olacagi korkusu tasimaya basladim ben artik ki bu durum trabzonun yakin gecmisiyle bagdasmaz,yakismaz bize...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Madem bu konu açildi ben de istediklerimi yazayim bari:

1. Hoca yabanci olmali ama gelir gelmez Türkçe'yi bizim mahalli aksanimizla konusacak kadar ögrenmeli. Meselâ "rakip" kelimesini ilk hecesini uzatarak "râkip" seklinde telaffuz etmeli. Anlamin ne kadar degistigini merak eden lugatlara baksin.

2. Hem yönetimle, hem futbolcularla, özellikle de yildiz futbolcularla, hem de taraftarla iyi geçinmeli. Kendini herkese sevdirmeli. Nasil olacaksa!

3. Kisa sürede türkülerimiz ögrenmeli ve Derulle, Üç Ayak, Karsilama ve Kolbasti oynayacak seviyeye gelemli.

4. Hiç kötü sonuç alinmamali, sayet alinirsa suç hocada degil, kaygan zeminde, havada, suda, toprakta, ateste vs. olmali.

5. Oyuncu ve taktik degisikliklerini taraftara, özellikle de yerel basin mensuplarina sorarak yapmali.

6. Gelir gelmez McDonalds'a, Kemeralti'na, Maçka'ya gidip yere diz vurup icazet almali. Eski hoca ve futbolculara telefon, faks, elektronik posta ve SMS göndererek ne yapacagini ögrenmeli.

7. Gelir gelmez bizi sampiyon yapmali; sampiyonlar liginde basarili olmali.

8. Arada bir basin yayin organlarina çikip; "Gulübun basarisini istemeyenler var", seklinde demeçler vermeli.

9. Trabzon'daki eski futbolculara, amaotör takimlarin hoca ve yöneticilerine istihdam alanlari açmali.

10. Hem yildiz hem genç hem yetenekli hem de çok az paraya oynayacak futbolcular bulup takima kazandirmali.

11. Antranmandan hoslanmayan futbolculari zorlamamali ama yine de tam verimli olmalarini saglamali.

12. Internet'teki taraftar sitelerini takip edip hatalarini görüp aklini basina devsirmeli.

13. Ismail Türüt, Recep Çil gibi yüce Türk büyüklerinin sarkilarindan en az üçer tane ezberlemeli.

14. Saha kenarinda sakiz çignememeli, klübümüzün kaskoluyla sagda solda dolasip hava atmamali.

15. Takimin galip gelmesi yetmez ayni zamanda sahada futbol resitali de olmali. Bütün futbolcularimiz topu ayagina aldiginda Yattara gibi hareket sergilemeli rakip müdafaa oyuncularina ülkenin haritasini bütün daglari, gölleri ve akarsulariyla çizdirmeli. takim çok gol atmali.

17. Taraftar arasindaki görüs farkliliklarini dikkate alarak bir futbolcuyu ayni anda hem oynatip hem de yedek kulubesinde tutabilmeli. Sanirim yeni fizige çok is düsüyor burada.

18. Takimin basinda Demokles'in kilici gibi durmamali. Takim kamp yaparken arada bir ugramali. Basbakan'la ve sair devlet büyükleriyle açilislara katilarak ülke gündeminde yer almali...

Liste çok uzun simdilik burada kesiyorum.
    Bizden ayrilmayin...

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

1. Hoca yabanci olmali ama gelir gelmez Türkçe'yi bizim mahalli aksanimizla konusacak kadar ögrenmeli. Meselâ "rakip" kelimesini ilk hecesini uzatarak "râkip" seklinde telaffuz etmeli. Anlamin ne kadar degistigini merak eden lugatlara baksin.

2. Hem yönetimle, hem futbolcularla, özellikle de yildiz futbolcularla, hem de taraftarla iyi geçinmeli. Kendini herkese sevdirmeli. Nasil olacaksa!

3. Kisa sürede türkülerimiz ögrenmeli ve Derulle, Üç Ayak, Karsilama ve Kolbasti oynayacak seviyeye gelemli.

4. Hiç kötü sonuç alinmamali, sayet alinirsa suç hocada degil, kaygan zeminde, havada, suda, toprakta, ateste vs. olmali.

5. Oyuncu ve taktik degisikliklerini taraftara, özellikle de yerel basin mensuplarina sorarak yapmali.

6. Gelir gelmez McDonalds'a, Kemeralti'na, Maçka'ya gidip yere diz vurup icazet almali. Eski hoca ve futbolculara telefon, faks, elektronik posta ve SMS göndererek ne yapacagini ögrenmeli.

8. Arada bir basin yayin organlarina çikip; "Gulübun basarisini istemeyenler var", seklinde demeçler vermeli.

9. Trabzon'daki eski futbolculara, amaotör takimlarin hoca ve yöneticilerine istihdam alanlari açmali.

10. Hem yildiz hem genç hem yetenekli hem de çok az paraya oynayacak futbolcular bulup takima kazandirmali.

11. Antranmandan hoslanmayan futbolculari zorlamamali ama yine de tam verimli olmalarini saglamali.

12. Internet'teki taraftar sitelerini takip edip hatalarini görüp aklini basina devsirmeli.

13. Ismail Türüt, Recep Çil gibi yüce Türk büyüklerinin sarkilarindan en az üçer tane ezberlemeli.

14. Saha kenarinda sakiz çignememeli, klübümüzün kaskoluyla sagda solda dolasip hava atmamali.

15. Takimin galip gelmesi yetmez ayni zamanda sahada futbol resitali de olmali. Bütün futbolcularimiz topu ayagina aldiginda Yattara gibi hareket sergilemeli rakip müdafaa oyuncularina ülkenin haritasini bütün daglari, gölleri ve akarsulariyla çizdirmeli. takim çok gol atmali.

17. Taraftar arasindaki görüs farkliliklarini dikkate alarak bir futbolcuyu ayni anda hem oynatip hem de yedek kulubesinde tutabilmeli. Sanirim yeni fizige çok is düsüyor burada.

18. Takimin basinda Demokles'in kilici gibi durmamali. Takim kamp yaparken arada bir ugramali. Basbakan'la ve sair devlet büyükleriyle açilislara katilarak ülke gündeminde yer almali...

Bizden ayrilmayin...

Dogru söze ne denilebilir ki... Seni ayakta alkisliyorum kardesim...

Vahid Hoca Trabzonspor'un basina gelebilecek en iyi sey.Takimdan ne zaman kimikesicegi belli olmayan bir hoca her zaman önceligi performansi yüksek olan futbolcuya veriyor.

Yani Trabzonspor takiminda kim oynamak istiyorsa onu oynatiyor formasinin arkasinda ne yazdigi Vahid Hoca'yi ilgilendirmiyor gayret eden ve çalisana veriyor formayi.

Gönül isterki seneyede ve ilerki senelerde Trabzonspor'u çalistirsin fakat benim kanimca seneye tekrar Avrupaya dönücek.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Bizden ayrilmayin...

harika yazmissin... aglanacak halimize gülsem mi, gülmesem mi karar veremedim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

birsey daha eklemek istiyorum.ziya hocadan da biktigimiz günlerde senol günes gelsin diye bir baslik vardi sanirim ama bügün basligi acan da basligin altini dolduranlarda bir hoca ismi veremiyor! yani kendimleri de bilmiyor kimi getirebilecegimizi! isim verin diyoruz denizli olmaz diyorlar! yani dneizli disinda herkez olabilir! gelebilecek hocalarin muhtemel listesi bu anlamda öylesine kalabalik ki! bu yönetim hoca konusunda cok erken tartisma baslatmakla cok büyük bi yanlis yapti! sayet hodzic kalirsa taraftarin baskisini hissedecek! bizim taraftar annesiyle birlikte pazara cikan cocuk gibi! bana bu al sunu al diyen,sürekli zirlayan cocuklar gibi ama unutmadan söyleyeyim böyle cocuklar kantarin topuzunu kacirinca sokagin ortasinda samari yiyiveririler ona göre...

gelen gideni aratir bunu unutmayin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir teknik direktör takimi tek basina sampiyon yapamayacagi gibi tek basina basarisiz da yapamaz. Ama burada yerli - yabanci diye ayirmak dogru gelmiyor bana. Isini dogru yapacak her adam gelebilir.

Ben hala Halilhodziç'in kalacagina inaniyoum ve istiyorum. Ama tekrar ediyorum; yabanci oldugu için degil, iyi hoca olduguna inandigim için.

Yeni gelen yönetim seneye sampiyonluk sözü verdi. Böyle bir baskinin altina girmek isteyecek tek bir yerli hoca var su anda o da Mustafa Denizli. Türkiye'de kredisi de herhalde en yüksek hocadir. Ama onun kesinlikle Trabzonspor'da basarili olamayacagini düsünüyorum. Çok önemli bir teknik adam olmadigini da.

Bu kadar maçtir, sürekli degisik kadrolarla oynayan Halilhodziç'in bunu önümüzdeki seneye hazirlik yaptigini düsünüyordum. Hala da ona yormak istiyorum.

Bir de dipnot: Zeyyat Kafkas daha iki gün önce verdigi röportajda Nisan ayi içinde Halilhodziç ile görüseceklerini ve anlasacaklarini söyledi. Dolayisiyla buna da bir anlam veremiyorum.

Hayirlisi (gerçi degisiklik pek hayirli olmayacak ama..)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)