Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 222 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor yeni hoca ile anlasmali mi?

emreercanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

arkadaslar ya hocaya ya da futbolculara yüklenip duruyoruz...

yönetimin de sesi çikmasi gerekmiyo mu? sonuçta yönetimsin ve elini masaya vurmuyosun!!!

bence yönetim pasif kaliyoooo[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bazi arkadaslara küçük düsündükleri için katilmiyorum ama saygi duyuyorum tercihlerine ben tercihimi tekrarliyorum... morinho!..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

bazi arkadaslara küçük düsündükleri için katilmiyorum ama saygi duyuyorum tercihlerine ben tercihimi tekrarliyorum... morinho!..

Eriksson bombası!
    İngiltere?de müthiş iddia... Daily Mail gazetesi, Chelsea?nin Rus sahibi Roman Abramovich?in başarılı teknik direktör Jose Mourinho?nun yerine Dünya Kupası?nın ardından İngiltere Milli Takımı?nı bırakacak olan Sven Goran Eriksson?ı getirmeyi planladığını yazdı. Haberde Abramovich?in tek yetkili olarak tayin ettiği Başkan Peter Kenyon ile sorunlar yaşayan Portekizli çalıştırıcıyı göndermeyi düşündüğü belirtildi. Özellikle Beckham?ın Chelsea?ye transferine Mourinho şiddetle karşı çıkınca bu ikili karşı karşıya gelmişti, Abramovich de Kenyon?a arka çıkmıştı. İsveçli teknik adamın, Chelsea?yi üst üste 2. şampiyonluğuna getiren deneyimli çalıştırıcının yerine geçmesi durumunda David Beckham?ın da Mavi-Beyazlı formayı giyeceği öne sürüldü.

Denk geldı dıye yazdım NYTRE,inş olur..ama vahıd hocanında karıyerını tartısanlar mourınhonunkınıde tartısır..Vahıd hocayla devam...

Arkadaslar Kesinlikle Alman Bir Teknik Adam Olmali Bu Takimi Alman dan baskasi Düzeltemez,mesela Bayern in Eski TD vardi Adi Aklima gelmedi O Olsa Müthis Olur

Alıntı canavar Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar Kesinlikle Alman Bir Teknik Adam Olmali Bu Takimi Alman dan baskasi Düzeltemez,mesela Bayern in Eski TD vardi Adi Aklima gelmedi O Olsa Müthis Olur

Aha Buldum Ismini

Ottmar Hitzfelt

D - * 12.01.1949

Erfolge als Spieler:

Bundesliga: 1×Platz 4 1978 mit VfB Stuttgart

Erfolge als Trainer:

Champions League: 2×Sieger 1997 mit Borussia Dortmund sowie 2001 mit Bayern München
    1×Platz 2 1999 mit Bayern München
    UEFA-Cup: 1×Platz 2 1993 mit Borussia Dortmund
    Weltpokalsieger: 2×Weltpokalsieger 1997 mit Borussia Dortmund sowie 2001 mit Bayern München
    Deutscher Pokalsieger : 2×Deutscher Pokalsieger 2000 und 2003 mit Bayern München
    Ligapokal: 3×Sieger 1998, 1999 und 2000 mit Bayern München
    Deutscher Meister: 6×Deutscher Meister 1995, 1996 mit Borussia Dortmund sowie 1999, 2000, 2001 und 2003 mit Bayern München
    2×Platz 2 1992 mit Borussia Dortmund sowie 2004 mit Bayern München
    Edited by: canavar

abi Vahid hoca gitsin bu ne ya insan hiç bir maci disaridan etki edemezmi? bu hocayla su andan itibaren dahi olmaz bence bu hocanin yerine Türk bir hoca gelsin TS yi ateslese ateslese ole bi hoca atesler seneye sampiyonluk için takimi atesleyecek iyi bir hoca gelmeli

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

su takima iyi top oynatsa ne güzel olacak halbuki..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yattara1967 Nickli Üyeden Alıntı

Eriksson bombasi!
    Ingiltere?de müthis iddia... Daily Mail gazetesi, Chelsea?nin Rus sahibi Roman Abramovich?in basarili teknik direktör Jose Mourinho?nun yerine Dünya Kupasi?nin ardindan Ingiltere Milli Takimi?ni birakacak olan Sven Goran Eriksson?i getirmeyi planladigini yazdi. Haberde Abramovich?in tek yetkili olarak tayin ettigi Baskan Peter Kenyon ile sorunlar yasayan Portekizli çalistiriciyi göndermeyi düsündügü belirtildi. Özellikle Beckham?in Chelsea?ye transferine Mourinho siddetle karsi çikinca bu ikili karsi karsiya gelmisti, Abramovich de Kenyon?a arka çikmisti. Isveçli teknik adamin, Chelsea?yi üst üste 2. sampiyonluguna getiren deneyimli çalistiricinin yerine geçmesi durumunda David Beckham?in da Mavi-Beyazli formayi giyecegi öne sürüldü.

Denk geldi diye yazdim NYTRE,ins olur..ama vahid hocaninda kariyerini tartisanlar mourinhonunkinide tartisir..Vahid hocayla devam...

Gönderen: 27-Mart-2006 Saat 13:50 | Kayitli IP

büyük düsün büyük hedeflere git...

düsüncem belki çok büyük ama bence chealsede benim görüsüme göre son dönemini geçiren t.direktör (ismini unuttum)

..........................

bu adam imkansiz mi sizce... alman t.adamda olabilir... ama bize takimi motive edecek oyuncularla arasi iyi olacak özelliklere sahip bir t.adamda lazim

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aha Buldum Ismini

Ottmar Hitzfelt

D - * 12.01.1949

Erfolge als Spieler:

Bundesliga: 1×Platz 4 1978 mit VfB Stuttgart

Erfolge als Trainer:

Champions League: 2×Sieger 1997 mit Borussia Dortmund sowie 2001 mit Bayern München
    UEFA-Cup: 1×Platz 2 1993 mit Borussia Dortmund
    Weltpokalsieger: 2×Weltpokalsieger 1997 mit Borussia Dortmund sowie 2001 mit Bayern München
    Deutscher Pokalsieger : 2×Deutscher Pokalsieger 2000 und 2003 mit Bayern München
    Ligapokal: 3×Sieger 1998, 1999 und 2000 mit Bayern München
    Deutscher Meister: 6×Deutscher Meister 1995, 1996 mit Borussia Dortmund sowie 1999, 2000, 2001 und 2003 mit Bayern München
    2×Platz 2 1992 mit Borussia Dortmund sowie 2004 mit Bayern München
    bu adamin adida nezaman bi takimin basi bosalsa geçer [img]smileys/smiley11.gif[/img]

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

mourinhonun trabzonsporun basina gelmesiyle,ronaldinhonun trabzonsporda oynamasi arasinda olasilik olarak bir fark yok.o olasilik da 0 (sifir)
    saka olsun diye bu ismi söyledigini varsayiyorum...

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

butakima kimi getirirsen getir büyük topcularimiz onuda 6 ayda yer bitirir. senede iki hoca degistirmekten dolayi rekor yapacagiz. mübarek takim degirmen gibi ögütüyor hocalari. allah sabir versin

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence yeni hoca ile anlasilmali mi sorusu yerine kiminle anlasilmali olsa daha iyi olurdu evet vahid hoca gönderilmeli hele de erciyes macindan sonra hiç süphem kalmadi yeni hocaya gelince Türk olmamali yabanci olmali Türkiye'ye ayak uydurabilmeli sadece Türkiye'ye degil tabi Trabzon'a ayak uydurmasi problem.Burasi büyük bir sehir degil ve halkin tek eglence kaynagi olmasi sebebiyle isimiz zor. Yeni hoca kesinlikle tesir altinda kalmadan isini yürütebilecek karakterde olmali.

walla ben lucescuyu begeniyorum su acidan belki oynattigi futbol göze hos gelmiyo ama biz cok güzel futbol oynayipta bise de yapamadigimizi gördük lucescu bence bu takimi daha iyi duruma getirir.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bence bu hocayla dewam edilmeli yani konu basligina cevabim hayir...

hayir...........ISTIKRAR ISTIYORUMMMM...VAHID HOCA KALMALI.......................

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeni bir hoca ile anlasilmali. Szymek, F.Tekke, Gökdeniz, Yattara, Ömer Riza'li bir kadro kötü futbol oynuyorsa, sürekli kadro degisikligi, düsünmek lazim.[img]smileys/smiley19.gif[/img]Vahid gitmeli,bu takimda maçin yildizlari Fatih Akyel ve Stepanov. Kötü futbol, kötü futbol.

Edited by: gerçekefsane

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun Yanal mi? Tövbe, hasa!

Ya derbi maçlar öncesi bilgisayarina virüs girer de hoca malzemeciyi santrafor, doktoru kaleci, masörü santrafor diye sahaya sürerse ne yapariz?

Bir de Ersun Hoca'nin Fenerbahçe sevdasini bilmeyen yoktur. Yoksa var mi? Kendisinin Gençlerbirligi'ni çalistirirken Fenerbahçe tribünlerini tavaf ettigini, ay klavyem sürçtü, pardon selamladigini ne çabuk unuttunuz. Basimiza gelip de bunu bir de FB-Trabzon maçinda yaparsa neler olur düsünebiliyor musunuz? En iyimser ihtimalle Hoca'nin Nuh Tufani'ndan sonra karaya ayak basan ilk atasina kadar gelmis geçmis bütün aba ve ecdadina en içten sevgiler sunulur. Bununla yetinilirse yine de sükretmek lazim.

Ya da hayati bir maçin ortasinda hocanin bilgiisayari hacklenir de adam oyunu kalecisiz devam ettirmeye kalkarsa halimiz nice olur.

Usaklar,

Etmeyin eylemeyin. Ersun Yanal'in basinda oldugu Gençlerbirligi ile iki tane Türkiye kupasi finali oynadik. Birinde Fatih digerinde Yattara olmadigi halde iki maçta toplam yedi tane gol atip on bes tane kaçirdik. Adam Milli Takim'in canina okudu. Bilgisayarla idare edilen futbol buysa adam ya Linux , Unix, Beos gibi isletim sistemleri kiullaniyor ya daelindeki PC ENIAC'tan bile daha eski bir model.

Trabzonspor teknik direktör kellesi ögüten degirmene dönmüs masallah. Sizi bilmem ama futbolcularin sahadaki lakayt tavirlarini, vurdum duymazliklarini, aldirmazliklarini, aymazliklarinigördükten sonra Vahid Hoca'nin gitmesi gerektigine ben de inamaya basladim ve simdiden üç aday tespit ettim:

1. Kazikli Voyvoda
    2. Kont Dracula
    3..... Coskun.Edited by: Poetricus

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ciddi hiçbir basarisi olmayan, uzun soluklu yarislarda nefes alip vermemis ersun yanal'i trabzona layik görenlere insaf diyorum, yapmayin diyorum...

trabzon bu kadar mi hedef küçülttü..

sampiyonluk mücadeleleri vermis ve sampiyon olmus, avrupada yüzlerce üst düzey maç oynamis, uzun çileli yollari bilen bir hoca ile sampiyonluk hayal degil, hayal ötesi olur...

su anda da böyle bir yerli hoca yok..

Bu basliktan devam edelim arkadaslar;

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=5255& amp;PN=1&TPN=59Edited by: admin

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Lucescu at FC SHAKHTAR
    Ukrainian Premier League 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
    Ukrainian Cup 🏆🏆🏆🏆🏆
    UEFA Cup 🏆

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

bu olay 3 hafta önce olmalıydı. Avrupa hedefimiz kalmadı... Ama yine de değişmeli.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bu takımın çok kez kupalar kaldırmış bu stresi iyi bilen tecrübeli sistematik kendi sistemi olan takımın oynadığı futbolu taraftara açıklayabilen. kariyerli bir İNSANA ihtiyacımız var.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Urbain BRAEMS zamanında ne hoş ve heyecan veren futbol oynuyorduk?
    Lucescu ilaç olur ama maddi gücümüz yeter mi kendisine ve isteyeceği transferlere?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lucescu olmayacak bakalım yeni hoca kim olacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)