Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor yeni hoca ile anlasmali mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir not daha:

Halilhodziç'in Trabzonspor için önemli oldugunu vurgulamak için Senol Günes'e çatmak gerekmiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Madem bu konu açildi ben de istediklerimi yazayim bari:

1. Hoca yabanci olmali ama gelir gelmez Türkçe'yi bizim mahalli aksanimizla konusacak kadar ögrenmeli. Meselâ "rakip" kelimesini ilk hecesini uzatarak "râkip" seklinde telaffuz etmeli. Anlamin ne kadar degistigini merak eden lugatlara baksin.

2. Hem yönetimle, hem futbolcularla, özellikle de yildiz futbolcularla, hem de taraftarla iyi geçinmeli. Kendini herkese sevdirmeli. Nasil olacaksa!

3. Kisa sürede türkülerimiz ögrenmeli ve Derulle, Üç Ayak, Karsilama ve Kolbasti oynayacak seviyeye gelemli.

4. Hiç kötü sonuç alinmamali, sayet alinirsa suç hocada degil, kaygan zeminde, havada, suda, toprakta, ateste vs. olmali.

5. Oyuncu ve taktik degisikliklerini taraftara, özellikle de yerel basin mensuplarina sorarak yapmali.

6. Gelir gelmez McDonalds'a, Kemeralti'na, Maçka'ya gidip yere diz vurup icazet almali. Eski hoca ve futbolculara telefon, faks, elektronik posta ve SMS göndererek ne yapacagini ögrenmeli.

7. Gelir gelmez bizi sampiyon yapmali; sampiyonlar liginde basarili olmali.

8. Arada bir basin yayin organlarina çikip; "Gulübun basarisini istemeyenler var", seklinde demeçler vermeli.

9. Trabzon'daki eski futbolculara, amaotör takimlarin hoca ve yöneticilerine istihdam alanlari açmali.

10. Hem yildiz hem genç hem yetenekli hem de çok az paraya oynayacak futbolcular bulup takima kazandirmali.

11. Antranmandan hoslanmayan futbolculari zorlamamali ama yine de tam verimli olmalarini saglamali.

12. Internet'teki taraftar sitelerini takip edip hatalarini görüp aklini basina devsirmeli.

13. Ismail Türüt, Recep Çil gibi yüce Türk büyüklerinin sarkilarindan en az üçer tane ezberlemeli.

14. Saha kenarinda sakiz çignememeli, klübümüzün kaskoluyla sagda solda dolasip hava atmamali.

15. Takimin galip gelmesi yetmez ayni zamanda sahada futbol resitali de olmali. Bütün futbolcularimiz topu ayagina aldiginda Yattara gibi hareket sergilemeli rakip müdafaa oyuncularina ülkenin haritasini bütün daglari, gölleri ve akarsulariyla çizdirmeli. takim çok gol atmali.

17. Taraftar arasindaki görüs farkliliklarini dikkate alarak bir futbolcuyu ayni anda hem oynatip hem de yedek kulubesinde tutabilmeli. Sanirim yeni fizige çok is düsüyor burada.

18. Takimin basinda Demokles'in kilici gibi durmamali. Takim kamp yaparken arada bir ugramali. Basbakan'la ve sair devlet büyükleriyle açilislara katilarak ülke gündeminde yer almali...

Liste çok uzun simdilik burada kesiyorum.
    Bizden ayrilmayin...

harika yazmissin... aglanacak halimize gülsem mi, gülmesem mi karar veremedim...

Valla Böyle bir hoca olsa süper olurdu)

Neyse bizim yönetime güvenmekten baska sansimiz yok umarim onlar gerekeni dogru bir sekilde uygularlar ama ben hocanin kalmasini istesemde yöneticilerin söylediklerinden bizati konustugum bir tanesinin düsüncelerinden hocayla devam edilmeyecegi sinyalini aldim. Insallah her ne olursa olsun Trabzonspor için en güzeli olur.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Bir not daha:

Halilhodziç'in Trabzonspor için önemli oldugunu vurgulamak için Senol Günes'e çatmak gerekmiyor.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

van hodjonk'un frikikleriyle sampiyon olan fenerde bir tane taraftar bile futboldan memnun degildi..

ikinci sene sampiyonluga oynarken gönderildi fenerden..

gs.da da derwal'in meyvelerini topladi..ben trabzona vahid hocadan daha fazla uyum saglayacagini sanmiyorum...

trabzonsporda bir temizlik harekati baslamisti ve bu sezon sonunda da devam edecekti..vahid hocanin kadroyla bu kadar oynamasinin sebebi sezon sonu gönderilecekleri tespit etmek, millete son bir sans vermek olabilir...

benim düsüncem bu takima gerekli takviyeler yapilsin vahid hoca ile iyi top oynar..

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten çok güzel anlatilmis bize lazim olan t.d. profili hatta bize hocaya falanda gerek yok bizim 9 milyon tane t.d. zaten var nasil olsa 3 maç sonra yenihocaninda hatalarini saymaya baslicaz yok oyunu okuyamiyor yok savunma oynatiyor yok o oynarmi bu oynarmi o ne bu kim nasil falan filan vahid hocadan daha iyi biliyozya bu isi hoca oyuncu degisiklilerini iyi yapamiyormus ozaman size morinho yu verelin s.l. barça maçinda kendi sahasinda 2-1 malupken crespoyu çikarip drogba yi oyuna alan tek forvet oynamaya devam eden yada daumu fb yi 2 sene üstüste smp yapan ama bakin su ise fener medyasida ayni seyden sikayetçi hoca napiyormus tayfunu oynatiyormus ufukhanin yerine son maçtaki ufukhan ancak pafta oynar önündeki yattaraya bile pas atamiyordu savunma oynuyormusuz kötü futbol oynuyormusuz samsun maçi ilk yarisi iyi futbol vardi sahada ikinci yari otakim gitti yerine amatör bir takim geldi galiba hoca devre arasinda kalayladi kötü futbol için tembihledi oyuncularini!!! kötü futbolun suçunu hocada degil baska yerlerde aramak lazim mesela takim içindeki futbolcu agabeyler takim üzerinde etkili olup bir seyler karistiriyor olmasinlar zamaninda gerçi hami içinde söylenirdi bu takim üzerinde hocayla çatisiyor falan vb. gibi simdi ona özenenler falanmi var acaba ???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yabanci bir hoca gelmeli ve ofansif oyunu seven bir hoca olmaliItalyan Trapattoni olabilir mesela masmavi gözleri bembeyaz saçlarihirsli yapisi ilebir Trabzonlu gibi hirsli yapisi var o olmasa bile kesin yabanci olmali yerli hoca yok zaten adam gibi o yüzden yabancidan yanayim.

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben sik sik hoca degistirilmesinden yana diyilimben hep Vahid hocanin arkasinda oldum ve daimada olucam. Hatalari yok demiyorum var pazar günü maçi izlerken kafayi yedim neden Ömer Riza'yi koymadi neden Szymek i geç koydu?.. Bence istikrar sart bazen kiziyorum ama ne olursa olsun ben Vahid hocama güveniyorum ve gitmesini istemiyorum!!!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@sevgiiiiiiiiiiiiiiiii;

Biz fenerbahçemiyizki bizi yerli hocalar sampiyon yapamaz.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Basligi söyle degistirin;

Vahit hoca Trabzonsporda kalir mi,

Tutabilirler mi,

Fatih gibi 11 futbolcuya sahip takimlar dururken burada daha fazla siyirmaya meyilli bir yasam sürer mi ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    @sevgiiiiiiiiiiiiiiiii;

Biz fenerbahçemiyizki bizi yerli hocalar sampiyon yapamaz.

ne alakasi varya saçmalamayi birak lütfen.

yerli hoca basarili olamaz çünkü senin takiminda Gökdeniz gibi Tekke gibi Hüseyin gibi takim içinde agalik sistemi kuran herzaman hocanin üstünde olan karin agrilarin var.Yerli hoca bu takimda otorite kuramaz.Disiplin getiremez.

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

Madem bu konu açildi ben de istediklerimi yazayim bari:

1. Hoca yabanci olmali ama gelir gelmez Türkçe'yi bizim mahalli aksanimizla konusacak kadar ögrenmeli. Meselâ "rakip" kelimesini ilk hecesini uzatarak "râkip" seklinde telaffuz etmeli. Anlamin ne kadar degistigini merak eden lugatlara baksin.

2. Hem yönetimle, hem futbolcularla, özellikle de yildiz futbolcularla, hem de taraftarla iyi geçinmeli. Kendini herkese sevdirmeli. Nasil olacaksa!

3. Kisa sürede türkülerimiz ögrenmeli ve Derulle, Üç Ayak, Karsilama ve Kolbasti oynayacak seviyeye gelemli.

4. Hiç kötü sonuç alinmamali, sayet alinirsa suç hocada degil, kaygan zeminde, havada, suda, toprakta, ateste vs. olmali.

5. Oyuncu ve taktik degisikliklerini taraftara, özellikle de yerel basin mensuplarina sorarak yapmali.

6. Gelir gelmez McDonalds'a, Kemeralti'na, Maçka'ya gidip yere diz vurup icazet almali. Eski hoca ve futbolculara telefon, faks, elektronik posta ve SMS göndererek ne yapacagini ögrenmeli.

7. Gelir gelmez bizi sampiyon yapmali; sampiyonlar liginde basarili olmali.

8. Arada bir basin yayin organlarina çikip; "Gulübun basarisini istemeyenler var", seklinde demeçler vermeli.

9. Trabzon'daki eski futbolculara, amaotör takimlarin hoca ve yöneticilerine istihdam alanlari açmali.

10. Hem yildiz hem genç hem yetenekli hem de çok az paraya oynayacak futbolcular bulup takima kazandirmali.

11. Antranmandan hoslanmayan futbolculari zorlamamali ama yine de tam verimli olmalarini saglamali.

12. Internet'teki taraftar sitelerini takip edip hatalarini görüp aklini basina devsirmeli.

13. Ismail Türüt, Recep Çil gibi yüce Türk büyüklerinin sarkilarindan en az üçer tane ezberlemeli.

14. Saha kenarinda sakiz çignememeli, klübümüzün kaskoluyla sagda solda dolasip hava atmamali.

15. Takimin galip gelmesi yetmez ayni zamanda sahada futbol resitali de olmali. Bütün futbolcularimiz topu ayagina aldiginda Yattara gibi hareket sergilemeli rakip müdafaa oyuncularina ülkenin haritasini bütün daglari, gölleri ve akarsulariyla çizdirmeli. takim çok gol atmali.

17. Taraftar arasindaki görüs farkliliklarini dikkate alarak bir futbolcuyu ayni anda hem oynatip hem de yedek kulubesinde tutabilmeli. Sanirim yeni fizige çok is düsüyor burada.

18. Takimin basinda Demokles'in kilici gibi durmamali. Takim kamp yaparken arada bir ugramali. Basbakan'la ve sair devlet büyükleriyle açilislara katilarak ülke gündeminde yer almali...

Liste çok uzun simdilik burada kesiyorum.
    Bizden ayrilmayin...

Dogru söze ne denilebilir ki... Seni ayakta alkisliyorum kardesim...

Nereden
    İstanbul

Yabanci hocaninda yapabilecegi en ii ihtimalle kadro disi birakmaktir.Bizim yabanci hocalarla ne zaman yüzümüz güldüki simdide gülsün.

Nereden
    İstanbul

Sunuda ekliyeyim o karin agrilari dediklerin takimi ayakta tutuyor.Insanda aynen öyledir karin agrisi olunca uyuyamaz.Sagolsunlar bizde onlar sayesinde nmaçlarda uyumuyoruz.(biraz edebiyat parçaladik ama[img]smileys/smiley1.gif[/img])

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    Sunuda ekliyeyim o karin agrilari dediklerin takimi ayakta tutuyor.Insanda aynen öyledir karin agrisi olunca uyuyamaz.Sagolsunlar bizde onlar sayesinde nmaçlarda uyumuyoruz.(biraz edebiyat parçaladik ama[img]smileys/smiley1.gif[/img])

[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu hoca iyi ne hoca ariyorlar ya mustafa denizliyle biz inter totoya gidemeyiz

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vahid Hoca kalmali kalmali ve kalmali. Ne demisler: Gelen gideni aratir... Yeni Hoca gelirse yine bir sezon kayip olacak, istedigi oyuncular olacak istemedigi oyunculari gönderecek. Al basina o zaman yine yeni bir bela...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslina bakarsaniz habire hoca degistirmek hiç bir takima katki saglamaz,Su anki Kadro Halil hocaya göre kuruldu.Yeni hocanin gelmesi demek bir çok pyuncunun ve sistemin tamamen degismesi belkikde çok sevdigimiz bazi oyuncularin kadrodan gitmesi demektir.

Fakat Halil hocanin galip geldigimiz maçlarda insanlara çektirdigi sikintilara baktigimizda,galip geldigi maçlarda kendisine malup oldugu maçlarda Yönetime ve futbolculara pay çikartmasi,Ikide bir ben gidiyorum demesi Vahit Hoca ile yola devam etmenin mümkün olmadigini göstemektedir.Galip geldigimiz maçlarda bile rakiplerin tek kale oynamasina müsade eden bir hocaya daha fazla müsade edilecegi kanisinda degilim.Gelecek yil için %99 ihtimal yeni hoca ile yola devam edilecek bu kaçinilmaz.O zaman yeni hoca kim olmali.?

1-LEKENS:Benim 1.sirdaki adayim Lekens dir.Hem bizi taniyor.hemde kariyeri var,hem basarili bir teknik adam.

2-GIRAY BULAK:Türkiyede akademi mezunu bir kaç hocadan birisidir.Trabzonsporu taniyan Trabzonun yapisini bilen birisidir.

3-ERSUN YENAL:Gittigi her takimda Bol gol attiran,hep golü düsünen bir teknikadam.Milli takimdaki basarisizligina gelirsek.Davut Dislinin emirlerine boyun egdigi için basarili olamadi.Bizde basarili olacagina eminim.

Mustafa Denizli kesinlikle istemiyorum.Basarili oalcagini zannetmiyorum.Mustafa Denizli FB yi sampiyon yapmadi.G.ANTEP eliyle FB ye sampiyonlugu hediye etti.Ayrica AZIZ YILDIRIM in degigi gibi Futbolu sadece sahada oynamadilar.ve basarili oldular.Madem FB yi Denizli sampiyon yapti neden FB den kovuldu.Mustafa DENIZLI ile Trabzonsporun adini yan yana koymak bile istemiyorum.Ama eger teknik direktör olarak gelirsede desteklemekten baska çare olmaz.Bekleyip görecegiz.

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Celse nin hocasini alalim yarim devre sonra kovariz!Aslinda bize hoca lazim degil maçlarda herhafta enaz 5-10 bintane mevcut.Jimnastikçiler 2 sene daha lolipopla devam karari aldi bizniye Vahid hocayi yarim devrede elestirmeye basladik?Kaldiki adamin geldiginde takim tamamen heryönden çöküktü!Hepimiz gay maçindan sonra hoca imza atmiyacak diye endiselendik.Birakalimda bikisiyle enaz 2 sezon geçirelim...!

Nereden
    Samsun

kim gelirse gelsin,takimi futbolcuya göre degil sistemine göre kurmali...

saha içinde tikir tikir isleyen bi sistem kurmali,futbolculari bu sistemin bir isçisi yapmali...öyleki bi futbolcusu sakatlandiginda aglamayacak,yedekten bi kisiyi sistemin dislileri arasina koyabilecek...

ve benim takimimda çok görmek istedigim duran top organizasyonlari çalistirabilecek...sahanin neresinde olursa olsun duran toplarin kullanimi ile ilgili bir bilgi ve becerisi olabilecek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Bu yolda bir duyumu vardi sanirim, Külünkoglu hafta sonu bu resmi göstermisti:

Öndeki gitse de arkadaki bizde her zaman baki[img]smileys/smiley20.gif[/img]

tam tamina bizi anlatan bir resim olmus....

açikcasi su anda hocamiz varken bu konunun konusulmasini gereksiz buluyorum...

o zaman f.tekkenin yerine kimin gelecegini de konusalim?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı guera Nickli Üyeden Alıntı

herseyden önce basligin acilis sekli tamamen yanlis! bir asparagas habere bile dayanmiyor haberin kendisi! duygularla hareket edilmis ya da söyle diyelim birisinin istegi arzusu ve onun gibi düsünenlerin!

dah da ilginci ise tartismanin sadece denizli etrafinda dönüyor olmasi! denizlinin adi gündeme malumunuz istanbul basini ve onun kopyasi trabzon basini tarafindan getirildi! her firsatta küfrettigimiz, kizdiigmiz hatta beceremesek bile protesto ettigimiz basindan sözediyorum!

iyiki de m. denizli adi ortaya atilmis bu basin tarafindan yoksa yaraticilik yoksunu taraftarimiz yine hüsnü özkara ve giray bulaktan medet umacakti ki bu hocalarimizin engin futbol bilgileri ve büyük avrupa tecrubelerinden dolayi onlari takimimizin basina getirmeyi hayal edemezken ve edemeyecekken zaman kaybedecektik! sagolasin basin sagolasin m. denizli.

bir tessekürde teknik direktörden daha teknik teknik direktör olan tüm trabzonsporlu renkdaslara. onlarsiz bir trabzonun sorunsuz bir trabzon olacagi korkusu tasimaya basladim ben artik ki bu durum trabzonun yakin gecmisiyle bagdasmaz,yakismaz bize...

Herseyden önce basligin açilis sekli yanlis demene katilmiyorum.Öncelikle sunu bilmeni istiyorum ki; kesinlikle benim kafamdan geçen ya da isredigim teknik trektör degildir Mustafa Denizli...Bu isim benim ne istegimdir, ne de benim gibi düsünenlerin.Bu hacanin adi Mustafa Denizli degilde olsun Fatih Terim,ne degisir?

Eger seneye hem sampiyonluga oynayip, hemde stad yapacaksak, ve maçlarimizi da Istanbul'da oynama ihtimalinin çok yüksek oldugunu var sayarsak,Trabzonspor'un hocasinin ismi Istanbul basini tarafindan da bayagi prim yapan bir adam olan Mustafa Denizli olursa dahami kabul görür?Ben olaylari,gidisatlarini dar çerçeveden yorumlamiyorum.Ama seneye sampiyonluga oynayacak bir takimin hocasina, Vahid Halilhodzic'eneden hala daha imza attirip herkesi rahatlatmiyorlar?Özü sözü bir, yeri geldimi futbolcuyu basinin önünde bile elestirmeden çekinmeyen Vahid hoca, bu konuda neden açik konusmuyor?

Düsüncem su; Trabzon'un basina en son getirilmesi düsünülen adam olmalidir Mustafa Denizli.Ama Fatih Akyel'de oldugu gibi taraftara ragmen böyle bir hocayi basimiza getirirseler ne olacak? Trabzon'a hoca olarak gelen adamlarin sadece futbol bilgisi,becerisi yaninda sehre uyumu ve sehrin o hocayi kabul etmesi gibi bazi faktörlerde önemli degilmidir?Ayrica maçlarimizi 1 yil Istanbulda oynarsak, o zaman Mustafa Denizlide seve seve bu takimi çalistirmazmi?Dünya starlarini bu kulübe kazandirmamiz daha kolay olmazmi?Senin sehrinde takimin futbolcusunun arabalarina ve is yerlerine kursun sikiliyor,senin sehrinde papaz vuruluyor.Baskan herseye ragmen nasil getirecekmis dünya starlarini bu sehre?

Bunlarin tartisilmasini amaçladim.Yoksa isimler benim için çokta önemli degildir.Benim basligi açtigimda Mustafa Denizli ismi ikinci planda kalmaktadir.Bunlara kafa yoruyorum ben,Mustafa Denizili'ye degil.Gelirsede onu da konusuruz.Fikir üretmekten çekinmeyelim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

dediklerini anladim ancak benim elestirim drekt olarak sana degildi! senin yazdiklarina benzer daha 35 tane yazi var bu basligin altinda ancak sne son yazindan cok önemli bir noktaya deginmissin bilerek ya da bilmeyerek! hep yeni gelen oyuncunun uyumundan hocanin sehre alismasindna sosyal yapidan falan bahsediyoruzya neden hep birilerinin bizlere uymasini bekliyoruz! nedne mesela vahid hocanin kendi bildgini,kendi dogrularini yapmasini elestiriyoruz! neden bizler kendimizi degistirmeye calismiyoruz! hep suclu olan öteki olanlar mi? hoca ne demisti geldiginde? burada futbolcuya dayali bir sistem var,insanlar hayal kurmayi birakip gerceklerle yuzlesmeli! nedir bu gerckeler! takimin öyle bizim düsündügümüz gibi dort dortluk falan olmadigi,oyuncularin yeteneklerinin kisitli,futbol bilgilerinin gelismemis ve profesyonellikten uzak olduklarini ´söylememis miyidi! bizlere gercekler agir geldi! hoca daha simdiye kadar seyirci üzerine tek laf etmemisti anak bu hafta samsun macindna sonra oyuncularin üzerindeki baskidan bahsetti ic saha maclarinda!bunlari konusmuyoruz da hocanin soylediklerini tartiya koyup ölcmüyor onlardna birseyler cikarmaya calismiyor bilakis onu söylediklerinden uygulamalarindna dolayi elestiriyoruz!symkoyu yedege cektigi icin nerdeyse onu idam edecegiz ancak symkonun kac mactir kacak gurestigini soylemekten de geri durmuyoruz! aciklamamiz ise;symkonun ölüsü bu takimda oynar! hayir efendim oynamakz! bu tkaimda ancak formayi hakeden oynar! ömer rizayi oyuna alamdigi ciin kiziyoruz ancak fatih ömer riza symko gökdeniz yattara bu oyuncularin tek rotak özelligi defansif yönlerinin zayif olmasi! bugünün futbolunda hic bir takim bes ofansif agirilikli defansif yönü zayif oyuncuyla sahaya cikmiyor! chealse barcelona bile böyle bir sistemi kaldiramiyor kaldiki bizim onlarla takimimizi karsilastirmak gibi bir lüksümüz hicbir zaman olmayacak!hocayi yollayanlar önce bir alternatif bulsunlar benim kanimca. teorik olarak nasil bir hoca olmasi gerektigini yazmak kadar kolay bir sey olamaz! oyunu iyi okusun,otoriter olsun, trabzona uyum saglasin güzel yemek yapsin yakisikli olsun oyunularla güzel iliskiler kursun vs. bunlar sadece temenni olarak aklabilirler. gercekle alakasi yok bu tür isteklerin. hadi diyleim ki denizli gelecek tkaimin basina! birakalim bos konusmayi ve denizlinin t. direktorlugunu tartisalim! denizlili milli takim avrupa sampiyonasinda ceyrek finale cikarken defasif futbolu yuzunden elestirildi ki belcika gibi bir tkaimin sayesinde ceyrek finale cikti mili takim ve kadrosunda da altin cagini yasayna alpaylar hakanlar tugaylar ogunler tolunaylar vardi milli takimin. fb de sampiyon oldugu sene defasif futbol oynatti tkaima ve cok önemli maclarda cok öenemli hatalar yapti denizli! fb o yil sampiyon olduysa bunun nedeni fenerbahcenin formasiydi ki o yil unutamayacaigmiz gazintep maci var istanbulda! 3-0 dan 4-3 gelen bir mac!!!iranda önüne altin tepside bir takim sunuldu ve orda takimi sampiyonluga oynatiyordu...

ben denizlinin senol gunesten daha iyi t. direktör olduguna inanmiyorum. ayrica takima fizyoterapist ya da kondusyoner aldirmayacak kadar kisilik problemi olan birisinin trabzonda en fazla ne kadar baskiya dayanabileceigni düsünürsünüz! yani aday olarak sunabileceigmiz en iyi hocanin bana bir tane pozitif yönünü gösteremeyecekken ve avrupadan da bir tane bile hoca ismi veremeyecekken ve elimizde gercektne cok iyi bir hoca varken ynei hoca arayisinda olmanin anlamsizligini görmek zorundayiz diye dusunuyorum!

bazi arkadaslar trapattoniyi örtnek veriyorlar! onun kac yasinda oldugundan haberi olan var mi! stuttgarttan nasil kovuldugunu bilen var mi? tkaima nasil berbat bir futbol oynattigini seyreden var mi?

sadece adi duyulmus diye trapattoni yazmak bir yana benim kanimca eger sorun bilgiyse vahidin futbol bilgisini ben trapattoniye kesinlikle degismem. bu sadece bir ornek vahid ile bir hocayi karsilastirmak icin.

tekrar konyua dönersek degisimi hep baskalarindan istemek hatayi hep onlarda aramak biraz sacma glemiyor mu! kendi yanlislarimizi bu yolla örtmeye calismak ya da gormemezlikten gelmek abesle istigal degil mi?

alin size bir örnek! trabzon samsun macinda lig tv spikerinin yaninda oturan trabzonsporun eski futbolcusu mutemelen serdar bali! neler zirvaladi oyle!simdi bu arkadas gibi dusunen en az 50 eski trabzonsporlu oyuncu var trabzonda ve futbol yasamlarinin sonraisnda ekmekleirni trabzonspordna yemeye devam ediyorlar ancak katkilari yok ne trabzona ne futbola ve bir seyler degistirmeye calisan hocaya yükleniyorlar hep birlikte.

yani degisimi kendi kafalarimizda yapmadiktan sonra bir hoca gleir digeri giderken ve degirmen böyle döner ama cözüm bulunur mu asil sorun icin budur irdelememiz gereken...

birileri hocayi illa da yollamak istiyorlarsa o zaman alternatiflerini de yaziverisnler bir zahmet cünkü sadece gitsin demek cok anlamsiz güdük kaliyor...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Vahid Hoca kendisi de kalmayi istemiyor, yönetim de kalmasini istemiyor sanirim.. Bu durumda yeni teknik adam seçiminde yönetim ne yapar bilmiyorum ama Mustafa Denizli'yi istemiyorum sahsen.. Basarili olabilecegine inanmiyorum.. nedenler hakkinda gerekçe göstermeyecegim, inanmiyorum sadece o kadar..

Yabanci bir teknik adam gelir buralara alisir, takimi tanir v.b ise gelecek yili da kaybetmek demek.. Daha önce Türkiye'de çalismis yabanci hocalardan olmasi mantikli geliyor bana.. yerli düsünülürse tek isim Giray Bulak'tir..

Ama gönlümde yatan Vahid Halilhodzic kadar disiplinli, oyun zekasi üst düzeyde bir teknik adam Saffet Susiç..ne basarisi var v.b diyenler çikacaktir.. Google da arattirsaniz bulursunuz birseyler.. en azindan yillar evvel Fener'in pespese yasadigi Van ve Cannes(Kan) facialari sirasinda iki maçta 8 gol atarak Fb'yi eleyen Fransiz Cannes takiminin hocasinin Susiç oldugunu görebilirsiniz..Sonuçta Halilhodzic'in de Fransa'da sampiyonlugu yoktu.. ama buna ragmen dünya 3. sü Senol Hoca issiz su an v.b..

Son aday da Lucescu olabilir..

Ama Vahid Hoca kalsa ve istedigi oyuncular alinsaydi en iyisi olurdu..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hocayla anlasmayi geciktiren yönetimi anlamakta güçlük çekenlerin safindayim.Fakat hakli gerekçeleri olabilir mi diye düsünüyorum.SonuçtaTrabzonspor'umuzun menfaatleri dogrultusunda anlasma süresini uzattiklarinidüsünmek istiyorum.

Eger hoca gönderilirse takimimiza bir kondüsyoner ve bir psikolog yeter.T.D.lük taraftar dernekleri ve internet taraftar siteleriarasindan oylarimizla belirleyecegimiz arkadaslar arasindan dönüsümlü olarak yapilsin.Böylece herkes kendi onbirini sahaya sürme ve kendi taktigini uygulama sansi bulacagi için hocalarin elestirilme ve gönderilme ihtimalleri tamamen ortadan kaldirilmis olur.Aksi takdirde yeni hocanin ilk bes maçi çikarabilecegini sanmiyorum.Sevgi ve saygilarimla...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

.....

Eger Hoca gönderilirse takimimiza bir kondüsyoner ve bir psikolog yeter.Teknik direktörlük taraftar dernekleri ve Internet taraftar siteleriarasindan oylarimizla belirleyecegimiz arkadaslar arasindan dönüsümlü olarak yapilsin. Böylece herkes kendi on birini sahaya sürme ve kendi taktigini uygulama sansi bulacagi için hocalarin elestirilme ve gönderilme ihtimalleri tamamen ortadan kaldirilmis olur. Aksi takdirde yeni hocanin ilk bes maçi çikarabilecegini sanmiyorum.Sevgi ve saygilarimla...

Sevgili Kardesim,

Bu camiaya resmen hakarettir. Yani bu tarftar kitlesi bir kondüsyoner ve bir psikolog cikarmaktan aciz midir? Evelallah onlari da aramizdan çikaririz. Ne diye Trabzonspor'un kaynaklarini sokaga atalim?

Allah affetsin bazen Trabzonspor'un her seyden çok taraftar transfer etmesi gerektigini düsünüyorum. Mesela gazetelerde kocaman bir sürmanset: "Flas... Flas... Flas... Transfer Bombasi; Trabzonspor 20.000 Livertpol taraftariyla bir yili opsiyonlu olmak üzere bes yillik sözlesme imzaladi!"

Nasil, hos olmaz mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)