Sayfa 126 Toplam 126 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 76 116 124 125 126
Toplam 3144 adet sonuctan sayfa basi 3,126 ile 3,144 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 1. Hafta | Manisaspor 1 - 1 Trabzonspor

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Takımın şu anki durumu biraz şeye benziyor. Hani Fifa futbol oyunlarında atıyorum mesela fifa-2011'de tanımadığın bir takımı oynamak için aldığında mesela italya'nın bologna takımı futbolcuların çoğuna yabancısınızdır, ancak 5-6 maç yaptıktan sonra takım hakkında genel bir kanaat sizde oluşmaya başlar ( şu adam dayanıklı, şunun tek vuruşları iyi, falanca iyi orta yapıyor....) zamanla değişmiz 11'iniz ortaya çıkıyor.

Şenol Hoca'nın başında şu an buna benzer bir durum var.

Zaman birçok şeye halledecektir. Çünkü aynı şeyi dün gece gs de yaşadı. Halbuki bakınca tek tek adamlar mevkilerinin iyi olanları.

Zaman lazım zaman.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

brushfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu futbolcular kora kor. dişe diş oynama mantalitesini yerleştirirlerse bu ligi açık ara şampiyon tamamlarlar. Yok biz yata yata galip gelelim derlerse 10 kişilik takımlardan gol yemeye devam ederler.
    TRABZONSPOR
    Bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ
    Trabzonspor'un 27 senedir şampiyon olamaması Türkiye'nin ayıbıdır.
    ''Bu ülkede hukukun gücü yok, gücün hukuku var''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    komdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

aslında tüm olay adamların 10 kişi kalmasıyla bizimkilerin nasıl olsa alırız yanlışına girmeleridir.
    golü 80. dakikada yeseydik bir gol sıkıştırırdık mutlaka, 88. dk çok kötü oldu. gol bağıra bağıra geldi. umarım avarel stoper olmayı öğrenir yoksa oynadığı maçlarda böyle goller yememiz çok normal.
    sonuçta kafalar inter'de, herkes heyecanlı. tarzanlar da anormal sert oynadılar ki anlamakta zorluk çektim. resmen sakatlamak için çalıştılar. futbol bir yana ben böyle müdahale yapan topçuları kızılcık sopasıyla haşlama taraftarıyım.

maçtan aklımda kalan adrian'ın pasları bir de simpson'un müthiş ayak hareketi..
    her kim bu pisliğin cezasız kalmasına göz yumuyorsa....

KÖKSAL AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı brushfield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu futbolcular kora kor. dişe diş oynama mantalitesini yerleştirirlerse bu ligi açık ara şampiyon tamamlarlar. Yok biz yata yata galip gelelim derlerse 10 kişilik takımlardan gol yemeye devam ederler.
    Bu bilinci verecek olan hocadır.

Şenol hocada bu yok.

Hangi maça baskılı, ezen, perişan eden bir takım olarak başladık 1 örnek verin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı KÖKSAL AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bilinci verecek olan hocadır.

Şenol hocada bu yok.

Hangi maça baskılı, ezen, perişan eden bir takım olarak başladık 1 örnek verin.
    Efendim! Geçen seneki 2 İBB maçı, 2.yarı Gaziantep, Ankaragücü, Kayseri, ilk devredeki fenerbahçe ... isterseniz biraz tarama ve hafıza zorlamasıyla Şenol Hoca yönetiminde baskılı başladığımız en az 50 maçı daha örnek olarak verebilirim.

Galiba bu sezondan bahsettiniz ama henüz ligin ilk haftası
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Nereden
    Malatya

bugün çocuğum ilkokul 1 e başladı. tabi ki yanındaydık. öğretmen bişeyler anlatmaa telaşında, bizimkiler kendi aleminde.. bir kargaşa bir kaos ortamı vardı. Trabzonsporun durumunu da biraz buna benzettim. çok kişi yeni, bir kaotik ortam var!!! zamanı gelince çok can yakacak. ama öğrencilerin laubaliliği bırakması lazım. öğretmeninde derdini iyi anlatması

kursat1313 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaşlar bu sonuç önemli değil telafi ederiz bir de şöyle düşünün italyanlar bizi seyretti belki bize bakarak takımlarını tam kadro sürmezler sahaya her işte bir hayır vardır elbette bu beraberliktede bir hayır vardır

meseco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar tamam eleştiri en doğal hakkımız ama burada Şenol hoca ya yazılanlara üzülüyorum. Yüreğiyle,fikirleriyle özel bir insan türk futboluna çok katkı yapmış olan insan. Sadece biraz duygusal o kadar. Elinde eiminim fener,gs kadar güç olsa neler söyler futbol adına ama bu kadar söylemesi bile yeterli oluyor.
    Şenol hoca herkesi kazanma uğruna belkide kendinden ödün veriyor ama Trabzonspor'a ondan başka yararı olacak birini tanımıyorum
    Zafer mutlak inananlarindir...

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

maçtaki kötü futbolla ilgili herkes bişeyler yazmıştır buraya. taktik hataları da yazılmıştır. e peki hiç mi iyi bişey yok. var tabi ki; sanki tanıdık biri çekmiş gibi beraber aynı arabada gittiğimiz 4 kişi olarak fotoğrafımız fotomaç'a çıkmış. o yöne bile bakmıyormuşuz, ne diye koymuşlar anlamadım
    Vurdu, gol olduuuu...

Nereden
    İstanbul

Şenol hoca yı sakız gibi ağzına dolayanlara.

Evet bende kızıyorum kendisine ama ondan önceki dönemleri hatırlıyorum ve Şenol hocam için dua ediyorum iyiki varsın hoçam...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yeni kurulmuş bir kadro bile olsa akılları inter maçında bile olsa 10 kişilik manisayı yenmemiz lazımdı bu maçlarda kaybedilen puanlar nelere sebep oluyor geçen sene gördük geçen sene 5 derbiyi de kazanmamıza rağmen cetvelde şampiyon olamadık niye antalyayla 2 maçta berabere kaldık manisaya yenildik ankaragücüyle berabere kaldık da ondan
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

her ne olursa olsun kazanmamız gereken bir maçtı, rakibin 10 kişi kalması iyi olmadı rehavete kapıldık nasılsa kazanırız dedik ama rakibin direnci arttı ve gol atacakları belliydi öylede oldu...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cüneyt çakırla geçen sezon 5 te 5 yapmıştık ama bu sezona iyi başlamadık bundan sonra en az 4 maçımıza daha verileceği düşünülürse birde play-off maçlarını yöneteceğini düşünürsek cüneyt çakır bu sezson başımızı yiyebilir. makakulanın dirseğine kırmızı kart göstermeliydi. daha 3. dakika diye pas geçti sanırım. sonra burakın vuruşunda manisalı futbolcu resmen kaleci gibi topu eliyle karşıladı onu da gördüğü halde çalmadı.
    EN IYISI BIZIZ:

meseco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar geçen sezon 2 yenilgi aldık sadece. Takım oturmuş bir kadroya sahipti bu sene taşlar yerinden oynadı biraz ve bu taşlarında yerine oturması zaman alacaktır. Bu takıma sahip çıkıp zaman veremliyiz biraz hemen eleştiri eleştiri olmuyor biraz...
    Zafer mutlak inananlarindir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu 35 yaşındaki Murat Erdoğan futbolu bıraktığını açıklamıştı sonra vazgeçirdiler adamıi futbolu bıraktığını duyduğumda sevindim adam bizim maçlarda asist manyağı oluyor dahada kadroya giremiyor ondan sonra , kısmeti gene tuttu adamın .
    DOZER CEMİL

Oğuz KUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Şahinoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu 35 yaşındaki Murat Erdoğan futbolu bıraktığını açıklamıştı sonra vazgeçirdiler adamıi futbolu bıraktığını duyduğumda sevindim adam bizim maçlarda asist manyağı oluyor dahada kadroya giremiyor ondan sonra , kısmeti gene tuttu adamın .

Aynısını maçı izlerken benim teyzeoğluna söyledim nedense herseferinde aynısı oluyor adam korkulu ruyamız resmen dejavu
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

kimse kusura bakmasın, yazıklar olsun böyle profesyonellere, son 15 dakika manisayı tuttum çünkü hakettiler
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Bdeniz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aklıma geldikçe, sinir olduğum maçlardan biri olarak yerini alacak.

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

.....şenol hoca artık ölü toprağını üzerinden atıp takımı ateşlemeli....

....ne yapalım yani hocam beceriksiz yöneticilere kızıp ...geçen yıl ki takım dağıldı diye üzülüp bizi satan oyunculara ağlatıp dövünelimmi..

...artık lig başladı ş.l başladı ...artık herşeyi bir yana bırakıp ..takımı ateşleyip uçmamız lazım.....

..bi uyuşukluk bi şuursuzluk var anlayamadım ....
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)