Sayfa 3 Toplam 36 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 880 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: K.Erciyesspor - Trabzonsporumuz

Su Kayseri takimlarinin kendileride taraftarlarida bi havalarda maç gollümü olur golsüzmü olur ne olur onu bilemem ama sunlara bi ders verelim artik.

Bizi yendikleri zaman densiz densiz yakistirmalar yapip Anadolu'nun yeni temsilcileri biziz gibi komik kelimeler sarfetmislerdi ben bunlara tabiki gülüp geçtim fakar bu pastirmaci arkadaslar isi iyice abarttilar,siz kimsiniz biz kimiz ulan HADDINIZI BILIN !

Sizlerde Trabzonspor'un büyüklügü karsisinda diz çökeceksiniz

biz bu erciyesi yenmekte biraz da olsa zorlaniriz ama kazanmayi biliriz
    konya garanti ligi 3. bitirecez size güveniyoruz muhtesem dörtlü
    ve digerleri[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı memopad Nickli Üyeden Alıntı

Gollü bir maç olur. Erciyes açik futbol oynuyor. En önemli futbolcularindan biri, Agali, kirmizi gördü GS maçinda. Yeneriz bence.

Symek(Hasan'in yerine), Tolga(Jefferson'un yerine), Ömer Riza(Gökdeniz'in yerine) ilk 11 de oynayabilir bence..

Memopad artislik yapma koskoca odtü'de bilgisayar mühendisligi okuyorsun su coach kardesinin bilgisayarindaki kisitlamayi kaldirmiyorsun...tamam güzel koymusun avatarindaki BMN logosuna isik felanama su benim isimide hallet da topragam bak izleyemiyoruz gol videolarini.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kayserililerle hesabimiz var!!!

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

K.Erciyesspor'un defansin ortasinda oynayan oyuncular agir oyuncular. hizli oyuncularimiz gününde olursa, bu maçi kayipsiz geçeriz.

Kaleyi gördügümüz yerden sut çekmeli ve kaleciden dönen toplari iyi takip etmeliyiz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Arkadaslar vazla büyütmeyin rahat aliriz maçi bu çapulcularin gs maçini izlemedinizmi ben böyle rezil bir defans görmedim helleki açik oynarlarsa yattaraya atilan her top gol pozisyonu unutmayin ...... kaysei ih ih kaseri dep dep dep[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onlarda Senol oynarsa yeneriz.Su Cenki durdurmak lazim.Son 5 maçta 7 gol atmis.Bence zor bir maç.Ama yeneriz

Naim
    Ziyaretçi

Erciyes ikinci devre evinde ençok puan kaybeden takim
    deplasman performanslari ise çok iyi idi gay lere 84. dakikaya kadar dayandilar
    kazanma ihtimalimiz yüksek bir maç diye düsünüyorum
    puan kaybina tahammulumuz yok

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben bu sene Tüm Kayseriye Uyuz oldum..iki üc mac kazandilar diye kendilerini Bizden büyük görüyorlar..ama Trabzonsporla ugrasilamz bunu görecekler..önce erciyesi ezecegiz sonra kayserisporu 3.siradan indirecegiz

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

TOLGA

UFUKHAN&nbsp ; MILAN& nbsp;F. Akyel LEE

FERHAT SZYMEKHASAN& nbsp;

FATIH TEKKE

Ö.RIZA GÖKDENIZEdited by: worldmaster

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Açik futbol oynayan rakibe karsi bence en iyi kadro bu

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kayserililerin ilk yaridaki maçin ardindan yorumlarini okuyunca bu maçi almak gerektigi kanisindayim...Siz de okuyun ama morallerinizi bozmayin...

http://www.kayserispor.org/forum/for...sp?TID=1235&am p;PN=1&TPN=5

Artik maç kaybedecegimize ve hatta berabere kalacagimiza bile inanmiyorum TRABZONUMUZ bu maçi çok rahat kazanabilecek durumda ve de kazanacaktir..buna yürekten inaniyorum.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence maç zor olacak ama biz elbette kazanmaliyiz vede kazanicagiz

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi bu adamlar ne kadar salakmis ben boyle bilmiodum bunlara 5 atmamiz lazim anlasinlar kimin kadrosu daha iyi oldugunu

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

samsun maçindan daha rahat bir maç agali iyi topçu kart cezalisi olmasi avantaj bizim dörtlü birlikte oynadikça daha iyi olacagiz herne kadar gökdeniz fatih yattara simek eskiden birlikte oynasalarda çok zaman geçti tekrar isinmalari zaman alir ama eskisi gibi olur merak etmeyin bu maç daha rahat olacagiz göreceksiniz yalniz ben su tayfun sevdasini anlamiyorum ufukhan canavar gibi topçu onun üstüne niye oynamiyor simek ne kadar kötü de olsa yani eski simek degil ama bu takimin herzaman onun paslarina ihtiyaci var uzun yillar sonra trabzonsporumda kendini gelistirebilen bir topçu gördüm tebrikler hasan böyle devam et yattara çok iyisin hadi tekkem biraz daha gayret bizim için gökdeniz eski gücüne dön...fatih akyel süpersin hüseyin ne zaman düzelicen ben senin yerinde olsam ileriye tek pas çalismasi yaparim bu kadar mi isabetsizpas olur biraz çalis lütfen.....BASKANIM SANA DA TESEKKÜRLER AMA SENIN ISIN DAHA BITMEDI...

ironmaster
    Normal Üye

[img]forum_images/blank.gif[/img]
    bmn | Kayseri (TS Üye No: 15733)

Yer: Türkiye
    Baglanti Durumu: Offline
    Gönderilenler: 240

Gönderen: 20-Mart-2006 Saat 14:59 | Kayitli IP

Erciyes ikinci devre evinde ençok puan kaybeden takim
    deplasman performanslari ise çok iyi idi gay lere 84. dakikaya kadar dayandilar
    kazanma ihtimalimiz yüksek bir maç diye düsünüyorum
    puan kaybina tahammulumuz yok

Imzani degistir istersen artik oynuyo ufukhan[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: coach

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu maç önseci sonumuz hayirli olur inslh.1-0 olsun da bizim olsun [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı
    samsun maçindan daha rahat bir maç agali iyi topçu kart cezalisi olmasi avantaj bizim dörtlü birlikte oynadikça daha iyi olacagiz herne kadar gökdeniz fatih yattara simek eskiden birlikte oynasalarda çok zaman geçti tekrar isinmalari zaman alir ama eskisi gibi olur merak etmeyin bu maç daha rahat olacagiz göreceksiniz yalniz ben su tayfun sevdasini anlamiyorum ufukhan canavar gibi topçu onun üstüne niye oynamiyor simek ne kadar kötü de olsa yani eski simek degil ama bu takimin herzaman onun paslarina ihtiyaci var uzun yillar sonra trabzonsporumda kendini gelistirebilen bir topçu gördüm tebrikler hasan böyle devam et yattara çok iyisin hadi tekkem biraz daha gayret bizim için gökdeniz eski gücüne dön...fatih akyel süpersin hüseyin ne zaman düzelicen ben senin yerinde olsam ileriye tek pas çalismasi yaparim bu kadar mi isabetsizpas olur biraz çalis lütfen.....BASKANIM SANA DA TESEKKÜRLER AMA SENIN ISIN DAHA BITMEDI...

EEE bize söleyecek bise birakmadin.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KAyseri stadi tamamen dolacaktir.. zor deplasman.. onlarin nasil ve hangi kadroyla oynayacaklari umrumda degil.. fakat bizim nasiy oynayacagimiz önemli hoca yine birilerini kesmezse takim formdaysa cakar döneriz süpem yok.. hersey bize bagli

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anadolu takimlarinda her sene tekrarlayan "Biz Trabzon'dan iyiyiz, onlarin yerinde biz olmaliyiz" sendromu, bu seneki sezonun iki yarisinda farkli takimlari vurdu. Önce Sivas simdi Kayseri. 2 sene önce Gençler vardi, daha önce Antep daha da önce Bursa.. Hepsi sirf bu kompleksten dolayi kendini bir Istanbul takimina satip tarihe gömüldü. Bu ikisinin de sonu öyle olacaktir ama bu sene, bu havadayken onlari yenmemiz lazim; yenecegiz de zaten. Kimse begenmiyor ama takim yuvarlana yuvarlana iyi isler yapti.. Bu sene Kayseri ve Besiktasi yenip 3. lügü kurtarir. Son maçta da Fener'e Trabzon'da sampiyonluk turu attirmaz.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu maçtan da gaibiyetle ayriliriz diye düsünüyorum artik bir seri yakalamamiz lazim

En zor maçlarimizdan biri olacak.

Kayseri çok iyi ama Kontraatak futboluyla maglup edebiliriz.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erciyes evinde 11 maçta 9 gol atmis..

Under 2.5 bitebilir.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

manisa ve gayse maçlarinda iyiydiler ama maç bizim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)