Sayfa 2 Toplam 36 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 880 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: K.Erciyesspor - Trabzonsporumuz

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

agali yok, devran da ceza alabilir ancak asil tehlike timuçin ve cenk. dikkat etmemiz gerek samsun gibi olmaz.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tek ümidim deplasmanda ii oynamamiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok kosuyorlar orta alanda üstünlügü ele geçiremesek bile onlara üstünlük vermememiz gerekiyor.cenk ve timuçini önlersek problem olacagini sanmiyorum defanslarinda oynayan senol galiba yavas adam ,hava toplarinda da pek etkili degillerdi ama onlarda kritik yerdeler en azindan bir puan için oynayacaklar,isi samsun maçindaki gibi ciddiye almazlarsa zor maç olur diger türlü pek zorlanacagimizi sanmiyorum.agali ye gelince;yapili ve uzun bir adam,samsun maçinda da gördük stepanov zamanlamayi hava toplarinda biraz kötü yapiyor(bazilarinda) ve ardindan golü yedik zaten çok basit bir gol yedik.böyle pozisyonlari cenk gole çevirir.ama fatih-yattara-szymek ve ömer riza oynarsa (gökdeniz in 90 dakikayi kaldiracak gücü yok yavas kaliyor pozisyonlarda) epey pozisyon buluruz.ama söyle bir sikintimiz var golü ve ya golleri bulunca rahatliyoruz ve saçma sapan hatalar yapiyoruz.deplasmanda olmasi maçin bence dezavantaj degil,insallah maçi alacagiz,her ne kadar iyiy oynadigimiz söylenemese de son 7 lig maçini kaybetmedik.son 9 resmi maçta yenilmedik.bu maç her ne kadar zor da olsa forvetlerini tutarsak bir sekilde alairiz maçi

bügünki fotbollan cok sor yeneriz onlari, ha agali oynamis ha oynamamis adam zaten topdan anlamyior birsey bügün resmen gs icin oynadi

çok zor maç umarim aliriz

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bakalim hayirlisi ben pek umutlu degilim. Onlarin nasil Oynaip oynamayacagi aslinda beni pek baglamiyor. Önemli olan Bizim Kare Asimizin Performansi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gs-erciyes maçinin ilk yarisini seyretme firsatim oldu. seyreden diger arkadaslar da görmüstür. ilk 10 içinde cenk mondragonla iki kez karsi karsiya kaldi ve atamadi. sonra gidip çok zor pozisypnda golü atti. yani skora bakip aldanilmasin erciyes gs yi farkli bile yenebilirdi. eger haftaya da ayni pozisyonlara sokarsak cenk'i isimiz çok zor. cenk yine kaçirir mi? yada jeferrson mondragon gibi o toplari çikarabilir mi? benim çok büyük endiselerim var bu maçta... hadi hayirlisi [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hep bu is|er gs.nin fb.nin basina ge|i0r nedense...

mac c0k z0r 0|acak...

Nereden
    Belçika

zor gozuksede maci alacagimizi dusunuyorum!

Ne zaman zor maç olarakgörsem maçi kolay aliyoruz,rahat geçecegini düsündügüm maçlari ise ter döke döke izliyoruz.Bu maçi zor olarak degerlendiriyorum.Kayserispora destek adina da 20 bin taraftariyla birlikte Erciyes bizi yenmek isteyecektir.Ama sadece isteklerde kalacagini düsünüyorum.Televizyon basinda dakikalari saya saya futboldan tat almadan bir 90 dakika geçirecegimizi düsünüyorum.Fatih Tekke,Szymek,Yattara,Gökdeniz 4'lüsü ne zaman birlikte top oynarsa o zaman futboldan tat almaya baslariz onlarinda 4'lü oynama niyetiolmadigi için..

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erciyes gerçekten disli bi ekip. Ilk yarida A.Akerdeki macta da yenememistik bu takimi. Yine cok zorlanacaz gibime geliyor. Cenk e pozisyon vermezsek ya da GAY se gibi sansli olursak bu maci en azindan beraberlikle bitirebiliriz. Allah yardimcimiz olsun.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Riza'nin oynamasi gereken maç. Gökdeniz Karadeniz ilk 11'de baslamamali

Nereden
    Belçika

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı
    Erciyes gerçekten disli bi ekip. Ilk yarida A.Akerdeki macta da yenememistik bu takimi. Yine cok zorlanacaz gibime geliyor. Cenk e pozisyon vermezsek ya da GAY se gibi sansli olursak bu maci en azindan beraberlikle bitirebiliriz. Allah yardimcimiz olsun.

ilk yaridaki macta bidunya eksigimiz vardi hangi takimi yenmistikki ?

bak suan hic eksik yok takim 8 haftadir maglubiyet almiyor ustelik ilk yari bizi yenen takimlarin hepsini teker tekersamarliyoruz...

çok zor maç ama deplasmanda gerçekten iyi oynuyoruz..kesinlikle kazanmamiz lazim ve kazanacagiz insallah..bence vahid hoca ömer riza ya mutlaka sans vermeli..çok yetenekli ve süratli bir futbolcu çok uzun zamandir takip ettigim bir futbolcu kesinlikle ilk 11 oynamali ............

Nereden
    Almanya

Bu maci nedense icimden bir ses rahat alacagimizi söylüyor....

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı

ilk yaridaki macta bidunya eksigimiz vardi hangi takimi yenmistikki ?

bak suan hic eksik yok takim 8 haftadir maglubiyet almiyor ustelik ilk yari bizi yenen takimlarin hepsini teker tekersamarliyoruz...
    insallah dedigin gibi olur hemso. Bu takim enteresan bi takim cunku. Ne zaman ne yapacagi belli olmaz.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Ömer Riza'nin oynamasi gereken maç. Gökdeniz Karadeniz ilk 11'de baslamamali

katiliyorum ilk yari ömer ikinci yari gökdeniz hatta bu maça kadar da öyle gidilmeliydi, hem karsidaki takim için bi karisiklik olurdu hemde bizim için bir avantaj..

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

vaLLa bence 4 Lü oynamaLi ama vahid oynatmayacaqi için zor geLiyor ama 4 Lü oynarsa kesin aLiriz

bence ömer riza kesinlikle ilk 11 oynamali...biz bu maçi alacaz her türlü....

arkadaslar bu arada video bölümünde rap bi klip var çok hosuma giit kim söylüyor bu sarkiyi valla helal olsun süper.................

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ömer Riza'nin mutlak suretle oynamsi gereken bir maç.Baski yedigimiz anlarda kontra ataklarda tehlikeli olabilmek için Ömer ilk 11'De oynamali.61 dünkü maçta kötü oynadi.Onun yerine oynamali.Tabii Hüseyin hazretlerinin yerine de Szymek oynamali.Kaleye de tekrar Tolga geçmeli yoksa bu Jefferson daha çok top sektirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gollü bir maç olur. Erciyes açik futbol oynuyor. En önemli futbolcularindan biri, Agali, kirmizi gördü GS maçinda. Yeneriz bence.

Symek(Hasan'in yerine), Tolga(Jefferson'un yerine), Ömer Riza(Gökdeniz'in yerine) ilk 11 de oynayabilir bence..

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

...............................jefferson.......... .......... .............

........ufukhan.............fatih...........milan. .......... ..lee....

......................hasan..........hüseyin...... .......... ..........

.............yattara...........szymek............. ..gökdeniz ......

..............................fatihtekke.......... .......... ............

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz isimlere göre 11 olustururken,bir hafta boyunca onlari çalistiran hoca ise form durumlarina göre karar veriyor.Hangisi dogru acaba ?

Dün geyse karsisinda seyrettigim Erciyes,diger kayseri takimindan bile diri ve hirsligöründü.Agali'nin bizim maçtaolmamasiavantajimiz.Bir tek Cenk'le bogusacak defansimiz.Bu senenin klasigi 3 ihtimalli bir maç arefesindeyiz.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

(Resim için bayag ugrastim dogru fotograflari bulabilmek için yinede pek güzel oldu denemez ama idare eder.[img]smileys/smiley2.gif[/img])

Arkadaslar benim düsüncem bu dört futbolcunun bir arada oynamasi ömer rizayida ekleyebiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)