Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadin tanimi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yok yöneticiler farketse konuyu kapatacaklar... baslik ne tartisilan ne diye

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı edaaa Nickli Üyeden Alıntı

Unutma seni yetistiren kadina saygisizlik yapmis olursun bunu söylemekle...

güzel deneme... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

çok sükür ki, beni yetistiren kadin her sabah "hayir dua"larini eksik etmez arkamdan...

elbette kadinlarin da üstün oldugu noktalar vardir... meselaaa... eeee... seeyyy... neyse simdi aklima gelmedi ama muhakkak vardir...

böyle yani... [img]smileys/smiley4.gif[/img]selametle... [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

sümela61 sende az degilsin ha ortaligi karistir sonra "selametle"....

[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley2.gif[/img]

sss... çaktirma... [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

saol ama ben çok denedim. ama bak yine olmadi.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

50 mesaja ulasmadan alinti yapamazsin

bu arada kadinin tanimindan çok kadini tartisiyorsunuz beyler dikkatinize[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

hmm.. bak bunu bilmiyordum...

valla herseyi sümela karistiriyor ben gayet esit yaklasiyorum olaya...

[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Sanirim tartismanin dozunu kaçirdiniz Sümela61!

Biraz daha seviyeli konusursan daha iyi olur.Seviyeni ortaya koymus oldun.

Nereden
    Trabzon

tabi canim ikiniz almisiniz sazi ele verip veristiriyonuz[img]smileys/smiley36.gif[/img]

anneniz , ablaniz , sevgiliniz sanirim bunlar kadinin tanimi için size yeterli gelir[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bak bak bak bende suçlu ilan etti aslihan... nerede yazmisim ben öyle seyler ... geçen senin için yorum yapmistim hani kardesin falan hatirladin mi

Nereden
    İstanbul

simdi bu topige yazdigim bütün cevaplari kopyaliyorum; seviyesiz olup olmadigi size kalmis:

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı

açikçasi ben yazida daha çok, kadinlarin hayata bakislari, ruhsal yapilari ve benzeri konularla ilgili yargilar oldugunu gördüm... yani herhangi bir millete ait kadinlardan ziyade kadinlarin büyük çogunlugundan bahsediliyor yazida... elbette içlerinde bu tanima uymayanlar olacaktir (bi zahmet olsun)...

bir diger konuya geçersek, evet Pakize Suda'yi da az çok biliyoruz... evet o da bu gruba giriyor... evet, evet de... dogru bisi yazinca da "bak bu sefer dogru demis" dememek mi lazim?... ya da hayat görüslerini, kisiliklerini veya baska bir özelliklerini begenmedigimiz; sevmedigimiz kisiler dogru bisi yazdiklarinda onaylamamali miyiz?...

ayrica burada bir kadin-erkek tartismasina girmeye de gerek yok... ben bu yaziyi okudum, çok begendim ve büyük oranda katildim... burada sizlerle paylasmak istedim... ben konularin tartisilmasindan çekinen birisi degilim ama herkes ayni seviyede tartisamayabiliyor bazi seyleri, sonra da kabak "topik"i açanin basina patliyor...

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı
    Sonuç olarak sunu söylemek istiyorum:
    Iyi ki kadinlara ahirete gidecekleri zaman söylenmiyor. Yoksa maazallah dünyadan çikmaya bi hazirlanmaya baslarlar ve kiyamet gözlerinin önünde kopmaya baslasa bile asla hazir olmazlardi. Yaniliyor muyum? Hiç sanmiyorum.

Alıntı lazanist Nickli Üyeden Alıntı
    günün birinde istanbuldan memlekete göç edersem buna en büyük etken kadin söförler olacaktir..

aglattiklari bilinir belki ama kendi gözyasini göstermeycek kadar da gururludur!!!

bu cümleden; kendi göz yaslarini gösterenlerin gurursuz olduklarini anliyorum... o halde ben en büyük gurursuzlardan birisiyim...

Konunun basindaki yaziyi yazan hanimefendi de Karadenizli degil nihayetinde.

buradan da Karadenizli bayanlarin, digerlerinden farkli oldugu sonucunu çikariyorum...

ya arkadaslar kadinlarin en iddiali oldugu konu nedir, yemek yapmak degil mi?

bakin en ünlü otellerin, restoranlarin asçilarina %99'u erkek...

neyse ben gidip bir çay koyayim...

Unutma seni yetistiren kadina saygisizlik yapmis olursun bunu söylemekle...

güzel deneme...

çok sükür ki, beni yetistiren kadin her sabah "hayir dua"larini eksik etmez arkamdan...

elbette kadinlarin da üstün oldugu noktalar vardir... meselaaa... eeee... seeyyy... neyse simdi aklima gelmedi ama muhakkak vardir...

böyle yani... selametle...

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

sss... çaktirma...

yorum sizin...

ayrica "kaçirdiniz" diye hitap ederek koydugunuz mesafeyi, sonra ki cümlelerde de beklerdim sizden... sanirim tanismiyoruz?...

örnek: "konusursan" yerine "konusursaniz" ve "oldun" yerine "oldunuz" hem cümlenin akisi açisindan da fena olmazdi zannimca... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

arkadas galiba biraz duygusal davranis

sunuçta burda güzel saatler geçirmek için birbirimize takiliyoruz[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı aslihan Nickli Üyeden Alıntı

sonuçta burda güzel saatler geçirmek için birbirimize takiliyoruz[img]smileys/smiley9.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Hakkari

sonuçta burda güzel saatler geçirmek için birbirimize takiliyoruz[img]smileys/smiley9.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    millet uçmus ya: neyse uzlasmak en iyisiydi....[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Burda geyik muhabbeti yapildigindan haberim yoktu.Çok özür diliyorum.Geyik yapmayi da pek beceremem. Ayrica bu tür sohbetlerde-sizin deyiminize göre-imla kurallarina uymamakla akillilik etmisim.(SÜMELA61) Bazi seyleri ispatlamak zorunda degilsiniz sayin sümela61.Saygilarimi arz ederim. Kabul buyurun lütfen.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Hakkari

Burda geyik muhabbeti yapildigindan haberim yoktu.Çok özür diliyorum.Geyik yapmayi da pek beceremem. Ayrica bu tür sohbetlerde-sizin deyiminize göre-imla kurallarina uymamakla akillilik etmisim.(SÜMELA61) Bazi seyleri ispatlamak zorunda degilsiniz sayin sümela61.Saygilarimi arz ederim. Kabul buyurun lütfen.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Himmmm.... " Fast and Furious" [img]smileys/smiley15.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

kadinin tanimi nerede?

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar mail kutuma gelen "eglenceli" bir maili sizlerle paylasmak istedim; ben çok güldüm...

Bir kadin "kadinlarin erkeklerden üstün olan özelliklerini" yazmis bir "erkek" de ona yanit vermis

Kadin: kisiligimiz kullandigimiz arabanin beygir gücü ile dogru orantili olarak degismiyor
    Erkek: sizin kisiliginiz beraber oldugunuz erkegin cüzdan gücü ile degisiyor

Kadin: kizmizi isikta yanimizdaki arabanin bizden önce çikmasi ya da bir aracin bizi sollamasi hiçbirsey ifade etmez
    Erkek: bizim için de çevremizde diger hemcinsimizin sahip oldugu mücevherat veya üzerindeki pahali giysi hiçbirsey ifade etmez

Kadin: kas olacak diye bir zorunlulugumuz yok
    Erkek: selülitler olmayacak gibi bir zorunlulugunuz var ama...

Kadin: asik oluyoruz... korkmadan.
    Erkek: biz de oluyoruz.... azicik ödümüz patliyor ama sebep olanlar UTANSIN

Kadin: evde, banyoda, kil-tüy dökmeyiz.
    Erkek: küvetteki, lavabodaki, yatakdaki ve yemekteki saçlarin çogu size ait.

Kadin: her sabah tiras olmak zorunda degiliz.
    Erkek: valla ben tiras olmayi agda yaptirmaya tercih ederim sahsen.

Kadin: biribirimizin agzini yüzünü kirdigimiz sporlar yapmiyoruz.
    Erkek: vahsi bakislarla birbirinizin gözünü oydugunuz kiskançlik, haset, çekememe sporlariyla yeterince ugrasiyorsunuz.

Kadin: hiç iki kadinin silahla oynarken birbirini vurdugunu duydunuzmu?. Erkek: hiç iki erkegin "aman tanrim benim elbisemin aynisini giymis" diye mahvoldugunu duydunuz mu?

Kadin: horlamiyoruz
    Erkek: halt etmissiniz, hatta hiçkirmiyor, gegirmiyor ve hapsurmuyorsunuz da. Yoksa siz insan degilmisiniz?? Size afrodit
    diyebilirmiyim )

Kadin: az bildigimiz bir sey üzerinde çok fazla konusabiliriz.
    Erkek: yani çok konusup hiç bir sey söylemezsiniz

Kadin: birbirimize esek sakalari yapma adetimiz yoktur.
    Erkek: çevrenizde ki diger hatunlar hakkinda senaryo dedikodular üretme aliskanliginiz var ama

Kadin:TÜKÜRMEYIZ
    Erkek:KIRITMAYIZ!!

Kadin: sanat eserlerinin % 90'i kadinlardan esinlenilmisdir.
    Erkek: sanat eserlerinin % 90'i erkekler tarafindan yapilmisdir.

Kadin: uzaga iseme, uzaga tükürme, yüksek sesle gegirme gibi aptalca karizma krikolarimiz yok
    Erkek: ortamin en güzeli olma, en zayif olma, en pahali giyineni olma, en zengin kocayi bulma gibi krikolariniz var ama

Kadin: askere gitmiyoruz
    Erkek: hamile kalmiyoruz

Kadin: kol saatimiz de ayni zaman da hesap makinasi, takometre, barometre, termometre ve radyo olmasi gerekmiyor.
    Erkek: çantamizda ruj, allik, pudra, yedek çorap,islak mendil, vs tasimamiz gerekmiyor.

Kadin:dogum günü evlilik yildönümü gibi özel günleri parmagimiza kirmizi iplik baglamadan da hatirlayabiliyoruz
    Erkek: ütüyü fisde, yemegi ocakta,arabanin anahtarini kontakda unutmuyoruz. Bunlar daha faydali.....

Kadin: ortalikta alakasiz hertürlü nesne ve sözcükten cinsel çagrisimlar çikarip günün yarisini seks düsünerek geçirmeyiz...
    Erkek: valla geyik olsun diye yapiyoruz. Hem siz günün yarisini güzellesmege çalisarak geçiriyorsunuz. HANGI AMAÇLA )

Kadin: kel olmuyoruz (puhahaha)
    Erkek: AMA GÖGÜSLERINIZ SARKIYOR!!!

Nereden
    İstanbul

bu da bir baska mail:

Kadini tanimlamanin en güzel yolu onu toplara benzetmektir.

20 yasinda futbol topudur.. (22 kisi pesinden kosar.)
    30 yasinda basketbol topudur.. (10 kisi pesinden kosar.)
    40 yasinda golf topudur.. (1 kisi pesinden kosar.)
    50 yasinda pingpong topudur.. (2 kisi birbirine atar.)
    60 yasinda voleybol topudur.. (Kimse tutmak istemez.)
    70 yasinda yakar toptur.. (Herkes kaçar.)

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

ama sen simdi ne yaptin biz savunalim dedik sen iyice abarttin isi yani [img]smileys/smiley36.gif[/img]

kadin tanimi : erkeklerin sürekli pesinden kostugu ama elde edemeyince bu tarz yazilar yazip kizdirmaya çalistigi karsi cins[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ama sen simdi ne yaptin biz savunalim dedik sen iyice abarttin isi yani [img]smileys/smiley36.gif[/img]

kadin tanimi : erkeklerin sürekli pesinden kostugu ama elde edemeyince bu tarz yazilar yazip kizdirmaya çalistigi karsi cins[img]smileys/smiley2.gif[/img]

aslihan bari sen yapma [img]smileys/smiley9.gif[/img]ben biraz gülelim, neselenelim diye yaziyorum, biliyorsun... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evli kadinla iliskiye giren çok az erkek vardir. Buna karsilik evli erkekle hiç düsünmeden iliskiye giren kadin sayisi benim bildigim, gördügüm, duydugum kadariyla bir hayli kabariktir.

Evet bildigim ve duydugum kadariyla diyo. çünkü oturup kalktigi çevrenin nasil oldugunu hepimiz tv lerden izledik. Ama bunu tüm kadinlara mal etmesi yanlis. Bu tip insannlar bence bu yazilai kendi çevresinedki bayanlara hitaben yazsa daha iyi olur.

murat55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ciddi gördün mü?bu kadinlarin bilip duymadigi bir sey kaldimi

ama yinede kadinlar olmaz sa olmaz

Nereden
    İstanbul

bakin bu sefer de ne gelmis mail kutuma... gerçekten de çok güzel bir mail... annelerimiz iyi ki var, degil mi?... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

ANNEMI NEDEN MI SEVIYORUM?

Aksam annemle babam televizyon seyrediyorlardi. Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatiyorum."

Annem kalkti, mutfaga gitti. Çerez-meyve tabaklarini çalkaladi kaldirdi. Sabaha hazir olsun diye çaydanligi doldurdu, demlige çay koydu. Sekerlige bakti, dibinde az kalmis, üstüne ekledi. Kahvalti için buzluktan ekmek çikardi, aksam yemegi için çözülsün diye de eti asagiya koydu. Kahvalti masasini hazirlamak için masanin üstündekileri topladi.

Telefonu sarja koydu, telefon defterini kapatip yerine koydu.

Sonra çamasir makinesinden islak çamasirlari çikarip asti ve makineyi tekrar doldurdu.Banyodaki çöp sepetini bosaltti. Islak bir havluyu kurusun diye dus perdesinin borusuna asti.

Bir gömlek ütüledi, kopuk dügmesini dikti.

Çiçekleri suladi. Esneyerek gerindi ve yatak odasinin yolunu tuttu.

Çalisma masasinin yanindan geçerken durdu, ögretmene tezkere yazdi, okul gezisi için para sayip ayirdi, egildi, sandalyenin altina girmis ders kitabini aldi, masanin üstüne koydu.

Kek tarifleri defterini çikardi, arkadasina söz verdigi tarifi bir kagida yazdi, çantasina koydu. Bakkaldan alinacaklari not etti, notu da çantasina koydu.

Sonra gitti, 3'ü 1 arada temizleme losyonuyla yüzünü yikadi, dislerini firçaladi. Gece kremini ve kirisik önleyici nemlendiricisini sürdü. Tirnaklarina bakti, törpüledi.

Içeriden "sen yatmaya gitmemis miydin" diye seslenen babama "simdi gidiyorum" deyip köpegin su kabini doldurdu.

Kapilari pencereleri kontrol etti, holdeki lambayi yakti.

Kardesimin odasina gitti, oglan uyumus, lambasini söndürdü, bilgisayarini kapatti, gömlegini asti, yerdeki kirli çoraplari toplayip sepete atti.

Bana geldi, "haydi yat artik, biraz da yarin çalisirsin," dedi.

Kendi odasina gitti, saati kurdu, ertesi gün giyeceklerini hazirladi. 6 maddelik acil isler listesine 3 madde daha ekledi. Kendi kendine iyi geceler diledi, hayallerinin gerçeklestigini gözünün önüne getirdi.

Iste o sirada babam televizyonu kapatti, ortaya öylece bir "ben yatiyorum" dedi ve gitti yatti.

Sizce bu iste bir gariplik yok mu? Kadinlarin neden daha uzun yasadigini merak etmiyor musunuz?

ÇÜNKÜ ONLARIN YAPILARI UZUN ÇEKISLI (ve islerini bitirmeden öyle çabuk çabuk ölemezler)

Kadin Kadindir. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

bu yaptiklarinin sizin hayatinizi kolaylastirmak için oldugunu hiç düsündünüz mü?

belki bu yazi kadinlarin degerini anlamaniza bir nebze olsun katki saglar [img]smileys/smiley2.gif[/img]

kadin düsmanlari [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)