Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burs

Onur Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Burs

Arkadaşlar İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İÖ) okuyorum. Geçen sene kazandım hazırlık sınavından geçerek muaf oldum ve 1. sınıftan başladım fakat çeşitli sebeplerle(ekonomik ve okulu sevmeme) bu sene sınıf tekrarı yapmak zorundayım. Bu yüzden de burs bulamıyorum veren yerler ya ortalama istiyor ya da transkript istiyor.

Bir nebze olsun rahatlamak için bursa ihtiyacım var veren kurum, kuruluş, vakıf veya hayırsever zenginlerden burs istiyorum. Bildikleriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Başlığı kişisel bir ihtiyaç için açtım fakat benim gibi bir çok kişinin de ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu başlıktan o arkadaşlarımızda inşallah hayırlısıyla burs bulabilirler.
    uff msglsn glba .s.s.s

Nereden
    İstanbul

Ordulular vakfı Ordulu öğrencilere burs veriyormuş. Acaba Trabzonlular Derneği de veriyor mu? Bilgisi olan var mı?
    uff msglsn glba .s.s.s

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bırak okuma bilgisayarda gelecek yok lehim yapmayı bilen kasa açıp kapatıyor adım başı bilgisayarcı.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Onur güzel başlık oldum 4. sınıf (son ) hala burs bulamadık.

Bu arada Alttan dersin felanda yok
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Nereden
    İstanbul

Bilgisayarda geleceği yaratırım da artık bir burs gerekiyor. Yoksa 5 senede mi biter 6 senede mi bilemiyorum.
    uff msglsn glba .s.s.s

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Demek üniversite böyle zorluklar da çıkartabiliyor . Aramızdan da çıkabilir böyle yardımseverler bugün bize yarın size imkanı olan veya vesile olabilecek renktaşlar işe Onur'dan başlayabilirsiniz
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Nereden
    İstanbul

Her zamanki gibi bu konu gerekli ilgiyi görmedi. Kapatılmasını talep ediyorum.
    uff msglsn glba .s.s.s

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Konunun gerekli ilgiyi görmemesi normal. Çünkü gerçekten burs almak çok zor bir yerden. Paraya çok ihtiyacı olan öğrencinin parayı bir şekilde kendisinin kazanması gerekiyor. Part time iş, özel ders vs olabilir mlesea.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur,
    İstanbul Büyükşehir Belediyesi burs veriyordu sanırım..İstanbul'da bir liseden mezun olma ve İstanbul'da bir üniversitede okuma şartı vardı..

Ama genel olarak dernek,vakıf bursu falan almak istiyorsan adamın olacak içeride kardeşim..Bu ülkede ne zaman torpilsiz iş oluyor ki ordan pay biç..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Şeref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zamanki gibi bu konu gerekli ilgiyi görmedi. Kapatılmasını talep ediyorum.
    İlgi görmemesini düşünmene üzüldüm. Yardıma ihtiyaç duyduğun konuyu okudum fakat senin de bahsettiğin gibi burs veren yerlerin çoğu transkript, not belgesi vs istiyor. En azından benim bildiklerim. Eğer bu şartlara uyuyorsan(başarılı isen) bir yere yönlendirebilirim seni. Diğer türlü ben maalesef yardımcı olamam.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Deniz Tosunoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tukiyede durumu bilmiyorum. Onun icin soruyorum. Devlet ögrencilere burs vermiyormu? Aylik en az 150 TL verilmesi gerekir bence..
    ''Nerden geldiğini bilmezsen, bulundugun yerden şikayetci olursun''

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu somaliye tonla para toplanırken neden ülkemizin genclerine okul için burslar,şehit ailelerine yardımlar toplanmıyor.. gösterişi çok seviyoruz ancak ülkemiz içinde yararlı işlerde 0 ız.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Nereden
    İstanbul

Alıntı agahozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgi görmemesini düşünmene üzüldüm. Yardıma ihtiyaç duyduğun konuyu okudum fakat senin de bahsettiğin gibi burs veren yerlerin çoğu transkript, not belgesi vs istiyor. En azından benim bildiklerim. Eğer bu şartlara uyuyorsan(başarılı isen) bir yere yönlendirebilirim seni. Diğer türlü ben maalesef yardımcı olamam.
    agah bahsettigin yerde yaş sınırı ugyulaması yoksa ben alıyım o adresi?

Nereden
    İstanbul

Yok mu şu garibana burs verecek eş, dost, vakıf, dernek, şirket?
    uff msglsn glba .s.s.s

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur, bende aynı dertten muzdaribim. Geçen sene derece yaptım, kesin burs bulurum derken, hiç bir yerden alamadım. Bu senede alabileceğimi düşünmüyorum. İlk başta bir soru sormuşsun Trabzonlulara veren dernek var mı diye ? Trabzonlu Üniversiteliler Derneği var. Feysbuka TÜSED yazarsan çıkar. O sayfada bir şey bulamayabilirsin, Aksaray'da merkezi varmış bu derneğin. Benimde bu sene haberim oldu, başvurmayı düşünüyorum. Başvurular ne zaman, nereye başvurucaz gibi sorularıma cevap bulunca sana haber veririm. Unutursam da sen irtibata geç

Başka vakifların da listesini çıakrmayı düşünüyorum, sana uygun görürsem de söylerim. Biraz araştır ama her yere gir, başvur. Olmadı, kapısına git, söyle
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Rayman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tukiyede durumu bilmiyorum. Onun icin soruyorum. Devlet ögrencilere burs vermiyormu? Aylik en az 150 TL verilmesi gerekir bence..
    İhtiyacı olan öğrencilere veriyor. Vermeye çalışıyor en azından diyelim. Herkese verilmiyor.
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barış Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur, kardeş i.ö ye burs verilmesi çok zor. Üstelik bursa ihtiyacı olmayan adamlar,tanıdıkları sayesinde birtden fazla burslar alabiliyor...Neyse şu teklifi söyliyim sana;

Eğer bölümü seviyorsan ve 4 senede ve ya 5 senede bitireceğini düşünüyorsan, git eğitim kredisi çek,mezun olunca başlayacağın taksitlendirme yap.

Amerikada çoğu öğrenci böyle yapıyor, deneyebilirsin.

Okulunu bitireceğin yıl sayısının planını yap önce,ona göre bir yol haritası çiz.

İnş gerekmez de burs bulursun.
    Entropi İyidir.

Oğuzhan İnce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Şeref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İÖ) okuyorum. Geçen sene kazandım hazırlık sınavından geçerek muaf oldum ve 1. sınıftan başladım fakat çeşitli sebeplerle(ekonomik ve okulu sevmeme) bu sene sınıf tekrarı yapmak zorundayım. Bu yüzden de burs bulamıyorum veren yerler ya ortalama istiyor ya da transkript istiyor.

Bir nebze olsun rahatlamak için bursa ihtiyacım var veren kurum, kuruluş, vakıf veya hayırsever zenginlerden burs istiyorum. Bildikleriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Başlığı kişisel bir ihtiyaç için açtım fakat benim gibi bir çok kişinin de ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu başlıktan o arkadaşlarımızda inşallah hayırlısıyla burs bulabilirler.
    kardeşim ben kafamın attığı bi gün mustafa sarıgül e gittim ikametin şişlideyse sana da belki yardımcı olurlar
    Hes Trabzonspor'a Kazım'a ve Trabzonspor'un ifade ettiği tüm değerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burs arıyorum kardeşime öz kardeşime.

"Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

evrents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bahsettiğiniz trabzonlular derneği filan özel üniversitede okuyan tam burslu öğrencilere burs veriyor mu?Yani burs şartlarında sadece devlet üniversitesi öğrencileri başvurabilir gibi bir ibare var mı?Burada birbirimize yardımcı olalım.

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burs mu bende isterim
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)