Sayfa 38 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 36 37 38
Toplam 929 adet sonuctan sayfa basi 926 ile 929 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor-Samsunspor

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı mkmsas Nickli Üyeden Alıntı
    Hocaya neden bukadar yükleniyorsunuz anlamadim valla.Adam resmen Futbolun ilmini biliyor ya.Simdiye kadar zorunluluktan oynayan adamlar kadro genisleyince zora girdiler.Öyle kolay kolay forma yok artik.Tayfun Tayfun diye inliyordu herkes ilk çiktiginda,ne oldu alternatifi yok diye simdi mecbur oynatiyorsun.E alternatifi yok adamda kendini gelistirmiyor.Nede olsa ilk 11 de.Simdi Ufukhan geldi.3-4 maç oynadi sora oda kesik yedi.Kim daha iyiyse o alsin formayi.Bu çok normal birsey.Bu hafta Ufukhan daha çok çalismistir o almistir formayi.Hem Bizim takimda simarik çok.Isim vermek istemiyorum simdi.Yeni kazanacagimiz yildizlarda simarik olmasin.Bknz(Messi)adam deli gibi top oynuyor,yasi ne basi ne ama bir gram simarmak yok.Hocanin takdiridir.Szymek konusuna gelince 2 haftadir iyi top oynadigi söylenemez.Szymek in bu olmadigini hepimiz biliyoruz.Nekadar olm hadi göreyim seni bu maç deli gibi oyna bakayim desende olmaz.Yersin 1 maç kesik kendine gelirsin.Kaleci olayina birsey demiyorum zaten kalede olmasi gerekli kisi Jefferson.Hocanin eminimki alternatifi olsa kesecegi ilk isimlerden biride Celaleddin ve Fatih Tekke dir.Sistem az çok belli.Kosacaksin mücadele edeceksin,topu ayagina aldigin zamanda direk kaleye yöneleceksin.Bu sisteme uymayan bikaç isim var Celaleddin-Fatih Tekke-Hüseyin.Tipki 96 daki kadro gibi.Topu ayagina alan hücuma kosardi.Sora hepberaber savunmaya.Zevk vermiyormuydu o futbol.Seyir zevki yok diyorsunuz.Hele bir kadro tamamlansin,bahsettigim isimlerin yerine daha ofans gücü yüksek (Fatih Tekke hariç,onun yanina yirtici fatihin daha rahat oynamasini saglayacak bir adam alinmasi lazim) oyuncular geldiginde görün siz takimi.Ya benim trabzonda gördügüm ilk önliberolardan Tolunay bile çikar sag-sol deli sutlar çekerdi.Demek istedigim su eldeki kadro neyse ona göre oynatacan.Bknz gerets.adamda forvet bollugu var defansta 4lüyü kuruyor gerisini hep forvet.Yoksa neyapsin hoca.Bence Vahid hoca bu takima gelmis geçmis en iyi hocalardan biri olacak.Bir kenara yazin.

Yazinizi okudum,düsüncelerinize katiliyorum. Sezon ortasinda gelmis hocadan cok sey bekleniyor. Vahid Hoca buna ragmen elinden gelenin en iyiysini yapmaya calisiyor. Neyse hersey sezon sonu belli olacak. Dananin kuyrugu kopacak...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı behramÜnye52 Nickli Üyeden Alıntı

Bu maci aldik simdi sira diger macta.

Eh Samsunspor'a da üzüldük ama bizim siddetle puana ihtiyacimiz vardi. böyle giderse düserler

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nerdeyse Erciyes maçi basladi siz hala Samsun maçinda kaldiniz arkadaslar.Pardon yani...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

nede olsa karadeniz takimi ))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)