Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kus Dili (dizi hakkinda haftali yorumlar)

tonyali_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlarin minübüsüne bayildim.

BORDO MAVI

Sirf bunun için izlerim.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

dizi benim cok hosuma gitti..insallah dahada iyi olur[img]smileys/smiley32.gif[/img]

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaslar yurt magduruyum,bilen biri desin yaf ) Evdeyken müzigi çekmisti dikkatimi ,okuyaniniz yok mu müzigin kimin oldugunu?

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu haftaki bölümüde bence baya güzeldi arkaslar sizce nasildi ?? helede müjde arin devamli kullandigi bi laf vardi fiski yiyesin o bitirdi beni [img]smileys/smiley36.gif[/img]

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk kez bu aksam izledim ama beni o diziye çeken hiç bisi olmadi. [img]smileys/smiley5.gif[/img]Hosuma gitmedi o kadar. [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

siveler olmamis bence,ama trabzonun ve trabzonsporun reklami oluyor..ama uzun sokaga araba tersden girdi,orasi biraz karismis[img]smileys/smiley36.gif[/img]

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Uzun sokakta bordo mavi enbüyük trabzon diye bagirdilar bu bölümde dizide.

aynen orasi süperdi degok bi de mekanlar çok hos uzungöl,çaykara çok güzel bi seçim..müjde ar ,aslan akbey iyi kiviriyolar bu isi köyü de özlemistik görüyoz hasret gideriyoz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

uzun sokaktaki trabzon sesleri ve bordomavi enbüyük trabzon olayi güzeldi...

arkadaslar diziyi begenmiyorsunz ama kadrosu iyi bence..

hiç olmazsa ne oldugu belirsiz sitcomlardan çok daha iyi..

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

uzun sokaktaki trabzon sesleri ve bordomavi enbüyük trabzon olayi güzeldi...

arkadaslar diziyi begenmiyorsunz ama kadrosu iyi bence..

hiç olmazsa ne oldugu belirsiz sitcomlardan çok daha iyi..

evet bordo mavi bordo mavi süperdi [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Salih Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

dizi ne kadar kötü de olsa bizim oralarda çekilmis ve reklamimizi yapiyor (gerçi reklama ihtiyacimiz yok) artik dogudaki aga filmlerinden alinti sitkomladan biktim hiç güzel olmasa manzarasi yeter sirf o yüzden izlenmeye deger biraz da olsa hasretimi gideriyo [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence bir bölüm stadta çekim yapmalilar...Derhal yönetmene ulasalim...Ilgelenile!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir türlü istedigim formatta Karadeniz dizisi yapilamiyor. Kusdiline sonra gelicem. Bir ara güneydogu tandasli 18 tane dizi ile televizyon kanallari rekor kirmisti. Hepsinde de agir abi imaji vs. mesajlar veriliyordu.

Gelgelelim bizimkilere... bizimkilere mi ? bize yaptiklarina mi ?

Bir dizide Herkes salak acaip acaip diyaloglar, Karadenizde agir abi sikintisi mi var da biz mi bilmiyoruz ? yada biz baska yörenin insanlarimiyiz ? lahana kotisi yüzünden adam dograyan kan davalarinin bu kadar yogun oldugu baska bir yöre var mi ? alin size malzeme, dogru mesajlar mi vermek istiyorsunuz buyrun iste, Ne istir anlamadim. Neyse bir diger dizi de bas karakterlerden birisi hirsiz. Karadeniz'de son 20 yilda kaç tane hirsizlik vakasi olmus ? Kapkaç'in hirsizligin tavan yaptigi ile böyle bir yafta yok, bize var ne ala degil mi ? Bunun olabilme ihtimali nedir ? daha önceki dizide (Gülbeyaz)ayni orani gözardi ederek Karadenizli bir genci besiktasli yapmislardi yine soruyorum sizin yüzde hesabindan olasiligin ne oldugundan haberiniz var mi ?
    Kusdili dizisinin reklamlarini görüyordum izlemek nasip olmadi, ama geçen hafta ardarda çalan telefonumda arkadaslarimin " abi nihayet bir dizide araba da Bordomavi renkler, Trabzon atkilari ve Trabzonspor konusu geçti hatta tezahurat bile yapildi. nihayet be abi" serzenislerini dinledim. Diziyi bu hafta seyredicem, hafifletici sebebleri dikkate alarak tabiki.Bakalim Trabzonspor haricindeki diyaloglari, siveleri ve konusu nasilmis.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar yurt magduruyum,bilen biri desin yaf ) Evdeyken müzigi çekmisti dikkatimi ,okuyaniniz yok mu müzigin kimin oldugunu?
    filmin müziklerini cafer isleyenle selim bölükbasi yapiyor.isimler yabanci gelmeyebilir.ikiside kazim koyuncunun ekibinde idi selim kazimin kemençecisi.cafer, basgitar. Edited by: lazanist

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben begenmedi çoook saçma geliyor bana aamla uzungolden güya trabzona geliyorlar bakiyorum araba kemik hastenesinden asagiya geliyorrr

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

içinde Trabzonspor olan her diziyi severim

merhaba arkadaslar;

bu basligi ilk defa okudum ve güzel yorumlarla karsilastim.

bu diziyi biliyorum fakat bugüne kadar hiç seyretmedim.karadenizlileri aptal yerine koyan bir dizi olarak düsünmüstüm.

hülasa; sayin külünkoglunun da anlattiklarina göre birazda öyleymis.ama Trabzon ve Trabzonsporla ilgili de güzel seyler olduguna göre diziyi izlemeye karar verdim.

acaba bu dizinin haftanin hangi günlerinde ve saat kaçta oldugunu bana yazabilir misiniz?özelden degil yani buraYA yazarsaniz da herkes görmüs olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadiroglu Nickli Üyeden Alıntı
    bu diziyi biliyorum fakat bugüne kadar hiç seyretmedim.karadenizlileri aptal yerine koyan bir dizi olarak düsünmüstüm.

hülasa; sayin külünkoglunun da anlattiklarina göre birazda öyleymis.ama Trabzon ve Trabzonsporla ilgili de güzel seyler olduguna göre diziyi izlemeye karar verdim.

Arkadasim gözden kaçiridin heralde, ben bu diziyi seyretmedigimi söylemistim.Diger diziler için o tanimlari yaptim ve yapmaya devam ediyorum.

Bu hafta seyrettim, Müziklerini begendim ara nagmelerde güzel ama siveler konusunda of puh ederkenimdadima bölümün sonlarina dogru Süreyya Davulcuoglu yetisti. Allah razi olsun be abla, Tabiki Bordomavi atkilar ve bordomavi boyanmis minibüsü görmek, Yabanci plaka olmasina ragmen TS plakali mercedesi de görmek ayrica güzeldi.

Bu arada Cumartesi günü saat 20:00'da atv'de oynuyor,aklima gelmisken söylüyeyim dizi Uzungöl'den Istanbul'a tasinacak gibi geldi bana, insallah Trabzonspor'la ilgili nüanslari Istanbul'a geldiklerinde unutmazlar.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende sadece tek bölümünü izleyebildim. digerlerine denk gelmedi yaw. o yüzden fazla bi yorum yapamayacagim. ama duydugum kadariyla sadece 13 bölümlük bi diziymis.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

istanbula tasinacak gibi evet... nüanslar devam ediyor istanbuldada bilmem fark ettinizmi selçuk yöntemin lokantasinda ts bayragi var duvarlarinda bordo-mavi seritler var ayrica selçuk yöntemin yegenlerinin evinde duvarda fatih tekkenin gökdenizin posterleri var..

ayrica diziye kötü diyenler bence haksizlik yapiyor. bütün karadeniz dizilerini alt alta siraladigimizda en iyilerinden...

son olarak almancinin plakasinin ts olmasida ince bir espiri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam olarak izlemedim diziyi hiç ama bir ara zaping yaparken konusulan agzin Karadeniz agizi olamadigi gördüm bu bence eksidir cunku taklitle olmaz karadeniz agizi cok yapmacik oluyor. Ayrica cümlelerin sonunda DA kelimesini uzun uzun vurgulamak da inanilmaz yapmaciklik kadar bizler öyle yapmiyoruz ki. Bende istanbulda büyümeme ragmen arada benimde kaçiyor agzimdan Da ama o kadar baskin degil.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konusmalar çok yapmacik ve ben de bu olaya uyuz olanlar arasindayim 23 yasindayim 22 yillik trabzonda kaldim,dogdum büyüdüm,yaylalara çiktim,annem çaykarali(ki 20 yil orda yasadi)oralara gittim kaldim vs vs vs,cümlelerden önce bir defa " haçan " duyduysam namerdim yaaa.Sinir oluyorum ! [img]smileys/smiley7.gif[/img] Edited by: lazoliii

tuğba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence çok acimasiz elestiriler yapmamaliyiz arkadaslar.Ne kadar Trabzon agzini tam olarak becerememis olsalar da,Trabzon'un ,Uzungöl'ün güzel bir reklami yapiliyor.Zaten tam dogru seklini bekleyemeyiz ki arkadaslar.O insanlar ne kadar çabalasa da bizim nenelerimiz,amcalarimiz gibi konusamaz.Bence Karadeniz'imizin güzellilklerinin sunuldugu,insanimizin ince zakasini gösteren bu dizinin keyfini çikaralim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@ tugba

TAbi ki bir emek var ortada ona saygim sonsuz ama Gülbeyaz daki Karadeniz agzi daha iyi idi orada ki oyuncularinda bildigim kadari ile karadenizle bir bagi yoktu ama gayet yalin güzel ve abartisizdi. Diziyi genel anlamda tabi ki elestiremem çünkü tamamen izlemedim ama ilk dikkatimi çeken bundan öncede çekilmis karadeniz dizilerinin temel sorunu olan yapmaciklik oldu. Bundan önce ki naciye li dizideki kizin konusmasi gayet kötü,yapmacik ve inandiriciligi olmayan bir konusmaydi.Edited by: AtalaY_BugrA

tuğba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öyle tabi katiliyorum bu yorumunuza,gerçekten Gülbeyaz her yönüyle etkileyici bir diziydiZaten bu agizi konusmak için bir egitimin alinmasi sart.Ben Sevval Sam'in Kazim Koyuncu'dan bu konu da çok sey ögrenmeye çalistigini duymustum.Herkes ayni hassasiyette degil malesef.Yine de tatini çikaralim yeni dizimizin.Çok da fena degil[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)